Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Perpetuum Activ", Sibiu - 18.05.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Perpetuum Activ", Sibiu - 18.05.2019

    TURNEU A "Cupa PERPETUUM ACTIV Ed I", Sibiu - 18.05.2019

    LOCALITATEA: SIBIU
    DATA: 18 Mai 2019, Ziua Sâmbătă
    CATEGORII: INCEPATORI, AVANSATI, OPEN, ELITE
    SALA: SALA DE SPORT LICEU TEORETIC CONSTANTIN NOICA SIBIU
    ADRESA: Str. Oştirii nr 5, Sibiu 55726
    INDICAȚII DE ACCES:
    TOTAL NR. MESE: LOGISTICA: 16 mese: Joola, DONIC, Thibar, Sponeta;
    MINGI: competitie plastic
    SPUPRAFAŢA DE JOC: - Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    Nu se pot acoperi geamurile.

    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 144
    - 24 la INCEPATORI
    - 48 la AVANSATI
    - 42 la OPEN
    – 30 la ELITE

    La toate categoriile 2 locuri sunt wildcard

    Numarul de locuri sau ora de desfasurare a cateroriilor se pot modifica in functie de numarul de inscrisi
    Va rugam a verifica pe forum dupa data de Joi 16.05.2019, ora 21,00;

    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 9:00 - până la terminare
    Se asigură: mingi de joc, apă, cafea, sandwich

    Parteneri
    LICEU TEORETIC CONSTANTIN NOICA SIBIU
    DIRECTIA JUDEŢEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/

    Cu sprijinul domnului profesor ANTON CĂLIN

    DECATHLON http://www.decathlon.ro/




    www.pingpongshop.ro | official [B]andro - DHS

    SC NANIL1 SRL http://www.catering-sibiu.ro/


    ACS ALICLA DUMBRAVENI




    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - Inscrierile pe forum până în data de 17.05.2019 ora 21.00 – în ordinea înscrierilor
    - ultima retragere Vineri 17.05.2019, ora 21,00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe INFERIOARE de câte 6 jucători (5 jucători -în cazul în care sunt absenţi) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Tablou ELIMINATORIU;

    PENTRU PARTICIPARE: 40 Lei. Copiii până la 18 ani 20 lei.
    Câte 1 leu/participant se donează către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe, diplome şi medalii - locurile 1--4,
    Diplome locurile 5 - 8
    I. INCEPATORI, OPEN, ELITE
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 09:30
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile până la ora: 09:25
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele: 09:05 - 09:20
    - cei care întârzie sunt rugaţi să confirme la telefon până la ora: 09:15
    - nr. Mese: pentru grupele inferioare-16, Nr. de mese pentru eliminatorii - 8


    II. AVANSATI
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 14:00
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile, până la ora: 13:50
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele 13:00 - 13:50
    - cei care întârzie sunt rugaţi să sune la telefon până la ora: 13:50
    - nr mese pentru grupele inferioare 8


    ORGANIZATORI AMATUR
    - Mureşanu Alex - 0723856419 alexmuresanu@yahoo.com
    - Filea Adonis - 0747297093 adonisfilea@gmail.com
    - Holom Dorin

    ALTE INFORMATII :
    Pentru toate categoriile
    În cazul în care sunt absenţi locurile libere vor fi alocate prin tragere la sorţi la jucatorii prezenţi la sală de pe lista de aşteptare
    În cazul în care nu sunt jucatori prezenţi se va trece 0 victorii la jucatorul absent.
    Orice lipsă a unor participanţi sau intârziaţi, NU afectează începerea jocurilor,
    Intre 13:50 - 14:00 se va aerisi SALA
    - Rugăm fiecare participant să menţioneze categoria la care doreşte să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur.
    Înscrierea se face : - Nume Prenume, localitate, categorie. Vă rugam folositi numele şi prenumele înscrise în clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize sa apăreţi ca jucător nou.
    Rugam jucatorii care sau retras de mai multe ori la turneele A de la Sibiu sa nu se mai inscrie – pentru a lasa pe cei care doresc sa joace sa prinda un loc si sa nu fie grupe de 5 jucatori (vorfi eliminati din listele de inscriere)

    Multumim.
    Vom incerca sa asiguram parcare in curtea liceului.

