Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"WTTD - AmaTur România", Oravița - 06.04.2019 (E/O+A/Î)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Oravița - 06.04.2019 (E/O+A/Î)

    Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Oravița - 06.04.2019

    AmaTur România și ITTF organizează:
    World Table Tennis Day 2019

    UN eveniment promovat de:
    ITTF Foundation:
    LOCALITATEA: Oravița, str. Zona-Gării;
    DATA: 06 Aprilie 2019;
    CATEGORII: E/O + A/Î;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Ambele categorii: 09:30 - 09.55 – validare înscrieri, la 10:00 încep meciurile;
    SALA: Sala mică de sport a Șc. Gimnaziale ”Romul Ladea” Oravița;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 4 mese ITTF;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars S40+;
    TAXA: fara taxa, Persoanele cu dizabilități - 0 lei, fără taxă de afiliere;
    Se asigură cafea;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere 05.04.2019, ora 21:00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Avansați+Începători – maxim 12 participanți;
    - Elite+Open – maxim 12 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4-6 jucători – se califică primii 3-4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8/16/32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat;
    ORGANIZATOR:
    - Put Gabriel, tel. 0768.445.242;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Vela Claudiu;
    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    Ultima editare de marcelgiosan; 28.mar.2019, 09:40.

  • #2
    Inscrieri Open+Elite - on 4/5/2019 at 10:04:46 AM

    1. Sorescu Deian, Resita, 50 - 45 - EL
    2. Put Gabriel, Oravita, 41 - 41.01 - E
    3. Creinicean Liviu, Oravita, 274 - 32.68 - O
    4. Murgu Ioan, Oravita, 675 - 30.5 - O
    5. Drinceanu Lilian, Oravita, 140 - 29.89 - O
    6. Ciublea Vichente, Oravita, 607 - 28.4 - O
    7. Ilia Ionicut, Oravita, 673 - 28.03 - O
    8. Veres Francisc, Oravita, 193 - 27.86 - O
    9. Turburan Ion, Resita, 444 - 27.34 - O
    10. Venter Liviu, Resita, 573 - 24.8 - O
    11. Lungu Marius, Oravita, 548 - 23.8 - O
    12. Csaky Tiberiu, Resita, 357 - 23.46 - OW
    13. Munteanu Constantin, Resita, 561 - 20.38 - O
    14. Kreider Helmuth, Germania, 2574 - 16 - A


    Inscrieri Amatori - on 4/5/2019 at 10:04:53 AM

    1. Cioveie Bogdan, Oravita, 426 - 18.07 - A
    2. Tamsa Titus, Resita, 1007 - 17.1 - A
    3. Cioveie Marian, Oravita, 667 - 12.8 - A
    4. Ambrus Narcis, Oravita, 2026 - 5.4 - I
    5. Zachel Petre, Oravita, 5002 - 0

    Comentariu


    • #3
      Ambrus Narcis, Oravița, Amatori
      Cioveie Marian, Oravița,Amatori
      Cioveie Bogdan, Oravița, Amatori
      Puț Gabriel, Oravița, O+E
      Creinicean Liviu, Oravița, O+E
      Lungu Marius, Oravița, O+E
      Drinceanu Lilian, Oravița, E+O
      Veres Francisc,,Oravița ,E+O
      Murgu Ioan, Oravița, E+O
      Ciublea Vichente, Oravița, E+O
      Ilia Ionicut, Oravița, E+O
      Balmez Dorel, Oravița, E+O.

      Comentariu


      • #4
        Sorescu Deian,Reșița, E+O.
        Ultima editare de pedrosyto; 28.mar.2019, 15:20.

        Comentariu


        • #5
          Turburan Ion/Resita/E+O
          Blade: Mizutani ZLC
          FH Nittaku Fastarc G1
          BH Xiom Sigma II Euro

          Comentariu


          • #6
            Csaky Tiberiu,Reșița - E/O

            Comentariu


            • #7
              Venter Liviu, Munteanu Constantin Reșița - E/O

              Comentariu


              • #8
                Helmuth Kraider,Germania,O+E

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de pedrosyto Vezi post
                  Helmuth Kreider,Germania,O+E
                  http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...&locs=Germania
                  Blade: Mizutani ZLC
                  FH Nittaku Fastarc G1
                  BH Xiom Sigma II Euro

                  Comentariu


                  • #10
                    Merci John!!

                    Comentariu


                    • #11
                      Inscrieri Open+Elite - on 4/2/2019 at 2:59:06 PM

                      1. Sorescu Deian, Resita, 50 - 45 - EL
                      2. Put Gabriel, Oravita, 41 - 41.01 - E
                      3. Creinicean Liviu, Oravita, 274 - 32.68 - O
                      4. Murgu Ioan, Oravita, 675 - 30.5 - O
                      5. Drinceanu Lilian, Oravita, 140 - 29.89 - O
                      6. Balmez Dorel, Oravita, 779 - 28.6 - O
                      7. Ciublea Vichente, Oravita, 607 - 28.4 - O
                      8. Ilia Ionicut, Oravita, 673 - 28.03 - O
                      9. Veres Francisc, Oravita, 193 - 27.86 - O
                      10. Turburan Ion, Resita, 444 - 27.34 - O
                      11. Venter Liviu, Resita, 573 - 24.8 - O
                      12. Lungu Marius, Oravita, 548 - 23.8 - O
                      13. Csaky Tiberiu, Resita, 357 - 23.46 - OW
                      14. Kreider Helmuth, Germania, 2574 - 16 - A


                      Inscrieri Amatori - on 4/2/2019 at 2:59:12 PM

                      1. Cioveie Bogdan, Oravita, 426 - 18.07 - A
                      2. Cioveie Marian, Oravita, 667 - 12.8 - A
                      3. Ambrus Narcis, Oravita, 2026 - 5.4 - I

                      Comentariu


                      • #12
                        Se retrage Balmez Dorel, Oravita,E+O.
                        Se inscrie Zachel Petre, Oravița,A+Î.

                        Comentariu


                        • #13
                          Tamşa Titus - REȘIȚA -I/A

                          Comentariu


                          • #14
                            Munteanu Constantin nu apare în listă.

                            Comentariu


                            • #15
                              Munteanu Constantin nu are loc )

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X