Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Lacurilor Sărate", Ocna Sibiului - 15.06.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Lacurilor Sărate", Ocna Sibiului - 15.06.2019

    TURNEU A "Cupa LACURILOR SARATE Ed I", Ocna Sibiului - 15.06.2019

    LOCALITATEA: OCNA SIBIULUI

    DATA: 15 Iunie 2019, Ziua Sâmbătă

    CATEGORII: INCEPATORI, AVANSATI, OPEN, ELITE

    SALA: SALA DE SPORT SCOALA GENERALA

    ADRESA: Str. Avram Iancu nr. 1

    INDICAȚII DE ACCES:
    TOTAL NR. MESE: LOGISTICA: 16 mese: Joola, DONIC, Thibar, Sponeta;
    MINGI: competitie plastic
    SPUPRAFAŢA DE JOC: - Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    Nu se pot acoperi geamurile.

    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 126
    - 30 la INCEPATORI
    - 48 la AVANSATI
    - 48 la OPEN
    – 18 la ELITE

    La toate categoriile 2 locuri sunt wildcard

    Numarul de locuri sau ora de desfasurare a cateroriilor se pot modifica in functie de numarul de inscrisi
    Va rugam a verifica pe forum dupa data de Joi 13.06.2019, ora 21,00;

    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 9:00 - până la terminare
    Se asigură: mingi de joc, apă, cafea, sandwich

    Parteneri

    PRIMARIA OCNA SIBIULUI
    http://www.primariaocnasibiului.ro/

    CASA TIMARU
    https://www.turistinfo.ro/ocna_sibiu...ru-c41852.html

    KENDRION
    https://www.kendrion.com/group-services/en/


    ANDRO GIR. SRL https://tenismasa.ro


    DECATHLON http://www.decathlon.ro/


    COMTINA SRL https://www.facebook.com/20richie2018/

    SC NANIL1 SRL http://www.catering-sibiu.ro/

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - Inscrierile pe forum până în data de 14.06.2019 ora 21.00 – în ordinea înscrierilor
    - ultima retragere Vineri 15.06.2019, ora 21,00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe INFERIOARE de câte 6 jucători (5 jucători -în cazul în care sunt absenţi) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Tablou ELIMINATORIU;

    PENTRU PARTICIPARE: 40 Lei. Copiii până la 18 ani 20 lei.
    Câte 1 leu/participant se donează către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe, diplome şi medalii - locurile 1--4,
    Diplome locurile 5 - 8
    I. INCEPATORI, OPEN, ELITE
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 09:30
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile până la ora: 09:25
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele: 09:05 - 09:20
    - cei care întârzie sunt rugaţi să confirme la telefon până la ora: 09:15
    - nr. Mese: pentru grupele inferioare-16, Nr. de mese pentru eliminatorii - 8


    II. AVANSATI
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 14:00
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile, până la ora: 13:50
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele 13:00 - 13:50
    - cei care întârzie sunt rugaţi să sune la telefon până la ora: 13:50
    - nr mese pentru grupele inferioare 8


    ORGANIZATORI AMATUR
    - Danelic Gabriel - 0787620718
    - Barac Marius – 0763607729
    - Fratila Dan - 0744297241
    - Filea Adonis - 0747297093

    ALTE INFORMATII :
    Pentru toate categoriile
    În cazul în care sunt absenţi locurile libere vor fi alocate prin tragere la sorţi la jucatorii prezenţi la sală de pe lista de aşteptare
    În cazul în care nu sunt jucatori prezenţi se va trece 0 victorii la jucatorul absent.
    Orice lipsă a unor participanţi sau intârziaţi, NU afectează începerea jocurilor,

    - Rugăm fiecare participant să menţioneze categoria la care doreşte să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur.
    Înscrierea se face : - Nume Prenume, localitate, categorie. Vă rugam folositi numele şi prenumele înscrise în clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize sa apăreţi ca jucător nou.
    Rugam jucatorii care sau retras de mai multe ori la turneele A de la Sibiu sa nu se mai inscrie – pentru a lasa pe cei care doresc sa joace, sa prinda un loc si sa nu fie grupe de 5 jucatori (vor fi eliminati din listele de inscriere)

    Multumim.
    Vom incerca sa asiguram parcare in curtea scolii, langa sală.

    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!

    Pentru cazare si reduceri
    CASA TIMARU
    https://www.turistinfo.ro/ocna_sibiu...ru-c41852.html
    Timaru Ilie - 0754923592


    Firma ANDRO GIR va fi prezenta cu materiale sportive


    ANDRO GIR. SRL https://tenismasa.ro
    Ultima editare de adof; 12.iun.2019, 17:53. Motiv: Modificare nr de mese, adaugare partener

  • #2

    Firma ANDRO GIR va fi prezenta cu materiale sportive


    ANDRO GIR. SRL https://tenismasa.ro



    Cupa LACURILOR SARATE - Turneu - A - Ocna Sibiului - 15.06.2019
    Lista înscrieri - Elite - 14.06.2019 17:51

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Simon Csaba - 32 - Targu Mures - MS - 45,23
    2 . Moldovan Horvath Csaba - 33 - Targu Mures - MS - 42,52
    3 . Craciun Calin - 160 - Oradea - BH - 38,94
    4 . Bauer Lajos - 157 - Targu Mures - MS - 38,64
    5 . Sufletel Radu - 13 - Alba Iulia - AB - 38,00
    6 . Daneliuc Gabi - 17 - Selimbar - SB - 37,79
    7 . Govoreanu Florin - 15 - Cisnadie - SB - 37,56
    8 . Crainic Adrian - 685 - Orastie - HD - 37,00
    9 . Aron Darie - 123 - Sibiu - SB - 36,27
    10 . Lazaroiu Adrian - 27 - Targoviste - DB - 35,78
    11 . Oprea Adrian - 44 - Lugoj - TM - 35,09
    12 . Boeriu Cezara - 154 - Targu Mures - MS - 33,19
    13 . Cuesdean Rares - 165 - Reghin - MS - 32,80
    14 . Iancu Sorin - 370 - Sibiu - SB - 32,50
    15 . Georgescu Constantin - 222 - Orastie - HD - 31,36
    16 . Ambrus Szilard - 230 - Ludus - MS - 29,27
    17 . Todarcea Ioan - 885 - Sibiu - SB - 27,85

    Clasament 01-iun-2019

    Cupa LACURILOR SARATE - Turneu - A - Ocna Sibiului - 15.06.2019
    Lista înscrieri - Open - 15.06.2019 01:30

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Tipser Gabriel - 869 - Sighisoara - MS - 32,35
    2 . Birtalan Robert - 452 - Oradea - BH - 32,06
    3 . Motorga Dorin - 98 - Targu Mures - MS - 29,25
    4 . Mitzea Alexandru - 270 - Sibiu - SB - 29,15
    5 . Toader George - 699 - Agnita - SB - 28,97
    6 . Migea Cornel - 89 - Sibiu - SB - 28,94
    7 . Jichici Svetozar - 110 - Timisoara - TM - 28,38
    8 . Beches Andrei - 233 - Sibiu - SB - 28,19
    9 . Gecse Alpar - 114 - Chibed - MS - 27,94
    10 . Negrean Ioan - 151 - Sibiu - SB - 26,93
    11 . Ciobanu Daniel - 96 - Blaj - AB - 26,92
    12 . Dirlea Ioan - 112 - Aiud - AB - 26,56
    13 . Jurescu Sorin - 142 - Timisoara - TM - 25,04
    14 . Ivan Catalin - 904 - Fagaras - BV - 24,90
    15 . Decean Darian - 228 - Sibiu - SB - 24,85
    16 . Birtalan Laszlo - 192 - Oradea - BH - 24,44
    17 . Weiss Simona - 467 - Cisnadie - SB - 24,42
    18 . Timaru Ilie - 594 - Ocna Sibiului - SB - 24,33
    19 . Antal Denes - 250 - Brasov - BV - 24,04
    20 . Barac Marius - 367 - Sibiu - SB - 23,38
    21 . Stancalie Doru - 265 - Craiova - DJ - 22,93
    22 . Kromek Iulian - 425 - Cugir - AB - 22,90
    23 . Barbulescu Dan - 263 - Sibiu - SB - 22,89
    24 . Comsa Dan - 574 - Sibiu - SB - 22,84
    25 . Popa Mircea - 169 - Brasov - BV - 22,36
    26 . Balla Peter - 791 - Toplita - HR - 22,00
    27 . Dospinescu George - 208 - Bucuresti - B - 21,56
    28 . Bucur Dan - 527 - Cisnadie - SB - 21,02
    29 . Nedescu Adrian - 570 - Ramnicu Valcea - VL - 20,93
    30 . Cecan Vasile - 251 - Timisoara - TM - 20,71
    31 . Vaida Gheorghe - 1323 - Sibiu - SB - 20,70
    32 . Susan Mircea - 1466 - Alba Iulia - AB - 19,70
    33 . Toader Valentin - 880 - Agnita - SB - 19,37
    34 . Zdrenghea Mircea - 1129 - Orastie - HD - 19,05
    35 . Lupsa Bogdan - 276 - Ramnicu Valcea - VL - 18,17
    36 . Morariu Marius - 468 - Sibiu - SB - 17,87
    37 . Bozosan Petre - 302 - Sibiu - SB - 17,71
    38 . Radu Constantin - 420 - Sibiu - SB - 16,93
    39 . Cristea Virgil - 613 - Cugir - AB - 16,10
    40 . Ciky Cornel - 419 - Fagaras - BV - 15,89
    41 . Fulop Laszlo - 382 - Targu Mures - MS - 15,29
    42 . Caraus Sorin - 532 - Deva - HD - 13,45

    Lista de asteptare Open
    1 . Orha Andrei - 518 - Targu Mures - MS - 24,10

    Clasament 01-iun-2019



    Cupa LACURILOR SARATE - Turneu - A - Ocna Sibiului - 15.06.2019
    Lista înscrieri - Avansati - 15.06.2019 01:37

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Ene Florin - 269 - Ploiesti - PH - 19,12
    2 . Fulop Attila - 264 - Aiud - AB - 18,81
    3 . Sursilov Constantin - 288 - Bucuresti - B - 18,81
    4 . Manitiu Florin - 695 - Sibiu - SB - 17,76
    5 . Stoian Sorin - 333 - Curtea de Arges - AG - 17,67
    6 . Benyovski Bela - 458 - Sibiu - SB - 17,56
    7 . Minzat Mircea - 1082 - Saliste - SB - 17,50
    8 . Lazar Dumitru - 314 - Mizil - PH - 17,48
    9 . Vera Esteban - 586 - Sibiu - SB - 17,45
    10 . Acriva Marian - 393 - Mizil - PH - 17,04
    11 . Sabau Gheorghe - 484 - Tarnaveni - MS - 16,98
    12 . Bardas Ioan - 521 - Dumbraveni SB - SB - 16,93
    13 . Preda Nicolae - 584 - Curtea de Arges - AG - 16,81
    14 . Kis Istvan - 327 - Brasov - BV - 16,66
    15 . Banu Nicolae - 1355 - Ocna Sibiului - SB - 16,55
    16 . Stoica Mihai - 688 - Hateg - HD - 16,27
    17 . Mihu Florin - 315 - Pitesti - AG - 16,19
    18 . Gusan Boris - 957 - Turda - CJ - 15,67
    19 . Gipsy King - 910 - Hunedoara - HD - 15,45
    20 . Filea Adonis - 902 - Sibiu - SB - 15,37
    21 . Onet Nicolae - 1322 - Sighisoara - MS - 14,85
    22 . Banea Radu - 974 - Sibiu - SB - 14,47
    23 . Bardas Patrick - 753 - Dumbraveni SB - SB - 14,2
    24 . Sabau Mircea - 581 - Tarnaveni - MS - 13,91
    25 . Prodan Iosif - 1762 - Tarnaveni - MS - 12,90
    26 . Chibulcutean Ioan - 691 - Tarnaveni - MS - 12,54
    27 . Faraian Alexandru - 598 - Aiud - AB - 12,38
    28 . Sandu Andrei - 643 - Sibiu - SB - 12,37
    29 . Tofeni Ovidiu - 1354 - Cluj Napoca - CJ - 12,35
    30 . Moldoveanu Sorin Florian - 1427 - Hunedoara - HD - 10,30
    31 . Fratila Dan - 954 - Ocna Sibiului - SB - 10,08
    32 . Ispas Emil - 2459 - Alba Iulia - AB - 9,55
    33 . Muntean Atila - 1541 - Hunedoara - HD - 9,00
    34 . Megyes Andras - 1908 - Sovata - MS - 8,85
    35 . Birtalan Levente - 1708 - Sovata - MS - 8,50
    36 . Birtalan Bence - 2215 - Sovata - MS - 8,10
    37 . Kondort Dan - 1235 - Sibiu - SB - 7,53
    38 . Suciu Sergiu - 940 - Turda - CJ - 7,10
    39 . Fier Mircea - 3775 - Ramnicu Valcea - VL - 4,00
    40 . Stanciucu Filip - 3783 - Ramnicu Valcea - VL - 4,00
    41 . Tenea Cosmin - 2549 - Sighisoara - MS - 0,00
    42 . Mailat Nicolae - Nou - Gura Raului - - Nou

    Clasament 01-iun-2019


    Cupa LACURILOR SARATE - Turneu - A - Ocna Sibiului - 15.06.2019
    Lista înscrieri - Incepatori - 15.06.2019 01:39

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Tirlea Gheorghe - 1003 - Brasov - BV - 9,87
    2 . Anton Calin - 1017 - Sibiu - SB - 9,78
    3 . Rotariu Andrei - 2306 - Sibiu - SB - 9,6
    4 . Malene Petru - 850 - Fagaras - BV - 9,23
    5 . Susman Dan - 1297 - Alba Iulia - AB - 8,73
    6 . Brasoveanu Vali - 1764 - Sibiu - SB - 8,65
    7 . Sarcani Andrei - 971 - Targu Mures - MS - 8,61
    8 . Creta Petru - 789 - Luna CJ - CJ - 7,95
    9 . Cirstea Toni - 1207 - Targu Jiu - GJ - 7,31
    10 . Pralea Constantin - 804 - Alba Iulia - AB - 6,70
    11 . Dragomir Ioan - 2340 - Cristian SB - SB - 5,75
    12 . Cioca Sergiu - 2565 - Agnita - SB - 5,50
    13 . Plavet Andrei Alexandru - 2230 - Sibiu - SB - 5,45
    14 . Moldovan Cristian - 1596 - Alba Iulia - AB - 5,43
    15 . Tetcu Rares - 3094 - Blaj - AB - 5,00
    16 . Catana Albert - 2386 - Cisnadie - SB - 4,50
    17 . Pralea David Constantin - 1384 - Alba Iulia - AB - 4,42
    18 . Nistor Mirela - 2223 - Cisnadie - SB - 4,00
    19 . Costache David - 2798 - Cisnadie - SB - 4,00
    20 . Flesariu Mihai - 3161 - Agnita - SB - 4,00
    21 . Virlanovici David - 3786 - Dumbraveni SB - SB - 4,00
    22 . Duda Daniel - 3827 - Dumbraveni SB - SB - 4,00
    23 . Porumb Alexandru - 2748 - Sibiu - SB - 0,00
    24 . Vioreanu Cristian - 2831 - Dumbraveni SB - SB - 0,00
    25 . Bardas Mark - 2951 - Dumbraveni SB - SB - 0,00
    26 . Ionita Adrian - 3317 - Brasov - BV - 0,00
    27 . Cojocariu Dan - Nou - Ocna Sibiului - SB - Nou
    28 . Catoiu Cristian - Nou - Cristian SB - SB - Nou
    29 . Matei Claudiu - Nou - Cristian SB - SB - Nou
    30 . Frunteanu Sebastian - Nou - Cristian SB - SB - Nou

    Clasament 01-iun-2019
    Ultima editare de adof; 15.iun.2019, 00:39.

    Comentariu


    • #3

      Firma ANDRO GIR va fi prezenta cu materiale sportive


      ANDRO GIR. SRL https://tenismasa.ro

      Cupa LACURILOR SARATE - Turneu - A - Ocna Sibiului - 15.06.2019
      Lista înscrieri - Toate categoriile - 15.06.2019 00:56

      Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1
      1 . Sursilov Constantin - 288 - Bucuresti - B - 18,81 - A - Avansati
      2 . Filea Adonis - 902 - Sibiu - SB - 15,37 - A - Avansati
      3 . Fratila Dan - 954 - Ocna Sibiului - SB - 10,08 - A - Avansati
      4 . Anton Calin - 1017 - Sibiu - SB - 9,78 - IW - Incepatori
      5 . Kondort Dan - 1235 - Sibiu - SB - 7,53 - I - Avansati
      6 . Benyovski Bela - 458 - Sibiu - SB - 17,56 - AW - Avansati
      7 . Rotariu Andrei - 2306 - Sibiu - SB - 9,60 - I - Incepatori
      8 . Plavet Andrei Alexandru - 2230 - Sibiu - SB - 5,45 - I - Incepatori
      9 . Decean Darian - 228 - Sibiu - SB - 24,85 - O - Open
      10 . Negrean Ioan - 151 - Sibiu - SB - 26,93 - O - Open
      11 . Barbulescu Dan - 263 - Sibiu - SB - 22,89 - OW - Open
      12 . Barac Marius - 367 - Sibiu - SB - 23,38 - OW - Open
      13 . Timaru Ilie - 594 - Ocna Sibiului - SB - 24,33 - O - Open
      14 . Comsa Dan - 574 - Sibiu - SB - 22,84 - O - Open
      15 . Bozosan Petre - 302 - Sibiu - SB - 17,71 - A - Open
      16 . Daneliuc Gabi - 17 - Selimbar - SB - 37,79 - EW - Elite
      17 . Mitzea Alexandru - 270 - Sibiu - SB - 29,15 - O - Open
      18 . Cojocariu Dan - Nou - Ocna Sibiului - SB - Nou - - Incepatori
      19 . Banu Nicolae - 1355 - Ocna Sibiului - SB - 16,55 - A - Avansati
      20 . Morariu Marius - 468 - Sibiu - SB - 17,87 - A - Open
      21 . Iancu Sorin - 370 - Sibiu - SB - 32,50 - O - Elite
      22 . Radu Constantin - 420 - Sibiu - SB - 16,93 - AW - Open
      23 . Vaida Gheorghe - 1323 - Sibiu - SB - 20,70 - O - Open
      24 . Manitiu Florin - 695 - Sibiu - SB - 17,76 - A - Avansati
      25 . Migea Cornel - 89 - Sibiu - SB - 28,94 - OW - Open
      26 . Weiss Simona - 467 - Cisnadie - SB - 24,42 - OF - Open
      27 . Bucur Dan - 527 - Cisnadie - SB - 21,02 - O - Open
      28 . Tofeni Ovidiu - 1354 - Cluj Napoca - CJ - 12,35 - A - Avansati
      29 . Popa Mircea - 169 - Brasov - BV - 22,36 - OW - Open
      30 . Antal Denes - 250 - Brasov - BV - 24,04 - OW - Open
      31 . Cirstea Toni - 1207 - Targu Jiu - GJ - 7,31 - I - Incepatori
      32 . Todarcea Ioan - 885 - Sibiu - SB - 27,85 - O - Elite
      33 . Fulop Attila - 264 - Aiud - AB - 18,81 - AW - Avansati
      34 . Ciobanu Daniel - 96 - Blaj - AB - 26,92 - OW - Open
      35 . Beches Andrei - 233 - Sibiu - SB - 28,19 - O - Open
      36 . Bardas Ioan - 521 - Dumbraveni SB - SB - 16,93 - A - Avansati
      37 . Bardas Patrick - 753 - Dumbraveni SB - SB - 14,20 - AJ - Avansati
      38 . Bardas Mark - 2951 - Dumbraveni SB - SB - 0,00 - - Incepatori
      39 . Virlanovici David - 3786 - Dumbraveni SB - SB - 4,00 - I - Incepatori
      40 . Vioreanu Cristian - 2831 - Dumbraveni SB - SB - 0,00 - I - Incepatori
      41 . Duda Daniel - 3827 - Dumbraveni SB - SB - 4,00 - I - Incepatori
      42 . Georgescu Constantin - 222 - Orastie - HD - 31,36 - O - Elite
      43 . Tipser Gabriel - 869 - Sighisoara - MS - 32,35 - OW - Open
      44 . Onet Nicolae - 1322 - Sighisoara - MS - 14,85 - A - Avansati
      45 . Tenea Cosmin - 2549 - Sighisoara - MS - 0,00 - - Avansati
      46 . Dospinescu George - 208 - Bucuresti - B - 21,56 - OW - Open
      47 . Costache David - 2798 - Cisnadie - SB - 4,00 - I - Incepatori
      48 . Catana Albert - 2386 - Cisnadie - SB - 4,50 - I - Incepatori
      49 . Ene Florin - 269 - Ploiesti - PH - 19,12 - A - Avansati
      50 . Lazar Dumitru - 314 - Mizil - PH - 17,48 - A - Avansati
      51 . Acriva Marian - 393 - Mizil - PH - 17,04 - A - Avansati
      52 . Stoica Mihai - 688 - Hateg - HD - 16,27 - A - Avansati
      53 . Muntean Atila - 1541 - Hunedoara - HD - 9,00 - I - Avansati
      54 . Sufletel Radu - 13 - Alba Iulia - AB - 38,00 - EW - Elite
      55 . Mihu Florin - 315 - Pitesti - AG - 16,19 - A - Avansati
      56 . Kis Istvan - 327 - Brasov - BV - 16,66 - AW - Avansati
      57 . Gusan Boris - 957 - Turda - CJ - 15,67 - AW - Avansati
      58 . Gipsy King - 910 - Hunedoara - HD - 15,45 - AW - Avansati
      59 . Aron Darie - 123 - Sibiu - SB - 36,27 - EW - Elite
      60 . Vera Esteban - 586 - Sibiu - SB - 17,45 - A - Avansati
      61 . Oprea Adrian - 44 - Lugoj - TM - 35,09 - E - Elite
      62 . Dirlea Ioan - 112 - Aiud - AB - 26,56 - OH - Open
      63 . Nistor Mirela - 2223 - Cisnadie - SB - 4,00 - I - Incepatori
      64 . Dragomir Ioan - 2340 - Cristian SB - SB - 5,75 - IW - Incepatori
      65 . Boeriu Cezara - 154 - Targu Mures - MS - 33,19 - ELF - Elite
      66 . Crainic Adrian - 685 - Orastie - HD - 37,00 - E - Elite
      67 . Zdrenghea Mircea - 1129 - Orastie - HD - 19,05 - A - Open
      68 . Stancalie Doru - 265 - Craiova - DJ - 22,93 - OW - Open
      69 . Motorga Dorin - 98 - Targu Mures - MS - 29,25 - O - Open
      70 . Kromek Iulian - 425 - Cugir - AB - 22,90 - O - Open
      71 . Govoreanu Florin - 15 - Cisnadie - SB - 37,56 - EW - Elite
      72 . Pralea Constantin - 804 - Alba Iulia - AB - 6,70 - IW - Incepatori
      73 . Pralea David Constantin - 1384 - Alba Iulia - AB - 4,42 - I - Incepatori
      74 . Porumb Alexandru - 2748 - Sibiu - SB - 0,00 - - Incepatori
      75 . Chibulcutean Ioan - 691 - Tarnaveni - MS - 12,54 - A - Avansati
      76 . Sabau Gheorghe - 484 - Tarnaveni - MS - 16,98 - A - Avansati
      77 . Sabau Mircea - 581 - Tarnaveni - MS - 13,91 - A - Avansati
      78 . Prodan Iosif - 1762 - Tarnaveni - MS - 12,90 - A - Avansati
      79 . Ciky Cornel - 419 - Fagaras - BV - 15,89 - AW - Open
      80 . Malene Petru - 850 - Fagaras - BV - 9,23 - I - Incepatori
      81 . Ivan Catalin - 904 - Fagaras - BV - 24,90 - O - Open
      82 . Sandu Andrei - 643 - Sibiu - SB - 12,37 - A - Avansati
      83 . Suciu Sergiu - 940 - Turda - CJ - 7,10 - IW - Avansati
      84 . Susan Mircea - 1466 - Alba Iulia - AB - 19,70 - A - Open
      85 . Susman Dan - 1297 - Alba Iulia - AB - 8,73 - I - Incepatori
      86 . Ispas Emil - 2459 - Alba Iulia - AB - 9,55 - I - Avansati
      87 . Bauer Lajos - 157 - Targu Mures - MS - 38,64 - EW - Elite
      88 . Simon Csaba - 32 - Targu Mures - MS - 45,23 - E - Elite
      89 . Moldovan Horvath Csaba - 33 - Targu Mures - MS - 42,52 - EM - Elite
      90 . Jurescu Sorin - 142 - Timisoara - TM - 25,04 - OW - Open
      91 . Moldovan Cristian - 1596 - Alba Iulia - AB - 5,43 - I - Incepatori
      92 . Moldoveanu Sorin Florian - 1427 - Hunedoara - HD - 10,30 - A - Avansati
      93 . Ionita Adrian - 3317 - Brasov - BV - 0,00 - - Incepatori
      94 . Brasoveanu Vali - 1764 - Sibiu - SB - 8,65 - IW - Incepatori
      95 . Banea Radu - 974 - Sibiu - SB - 14,47 - A - Avansati
      96 . Tetcu Rares - 3094 - Blaj - AB - 5,00 - I - Incepatori
      97 . Birtalan Laszlo - 192 - Oradea - BH - 24,44 - OW - Open
      98 . Birtalan Robert - 452 - Oradea - BH - 32,06 - O - Open
      99 . Caraus Sorin - 532 - Deva - HD - 13,45 - A - Open
      100 . Fulop Laszlo - 382 - Targu Mures - MS - 15,29 - A - Open
      101 . Birtalan Levente - 1708 - Sovata - MS - 8,50 - I - Avansati
      102 . Megyes Andras - 1908 - Sovata - MS - 8,85 - I - Avansati
      103 . Birtalan Bence - 2215 - Sovata - MS - 8,10 - I - Avansati
      104 . Nedescu Adrian - 570 - Ramnicu Valcea - VL - 20,93 - O - Open
      105 . Toader George - 699 - Agnita - SB - 28,97 - O - Open
      106 . Toader Valentin - 880 - Agnita - SB - 19,37 - A - Open
      107 . Cioca Sergiu - 2565 - Agnita - SB - 5,50 - I - Incepatori
      108 . Flesariu Mihai - 3161 - Agnita - SB - 4,00 - I - Incepatori
      109 . Cecan Vasile - 251 - Timisoara - TM - 20,71 - O - Open
      110 . Jichici Svetozar - 110 - Timisoara - TM - 28,38 - OW - Open
      111 . Tirlea Gheorghe - 1003 - Brasov - BV - 9,87 - I - Incepatori
      112 . Catoiu Cristian - Nou - Cristian SB - SB - Nou - - Incepatori
      113 . Matei Claudiu - Nou - Cristian SB - SB - Nou - - Incepatori
      114 . Frunteanu Sebastian - Nou - Cristian SB - SB - Nou - - Incepatori
      115 . Balla Peter - 791 - Toplita - HR - 22,00 - O - Open
      116 . Ambrus Szilard - 230 - Ludus - MS - 29,27 - OJ - Elite
      117 . Creta Petru - 789 - Luna CJ - CJ - 7,95 - I - Incepatori
      118 . Sarcani Andrei - 971 - Targu Mures - MS - 8,61 - IW - Incepatori
      119 . Lazaroiu Adrian - 27 - Targoviste - DB - 35,78 - EW - Elite
      120 . Gecse Alpar - 114 - Chibed - MS - 27,94 - O - Open
      121 . Stoian Sorin - 333 - Curtea de Arges - AG - 17,67 - A - Avansati
      122 . Craciun Calin - 160 - Oradea - BH - 38,94 - E - Elite
      123 . Minzat Mircea - 1082 - Saliste - SB - 17,50 - A - Avansati
      124 . Lupsa Bogdan - 276 - Ramnicu Valcea - VL - 18,17 - A - Open
      125 . Preda Nicolae - 584 - Curtea de Arges - AG - 16,81 - AW - Avansati
      126 . Cuesdean Rares - 165 - Reghin - MS - 32,80 - OJ - Elite
      127 . Faraian Alexandru - 598 - Aiud - AB - 12,38 - AJ - Avansati
      128 . Cristea Virgil - 613 - Cugir - AB - 16,10 - A - Open
      129 . Mailat Nicolae - Nou - Gura Raului - - Nou - - Avansati
      130 . Orha Andrei - 518 - Targu Mures - MS - 24,10 - O - Open
      131 . Fier Mircea - 3775 - Ramnicu Valcea - VL - 4,00 - I - Avansati
      132 . Stanciucu Filip - 3783 - Ramnicu Valcea - VL - 4,00 - I - Avansati

      Clasament 01-iun-2019
      Toate modificarile si neconcordantele va rog pe forum pentru a nu exista discutii
      Aceasta este lista cu ordinea inscrierilor
      Listele pe categorii vor fi afisate in postul nr. 2





      Firma ANDRO GIR va fi prezenta cu materiale sportive


      ANDRO GIR. SRL https://tenismasa.ro
      Ultima editare de adof; 14.iun.2019, 23:57.

      Comentariu


      • #4
        Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati

        Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
        Blade: Butterfly Primo Power Feeling
        Fh: Nittaku Fastarc G-1
        Bh: DHS Hurricane 3 Neo Provincial

        Comentariu


        • #5
          Filea Adonis - Sibiu - Avansati
          Fratila Dan - Ocna Sibiului - Avansati
          Anton Calin - Sibiu - Avansati
          Kondort Dan - Sibiu - Avansati
          Benyovski Bela - Sibiu - Avansati
          Rotariu Andrei - Sibiu - Incepatori
          Plavet Alexandru - Sibiu - Incepatori

          Decean Darian - Sibiu - Open
          Negrean Ioan - Sibiu - Open
          Barbulescu Dan - Sibiu - Open
          Barac Marius - Sibiu - Open
          Timaru Ilie - Ocna Sibiului - Open
          Comsa Dan - Sibiu - Open
          Bozosan Petre - Sibiu - Open
          Daneliuc Gabi - Selimbar - Elite
          Mitzea Alexandru - Sibiu - Open
          Cojocariu Dan - Ocna Sibiului - Incepatori
          Banu Nicolae - Ocna Sibiului - Avansati

          Comentariu


          • #6
            Morariu Marius - Sibiu - Open. mersi!

            Mr. Tomahawk

            Comentariu


            • #7
              Serban Marius Avansati București

              Sent from my SM-G965F using Tapatalk
              Xiom Feel HX
              FH- Tenergy 05FX
              BH- Nittaku Fastarc G1

              Comentariu


              • #8
                Iancu Sorin - elite
                Mitzea Alexandru, Radu Constantin, Vaida Gheorghe - Open
                Benyovski Bela si Manitiu Florin - avansati

                Comentariu


                • #9
                  Sorin Iancu - ELITE
                  Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
                  DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
                  Just do it !

                  Comentariu


                  • #10
                    Migea Cornel, din Sibiu, la open.

                    Comentariu


                    • #11
                      Se înscriu din Cisnadie:
                      Groza Alexandru -Open
                      Somlea Darian- Open
                      Weiss Simona - Open
                      Bucur Dan- Open
                      Ultima editare de Alex.G; 31.mai.2019, 20:39.

                      Comentariu


                      • #12
                        Tofeni Ovidiu, Cluj-Napoca, avansati
                        Asteleanu Lucian, Cluj-Napoca, avansati

                        Sent from my SM-G975F using Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          POPA Mircea
                          ANTAL Denes
                          PADURARIU Costel
                          Brasov - open

                          Comentariu


                          • #14
                            Cirstea Toni
                            Martoiu Gabriel incepatori Tg Jiu

                            Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Bradusca Cornel OPEN SAU avansati in functie de clasament. Momentum la open. Tg Jiu

                              Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X