    PING PONG SHOP, reprezentant Andro, DHS si Der Materialspezialist in Romania, va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masa. Totodata va poate oferi sfaturi utile in alegerea sau schimbarea paletei in functie de jocul practicat si de nivelul la care sunteti sau ati dori sa ajungeti.




    www.pingpongshop.ro | official andro - DHS - der Materialspezialist dealer
    https://facebook.com/magazinonlinetenisdemasa


    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!
    Ultima editare de adof; 07.mai.2019, 18:58. Motiv: adaugare partener

  • #2
    Perpetuum Activ - Turneu - A - Sibiu - 18.05.2019
    Lista înscrieri - Elite - 17.05.2019 23:09

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Simon Csaba - 30 - Targu Mures - MS - 44,73
    2 . Daneliuc Gabi - 14 - Selimbar - SB - 37,84
    3 . Petrus Florin - 550 - Alba Iulia - AB - 37,70
    4 . Moldovan Alexandru - 230 - Tarnaveni - MS - 37,46
    5 . Temelie Dragos - 490 - Selimbar - SB - 37,43
    6 . Welker Ivan - 20 - Sfantu Gheorghe - CV - 36,75
    7 . Aron Darie - 125 - Sibiu - SB - 36,02
    8 . Lazaroiu Adrian - 28 - Targoviste - DB - 35,80
    9 . Oprea Adrian - 43 - Lugoj - TM - 34,63
    10 . Georgescu Constantin - 361 - Orastie - HD - 30,15
    11 . Crainic Adrian - 1042 - Orastie - HD - 30,15
    12 . Tincu Laurentiu - 1254 - Sibiu - SB - 25,90

    Clasament 01-may-2019


    Perpetuum Activ - Turneu - A - Sibiu - 18.05.2019
    Lista înscrieri - Open - 17.05.2019 23:16

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Iancu Sorin - 362 - Sibiu - SB - 32,50
    2 . Catricicau Adrian - 293 - Baia Mare - MM - 30,53
    3 . Stefan Patrick - 62 - Brasov - BV - 30,51
    4 . Ciortescu Cristi - 60 - Iasi - IS - 30,02
    5 . Ambrus Szilard - 191 - Ludus - MS - 29,57
    6 . Mitzea Alexandru - 243 - Sibiu - SB - 29,50
    7 . Migea Cornel - 73 - Sibiu - SB - 29,48
    8 . Motorga Dorin - 91 - Targu Mures - MS - 29,19
    9 . Beches Andrei - 271 - Sibiu - SB - 28,84
    10 . Toader George - 813 - Agnita - SB - 28,45
    11 . Dirlea Ioan - 96 - Aiud - AB - 27,83
    12 . Negrean Ioan - 135 - Sibiu - SB - 27,40
    13 . Ciobanu Daniel - 95 - Blaj - AB - 27,04
    14 . Padurariu Costel - 106 - Brasov - BV - 26,62
    15 . Gecse Alpar - 139 - Chibed - MS - 25,78
    16 . Decean Darian - 216 - Sibiu - SB - 25,53
    17 . Antal Denes - 260 - Brasov - BV - 25,16
    18 . Trocan Nicolae - 162 - Mioveni - AG - 24,90
    19 . Somlea Darian - 822 - Cisnadie - SB - 24,60
    20 . Comsa Dan - 693 - Sibiu - SB - 24,03
    21 . Weiss Simona - 476 - Cisnadie - SB - 23,78
    22 . Barac Marius - 355 - Sibiu - SB - 23,45
    23 . Bora Nicolae - 1044 - Alba Iulia - AB - 23,30
    24 . Popa Mircea - 164 - Brasov - BV - 22,89
    25 . Barbulescu Dan - 257 - Sibiu - SB - 22,58
    26 . Ivan Catalin - 1084 - Fagaras - BV - 22,35
    27 . Timaru Ilie - 595 - Ocna Sibiului - SB - 22,25
    28 . Kromek Iulian - 483 - Cugir - AB - 22,04
    29 . Groza Alexandru - 750 - Cisnadie - SB - 21,25
    30 . Moldovan Flavia - 461 - Tarnaveni - MS - 18,54
    31 . Bozosan Petre - 286 - Sibiu - SB - 18,06
    32 . Serban Marian - 1613 - Orastie - HD - 18,00
    33 . Susan Mircea - 1864 - Alba Iulia - AB - 16,00
    34 . Zdrenghea Mircea - 1480 - Orastie - HD - 14,00
    35 . Caraus Sorin - 532 - Deva - HD - 13,31
    36 . Sabou Edmond - 1683 - Cluj Napoca - CJ - 12,50
    37 . Vaida Gheorghe - 2003 - Sibiu - SB - 0,00
    38 . Dragoi Andrei - 2644 - Azuga - PH - 0,00

