Postat în original de flowmaster
Vezi post
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Mocanița", Vișeu de Sus - 04.05.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Felicitari pentru organizare si pentru atmosfera ! La Maramu' ?s oameni faini măăăă...!
Lasă un comentariu:
-
Multumim lui Florin Apian pt.poze si Technic..si totodata antrenorului nostru Mihai....
Lasă un comentariu:
-
Copii au fost la inaltimea asteptarilor...Bravo lor au facut o finala extraordinara pacat ca nu a filmat-o nimeni,merita sa ramana o amintire in circuitul amatur....
Lasă un comentariu:
-
?n numele echipei Bradul Viseu tenis de masă va multumesc frumos pentru prezența si va mai așteptăm cu drag la Viseu in numar cat mai mare....A fost un turneu foarte reușit......Bravooo copiilor pt locurile 1 și 2....tineretul învinge.....
Lasă un comentariu:
-
A fost un turneu superb,multumiri organizatorilor mai ales lui Cosmin Ivascu care de cate ori ma intalnea, ma intreba daca mai mananc ceva, sau daca mai beau ceva,foarte simpatic si amabil,sa ne vedem cat mai des la asemenea turnee....Felicitari celor care au urcat pe podium la cele trei categorii....
Lasă un comentariu:
-
Clasament Elite
1. Nistor Dorel - Bistrița
2. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
3 -- 4
Mihalca Mihai - Bistrița
Galban Calin - Viseu
5 -- 8
Petrus Florin - Zalău
Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
Mocean Dan - Cluj Napoca
Ciure Alin - Baia Mare
9 -- 12 0v gr.sup.
Firu Marian - Vatra Dornei
Apian Florin - Bistrița
Mican Nicolae - Dej
Ticala Vasile Jr - Viseu
Lasă un comentariu:
-
Finala - Elite
Gogu Gabriel
-------------------- Nistor Dorel 3-2
Nistor Dorel
0-1 1-1 2-1 2-2 2-3
Lasă un comentariu:
-
Finala - Open
Korabian Tamas
-------------------- Korabian Tamas 3-1
Miclos Andrei
Clasament Open
1. Korabian Tamas - Cluj Napoca
2. Miclos Andrei - Dej
3 -- 4
Catricicau Adrian - Baia Mare
Ciortescu Cristi - Iași
5 -- 8
Mal Denis - Baia Mare
Ploscaru Bogdan - Cluj Napoca
Farkas Bence - Targu Mureș
Krisan Iuliu - Viseu
9 -- 1v gr.sup.
Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
10 -- 12 0v gr.sup.
Andreica Daniel - Viseu
Ticala Vasile - Viseu
Cazacu Florin - Vatra Dornei
13 -- 15 0v gr.inf.
Badaluta Marian - Vatra Dornei
Ifrosa Petru - Cluj Napoca
Ivascu Cosmin - Viseu
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Open
1. Korabian Tamas
-------------------- Korabian Tamas 3-0
8. Mal Denis
----------------------------------- Korabian Tamas 3-0
5. Catricicau Adrian
-------------------- Catricicau Adrian 3-1
4. Farkas Bence
-------------------------------------------------- -
3. Krisan Iuliu
-------------------- Ciortescu Cristi 3-0
6. Ciortescu Cristi
----------------------------------- Miclos Andrei 3-1
7. Miclos Andrei
-------------------- Miclos Andrei 3-0
2. Ploscaru Bogdan
Lasă un comentariu:
-
Clasament Amatori
1. Rakoczi Patrick - Baia Mare
2. Chira Camelia - Baia Mare
3 -- 4
Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
Spaller Tiberiu - Nasaud
5 -- 8
Damian Mircea - Bistrița
Breje Marin - Zalău
Ileanu Bogdan - București
Barbuta Ioan - Dej
9 -- 16
Strugar Ioan - Deda
Husa Gelu - Zalău
Bal Adrian - Gherla
Vass Sandor - Beclean
Palfi Ferencz - Cluj Napoca
Garaz Mircea - Bistrița
Rakoczi Artur - Baia Mare
Horotan Catalin - Baia Mare
17 -- 24
Maran Petru - Sighetu Marmatiei
Chira Lucian - Baia Mare
Franc Ioan - Viseu
Barbos Florin - Bistrița
Geiger Norbert - Baia Mare
Fedorciuc Petru Gelu - Viseu
Badescu Tudor - Cluj Napoca
Asteleanu Lucian - Cluj Napoca
25 -- 1v gr.sup.
