Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Délhegy Kupa", Ciumani (HR) - 18.05.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Délhegy Kupa", Ciumani (HR) - 18.05.2019

    "Cupa Délhegy Kupa", Ciumani (HR) - 18.05.2019
    Localitatea: Ciumani, jud. Harghita
    Categoria turneului: E/O+A/Î .
    Numarul maxim de jucatori:
    Elite + Open 16
    Avansați + Începători 32
    Ora de incepere: - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;
    Locația: Sala de Sport din Ciumani.



    Data: Sâmbătă 18 mai 2019.
    Logistică: 6 mese ITTF.

    Taxa de participare: 25 lei, din care 1 leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    - apă minerală 2 litri,
    - gulaș cu carne de mistreț
    + surpriza tradițională a locului.
    Material de premiere:
    - Locurile 1-4 - cupă + diplomă,
    - Locurile 5-8 - medalie + diplomă,

    Inscrierea participantilor: pe forum sau telefonic.
    Inscrierea si retragerea regulamentara a participantilor: pe forum sau telefonic - pana vineri, 17.05.2019, orele 21,00.
    Inscrierile si retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare.
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    Sistemul de joc:
    Elite + Open
    - participă orice jucător cu MP>19,99, respectiv și avansații care își manifestă opțiunea pentru această categorie;
    - număr maxim de participanţi: 16;
    - se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - grupe inferioare - grupe de 4 jucători - dupa MP, regula şarpelui, cu ceva permutări între localităţi unde este cazul - se califică primii 4;
    - grupe superioare - grupe de 4 jucatori cu schema pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1432 - se califică primii 2;
    - eliminatorii 8 - locurile 1 se aranjează pe tablou după numărul grupei superioare, locurile 2 vor fi trase la sorţi cu butonul auto al programului AmaTur (se vor putea întâlni doar in finală cu adversarii din grupele superioare).

    Avansați + Începători
    - participă orice jucător cu MP<20;
    - număr maxim de participanţi: 32;
    - se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - grupe inferioare - grupe de 4 jucători - dupa MP, regula şarpelui, cu ceva permutări între localităţi unde este cazul - se califică primii 4;
    - grupe superioare - grupe de 4 jucatori cu schema pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1432 - se califică primii 2;
    - eliminatorii 16 - locurile 1 se aranjează pe tablou după numărul grupei superioare, locurile 2 vor fi trase la sorţi cu butonul auto al programului AmaTur (se vor putea întâlni doar in finală cu adversarii din grupele superioare).

    Organizator:
    - Benedek Árpád, tel. 0744.701.804
    Suport tehnic:
    - Héja Zsolt

  • #2
    Rezervat organizatori

    Comentariu


    • #3
      Benedek Arpad Ciumani
      Peter Laszlo Ciumani
      Molnar Tibor Ciumani
      Todor Csaba Gheorgheni
      Angi Zoltŕn Gheorgheni
      Bedo Jozsef Suseni
      Csiki Szabolcs Suseni
      Csiki Istvan Suseni
      Szabo Zoltŕn Suseni
      Nagy Attila Suseni
      Nagy Arpad Suseni
      Heja Zoltan Ditrau
      Bardocz Ferenc Ditrau
      Korpos Csongor Ciumani
      Korpos Levente Ciumani
      Szell Pal Ciumani

      Comentariu


      • #4
        Mandru Aurel Sarmas
        Mindru Marin Sarmas
        Cosarca Mihaita Sarmas
        Mezei Mihai Sarmas
        Szabo Robert Suseni
        Olaru Dragomir Suseni

        Comentariu


        • #5
          Illes Elemer Ditrau
          Heja Zsolt Ditrau
          Pap Gyula Gheorgheni
          Lorinczi Bela Gheorgheni

          Comentariu


          • #6
            Se inscrie :
            Madarasz Ferenc si Szekely Zoltan din Ciumani

            Comentariu


            • #7
              In caz ca ajung.... Tintas Adrian -Sighetu Marmatiei -Amatori
              Lemn:Levi Off Fh:Xiom Vega Def,Bh: Xiom Vega LPO
              http://www.tenismasa.ro/

              Comentariu


              • #8
                Farkas Bence -Tg Mures -Open
                blade:timo boll tamca 5000
                fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                Comentariu


                • #9
                  Gergely Istvan avansati Ditrau
                  Balazs Bolivar avansati Gheorgheni
                  Ferenczi Robert avansati Suseni

                  Comentariu


                  • #10
                    Babics Tamas, Gheorgheni, open

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscrie Benedek Alex din Gheorgheni la începători.

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscrie Lorincz Zoltan, Vaszi Denes, Ambrus Zoltan, Veress Arpad, Beke Hunor

                        Comentariu


                        • #13
                          Polotca Stefan-Open-Sang. De Padure,Losonczi Denes--Avansati-Sang. De Pădure, Raduly Ovidiu-Avansati--Fantanele.

                          Comentariu


                          • #14
                            Gyorfi Szabolcs la open din Gheorgheni

                            Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

                            Comentariu


                            • #15
                              Se inscrie Andras Imre din zetea la incepator

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X