    Clasament 01-may-2019





    Perpetuum Activ - Turneu - A - Sibiu - 18.05.2019
    Lista înscrieri - Avansati - 17.05.2019 23:11

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Nedescu Adrian - 801 - Ramnicu Valcea - VL - 19,85
    2 . Toader Valentin - 996 - Agnita - SB - 19,40
    3 . Bumbu Pavel - 365 - Razboieni - AB - 19,23
    4 . Bucur Dan - 592 - Cisnadie - SB - 19,16
    5 . Fulop Attila - 248 - Aiud - AB - 18,81
    6 . Morariu Marius - 441 - Sibiu - SB - 18,35
    7 . Muresanu Alex - 1711 - Sibiu - SB - 18,20
    8 . Banu Nicolae - 1532 - Ocna Sibiului - SB - 18,00
    9 . Lupsa Bogdan - 281 - Ramnicu Valcea - VL - 17,88
    10 . Dragomir Mitica - 1450 - Sibiu - SB - 17,80
    11 . Bivolaru Stelian - 297 - Targoviste - DB - 17,78
    12 . Matei Dumitru - 287 - Deva - HD - 17,76
    13 . Benyovski Bela - 456 - Sibiu - SB - 17,68
    14 . Manitiu Florin - 684 - Sibiu - SB - 17,54
    15 . Vera Esteban - 620 - Sibiu - SB - 16,86
    16 . Bardas Ioan - 499 - Dumbraveni SB - SB - 16,74
    17 . Chibulcutean Bogdan - 742 - Tarnaveni - MS - 16,71
    18 . Ciobanu Cosmin - 825 - Cristian SB - SB - 16,67
    19 . Sabau Gheorghe - 507 - Tarnaveni - MS - 16,53
    20 . Horvath Mircea - 1329 - Orastie - HD - 16,05
    21 . Sicoe Ioan - 405 - Turda - CJ - 15,95
    22 . Cristea Virgil - 594 - Cugir - AB - 15,91
    23 . Ciky Cornel - 385 - Fagaras - BV - 15,90
    24 . Hrehoret Adrian - 1304 - Ramnicu Valcea - VL - 15,90
    25 . Filea Adonis - 999 - Sibiu - SB - 15,50
    26 . Duca Marius - 1553 - Sibiu - SB - 15,30
    27 . Mihu Florin - 341 - Pitesti - AG - 14,90
    28 . Banea Radu - 1054 - Sibiu - SB - 14,15
    29 . Stoica Mihai - 381 - Mioveni - AG - 13,95
    30 . Sabau Mircea - 600 - Tarnaveni - MS - 13,92
    31 . Prodan Tiberiu - 852 - Tarnaveni - MS - 13,86
    32 . Golban Nicolae - 1407 - Alba Iulia - AB - 13,35
    33 . Vrancea Markus - 1591 - Sibiu - SB - 13,10
    34 . Dumitru George - 491 - Targoviste - DB - 12,95
    35 . Chibulcutean Ioan - 695 - Tarnaveni - MS - 12,88
    36 . Petrache Radu - 780 - Blaj - AB - 12,17
    37 . Sandu Andrei - 648 - Sibiu - SB - 11,78
    38 . Cir Florin - 974 - Razboieni - AB - 11,32
    39 . Fratila Dan - 904 - Ocna Sibiului - SB - 11,02
    40 . Prodan Iosif - 2179 - Tarnaveni - MS - 10,70
    41 . Marinescu Nelu - 559 - Targoviste - DB - 10,59
    42 . Anton Calin - 973 - Sibiu - SB - 10,32
    43 . Baciu Stefan - 1071 - Mioveni - AG - 6,77
    44 . Suciu Sergiu - 1026 - Turda - CJ - 6,35
    45 . Popa Paul - 2004 - Sibiu - SB - 0,00
    46 . Stanciu Dumitru - Nou - Simeria - HD - Nou

    Clasament 01-may-2019


    Perpetuum Activ - Turneu - A - Sibiu - 18.05.2019
    Lista înscrieri - Incepatori - 17.05.2019 23:20

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Dragomir Ioan - 1741 - Cristian SB - SB - 9,65
    2 . Marginean Mihai - 1078 - Luna CJ - CJ - 9,27
    3 . Sarcani Andrei - 987 - Targu Mures - MS - 8,94
    4 . Susman Dan - 1380 - Alba Iulia - AB - 8,65
    5 . Sezciuc Codrin - 796 - Slobozia - IL - 8,46
    6 . Barabancea Lili - 791 - Iasi - IS - 8,11
    7 . Dumitru Ovidiu - 2319 - Tarnaveni - MS - 7,60
    8 . Muntean Atila - 1655 - Hunedoara - HD - 7,55
    9 . Creta Petru - 821 - Luna CJ - CJ - 7,22
    10 . Budihala Raul - 1568 - Hunedoara - HD - 6,65
    11 . Babes Razvan - 971 - Brasov - BV - 6,57
    12 . Marian Rares - 2631 - Reghin - MS - 6,00
    13 . Plavet Andrei Alexandru - 2397 - Sibiu - SB - 5,40
    14 . Dancila Tudor - 2577 - Sibiu - SB - 4,50
    15 . Nistor Mirela - 2341 - Cisnadie - SB - 4,00
    16 . Apopei Rares Gabriel - 2601 - Brasov - BV - 4,00
    17 . Catana Albert - 2634 - Cisnadie - SB - 4,00
    18 . Costache David - 3148 - Cisnadie - SB - 4,00
    19 . Cozma Cristian - 2769 - Cluj Napoca - CJ - 0,00
    20 . Cioca Sergiu - 2986 - Agnita - SB - 0,00
    21 . Flesariu Mihai - 3602 - Agnita - SB - 0,00
    22 . Tetcu Rares - 3669 - Blaj - AB - 0,00
    23 . Szekely Lorand - Nou - Viisoara - - Nou

    Clasament 01-may-2019
    Ultima editare de adof; 17.mai.2019, 23:20.

    Comentariu


    • #3
      Perpetuum Activ - Turneu - A - Sibiu - 18.05.2019
      Lista înscrieri - Toate categoriile - 17.05.2019 22:58

      Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1
      1 . Filea Adonis - 999 - Sibiu - SB - 15,50 - A - Avansati
      2 . Muresanu Alex - 1711 - Sibiu - SB - 18,20 - A - Avansati
      3 . Anton Calin - 973 - Sibiu - SB - 10,32 - AW - Avansati
      4 . Benyovski Bela - 456 - Sibiu - SB - 17,68 - AW - Avansati
      5 . Dancila Tudor - 2577 - Sibiu - SB - 4,50 - I - Incepatori
      6 . Plavet Andrei Alexandru - 2397 - Sibiu - SB - 5,40 - I - Incepatori
      7 . Decean Darian - 216 - Sibiu - SB - 25,53 - O - Open
      8 . Negrean Ioan - 135 - Sibiu - SB - 27,40 - O - Open
      9 . Barbulescu Dan - 257 - Sibiu - SB - 22,58 - OW - Open
      10 . Barac Marius - 355 - Sibiu - SB - 23,45 - OW - Open
      11 . Timaru Ilie - 595 - Ocna Sibiului - SB - 22,25 - O - Open
      12 . Comsa Dan - 693 - Sibiu - SB - 24,03 - O - Open
      13 . Bozosan Petre - 286 - Sibiu - SB - 18,06 - A - Open
      14 . Vaida Gheorghe - 2003 - Sibiu - SB - 0,00 - A - Open
      15 . Daneliuc Gabi - 14 - Selimbar - SB - 37,84 - EW - Elite
      16 . Somlea Darian - 822 - Cisnadie - SB - 24,60 - O - Open
      17 . Groza Alexandru - 750 - Cisnadie - SB - 21,25 - O - Open
      18 . Weiss Simona - 476 - Cisnadie - SB - 23,78 - OF - Open
      19 . Bucur Dan - 592 - Cisnadie - SB - 19,16 - A - Avansati
      20 . Mitzea Alexandru - 243 - Sibiu - SB - 29,50 - O - Open
      21 . Iancu Sorin - 362 - Sibiu - SB - 32,50 - O - Open
      22 . Dragomir Mitica - 1450 - Sibiu - SB - 17,80 - AW - Avansati
      23 . Sandu Andrei - 648 - Sibiu - SB - 11,78 - A - Avansati
      24 . Vera Esteban - 620 - Sibiu - SB - 16,86 - A - Avansati
      25 . Ciobanu Daniel - 95 - Blaj - AB - 27,04 - OW - Open
      26 . Fulop Attila - 248 - Aiud - AB - 18,81 - AW - Avansati
      27 . Nistor Mirela - 2341 - Cisnadie - SB - 4,00 - I - Incepatori
      28 . Antal Denes - 260 - Brasov - BV - 25,16 - OW - Open
      29 . Popa Mircea - 164 - Brasov - BV - 22,89 - OW - Open
      30 . Padurariu Costel - 106 - Brasov - BV - 26,62 - O - Open
      31 . Lazaroiu Adrian - 28 - Targoviste - DB - 35,80 - EW - Elite
      32 . Dirlea Ioan - 96 - Aiud - AB - 27,83 - OH - Open
      33 . Morariu Marius - 441 - Sibiu - SB - 18,35 - A - Avansati
      34 . Bumbu Pavel - 365 - Razboieni - AB - 19,23 - A - Avansati
      35 . Cir Florin - 974 - Razboieni - AB - 11,32 - A - Avansati
      36 . Sicoe Ioan - 405 - Turda - CJ - 15,95 - AW - Avansati
      37 . Creta Petru - 821 - Luna CJ - CJ - 7,22 - I - Incepatori
      38 . Migea Cornel - 73 - Sibiu - SB - 29,48 - OW - Open
      39 . Georgescu Constantin - 361 - Orastie - HD - 30,15 - O - Elite
      40 . Zdrenghea Mircea - 1480 - Orastie - HD - 14,00 - A - Open
      41 . Petrus Florin - 550 - Alba Iulia - AB - 37,70 - E - Elite
      42 . Sufletel Radu - 15 - Alba Iulia - AB - 37,61 - EW - Elite
      43 . Crainic Adrian - 1042 - Orastie - HD - 30,15 - O - Elite
      44 . Serban Marian - 1613 - Orastie - HD - 18,00 - A - Open
      45 . Horvath Mircea - 1329 - Orastie - HD - 16,05 - A - Avansati
      46 . Oprea Adrian - 43 - Lugoj - TM - 34,63 - E - Elite
      47 . Catana Albert - 2634 - Cisnadie - SB - 4,00 - I - Incepatori
      48 . Costache David - 3148 - Cisnadie - SB - 4,00 - I - Incepatori
      49 . Manitiu Florin - 684 - Sibiu - SB - 17,54 - A - Avansati
      50 . Bardas Ioan - 499 - Dumbraveni SB - SB - 16,74 - A - Avansati
      51 . Chibulcutean Bogdan - 742 - Tarnaveni - MS - 16,71 - A - Avansati
      52 . Chibulcutean Ioan - 695 - Tarnaveni - MS - 12,88 - A - Avansati
      53 . Beches Andrei - 271 - Sibiu - SB - 28,84 - O - Open
      54 . Cristea Virgil - 594 - Cugir - AB - 15,91 - A - Avansati
      55 . Kromek Iulian - 483 - Cugir - AB - 22,04 - O - Open
      56 . Moldovan Flavia - 461 - Tarnaveni - MS - 18,54 - AF - Open
      57 . Sabau Gheorghe - 507 - Tarnaveni - MS - 16,53 - A - Avansati
      58 . Sabau Mircea - 600 - Tarnaveni - MS - 13,92 - A - Avansati
      59 . Dragomir Ioan - 1741 - Cristian SB - SB - 9,65 - IW - Incepatori
      60 . Fratila Dan - 904 - Ocna Sibiului - SB - 11,02 - A - Avansati
      61 . Ciobanu Cosmin - 825 - Cristian SB - SB - 16,67 - A - Avansati