Drimus Mihai - Sighetu Marmatiei
26 -- 36 0v gr.sup.
Chira Angel - Baia Mare
Pop Ioan - Bistrița
Faltisca Eugen - Viseu
Ivascu Gavrila - Viseu
Pascu Gabriel - Cluj Napoca
Ilea Radu - Cluj Napoca
Buraciuc Cornel - Nasaud
Hriscu Florentina - Cluj Napoca
Borbeiu Ciprian - Baia Mare
Mureșan Carmen - Zalău
Kiss Jancsi - Cluj Napoca
37 -- 45 1v gr.inf.
Damian Vasile - Nasaud
Sechel Vasile - Viseu
Cristea Samuel - Bistrița
Layis Rita - Sighetu Marmatiei
Cristea Daniel - Bistrița
Borbeiu Raul - Baia Mare
Sillai Beatrice - Baia Mare
Sillai Claudia - Baia Mare
Agopcsa Cornel - Cluj Napoca
46 -- 53 0v gr.inf.
Pich Ioan - Viseu
Moldovan Ioan - Viseu
Hriban Stefan - Viseu
Deac Valentin - Viseu
Buraciuc Ema - Nasaud
Ivascu Stefan - Viseu
Burnar Ioan - Viseu
Filip Aurel - Viseu
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Open
1. Korabian Tamas
-------------------- -
8. Mal Denis
----------------------------------- -
5. Catricicau Adrian
-------------------- -
4. Farkas Bence
-------------------------------------------------- -
3. Krisan Iuliu
-------------------- -
6. Ciortescu Cristi
----------------------------------- -
7. Miclos Andrei
-------------------- -
2. Ploscaru Bogdan
Lasă un comentariu:
-
Gr.superioara nr. 1 - Open
Gr.superioara nr. 2 - OpenNume si prenume Localitate 1234VLoc1 KORABIAN TAMAS CLUJ NAPOCA 3-13-0212 CAZACU FLORIN VATRA DORNEI 1-32-303 CIORTESCU CRISTI IASI 0-33-212
Gr.superioara nr. 3 - OpenNume si prenume Localitate 1234VLoc1 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE 0-33-2122 PLOSCARU BOGDAN CLUJ NAPOCA 3-03-0213 ANDREICA DANIEL VISEU 2-30-30
Gr.superioara nr. 4 - OpenNume si prenume Localitate 1234VLoc1 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA 1-33-212 MAL DENIS BAIA MARE 3-10-3123 KRISAN IULIU VISEU 2-33-011
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MICLOS ANDREI DEJ 1-33-0122 FARKAS BENCE TARGU MURES 3-13-0213 TICALA VASILE VISEU 0-30-30
Calificati in eliminatorii - Open1 Korabian Tamas Ciortescu Cristi 2 Ploscaru Bogdan Catricicau Adrian 3 Krisan Iuliu Mal Denis 4 Farkas Bence Miclos Andrei
Lasă un comentariu:
-
Finala - Amatori
Chira Camelia
-------------------- Rakoczi Patrick 3-0
Rakoczi Patrick
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Elite
1. Gogu Gabriel
-------------------- Gogu Gabriel 3-0
8. Hotico Ciprian
----------------------------------- Gogu Gabriel 3-2
5. Ciure Alin
-------------------- Galban Calin 3-1
4. Galban Calin
-------------------------------------------------- -
3. Nistor Dorel
-------------------- Nistor Dorel 3-2
6. Petrus Florin
----------------------------------- Nistor Dorel 3-1
7. Mihalca Mihai
-------------------- Mihalca Mihai 3-0
2. Mocean Dan
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Amatori
1. Garaz Mircea
-------------------- Garaz Mircea 3-0
32. Bye
----------------------------------- Breje Marin 3-1
17. Maran Petru
-------------------- Breje Marin 3-0
16. Breje Marin
-------------------------------------------------- Chira Camelia 3-0
9. Husa Gelu
