Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 20.04.2019

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 20.04.2019

    LOCALITATEA: Tirgu Jiu
    DATA: Sâmbătă 20 Aprilie 2019;
    CATEGORII: INCEPATORI+AVANSATI+OPEN+ELITE
    SALA: Sala de Sport a Colegiului National Tudor Vladimirescu; Str Unirii Nr.1
    INDICAȚII DE ORIENTARE:

    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF

    TAXA: adultii 30 Lei, copii 10 lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    In taxa de participare, se asigură:
    - apă plata ; cafea
    - un sandwich consistent
    - o sticla de suc


    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 cupe + diplome;

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 19 Aprilie 2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    INCEPATORI: 8h30 - 9h validare inscrieri; ora 9h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 9.99;
    - Număr maxim de participanţi: 34 + 2 wild carduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    AVANSATI: 8h30 - 9h validare inscrieri; ora 9h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP intre 10 SI 19.99
    - Număr maxim de participanţi: 58 + 2 wild carduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    OPEN:13h30 - 14h validare inscrieri; ora 14h 15 incep meciurile
    - Participă jucătorii cu MP intre 20 si 32.99 precum si jucatorii AVANSATI cu MP mai mic de 20 (care sunt rugați să-şi anunțe opțiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 46+2 wild carduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    ELITE: 13h30 - 14h validare inscrieri; ora 14h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare de 33;
    - Număr maxim de participanţi: 16+2 wildcarduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    Organizator: CRUCERU Sergiu: 0761 908 272

    Organizator Tehnic: TOMA Florin: 0748 204 733

    In functie de numarul participantilor, orele de desfasurare precum si locurile disponibile fiecarei categorii pot suferi modificari.
    Vom anunta in timp util.



    ECHIPAMENT SPORTIV:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747


    Vă așteptăm cu drag !

    ANUNT IMPORTANT:

    Din cauza unor suprapuneri de competitii sportive la sala de sport a Scolii Generale Voievod Litovoi, locul de desfasurare a competitiei se muta in sala de sport a Colegiului National Tudor Vladimirescu, de pe strada Unirii Nr.1.

    Multumim pentru intelegere.
    Ultima editare de florin toma; 13.apr.2019, 14:29.

  • #2
    Clasament INCEPATORI

    1. Olaru Miruna Andreea - Comanesti
    2. Gutulescu Marian - Drobeta Tr Severin
    3 -- 4
    Martoiu Gabriel - Targu Jiu
    Chivu Daniel - Targu Jiu
    5 -- 8
    Balasoiu Liviu - Novaci
    Cirstea Toni - Targu Jiu
    Udrea Raluca - Drobeta Tr Severin
    Popovici Mircea - Caracal
    9 -- 1v gr.sup.
    Budihala Raul - Hunedoara
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Nedescu Sorin - Ramnicu Valcea
    Morar Patricia - Drobeta Tr Severin
    Mares Cristian - Targu Jiu
    13 -- 14 2v gr.inf.
    Dranca David - Aiud
    Zidarescu Mihai - Targu Jiu
    15 -- 17 1v gr.inf.
    Tudose Ilariu - Dragasani
    Lopadean Daria - Aiud
    Vilceanu Alexandru - Targu Jiu
    18 -- 19 0v gr.inf.
    Sandu Cristian - Sibiu
    Hagea Andra - Aiud


    Clasament AVANSATI

    1. Nedescu Adrian - Ramnicu Valcea
    2. Tuca Cristi - Slatina
    3 -- 4
    Stoica Mihai - Hateg
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    5 -- 8
    Cioveie Marian - Oravita
    Chivu Cornel - Craiova
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Oneasa Silviu - Hateg
    9 -- 10 2v gr.sup.
    Botanel Eduard - Rovinari
    Popa Cezar Andrei - Craiova
    11 -- 13 1v gr.sup.
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Gipsy King - Hunedoara
    Stanciu Marian - Dragasani
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    Faraian Alexandru - Aiud
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    17 -- 2v gr.inf.
    Pirvulescu Catalin - Rovinari
    18 -- 19 1v gr.inf.
    Sandu Andrei - Sibiu
    Botanel Grigore - Rovinari
    20 -- 21 0v gr.inf.
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Dumitrescu Florin - Targu Jiu

