Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Spring Pong", Oradea King Pong - 13/14.04.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Spring Pong", Oradea King Pong - 13/14.04.2019

    Turneu "Spring Pong" , Oradea - King Pong - Sambata/Duminica, 13/14.04.2019


    LOCALITATEA: Oradea, str. Vasile Alecsandri nr. 5

    DATA: Sambata/Duminica 13/14 Aprilie 2019;
    CATEGORII: INCEPATORI, AVANSTI, OPEN, ELITE;
    ORA DE ÎNCEPERE:

    OPEN si ELITE: SAMBATA 13.04.2019
    09.00 -09:30 – validare înscrieri, la 09:45 încep meciurile;

    INCEPATORI si AVANSATI: DUMINICA 14.04.2019
    09.00 -09:30 – validare înscrieri, la 09:45 încep meciurile;


    LOGISTICĂ: 12 mese (10 JOOLA 3000S + 2 Donic Waldner)
    MINGILE: Xushaofa 40+ ***;
    TAXA: Adulți 35 Lei, Copii sub 14 ani si Femei - 15 lei, din care 1 ron pe persoana taxă de afiliere;
    Se asigură apă plată, ceai, cafea;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locul 1 cupa + medalie + diploma;
    Locurile 2÷8 – medalii + diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere OPEN si ELITE: VINERI 12.04.2019, ora 21:00;
    - ultima retragere INCEPATORI si AVANSATI: SAMBATA 13.04.2019, ora 21:00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Incepatori – maxim 36 participanți;
    - Avansati – maxim 36 participanți;
    - Open – maxim 36 participanți;
    - Elite – maxim 36 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1 4 3 2;
    - Tablou eliminatoriu de 16/8;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi generate automat;
    ORGANIZATOR:
    - BALOGH GERGO, tel. 0359 181 232;
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  • #2
    Clasament INCEPATORI

    1. Zifceac Ludovic - Alesd
    2. Gligor Paul - Arad
    3 -- 4
    Herteg Dorinel - Arad
    Parv Calin - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Maghiar Alin - Oradea
    9 -- 16
    Cevei Petre - Oradea
    Vela Gabriel - Timisoara
    Gherman Radu - Oradea
    Curtut Cezar - Arad
    Herteg Doru - Arad
    Dinescu Dan - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Creta Petru - Luna CJ
    17 -- 1v gr.sup.
    Cotca Rares - Oradea
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Cotca Diana - Oradea
    Rus Nicolae - Oradea
    Cristea Samuel - Bistrita
    Achim Paul - Arad
    Popa Cristian Vasile - Cluj Napoca
    Hradszky Sebastian - Sannicolau Mare
    Voicu Florin - Arad
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Guias Cristian - Oradea
    Vaida Octav - Oradea
    27 -- 28 1v gr.inf.
    Popescu Radu - Arad
    Cristea Daniel - Bistrita
    29 -- 34 0v gr.inf.
    Ispas Andrei - Timisoara
    Moldovan Andrei - Oradea
    Meza Adina - Oradea
    De Long - Oradea
    Badescu Lucian - Oradea
    Handlery Viktor - Oradea

    Clasament AVANSATI

    1. Ispas Dan - Timisoara
    2. Bondar Leontin - Oradea
    3 -- 4
    Lup Silviu - Oradea
    Pop Alexandru - Oradea
    5 -- 8
    Piper Petru - Luna CJ
    Catuneanu George - Oradea
    Dumitru Florin - Arad
    Cotrau Calin - Oradea
    9 -- 16
    Cavasdan Doru - Oradea
    Costea Constantin - Oradea
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Cioflan Ioan - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Sabau Liviu - Oradea
    Szivery Adrian - Arad
    17 -- 18 1v gr.sup.
    Szekeres Zoltan - Timisoara
    Maxim Alexandru - Oradea
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Halasz Peter - Oradea
    Damian Mircea - Bistrita
    Gherman Romulus - Arad
    Dan Daniel - Oradea
    Iusco Ionut - Arad
    Marginean Mihai - Luna CJ
    25 -- 27 2v gr.inf.
    Sabau Catalin - Oradea
    Chiscan Bogdan - Arad
    Pop Gabriel - Oradea
    28 -- 31 1v gr.inf.
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Balaj Roland - Arad
    Ratiu Adrian - Oradea
    Vasi Daniel - Arad
    32 -- 35 0v gr.inf.
    Faur Claudiu - Timisoara
    Oproi Eugen - Sannicolau Mare
    Tana Marius - Oradea
    Presecan Doru - Oradea



    Clasament OPEN

    1. Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    2. Cotca Dacian - Oradea
    3 -- 4
    Vaida Sorin - Oradea
    Georgescu Constantin - Orastie
    5 -- 8
    Sabadas Dinu - Oradea
    Grubacichi Marius - Timisoara
    Balogh Attila - Oradea
    Totos Ludovic - Marghita
    9 -- 10
    Bondar Octavian - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Merai Janos - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Bradea Lucian - Arad
    Curpas Ioan - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Meszar Razvan - Arad
    Csirak Peter - Satu Mare
    Fabian Wilhelm - Oradea
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Birtalan Robert - Oradea
    Zaha Vasile - Satu Mare
    23 -- 26 1v gr.inf.
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Veres Adrian - Timisoara
    Sas Tibor - Oradea
    Pitaci Calin - Satu Mare
    27 -- 29 0v gr.inf.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Sebeni Cristi - Satu Mare
    Varadi Mark - Oradea

    Clasament ELITE

    1. Glisa Valentin - Timisoara
    2. Mutrescu Eugen - Timisoara
    3 -- 4
    Mitrache Simion - Timisoara
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Parus Lilian - Oradea
    Boru Lucian - Timisoara
    Craciun Calin - Oradea
    Iana Remus - Timisoara
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Tailbot Francois - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    13 -- 14 1v gr.inf.
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
    15 -- 0v gr.inf.
    Codau Vlad - Oradea
    Ultima editare de King Pong Oradea; 15.apr.2019, 21:36.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • #3
      Codau Vlad - Oradea - open

      Comentariu


      • #4
        Balogh Attila - Oradea - open

        Comentariu


        • #5
          Tic Ioan - Oradea - elite

          Comentariu


          • #6
            Guias Cristian la incepatori

            Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Cheregi Nelu, Oradea, Avansati
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • #8
                Curpas Ioan, Oradea, Open
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • #9
                  Presecan Doru, Oradea, Avansati
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • #10
                    Culda Andrei, Oradea, Incepatori
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • #11
                      Damian Mircea-Bistrita -avansati Cristea Daniel -Bistrita incepatori Cristea Samuel -Bistrita incepatori

                      Comentariu


                      • #12
                        Maxim Alexandru, Oradea, Avansati
                        Moldovan Andrei, Oradea, Incepatori
                        Halasz Peter, Oradea, Avansati
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • #13
                          Buna seara la open din Timisoara se inscriu Jurescu Sorin si Veres Adrian multumesc

                          Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
                          Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
                          FH: Yasaka Rakza 7 Soft
                          BH: SpinLord Dornenglanz

                          Comentariu


                          • #14
                            Tanc Florin, Oradea, Open
                            Bondar Leontin, Oradea, Avansati
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • #15
                              Pop Alexandru - Avansati - Oradea

                              Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X