      62 . Susan Mircea - 1864 - Alba Iulia - AB - 16,00 - A - Open
      63 . Temelie Dragos - 490 - Selimbar - SB - 37,43 - E - Elite
      64 . Aron Darie - 125 - Sibiu - SB - 36,02 - EW - Elite
      65 . Nedescu Adrian - 801 - Ramnicu Valcea - VL - 19,85 - A - Avansati
      66 . Mihu Florin - 341 - Pitesti - AG - 14,90 - A - Avansati
      67 . Stoica Mihai - 381 - Mioveni - AG - 13,95 - AW - Avansati
      68 . Petrache Radu - 780 - Blaj - AB - 12,17 - A - Avansati
      69 . Pralea Constantin - 787 - Alba Iulia - AB - 6,77 - IW - Incepatori
      70 . Matei Dumitru - 287 - Deva - HD - 17,76 - AW - Avansati
      71 . Stanciu Dumitru - Nou - Simeria - HD - Nou - - Avansati
      72 . Banea Radu - 1054 - Sibiu - SB - 14,15 - A - Avansati
      73 . Motorga Dorin - 91 - Targu Mures - MS - 29,19 - O - Open
      74 . Gecse Alpar - 139 - Chibed - MS - 25,78 - O - Open
      75 . Simon Csaba - 30 - Targu Mures - MS - 44,73 - E - Elite
      76 . Sarcani Andrei - 987 - Targu Mures - MS - 8,94 - IW - Incepatori
      77 . Vrancea Markus - 1591 - Sibiu - SB - 13,10 - A - Avansati
      78 . Bora Nicolae - 1044 - Alba Iulia - AB - 23,30 - O - Open
      79 . Popa Paul - 2004 - Sibiu - SB - 0,00 - AW - Avansati
      80 . Ambrus Szilard - 191 - Ludus - MS - 29,57 - OJ - Open
      81 . Ivan Catalin - 1084 - Fagaras - BV - 22,35 - O - Open
      82 . Ciky Cornel - 385 - Fagaras - BV - 15,90 - AW - Avansati
      83 . Catricicau Adrian - 293 - Baia Mare - MM - 30,53 - O - Open
      84 . Ciortescu Cristi - 60 - Iasi - IS - 30,02 - O - Open
      85 . Trocan Nicolae - 162 - Mioveni - AG - 24,90 - OW - Open
      86 . Dragoi Andrei - 2644 - Azuga - PH - 0,00 - O - Open
      87 . Baciu Stefan - 1071 - Mioveni - AG - 6,77 - I - Avansati
      88 . Prodan Tiberiu - 852 - Tarnaveni - MS - 13,86 - A - Avansati
      89 . Prodan Iosif - 2179 - Tarnaveni - MS - 10,70 - A - Avansati
      90 . Muntean Atila - 1655 - Hunedoara - HD - 7,55 - I - Incepatori
      91 . Lupsa Bogdan - 281 - Ramnicu Valcea - VL - 17,88 - A - Avansati
      92 . Hrehoret Adrian - 1304 - Ramnicu Valcea - VL - 15,90 - A - Avansati
      93 . Banu Nicolae - 1532 - Ocna Sibiului - SB - 18,00 - A - Avansati
      94 . Golban Nicolae - 1407 - Alba Iulia - AB - 13,35 - AW - Avansati
      95 . Susman Dan - 1380 - Alba Iulia - AB - 8,65 - I - Incepatori
      96 . Toader George - 813 - Agnita - SB - 28,45 - O - Open
      97 . Toader Valentin - 996 - Agnita - SB - 19,40 - A - Avansati
      98 . Flesariu Mihai - 3602 - Agnita - SB - 0,00 - A - Incepatori
      99 . Stefan Patrick - 62 - Brasov - BV - 30,51 - O - Open
      100 . Apopei Rares Gabriel - 2601 - Brasov - BV - 4,00 - I - Incepatori
      101 . Dumitru George - 491 - Targoviste - DB - 12,95 - A - Avansati
      102 . Marinescu Nelu - 559 - Targoviste - DB - 10,59 - A - Avansati
      103 . Budihala Raul - 1568 - Hunedoara - HD - 6,65 - I - Incepatori
      104 . Cioca Sergiu - 2986 - Agnita - SB - 0,00 - A - Incepatori
      105 . Tetcu Rares - 3669 - Blaj - AB - 0,00 - A - Incepatori
      106 . Bivolaru Stelian - 297 - Targoviste - DB - 17,78 - A - Avansati
      107 . Sezciuc Codrin - 796 - Slobozia - IL - 8,46 - I - Incepatori
      108 . Duca Marius - 1553 - Sibiu - SB - 15,30 - A - Avansati
      109 . Babes Razvan - 971 - Brasov - BV - 6,57 - I - Incepatori
      110 . Suciu Sergiu - 1026 - Turda - CJ - 6,35 - IW - Avansati
      111 . Marginean Mihai - 1078 - Luna CJ - CJ - 9,27 - I - Incepatori
      112 . Tincu Laurentiu - 1254 - Sibiu - SB - 25,90 - O - Elite
      113 . Moldovan Alexandru - 230 - Tarnaveni - MS - 37,46 - E - Elite
      114 . Sabou Edmond - 1683 - Cluj Napoca - CJ - 12,50 - A - Open
      115 . Cozma Cristian - 2769 - Cluj Napoca - CJ - 0,00 - I - Incepatori
      116 . Marian Rares - 2631 - Reghin - MS - 6,00 - I - Incepatori
      117 . Caraus Sorin - 532 - Deva - HD - 13,31 - A - Open
      118 . Welker Ivan - 20 - Sfantu Gheorghe - CV - 36,75 - E - Elite
      119 . Szekely Lorand - Nou - Viisoara - - Nou - - Incepatori
      120 . Barabancea Lili - 791 - Iasi - IS - 8,11 - IF - Incepatori
      121 . Dumitru Ovidiu - 2319 - Tarnaveni - MS - 7,60 - I - Incepatori

