Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 08.06.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - 08.06.2019

    Turneu "Cupa Dornelor", Vatra Dornei - Sâmbătă 08.06.2019

    LOCALITATEA: Vatra Dornei, str. Mihai Eminescu, nr. 12;
    DATA: Sâmbătă 8 Iunie 2019;
    CATEGORII: E/O+A/Î
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Sala de Sport a Liceului Ion Luca;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 5 mese Joola;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Joola 3*;
    SPAȚIU DE JOC: 200 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Pardoseală multistrat;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    TAXA: Adulți - 25 Lei, Persoanele cu dizabiități - 0 lei, 1 leu/participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1 – cupe +medalii + diplome;
    - Locurile 2÷4 – medalii + diplome;
    - Locurile 5÷8 – diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 07.06.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite/Open maxim 12 participanți;
    - Avansați/Începători – maxim 18 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 (7) jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu generat automat.
    ORGANIZATOR:
    - CSM Vatra Dornei, tel. 0756.258.169;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Marcu Vasile, tel. 0756.258.169;
    PARTENER:
    - Primăria Municipiului Vatra Dornei.

    Sponsorii care doresc sa se implice activ in desfășurarea in bune condiții a concursului sunt rugați sa o facă accesând telefonul organizatorului.

    Posibilitati de cazare:
    PENSIUNEA CASA BUCOVINEANA tel.0731 121 971
    HOTEL BRADUL-CALIMANI (500 m de sala de sport)

    Posibilitati de mancare: o firma de catering va primi comenzi de la dumneavoastra; nr. de telefon de la organizator.

    Vă așteptăm cu drag să vizitați frumosul nostru oraș!
    Ultima editare de marcelgiosan; 30.mai.2019, 19:05.
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  • #2
    rezervat organizator
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • #3
      Rezervat inscrieri


      Inscrieri Elite/Open - on 6/7/2019 at 6:25:44 PM

      1. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 31 - 37.3 - E
      2. Ciubotariu Andrei, Moinesti, 998 - 35.7 - E
      3. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 46 - 34.35 - E
      4. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 357 - 30.44 - OW
      5. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 218 - 29.37 - OW
      6. Morosan Marian, Suceava, 229 - 27.1 - O
      7. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 322 - 26.1 - OF
      8. Pascu Marius, Campulung Mold, 477 - 25.08 - O
      9. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 476 - 23.59 - OJF
      10. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 316 - 20.38 - OW
      11. Ciubotariu Mihaela, Moinesti, 2616 - 16.4 - AF
      12. Boicu Liviu, Vatra Dornei, 2501 - 0 - A


      Clasament Elite/Open

      1. Hagatis Andrei - Vatra Dornei
      2. Ciubotariu Andrei - Moinesti
      3 -- 4
      Butnaru Madalina - Vatra Dornei
      Georgiu Dragos - Vatra Dornei
      5 -- 8
      Boicu Liviu - Vatra Dornei
      Pascu Marius - Campulung Mold
      Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
      Muraru Ioana - Vatra Dornei
      9 -- 2v gr.inf.
      Marcu Vasile - Vatra Dornei
      10 -- 1v gr.inf.
      Morosan Marian - Suceava
      11 -- 12 0v gr.inf.
      Badaluta Marian - Vatra Dornei
      Ciubotariu Mihaela - Moinesti


      --------------------------------------------------------------------------------------------


      Inscrieri avansati/incepatori - on 6/8/2019 at 9:17:11 AM

      1. Arseniuc Alexandru, Campulung Mold, 810 - 18.6 - A
      2. Petrescu Claudiu, Putna, 453 - 18.45 - A
      3. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 568 - 18.26 - A
      4. Danila Anton, Campulung Mold, 1488 - 13.9 - A
      5. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1282 - 13.8 - AJF
      6. Vieru Carmen, Vatra Dornei, 2129 - 13.3 - AF
      7. Enea Andrea, Vatra Dornei, 1431 - 10.18 - AJF
      8. Ionescu Aurelian, Campulung Mold, 1655 - 9.4 - I
      9. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1775 - 7.27 - IJ
      10. Sandu Vasilica, Moinesti, 3461 - 6.3 - I
      11. Vaideanu Fabiana, Vatra Dornei, 1840 - 6 - IJF
      12. Constantinescu Bogdan, Campulung Mold, 3489 - 6 - I
      13. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 2237 - 5.9 - IJF
      14. Marinescu Crenguta, Onesti, 2315 - 5.4 - IF
      15. Melinceanu Petru Pavel, Vatra Dornei, 2989 - 5 - I
      16. Pardau Adina, Vatra Dornei, 3745 - 5 - I
      17. Pavel Delia, Moinesti, 3779 - 4 - IF
      18. Melinceanu Denis, Vatra Dornei, 4007 - 0 - J
      19. Cosuneanu Briana, Moinesti, 5001 - 0
      20. Rosu Mircea, Vatra Dornei, 5002 - 0
      21. Rosu Ionut, Vatra Dornei, 5003 - 0



      Clasament avansati/incepatori

      1. Arseniuc Alexandru - Campulung Mold
      2. Petrescu Claudiu - Putna
      3 -- 4
      Vieru Teodora - Vatra Dornei
      Vaideanu Fabiana - Vatra Dornei
      5 -- 8
      Vieru Carmen - Vatra Dornei
      Danila Anton - Campulung Mold
      Sandu Vasilica - Moinesti
      Boicu Gabriel - Vatra Dornei
      9 -- 12 0v gr.sup.
      Enea Andrea - Vatra Dornei
      Ionescu Aurelian - Campulung Mold
      Buzila Robert - Vatra Dornei
      Cosuneanu Briana - Moinesti
      13 -- 3v gr.inf.
      Vrasmas Ilinca - Vatra Dornei
      14 -- 15 2v gr.inf.
      Marinescu Crenguta - Onesti
      Rosu Mircea - Vatra Dornei
      16 -- 18 1v gr.inf.
      Constantinescu Bogdan - Campulung Mold
      Pavel Delia - Moinesti
      Rosu Ionut - Vatra Dornei
      19 -- 21 0v gr.inf.
      Melinceanu Petru Pavel - Vatra Dornei
      Pardau Adina - Vatra Dornei
      Melinceanu Denis - Vatra Dornei
      Ultima editare de sorin_client; 08.iun.2019, 17:40.
      Blade: lemn off...ce lemn !
      Bh: cu tepi
      Fh: fara tepi

      Comentariu


      • #4
        Hagatis Andrei
        Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
        BH : Tenergy 05Fx
        FH : Tenergy 05Fx

        Comentariu


        • #5
          Marcu Vasile ,Muraru Ioana,Butnaru Madalina-open+elite
          Pintescu Teodora ,Vieru Teodora ,Vieru Carmen,Vrasmas Ilinca , Vaideanu Fabiana, Pintescu Emilia,Morosan Dana,Melinceanu Denis ,Melniceanu Petrica,Melinceanu Andreea avansati+incepatori
          Ultima editare de marcu vasile; 31.mai.2019, 22:52.
          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • #6
            Ma inscriu si eu,venind special din CLUJ,pentru acest concurs.La sectiunea celor bunicei.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • #7
              Se inscrie Ionescu Aurelian Campulung Mold. - incepatori
              O zi bună !

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de marcu vasile Vezi post
                Marcu Vasile ,Muraru Ioana,Butnaru Madalina-open
                Pintescu Teodora ,Vieru Teodora ,Vieru Carmen-avansati
                Vrasmas Ilinca , Vaideanu Fabiana, Pintescu Emilia,Morosan Dana,Melinceanu Denis ,Melniceanu Petrica,Melinceanu Andreea-incepatori
                Avansati + incepatori sau separat ?
                Blade: lemn off...ce lemn !
                Bh: cu tepi
                Fh: fara tepi

                Comentariu


                • #9
                  Avansati +incepatori ,deci impreuna frateste,la bine si la greu
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #10
                    Danila anton la avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscrie Constantinescu Bogdan Campulung M.- avansati.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Ionescu Aurelian Vezi post
                        Se inscrie Constantinescu Bogdan Campulung M.- avansati.

                        Comentariu


                        • #13
                          Bună ziua ! Se înscriu din Câmpulung Moldovenesc următorii jucători:
                          -Pascu Marius la categoria Elite/Open
                          -Arseniuc Alexandru și Lupu Alin (jucător nou) la categoria avansați/începători
                          Mulțumim !

                          Comentariu


                          • #14
                            Marinescu Crenguta incepatori Onesti

                            Comentariu


                            • #15
                              Morosan Marian - open - Suceava

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X