    Clasament OPEN

    1. Barbu Dan - Ramnicu Valcea
    2. Boznea Daniel - Deva
    3 -- 4
    Cinca Daniel - Craiova
    Gatman Laurentiu - Targu Jiu
    5 -- 8
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    9 -- 16
    Creinicean Liviu - Oravita
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Smeureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
    Turburan Ion - Resita
    Cioboiu Dan - Craiova
    Busu Romulus - Hunedoara
    Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Georgescu Constantin - Orastie
    Darmaz Ion - Targoviste
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Cretu Marian - Craiova
    Veres Adrian - Timisoara
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    Popescu Dan - Craiova
    25 -- 2v gr.inf.
    Dica Danut - Caracal
    26 -- 30 1v gr.inf.
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Butoi Aurel - Caracal
    Caraus Sorin - Deva
    Simion Cristi - Targu Jiu
    31 -- 33 0v gr.inf.
    Bozosan Petre - Sibiu
    Matei Dumitru - Deva
    Zdrenghea Mircea - Orastie


    Clasament ELITE

    1. Petrescu Liviu - Pitesti
    2. Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    3 -- 4
    Put Gabriel - Oravita
    Raducan Bogdan - Craiova
    5 -- 7 1v gr.sup.
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    Toma Florin - Pitesti
    Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
    8 -- 0v gr.sup.
    Dondera Marius - Targu Jiu
    9 -- 1v gr.inf.
    Dirlea Ioan - Aiud
    10 -- 11 0v gr.inf.
    Teica Radu - Targu Jiu
    Chirea Laurentiu - Targu Jiu
    Ultima editare de florin toma; 20.apr.2019, 21:32.

    Comentariu


    • #3
      Tataru Tiberiu - avansati - Targu Jiu


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Chivu Daniel - incepatori - Targu Jiu


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Dina Adrian - incepatori - Targu Jiu


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Frunza Alexandru, Timisoara, open

            Comentariu


            • #7
              Buna ziua , din Orastie la open se inscrie Georgescu Constantin, multumesc.
              Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
              FH: Yasaka Rakza 7 Soft
              BH: SpinLord Dornenglanz

              Comentariu


              • #8
                Se inscriu la Open din Deva Boznea Daniel si Caraus Sorin

                Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Balaj Roland- Arad- Avansati
                  Gherman Romulus - Arad - Avansati
                  Dumitru Florin -Arad - Avansati .

                  Comentariu


                  • #10
                    Turburan Ion din Reșița la open.
                    Blade: Mizutani ZLC
                    FH Nittaku Fastarc G1
                    BH Xiom Sigma II Euro

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscriu din Craiova Cinca Daniel ,Stancalie Doru la open si Chivu Cornel la avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscrie Raducan Bogdan din Craiova la elite

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscrie la avansati din Craiova Popescu Dan

                          Comentariu


                          • #14
                            Saceleanu Bogdan-Andrei Targu Jiu Elite

                            Comentariu


                            • #15
                              La sectiunea avansati, din Drobeta, Vijaica Paul.
                              Multumesc.
                              Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
                              FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
                              BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3

                              Comentariu


                              • #16
                                Badulescu Teodor/Rm.valcea/Open.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Pralea Constantin si Pralea David Constantin-Alba Iulia-incepatori.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    La avansati din Rm.Valcea - Lupsa Bogdan si Negulescu Ioan.
                                    La open - Cojocaru Didi si Smeureanu Nicolae.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Petrescu Liviu/Pitesti/Elite
                                      Liviu Petrescu

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Popescu Remus din Rm. Valcea - Open
                                        Echipament: www.tenismasa.ro

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Din Curtea de Arges la Open: Vasilescu Remus, Stan Catalin, Zavricescu George
                                          BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
                                          FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
                                          BH: Tibhar super defence 40

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Lacatis Ghita
                                            Arad-open

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Mircea Popovici incepatori Caracal

                                              Sent from my S30 using Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Se înscrie la open Buciu Cătălin - Bals

                                                Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Se înscrie Fusca Georgian din Târgoviște la începători.Multumesc.

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X