-------------------- Husa Gelu 3-1
24. Barbos Florin
----------------------------------- Chira Camelia 3-2
25. Bye
-------------------- Chira Camelia 3-0
8. Chira Camelia
----------------------------------------------------------------- Chira Camelia 3-1
5. Horotan Catalin
-------------------- Horotan Catalin 3-0
28. Bye
----------------------------------- Barbuta Ioan 3-2
21. Chira Lucian
-------------------- Barbuta Ioan 3-0
12. Barbuta Ioan
-------------------------------------------------- Spaller Tiberiu 3-1
13. Vass Sandor
-------------------- Vass Sandor 3-1
20. Fedorciuc Petru Gelu
----------------------------------- Spaller Tiberiu 3-1
29. Bye
-------------------- Spaller Tiberiu 3-0
4. Spaller Tiberiu
-------------------------------------------------------------------------------- -
3. Rakoczi Patrick
-------------------- Rakoczi Patrick 3-0
30. Bye
----------------------------------- Rakoczi Patrick 3-0
19. Franc Ioan
-------------------- Strugar Ioan 3-1
14. Strugar Ioan
-------------------------------------------------- Rakoczi Patrick 3-0
11. Palfi Ferencz
-------------------- Palfi Ferencz 3-2
22. Badescu Tudor
----------------------------------- Damian Mircea 3-2
27. Bye
-------------------- Damian Mircea 3-0
6. Damian Mircea
----------------------------------------------------------------- Rakoczi Patrick 3-0
7. Ileanu Bogdan
-------------------- Ileanu Bogdan 3-0
26. Bye
----------------------------------- Ileanu Bogdan 3-0
23. Asteleanu Lucian
-------------------- Rakoczi Artur 3-0
10. Rakoczi Artur
-------------------------------------------------- Tintas Adrian 3-2
15. Geiger Norbert
-------------------- Bal Adrian 3-0
18. Bal Adrian
----------------------------------- Tintas Adrian 3-1
31. Bye
-------------------- Tintas Adrian 3-0
2. Tintas Adrian
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Elite
1. Gogu Gabriel
-------------------- -
8. Hotico Ciprian
----------------------------------- -
5. Ciure Alin
-------------------- -
4. Galban Calin
-------------------------------------------------- -
3. Nistor Dorel
-------------------- -
6. Petrus Florin
----------------------------------- -
7. Mihalca Mihai
-------------------- -
2. Mocean Dan
Lasă un comentariu:
-
Gr.superioara nr. 1 - Elite
Gr.superioara nr. 2 - EliteNume si prenume Localitate 1234VLoc1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA 3-03-1212 MICAN NICOLAE DEJ 0-31-303 PETRUS FLORIN Zalău 1-33-112
Gr.superioara nr. 3 - EliteNume si prenume Localitate 1234VLoc1 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA 3-03-0212 FIRU MARIAN VATRA DORNEI 0-31-303 CIURE ALIN BAIA MARE 0-33-112
Gr.superioara nr. 4 - EliteNume si prenume Localitate 1234VLoc1 NISTOR DOREL BISTRITA 3-03-2212 HOTICO CIPRIAN SIGHETU MARMATIEI 0-33-2123 APIAN FLORIN BISTRITA 2-32-30
Calificati in eliminatorii - EliteNume si prenume Localitate 1234VLoc1 TICALA VASILE JR VISEU 0-31-302 GALBAN CALIN VISEU 3-03-2213 MIHALCA MIHAI BISTRITA 3-12-3121 Gogu Gabriel Petrus Florin 2 Mocean Dan Ciure Alin 3 Nistor Dorel Hotico Ciprian 4 Galban Calin Mihalca Mihai
