Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"SUN PLAZA", București - 21.07.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "SUN PLAZA", București - 21.07.2019

    LOCALITATEA: BUCURESTI - SALA DE SPORT din incinta MALL - SUN PLAZA - Piata Sudului
    DATA
    :
    Duminica 21 iulie 2019
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Piata Sudului, în incinta Sun Plaza(langa Leroy Merlin);Cei care vin cu masina personala pot folosi gratuit parcarea de la Mall-ul Sun Plaza. Recomand utilizarea parcarii de afara din fata Leroy Merlin pentru ca e foarte aproape de sala sau parcarea subterana de sub Leroy Merlin, la fel de aproape;


    [TD]
    [/TD]


    Sala spatioasa, racoroasa si luminata

    Sala pregatita..

    Standul PING PONG SHOP

    Parcarea subsol rezervata pentru turneu

    Vestiare superdotate, dusuri si dulapuri cu cheie





    SALA CU SISTEM DE CLIMATIZARE




    TIMPUL PROBABIL ALOCAT:Duminica: 9,00 - 21,30 ;
    NUMAR PARTICIPANTI:Incepatori 36 - Avansati 48 - OPEN 48 - ELITE 24, in ordinea inscrierii pe site.
    NR MESE: 18 mese : Donic, Joola, Andro 25mm ITTF .
    SPATIU DE JOC:EXCELENT; suprafata de joc: PARCHET
    MINGI: Andro Speedball 3*** 40+ plastic.
    FACILITATI:Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome pentru primii 4 la fiecare categorie;
    ÎNSCRIERI: Pe forum; telefonic; ultima înscriere sambata 20 iulie ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile; ultima retragere sambata 20 iulie ora 21;
    Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului.
    TAXA PARTICIPARE:40 Lei . Doamnele, domnisoarele si copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori si incepatori: 20 lei. Persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant se vireaza/doneaza catre AmaTur.


    În funcție de dinamica înscrierilor, sistemul de joc și numărul maxim de jucători pe categorii pot suferi modificări, care vor fi anunțate în timp util pe forum, dar nu mai târziu de Luni 15.07.2019.

    - INCEPATORI+OPEN+ELITE: ora 9,00; confirmarea inscrierii pana la ora 8,45
    - AVANSATI: ora 14,00 ; confirmarea inscrierii pana la ora 13,45

    TURNEUL PENTRU INCEPATORI :

    Participa jucatori amatori cu MP<10.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 SAU 5, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.


    TURNEUL PENTRU AVANSATI:

    Participa jucatorii amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 SAU 5, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL OPEN

    Participa jucatorii categoria OPEN cu 20<=MP<33 p., precum si jucatorii amatori cu 10<MP<20, care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;


    TURNEUL ELITE

    Participa jucatorii cu media turneelor MINIM 33p.,jucatorii legitimati in diviile FRTM, precum si jucatorii OPEN-isti cu MP<33 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;

    Se asigura: minge oficiala ,apa; plata;/minerala;
    MASA: contra cost, in incinta SUN PLAZA se gasesc nenumarate posibilitati pentru orice gust si orice buzunar.

    ORGANIZATORI:
    Organizator principal: Ion Macarenco, tel. 0744.528.592;
    Coordonarea tehnica: Dan Bodeanu tel 0745 340 668

    ATENTIE!
    - Repartizarea numarului de locuri intre categorii va fi definitivata pana LUNI, 16 IULIE, ora 21.00, in functie de inscrieri;
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita
    sambata 20 iulie 2019 ora 21.00;




    Jucatorii retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!




    FACEBOOK:
    - www.facebook.AmaTurRomania







    ECHIPAMENT SPORTIV:




    PING PONG SHOP, reprezentant Andro, DHS si Der Materialspezialist in Romania, va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masa. Totodata va poate oferi sfaturi utile in alegerea sau schimbarea paletei in functie de jocul practicat si de nivelul la care sunteti sau ati dori sa ajungeti.














    www.pingpongshop.ro | official andro - DHS - der Materialspezialist dealer
    https://facebook.com/magazinonlinetenisdemasa




    www.pingpongshop.ro




    Vă așteptăm cu drag !



    Am facut o imagine cu harta cu indicatii de acces. Parcarea de la subsol este langa usa de acces catre sala. Este gratuita primele 3 ore de la intrare. Ulterior se platesc 3 lei pentru fiecare ora depasita. Ca "smecherie" , soferul trebuie sa se asigure ca nu a stat masina in parcare un interval mai mare de 3 ore, de exemplu la 2 ore jumatate poate sa iasa si sa intre din nou, asta ca sa nu plateasca.
    Ultima editare de Dan2; 19.iul.2019, 06:18.