      Clasament 01-may-2019
      Toate modificarile si neconcordantele va rog pe forum pentru a nu exista discutii
      Aceasta este lista cu ordinea inscrierilor
      Ultima editare de adof; 17.mai.2019, 23:02.

      Comentariu


      • #4
        Filea Adonis - Sibiu - Avansati
        Muresanu Alex - Sibiu Avansati
        Anton Calin - Sibiu - Avansati
        Kondort Dan - Sibiu Avansati
        Benyovski Bela - Sibiu - Avansati
        Dancila Tudor - Sibiu - Incepatori
        Plavet Alexandru - Sibiu - Incepatori
        Decean Darian - Sibiu - Open
        Negrean Ioan - Sibiu - Open
        Barbulescu Dan - Sibiu - Open
        Barac Marius - Sibiu - Open
        Timaru Ilie - Ocna Sibiului - Open
        Comsa Dan - Sibiu - Open
        Bozosan Petre - Sibiu - Open
        Vaida Gheorghe - Sibiu Open
        Daneliuc Gabi - Selimbar - Elite
        Roman Bogdan - Arad - Elite

        Comentariu


        • #5
          Din Cisnadie Somlea Darian, Groza Alexandru si Weiss Simona Open, Bucur Dan Avansati si Somlea Codrin Incepatori

          Comentariu


          • #6
            Mitzea Alexandru open și Iancu Sorin elit.Dragomir Mitică avansați.

            Comentariu


            • #7
              Sandu Andrei Avansați Sibiu

              Comentariu


              • #8
                Se inscrie
                Vera Esteban din Sibiu la Avansati
                Mulțumesc

                Trimis de pe al meu ferrari gt spirit folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de darian127 Vezi post
                  Somlea Codrin Incepatori
                  Darian cu parere de rau pe Codrin nu il trec pe lista ar prea multe retrageri

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscriu : Stancalie Doru din Craiova la open ; Ciobanu Daniel din Blaj la open ; Fulop Attila din Aiud la avansati ; Nistor Mirela din Cisnadie la incepatori ; Antal Denes , Popa Mircea si Padurariu Costel din Brasov toti la open .

                    Comentariu


                    • #11
                      Lazaroiu Adrian - Lucieni (DB) , elite . Multumesc !

                      Comentariu


                      • #12
                        Dirlea Ioan -Aiud open

                        Comentariu


                        • #13
                          Marius Morariu - Sibiu - Avansați. mersi!

                          Mr. Tomahawk

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Rm.Valcea la open - Popescu Remus , Nastase Florin, Lupsa Bogdan si Nedescu Adrian. La incepatori - Nedescu Sorin.

                            Comentariu


                            • #15
                              Piper Petru-luna avansati Bumbu Pavel -Războieni -avansati Cir Florin-Războieni avansati Sicoe Ioan -Turda avansati Gusan Boris -Turda avansati Creta Petru -luna incepatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X