Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Iunie 2019", Ploiești Indoor TT - 16.06.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Buna seara!
    Se inscriu la incepatori/avansati, din Sinaia:
    Constantin Filip
    Popescu Horia

    Comentariu


    • #32
      Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , incepatori . Multumesc !

      Comentariu


      • #33
        Nitu Serban.....open

        Comentariu


        • #34
          Brătescu Adrian - open - Târgoviște. Multumesc

          Comentariu


          • #35
            Inscrieri Elite/Open - on 6/15/2019 at 12:30:31 PM

            1. Caloianu Iuliana, Ploiesti, 348 - 42.03 - EMF
            2. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 627 - 35.1 - E
            3. Virtopeanu Andrei, Bucuresti, 425 - 32.08 - OJ
            4. Mihaila Nicolae, Breaza, 146 - 29.72 - OW
            5. Sorescu Mircea, Paulesti, 69 - 29.02 - OW
            6. Corbu Darius, Valenii de Munte, 105 - 27.48 - O
            7. Potarniche Bianca, Buzau, 197 - 27.37 - OLJF
            8. Istrate Cristian, Bucuresti, 89 - 26.98 - OW
            9. Bratescu Adrian, Targoviste, 97 - 26.88 - OW
            10. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 152 - 25.96 - O
            11. Sarbu Dan, Ploiesti, 183 - 24.85 - OW
            12. Trocan Nicolae, Mioveni, 158 - 24.33 - OW
            13. Nitu Serban, Paulesti, 277 - 18.39 - AW
            14. Rusea Gheorghe, Breaza, 504 - 16.61 - A
            15. Eparu Matei, Ploiesti, 821 - 12.01 - A

            Inscrieri Avansati/Incepatori - on 6/15/2019 at 12:32:28 PM

            1. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1091 - 18.7 - A
            2. Popescu Sorin, Ploiesti, 1148 - 14.15 - A
            3. Patrascu Traian, Bucuresti, 1526 - 10.43 - A
            4. Matei Mircea, Targoviste, 635 - 8.65 - IW
            5. Eparu Leontin, Ploiesti, 1244 - 7.7 - I
            6. Constantin Filip, Sinaia, 1046 - 7.65 - I
            7. Popescu Horia, Sinaia, 1586 - 6.67 - I
            8. Lazar Alin, Breaza, 1391 - 5.24 - I
            9. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1474 - 4.43 - I
            10. Ariciu George Nicolae, Cocorastii Mislii, 5001 - 0
            11. Calinescu Bogdan, Boldesti, 5002 - 0
            12. Pantelimon Alexandru, Bucuresti, 5003 - 0

            Comentariu


            • #36
              Vlasceanu Valentin Darmanesti avansați multumesc!

              Comentariu


              • #37
                Ghiță Sofia - Amatori

                Comentariu


                • #38
                  Dumitru George, Târgoviște.Amatori.Multumesc!

                  Comentariu


                  • #39
                    Panaitescu Stefan

                    Comentariu


                    • #40
                      Voicu Ionut

                      Comentariu


                      • #41
                        Cu parere de rau se retrage Andrei Virtopeanu, elite
                        Multumesc pentru intelegere

                        Comentariu


                        • #42
                          Brulea Petre- Paulesti

                          Comentariu


                          • #43
                            Inscrieri Avansati/Incepatori - on 6/16/2019 at 1:57:00 PM

                            1. Cojocaru Ion, Ploiesti, 1091 - 18.7 - A
                            2. Popescu Sorin, Ploiesti, 1148 - 14.15 - A
                            3. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 589 - 13.92 - A
                            4. Dumitru George, Targoviste, 480 - 13.05 - A
                            5. Patrascu Traian, Bucuresti, 1526 - 10.43 - A
                            6. Matei Mircea, Targoviste, 635 - 8.65 - IW
                            7. Eparu Leontin, Ploiesti, 1244 - 7.7 - I
                            8. Constantin Filip, Sinaia, 1046 - 7.65 - I
                            9. Popescu Horia, Sinaia, 1586 - 6.67 - I
                            10. Lazar Alin, Breaza, 1391 - 5.24 - I
                            11. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1474 - 4.43 - I
                            12. Ariciu George Nicolae, Cocorastii Mislii, 5001 - 0
                            13. Calinescu Bogdan, Boldesti, 5002 - 0
                            14. Pantelimon Alexandru, Ploiesti, 5003 - 0
                            15. Ghita Sofia, Ploiesti, 5004 - 0

                            Comentariu


                            • #44
                              Gr.inferioara nr. 1 - Avansati/Incepatori
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 COJOCARU ION PLOIESTI
                              2-3
                              3-2
                              3-1
                              3-2
                              3
                              2
                              2 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
                              3-2
                              3-2
                              3-2
                              3-0
                              4
                              1
                              3 EPARU LEONTIN PLOIESTI
                              2-3
                              2-3
                              2-3
                              3-0
                              1
                              4
                              4 CALINESCU BOGDAN BOLDESTI
                              1-3
                              2-3
                              3-2
                              3-1
                              2
                              3
                              5 PANTELIMON ALEXANDRU PLOIESTI
                              2-3
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              Gr.inferioara nr. 2 - Avansati/Incepatori
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 POPESCU SORIN PLOIESTI
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              2 PATRASCU TRAIAN BUCURESTI
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              4
                              1
                              3 CONSTANTIN FILIP SINAIA
                              3-0
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              3
                              2
                              4 ARICIU GEORGE NICOLAE COCORASTII MISLII
                              3-0
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              2
                              3
                              5 STOICESCU GHEORGHE IEDERA
                              3-0
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              1
                              4
                              Gr.inferioara nr. 3 - Avansati/Incepatori
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI
                              1-3
                              3-1
                              3-0
                              3-1
                              3
                              2
                              2 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              4
                              1
                              3 POPESCU HORIA SINAIA
                              1-3
                              1-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              3
                              4 LAZAR ALIN BREAZA
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              5 GHITA SOFIA PLOIESTI
                              1-3
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              4

                              Comentariu


                              • #45
                                Eliminatorii Avansati/Incepatori

                                1. Matei Mircea
                                -------------------- Matei Mircea 3-0
                                16.
                                ----------------------------------- Matei Mircea 3-0
                                9. Popescu Horia
                                -------------------- Ariciu George Nicolae 3-2
                                8. Ariciu George Nicolae
                                -------------------------------------------------- Matei Mircea 3-1
                                5. Constantin Filip
                                -------------------- Constantin Filip 3-2
                                12. Eparu Leontin
                                ----------------------------------- Vlasceanu Valentin 3-2
                                13. Loc 5 Gr.X
                                -------------------- Vlasceanu Valentin 3-0
                                4. Vlasceanu Valentin

                                ----------------------------------------------------------------- Dumitru George 3-1

                                3. Dumitru George
                                -------------------- Dumitru George 3-0
                                14. Loc 5 Gr.X
                                ----------------------------------- Dumitru George 3-1
                                11. Stoicescu Gheorghe
                                -------------------- Cojocaru Ion 3-0
                                6. Cojocaru Ion
                                -------------------------------------------------- Dumitru George 3-0
                                7. Calinescu Bogdan
                                -------------------- Calinescu Bogdan 3-0
                                10. Ghita Sofia
                                ----------------------------------- Patrascu Traian 3-0
                                15. Loc 5 Gr.X
                                -------------------- Patrascu Traian 3-0
                                2. Patrascu Traian

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X