Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

"Cupa Iunie 2019", Ploiești Indoor TT - 16.06.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • meme6513
    a răspuns
    Cāteva poze..

    Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • gabiopel
    a răspuns
    Felicitari tuturor! O atmosfera primitoare si meciuri cu rasturnari de situatie care au fost pe gustul tuturor! Multumim dl Iancu!

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • ionut83
    a răspuns
    Multumesc��

    Lasă un comentariu:


  • nitu serban
    a răspuns
    2. Voicu Ionut - Ploiesti
    Bravo Medic!!!

    Lasă un comentariu:


  • armani
    a răspuns
    Postat īn original de george60 Vezi post
    Clasament Avansati/Incepatori

    1. Dumitru George - Targoviste
    2. Matei Mircea - Targoviste
    3 -- 4
    Patrascu Traian - Bucuresti
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    5 -- 8
    Cojocaru Ion - Ploiesti
    Ariciu George Nicolae - Cocorastii Mislii
    Calinescu Bogdan - Boldesti
    Constantin Filip - Sinaia
    9 -- 12
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Popescu Horia - Sinaia
    Ghita Sofia - Ploiesti
    Eparu Leontin - Ploiesti
    13 -- 15 0v gr.inf.
    Popescu Sorin - Ploiesti
    Lazar Alin - Breaza
    Pantelimon Alexandru - Ploiesti
    Felicitari targovistenilor!....buni baieti, abia astept sa ne (mai) intalnim!...

    Lasă un comentariu:


  • Marian Bogdan
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • ionut83
    a răspuns
    Multumesc frumos!

    Lasă un comentariu:


  • adrianbratescu63
    a răspuns
    Felicitări Ionuț ai progresat mult

    Lasă un comentariu:


  • Brulea Petre
    a răspuns
    Bine Ionut, ai jucat bine.

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Multumesc de participare ! Felicitari tuturor concurentilor ! Felicitari Castigatorilor !

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Clasament Elite/Open

    1. Caloianu Iuliana - Ploiesti
    2. Voicu Ionut - Ploiesti
    3 -- 4
    Potarniche Bianca - Buzau
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    5 -- 8
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
    9 -- 12
    Brulea Petre - Paulesti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Sorescu Mircea - Paulesti
    13 -- 14 2v gr.inf.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Eparu Matei - Ploiesti
    15 -- 17 0v gr.inf.
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Nitu Serban - Paulesti
    Rusea Gheorghe - Breaza

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Eliminatorii Elite/Open

    1. Caloianu Iuliana
    -------------------- Caloianu Iuliana 3-0
    16.
    ----------------------------------- Caloianu Iuliana 3-1
    9. Mihaila Nicolae
    -------------------- Mihaila Nicolae 3-0
    8. Brulea Petre
    -------------------------------------------------- Caloianu Iuliana 3-0
    5. Trocan Nicolae
    -------------------- Corbu Darius 3-2
    12. Corbu Darius
    ----------------------------------- Potarniche Bianca 3-1
    13. Loc 5 Gr.X
    -------------------- Potarniche Bianca 3-0
    4. Potarniche Bianca

    ----------------------------------------------------------------- Caloianu Iuliana 3-1

    3. Panaitescu Stefan
    -------------------- Panaitescu Stefan 3-0
    14. Loc 5 Gr.X
    ----------------------------------- Panaitescu Stefan 3-2
    11. Cudalbu Ciprian
    -------------------- Cudalbu Ciprian 3-2
    6. Sorescu Mircea
    -------------------------------------------------- Voicu Ionut 3-2
    7. Stancescu Sebastian
    -------------------- Bratescu Adrian 3-2
    10. Bratescu Adrian
    ----------------------------------- Voicu Ionut 3-0
    15. Loc 5 Gr.X
    -------------------- Voicu Ionut 3-0
    2. Voicu Ionut

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CALOIANU IULIANA PLOIESTI
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SORESCU MIRCEA PAULESTI
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 NITU SERBAN PAULESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
    2-3
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    4
    2 VOICU IONUT PLOIESTI
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    2-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    4 BRULEA PETRE PAULESTI
    3-2
    2-3
    3-2
    0-3
    3-1
    3
    3
    5 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    3-2
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    6 RUSEA GHEORGHE BREAZA
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    2-3
    4
    1
    2 MIHAILA NICOLAE BREAZA
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    3
    3 POTARNICHE BIANCA BUZAU
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    5 SARBU DAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 EPARU MATEI PLOIESTI
    3-2
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    2

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Inscrieri Elite/Open - on 6/16/2019 at 2:01:52 PM

    1. Caloianu Iuliana, Ploiesti, 348 - 42.03 - EMF
    2. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 627 - 35.1 - E
    3. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 67 - 31.75 - OW
    4. Mihaila Nicolae, Breaza, 146 - 29.72 - OW
    5. Voicu Ionut, Ploiesti, 175 - 29.67 - O
    6. Sorescu Mircea, Paulesti, 69 - 29.02 - OW
    7. Corbu Darius, Valenii de Munte, 105 - 27.48 - O
    8. Potarniche Bianca, Buzau, 197 - 27.37 - OLJF
    9. Istrate Cristian, Bucuresti, 89 - 26.98 - OW
    10. Bratescu Adrian, Targoviste, 97 - 26.88 - OW
    11. Brulea Petre, Paulesti, 300 - 26.58 - OW
    12. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 152 - 25.96 - O
    13. Sarbu Dan, Ploiesti, 183 - 24.85 - OW
    14. Trocan Nicolae, Mioveni, 158 - 24.33 - OW
    15. Nitu Serban, Paulesti, 277 - 18.39 - AW
    16. Rusea Gheorghe, Breaza, 504 - 16.61 - A
    17. Eparu Matei, Ploiesti, 821 - 12.01 - A

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Clasament Avansati/Incepatori

    1. Dumitru George - Targoviste
    2. Matei Mircea - Targoviste
    3 -- 4
    Patrascu Traian - Bucuresti
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    5 -- 8
    Cojocaru Ion - Ploiesti
    Ariciu George Nicolae - Cocorastii Mislii
    Calinescu Bogdan - Boldesti
    Constantin Filip - Sinaia
    9 -- 12
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Popescu Horia - Sinaia
    Ghita Sofia - Ploiesti
    Eparu Leontin - Ploiesti
    13 -- 15 0v gr.inf.
    Popescu Sorin - Ploiesti
    Lazar Alin - Breaza
    Pantelimon Alexandru - Ploiesti

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X