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara nr. 1 - Open …… Masa nr. 1
Gr.inferioara nr. 2 - Open …… Masa nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 KORABIAN TAMAS CLUJ NAPOCA 3-12-33-03-0312 MAL DENIS BAIA MARE 1-33-13-23-1323 PLOSCARU BOGDAN CLUJ NAPOCA 3-21-33-03-1334 TICALA VASILE VISEU 0-32-30-33-1145 IVASCU COSMIN VISEU 0-31-31-31-30
Gr.inferioara nr. 3 - Open …… Masa nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE 3-03-13-00-3312 FARKAS BENCE TARGU MURES 0-33-03-13-0323 KRISAN IULIU VISEU 1-30-33-00-3144 IFROSA PETRU CLUJ NAPOCA 0-31-30-32-305 CAZACU FLORIN VATRA DORNEI 3-00-33-03-233
Calificati in superioare - OpenNume si prenume Localitate 123456VLoc1 CIORTESCU CRISTI IASI 0-31-33-03-0232 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA 3-03-03-03-0413 MICLOS ANDREI DEJ 3-10-33-23-0324 BADALUTA MARIAN VATRA DORNEI 0-30-32-30-305 ANDREICA DANIEL VISEU 0-30-30-33-014
1 Korabian Tamas Mal Denis Ploscaru Bogdan Ticala Vasile 2 Catricicau Adrian Farkas Bence Cazacu Florin Krisan Iuliu 3 Ciobanu Gabriel Miclos Andrei Ciortescu Cristi Andreica Daniel
Grupe superioare Open
1 Korabian Tamas Cazacu Florin Ciortescu Cristi 2 Catricicau Adrian Ploscaru Bogdan Andreica Daniel 3 Ciobanu Gabriel Mal Denis Krisan Iuliu 4 Miclos Andrei Farkas Bence Ticala Vasile
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara nr. 1 - Elite …… Masa nr. 4
Gr.inferioara nr. 2 - Elite …… Masa nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA 3-03-13-1312 FIRU MARIAN VATRA DORNEI 0-33-12-3133 MIHALCA MIHAI BISTRITA 1-31-31-3044 HOTICO CIPRIAN SIGHETU MARMATIEI 1-33-23-122
Gr.inferioara nr. 3 - Elite …… Masa nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GALBAN CALIN VISEU 0-33-23-1222 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA 3-01-33-1213 APIAN FLORIN BISTRITA 2-33-12-3144 MICAN NICOLAE DEJ 1-31-33-213
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NISTOR DOREL BISTRITA 3-23-03-1312 PETRUS FLORIN Zalău 2-33-12-3133 CIURE ALIN BAIA MARE 0-31-32-3044 TICALA VASILE JR VISEU 1-33-23-222
Calificati in superioare - Elite
1 Gogu Gabriel Hotico Ciprian Firu Marian Mihalca Mihai 2 Mocean Dan Galban Calin Mican Nicolae Apian Florin 3 Nistor Dorel Ticala Vasile Jr Petrus Florin Ciure Alin
Grupe superioare Elite
1 Gogu Gabriel Mican Nicolae Petrus Florin 2 Mocean Dan Firu Marian Ciure Alin 3 Nistor Dorel Hotico Ciprian Apian Florin 4 Ticala Vasile Jr Galban Calin Mihalca Mihai
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Amatori
1. Garaz Mircea
-------------------- Garaz Mircea 3-0
32. Bye
----------------------------------- -
17. Maran Petru
-------------------- -
16. Breje Marin
-------------------------------------------------- -
9. Husa Gelu
-------------------- -
24. Barbos Florin
----------------------------------- -
25. Bye
-------------------- Chira Camelia 3-0
8. Chira Camelia
----------------------------------------------------------------- -
5. Horotan Catalin
-------------------- Horotan Catalin 3-0
28. Bye
----------------------------------- -
21. Chira Lucian
-------------------- -
12. Barbuta Ioan
-------------------------------------------------- -
13. Vass Sandor
-------------------- -
20. Fedorciuc Petru Gelu
----------------------------------- -
29. Bye
-------------------- Spaller Tiberiu 3-0
4. Spaller Tiberiu
-------------------------------------------------------------------------------- -
3. Rakoczi Patrick
-------------------- Rakoczi Patrick 3-0
30. Bye
----------------------------------- -
19. Franc Ioan
-------------------- -
14. Strugar Ioan
-------------------------------------------------- -
11. Palfi Ferencz
-------------------- -
22. Badescu Tudor
----------------------------------- -
27. Bye
-------------------- Damian Mircea 3-0
6. Damian Mircea
----------------------------------------------------------------- -
7. Ileanu Bogdan
-------------------- Ileanu Bogdan 3-0
26. Bye
----------------------------------- -
23. Asteleanu Lucian
-------------------- -
10. Rakoczi Artur
-------------------------------------------------- -
15. Geiger Norbert
-------------------- -
18. Bal Adrian
----------------------------------- -
31. Bye
-------------------- Tintas Adrian 3-0
2. Tintas Adrian
Lasă un comentariu:
-
Gr.superioara nr. 2 - Amatori
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TINTAS ADRIAN SIGHETU MARMATIEI 3-03-2212 MURESAN CARMEN Zalău 0-32-303 CHIRA LUCIAN BAIA MARE 2-33-212
Gr.superioara nr. 3 - Amatori
Gr.superioara nr. 4 - AmatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 RAKOCZI PATRICK BAIA MARE 3-03-0212 IVASCU GAVRILA VISEU 0-30-303 BARBOS FLORIN BISTRITA 0-33-012
Gr.superioara nr. 11 - AmatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 SPALLER TIBERIU NASAUD 3-03-0212 FALTISCA EUGEN VISEU 0-32-303 ASTELEANU LUCIAN CLUJ NAPOCA 0-33-212
Gr.superioara nr. 12 - AmatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 BREJE MARIN Zalău 0-33-1122 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA 3-03-1213 BORBEIU CIPRIAN BAIA MARE 1-31-30
Gr.superioara nr. 7 - AmatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 BARBUTA IOAN DEJ 3-12-3112 DRIMUS MIHAI SIGHETU MARMATIEI 1-33-213 GEIGER NORBERT BAIA MARE 3-22-312
Gr.superioara nr. 8 - AmatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 FEDORCIUC PETRU GELU VISEU 2-33-0122 ILEANU BOGDAN BUCURESTI 3-23-1213 BURACIUC CORNEL NASAUD 0-31-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CHIRA CAMELIA BAIA MARE 3-23-1212 POP IOAN BISTRITA 2-32-303 FRANC IOAN VISEU 1-33-212
Calificati in eliminatorii - Amatori1 Garaz Mircea Badescu Tudor 2 Tintas Adrian Chira Lucian 3 Rakoczi Patrick Barbos Florin 4 Spaller Tiberiu Asteleanu Lucian 5 Horotan Catalin Bal Adrian 6 Damian Mircea Maran Petru 7 Ileanu Bogdan Fedorciuc Petru Gelu 8 Chira Camelia Franc Ioan 9 Husa Gelu Strugar Ioan 10 Rakoczi Artur Vass Sandor 11 Palfi Ferencz Breje Marin 12 Barbuta Ioan Geiger Norbert
Lasă un comentariu:
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: