Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Drobeta Turnu Severin - 18.05.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Drobeta Turnu Severin - 18.05.2019

    LOCALITATEA: Drobeta Tr Severin
    DATA: Sâmbătă 18 Mai 2019;
    CATEGORII: INCEPATORI+AVANSATI+OPEN+ELITE
    SALA: Sala Polivalenta; Bd Alunis Nr.1
    INDICAȚII DE ORIENTARE:

    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF

    TAXA: adultii 35 Lei, copii 10 lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    In taxa de participare, se asigură:
    - apă plata ; suc; cafea
    - meniu cu specific sarbesc


    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 cupe + diplome;

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 17 Mai 2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    INCEPATORI: 8h30 - 9h validare inscrieri; ora 9h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 9.99;
    - Număr maxim de participanţi: 28 + 2 wild carduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    AVANSATI: 8h30 - 9h validare inscrieri; ora 9h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP intre 10 SI 19.99
    - Număr maxim de participanţi: 48 + 2 wild carduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    OPEN:13h30 - 14h validare inscrieri; ora 14h 15 incep meciurile
    - Participă jucătorii cu MP intre 20 si 32.99 precum si jucatorii AVANSATI cu MP mai mic de 20 (care sunt rugați să-şi anunțe opțiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 38+2 wild carduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    ELITE: 13h30 - 14h validare inscrieri; ora 14h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare de 33;
    - Număr maxim de participanţi: 22+2 wildcarduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    Organizatori: VIJAICA Florin: 0784 152 052; DRAGHICI Dumitru tel 0747 304 553

    Organizator Tehnic: TOMA Florin: 0748 204 733

    In functie de numarul participantilor, orele de desfasurare precum si locurile disponibile fiecarei categorii pot suferi modificari.
    Vom anunta in timp util.



    ECHIPAMENT SPORTIV:
    GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    +40765.777.747


    Vă așteptăm cu drag !
    Ultima editare de florin toma; 07.mai.2019, 14:51.

  • #2
    Clasament INCEPATORI

    1. Dedyszyn Cristian - Drobeta Tr Severin
    2. Marinescu Marius - Craiova
    3 -- 4
    Popa Alin - Drobeta Tr Severin
    Frinculescu Mihai - Drobeta Tr Severin
    5 -- 6 1v gr.sup.
    Dumitru Florin - Bals
    Udrea Raluca - Drobeta Tr Severin
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Novac Brani - Drobeta Tr Severin
    Morar Patricia - Drobeta Tr Severin
    9 -- 2v gr.inf.
    Martoiu Gabriel - Targu Jiu
    10 -- 1v gr.inf.
    Croitoru Carli - Craiova
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Blendea David Stefan - Drobeta Tr Severin


    Clasament AVANSATI

    1. Petcu Daniel Florin - Drobeta Tr Severin
    2. Cioveie Bogdan - Oravita
    3 -- 4
    Tamsa Titus - Resita
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    5 -- 8
    Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Fota Alexandra - Drobeta Tr Severin
    Mares Geani - Drobeta Tr Severin
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Fekete Istvan - Arad
    Botanel Eduard - Rovinari
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Sirbu Lucian - Drobeta Tr Severin
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Pop Ioan - Timisoara
    Boruga Alex - Drobeta Tr Severin
    Tanase Marian - Drobeta Tr Severin
    17 -- 2v gr.inf.
    Gutulescu Marian - Drobeta Tr Severin
    18 -- 22 1v gr.inf.
    Craiovan Victor - Resita
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Botanel Grigore - Rovinari
    Tambura Constantin - Plenita-Dolj
    Jac Dalibor - Drobeta Tr Severin
    23 -- 0v gr.inf.
    Popescu Cezar Andrei - Drobeta Tr Severin

    Clasament OPEN

    1. Cinca Daniel - Craiova
    2. Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin
    3 -- 4
    Gatman Laurentiu - Targu Jiu
    Degianschi Obrad - Resita
    5 -- 8
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Cretu Marian - Craiova
    Secu Virgil - Drobeta Tr Severin
    9 -- 10
    Buciu Catalin - Bals
    Cornianu Sebastian - Baile Herculane
    11 -- 2v gr.sup.
    Demian Daniel - Arad
    12 -- 15 1v gr.sup.
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Balmez Dorel - Oravita
    Nagy Iosif - Arad
    Cioboiu Dan - Craiova
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Draghici Dumitru - Drobeta Tr Severin
    Ticu Sorin - Lugoj
    Istrate Samir - Arad
    Ardelean Raul - Arad
    Valcea Daniel - Pitesti
    21 -- 2v gr.inf.
    Cecan Vasile - Timisoara
    22 -- 25 1v gr.inf.
    Stancalie Doru - Craiova
    Csaky Tiberiu - Resita
    Moraru Ramona Cosmina - Drobeta Tr Severin
    Tuca Cristi - Slatina
    26 -- 29 0v gr.inf.
    Bradea Lucian - Arad
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Mica Costel - Drobeta Tr Severin
    Calciu Vasile - Craiova



    Clasament ELITE

    1. Avram Victor - Arad
    2. Mutrescu Eugen - Timisoara
    3 -- 4
    Dondera Marius - Targu Jiu
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    5 -- 2v gr.sup.
    Roman Bogdan - Arad
    6 -- 1v gr.sup.
    Verdet Adrian - Timisoara
    7 -- 8 0v gr.sup.
    Toma Florin - Pitesti
    Put Gabriel - Oravita
    9 -- 10 0v gr.inf.
    Raducan Bogdan - Craiova
    Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
    Ultima editare de florin toma; 18.mai.2019, 20:34.

    Comentariu


    • #3
      Jichici Svetozar, Timisoara, open
      Cecan Vasile, Timisoara, open
      Vela Gabriel, Timisoara, incepatori

      Comentariu


      • #4
        Se inscriu din Craiova Cinca Daniel ,Cioboiu Dan,Stancalie Doru ,Cretu Marian ,Marin Puiu ,Popescu Dan la open
        Se inscriu Chivu Cornel ,Popa Cezar la avansati

        Comentariu


        • #5
          Puț Gabriel,Oravita, Elite
          Drinceanu Lilian, Oravița, Open
          Lungu Marius, Oravița, Open
          Creinicean Liviu, Oravița, Open
          Vereș Francisc, Oravița, Open
          Murgu Ioan, Oravița, Open
          Cioveie Marian, Oravița,Amatori
          Cioveie Bogdan, Oravița,Amatori
          Ambruș Narcis, Oravița, Incepatori.

          Comentariu


          • #6
            Din Reșița la Open : Csaky Tiberiu, Turburan Ion, Degianschi Obrad.

            Comentariu


            • #7
              Craiovan Victor și Tamşa Titus din Reșița la Avansați.

              Comentariu


              • #8
                Roman Bogdan - elite
                Ciochina Gabriel - open
                Istrate Samir - open
                Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                Comentariu


                • #9
                  La categoria avansati, Vijaica Paul. Multumesc.
                  Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
                  FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
                  BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de pedrosyto Vezi post
                    Puț Gabriel,Oravita, Elite
                    Drinceanu Lilian, Oravița, Open
                    Lungu Marius, Oravița, Open
                    Creinicean Liviu, Oravița, Open
                    Vereș Francisc, Oravița, Open
                    Murgu Ioan, Oravița, Open
                    Cioveie Marian, Oravița,Avansați
                    Cioveie Bogdan, Oravița,Avansati
                    Ambruș Narcis, Oravița, Incepatori.

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Arad - Avram Victor - Elite

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscrie Raducan Bogdan din Craiova la elite

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscrie Dondera Marius la Elite din TG-JIU

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscrie Botanel Grigore la Avansati din Moi

                            Comentariu


                            • #15
                              frunza alexandru open timisoara

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X