  • #2
    Badulescu Mario - elite
    Badulescu Rafael - open

    Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
    Ultima editare de Rafael; 08.iul.2019, 14:44.
    Lemn - Donic Waldner AR
    FH - Focus Snipe III
    BH - MilkyWay-Neptune

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri INCEPATORI - on 19/07/2019 at 10:13:21 PM

      1. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 654 - 9.69 - I
      2. Constantin Mihaela, Bucuresti, 820 - 9.66 - IF
      3. Constantin Eduard, Bucuresti, 668 - 9.56 - I
      4. Corbu Ionut, Pitesti, 2000 - 9.5 - I
      5. Fusca Georgian, Targoviste, 610 - 9.03 - I
      6. Mocanu Luca, Filipestii de Targ, 972 - 8.74 - I
      7. Creta Petru, Luna CJ, 732 - 8.46 - I
      8. Staicu Vasile, Constanta, 3329 - 8.3 - I
      9. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 1798 - 8.25 - I
      10. Baltatu Eduard Laurentiu, Pitesti, 1003 - 8.03 - I
      11. Lungu Mihai, Targoviste, 844 - 7.76 - I
      12. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1091 - 7.62 - I
      13. Ontoiu Catalin, Pitesti, 746 - 7.11 - IW
      14. Baciu Stefan, Mioveni, 887 - 6.92 - I
      15. Caranfilian Migo, Bucuresti, 779 - 6.77 - I
      16. Scutaru Marius, Constanta, 2129 - 6.75 - I
      17. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 908 - 6.49 - IW
      18. Baicu Claudiu, Bucuresti, 2270 - 6.15 - I
      19. Orosanu Alexandru, Pitesti, 1432 - 6.03 - I
      20. Irimia Silviu Marius, Cernavoda, 3465 - 6 - I
      21. Ciobanu Marius, Bucuresti, 1237 - 5.94 - I
      22. Toader Petru, Bucuresti, 1186 - 5.93 - I
      23. Irimia Marian, Ploiesti, 1332 - 5.68 - I
      24. Vilcu Dragos, Bucuresti, 1862 - 5.4 - I
      25. Soarece Marius, Bucuresti, 1488 - 5.08 - I
      26. Matea Aurelian, Bucuresti, 2169 - 5 - I
      27. Caranfilian Eduard, Bucuresti, 1545 - 4.8 - I
      28. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 1090 - 4.67 - IF
      29. Ion Ana Stefania, Pitesti, 1976 - 4 - IF
      30. Velcea George, Bucuresti, 3954 - 0
      31. Buga Mihai, Alexandria, 4457 - 0 - I
      32. Bontoi Mihai, Alexandria, 5003 - 0
      33. Lucsor Bogdan, Bucuresti, 5004 - 0
      34. Stamate Cristian, Bucuresti, 5005 - 0
      35. Barbulescu Andrei, Bucuresti, 5006 - 0
      36. Dumitrescu Robert, Bucuresti, 5007 - 0
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Bustiuc Victor, Bucuresti, 5009 - 0
      2. Vasile Gica, Vulcana Bai, 1150 - 9.35 - IH
      3. Caloian George, Bucuresti, 5011 - 0
      4. Turtureanu Mihai, Bucuresti, 5012 - 0
      5. Stoicuta Marius, Hunedoara, 4738 - 0 - I
      6. Curelariu Eduard, Bucuresti, 2076 - 8.35 - I
      7. Irava Razvan, Bucuresti, 5014 - 0


      Inscrieri AVANSATI - on 20/07/2019 at 6:46:51 AM

      1. Alexandru Marius, Bucuresti, 295 - 19.71 - A
      2. Nicoara Ovidiu, Curtea de Arges, 1867 - 18.75 - A
      3. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 287 - 18.53 - A
      4. Teodorescu Radu, Bucuresti, 897 - 18.5 - A
      5. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 513 - 17.57 - AW
      6. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 422 - 17.04 - A
      7. Ianos Vlad, Bucuresti, 1059 - 16.93 - A
      8. Delimart Alexiana, Targoviste, 466 - 16.86 - AF
      9. Strugar Ioan, Deda, 534 - 16.65 - A
      10. Panait Adrian, Braila, 375 - 16.61 - AW
      11. Sterczer Sandor, Sanzieni, 346 - 16.53 - A
      12. Mihu Florin, Pitesti, 313 - 16.38 - A
      13. Petre Cristian, Pitesti, 432 - 16.01 - A
      14. Paul Cosmin Sebastian, Bucuresti, 703 - 15.96 - A
      15. Guluta Florin, Bucuresti, 368 - 15.81 - A
      16. Grumeza Lucian, Bucuresti, 381 - 15.57 - A
      17. Cristescu Cristian, Bucuresti, 344 - 15.54 - AW
      18. Baltatu Marius, Pitesti, 559 - 15.2 - AW
      19. Constantin Sandu, Bucuresti, 1310 - 14.6 - AW
      20. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 580 - 14.41 - A
      21. Banuta Dumitru, Ploiesti, 457 - 14.05 - A
      22. Dragos Marian, Bucuresti, 502 - 13.81 - A
      23. Ipate Virgil, Bucuresti, 489 - 13.78 - A
      24. Stoica Mihai, Mioveni, 395 - 13.48 - AW
      25. Bucur Mario, Bucuresti, 470 - 13.48 - A
      26. Olteanu Gabriel, Vaslui, 737 - 13 - A
      27. Bistreanu Armand, Bucuresti, 530 - 12.49 - AW
      28. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 1421 - 12.47 - A
      29. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 526 - 12.17 - A
      30. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 797 - 12 - A
      31. Bizga Romeo, Galati, 579 - 11.68 - A
      32. Patrascu Traian, Bucuresti, 1163 - 11.65 - A
      33. Tirlea Gheorghe, Brasov, 815 - 10.69 - A
      34. Tanasov Marius, Bucuresti, 735 - 10.43 - A
      35. Moca Vasile, Bucuresti, 1569 - 10.07 - A
      36. Silviu Niculae, Bucuresti, 931 - 8.9 - IW
      37. Moraru Marius, Bucuresti, 1037 - 8.69 - I
      38. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 877 - 8.62 - I
      39. Sima Beniamin, Giurgiu, 1264 - 7.43 - I
      40. Raileanu Raissa, Bucuresti, 2456 - 7.3 - IF
      41. Chivu Octav, Bucuresti, 1951 - 7 - I
      42. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 1287 - 6.43 - I
      43. Balaban Daniel, Bucuresti, 1280 - 5.96 - I
      44. Varbanescu Radu, Bucuresti, 950 - 5.83 - I
      45. Sporea Sebastian, Bucuresti, 2495 - 5.3 - I
      46. Becleanu Octavian, Bucuresti, 3678 - 5.3 - I
      47. Iordan Alexandru Constantin, Bucuresti, 4345 - 0 - A
      48. Ciocan Adrian, Brasov, 5001 - 0
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Dumitru George, Targoviste, 383 - 14.73 - A
      2. Marinescu Nelu, Targoviste, 537 - 11.05 - A
      3. Hutanu Adrian, Slobozia, 641 - 16.97 - A
      4. Ghiurutan Razvan, Bucuresti, 1048 - 13.6 - A
      5. Huica Petre, Bucuresti, 382 - 16.08 - A
      6. Mihaila George, Bucuresti, 486 - 13.97 - A
      7. Ion Radu Bogdan, Bucuresti, 2870 - 7.3 - I
      8. Enculescu Mihaita, Dobroesti, 453 - 16.11 - A
      9. Dica Danut, Caracal, 941 - 19.17 - A


      Inscrieri OPEN - on 19/07/2019 at 10:14:04 PM

      1. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 49 - 32.6 - OW
      2. Stefan Patrick, Brasov, 55 - 31.3 - O
      3. Mitrea Silviu, Navodari, 61 - 30.98 - OW
      4. Rosioara Razvan, Alexandria, 471 - 30 - O
      5. Dumbrava Doru, Bucuresti, 497 - 29.82 - OW
      6. Avram Nicolae, Nedelea, 72 - 29.6 - O
      7. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 189 - 29.16 - OW
      8. Sorescu Mircea, Paulesti, 73 - 28.82 - OW
      9. Marian Bogdan, Ploiesti, 160 - 28.59 - OW
      10. Salariu Adrian, Buftea, 490 - 28.58 - O
      11. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 77 - 28.55 - O
      12. Ghizdavescu Adrian, Navodari, 447 - 28.48 - O
      13. Gavrila Aurel, Bucuresti, 145 - 28.25 - OWH
      14. Dena Corneliu, Giurgiu, 105 - 27.63 - OW
      15. Petrov Dan, Bucuresti, 124 - 27.43 - OW
      16. Trocan Nicolae, Mioveni, 131 - 27.12 - OW
      17. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 397 - 27.12 - O
      18. Istrate Cristian, Bucuresti, 96 - 27.09 - OW
      19. Orac Teodor, Slobozia, 110 - 26.92 - O
      20. Lita Gabriel, Bucuresti, 202 - 26.8 - O
      21. Balaban Catalin, Bucuresti, 343 - 26.67 - O
      22. Moise Mihai, Alexandria, 452 - 26.6 - O
      23. Craciun David Mihai, Bucuresti, 136 - 26.54 - OJ
      24. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 152 - 26.35 - O
      25. Darmaz Ion, Targoviste, 118 - 26.33 - OW
      26. Campean Adrian, Bucuresti, 130 - 26.31 - OW
      27. Papacu Bejoli, Bucuresti, 159 - 25.81 - OW
      28. Jaouir Khaled, Bucuresti, 198 - 24.82 - OW
      29. Presura Eugen, Slobozia, 734 - 24.78 - O
      30. Brulea Petre, Paulesti, 186 - 24.37 - OW
      31. Minica Rares, Giurgiu, 1368 - 21.4 - O
      32. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 229 - 21.38 - O
      33. Chivu Adrian, Slobozia, 2368 - 21.2 - O
      34. Catana Claudiu, Bucuresti, 308 - 20.3 - O
      35. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 632 - 19.97 - A
      36. Durac Viorel, Constanta, 357 - 19.73 - AW
      37. Balasa Ion, Bucuresti, 777 - 19.63 - A
      38. Brezae Vlad, Bucuresti, 2444 - 19.6 - A
      39. Docan Cristian, Bucuresti, 239 - 19.56 - A
      40. Popescu Eugen, Bucuresti, 691 - 19.25 - A
      41. Ene Florin, Ploiesti, 256 - 19.17 - A
      42. Plop Adrian, Bucuresti, 708 - 18.43 - A
      43. Constantin Cristina, Bucuresti, 303 - 17.82 - AF
      44. Badulescu Rafael, Giurgiu, 1031 - 17.3 - A
      45. Mihaescu Nicola, Pitesti, 916 - 16.15 - ALF
      46. Gheorghe Daniel, Braila, 595 - 11.34 - A
      47. Tanasescu Florin, Buftea, 4268 - 0 - O

      Inscrieri ELITE - on 19/07/2019 at 10:14:30 PM

      1. Fratila Robert, Baicoi, 5 - 44.68 - E
      2. Calin Mihai, Barlad, 717 - 42.75 - EL
      3. Macarenco Andrei, Bucuresti, 8 - 42.37 - EL
      4. Navacioiu Marian, Bucuresti, 158 - 39.52 - EW
      5. Banescu Dragos, Pitesti, 56 - 39.14 - E
      6. Buzatu Vasile, Buftea, 9 - 39.03 - EW
      7. Ropotan Iulian, Bucuresti, 86 - 38.49 - EW
      8. Constantin Teodor, Bucuresti, 10 - 38.46 - E
      9. Panea Ovidiu, Bucuresti, 408 - 38.45 - E
      10. Neagoe Costin, Bucuresti, 23 - 38.43 - E
      11. Cristache George, Bucuresti, 134 - 37.02 - E
      12. Badulescu Mario, Giurgiu, 1160 - 35.45 - E
      13. Radu Daniel, Bucuresti, 273 - 35.3 - E
      14. Virtopeanu Andrei, Bucuresti, 191 - 35.18 - EJ
      15. Toma Iulian, Braila, 143 - 34.72 - EW
      16. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 67 - 34.31 - E
      17. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 319 - 33.8 - E
      18. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 199 - 33.72 - EJ
      19. Grigore Alexandru, Campina, 41 - 33.66 - E
      20. Rojnita Sebastian, Bacau, 479 - 32.7 - O
      21. Sima Vlad, Giurgiu, 547 - 29.83 - OJ
      22. Voin Doru, Bucuresti, 81 - 29.78 - O
      23. Musat Catalin, Bucuresti, 538 - 29.17 - O
      24. Vitan Andrei, Giurgiu, 794 - 23.15 - O
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      1. Sumanaru Catalin, