Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TTA", București 13/14.07.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Va mulțumesc mult!

Comentariu

• O dată in viață am strans si eu 4 victorii in inferioare si nu apar

Comentariu

• Ca de obicei, la obiecte pierdute, husa neagra paleta, scris cu galben Andro, cine-a gasit-o, ori sa ma caute ori sa fie sanatos! Durdun mi-e martor ca am cumparat-o la turneul din 06 iulie de la Targoviste!
        Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

Comentariu

• Multumesc! Felicitari, de asemenea!!

Comentariu

• Frumos turneu, cu participare însemnată!

Mă bucur că am luat parte alături de atâția împătimiți și că am mai învățat câte ceva!
            Termenul ”Stop!”:
            - La începători: înseamnă sau nu ceva și e posibil ca adversarul să se creadă înșelat de folosirea a termenului;
            - La avansați: sunt posibile unele discuții, dacă ai fost deranjat, sau nu de mingea de alături, sau de cel ce a trecut prin spatele tău (”ia zi, vrei să repetăm mingea?!..)”;
            - La open: ”Stop! Se repetă!”, fără echivoc;
            - La elite: nu e nevoie de cuvinte. Se anunță scorul și se repetă punctul. Jucătorii nu se mai obosesc cu lucruri banale. Jocul este important pentru ei.

Și toate aceste întâmplări (adevărate!), la TT ARENA..
            Chiar dacă nu-mi convine: rămas bun TT Arena..

Comentariu

• Postat în original de - Marcel - Vezi post
              Frumos turneu, cu participare însemnată!

Mă bucur că am luat parte alături de atâția împătimiți și că am mai învățat câte ceva!
              Termenul ”Stop!”:
              - La începători: înseamnă sau nu ceva și e posibil ca adversarul să se creadă înșelat de folosirea a termenului;
              - La avansați: sunt posibile unele discuții, dacă ai fost deranjat, sau nu de mingea de alături, sau de cel ce a trecut prin spatele tău (”ia zi, vrei să repetăm mingea?!..)”;
              - La open: ”Stop! Se repetă!”, fără echivoc;
              - La elite: nu e nevoie de cuvinte. Se anunță scorul și se repetă punctul. Jucătorii nu se mai obosesc cu lucruri banale. Jocul este important pentru ei.

Și toate aceste întâmplări (adevărate!), la TT ARENA..
              Chiar dacă nu-mi convine: rămas bun TT Arena..
              o analiza mai buna nu cred ca se putea face.felicitari domnul marcel.problema este ca la elite din pacate fair-play-ul are momente de ratacire si pauze in gandire,iar combatantii ajung la juraminte sau injurii.tt arena se inchide dar prieteniile raman !
              Ultima editare de Dumitrescu Cornel; 15.iul.2019, 16:00.

Comentariu

• Comentariu

• Poate poate

Comentariu

• Postat în original de Dantim Vezi post
                    Poate poate
                    Bai Dane cum drek faci tu de cu 2 victorii ajungi în eliminatorii? și alții cu 2 victorii nici nu se califica din inferioare!!!!
                    Daca-mi dai rețetă dau un bax de bere rece!!! Eu ca să aj unde ai aj tu am schimbat 5 tricouri! Felicitări pt loc ocupat și mai ales ca ai "ars" un etilist !!!!!!

Comentariu

• Postat în original de meme6513 Vezi post
                      Ca de obicei, la obiecte pierdute, husa neagra paleta, scris cu galben Andro, cine-a gasit-o, ori sa ma caute ori sa fie sanatos! Durdun mi-e martor ca am cumparat-o la turneul din 06 iulie de la Targoviste!
                      E la mine. Sună-ma , te rog, 0774420441, să vedem cum facem sa ajunga la tine.

Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk
                      Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                      23 de mese Donic World Champion TC
                      Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                      45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                      1000lux lumina pe masa
                      Omologata FRTM
                      www.toptenis.ro

Comentariu

• Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
                        o analiza mai buna nu cred ca se putea face.felicitari domnul marcel.problema este ca la elite din pacate fair-play-ul are momente de ratacire si pauze in gandire,iar combatantii ajung la juraminte sau injurii.tt arena se inchide dar prieteniile raman !
                        Eu asa procedez de acum:
                        https://m.facebook.com/story.php?sto...00000268267932

Comentariu

• Duminica 14 , dupa concurs am gasit o husa neagra cu paleta , am predat-o lui Catalin de la Top Tenis Arena.
                          Astept recompensa
                          www.*************

Comentariu

Cine a citit topicul
                          Procesare...
                          X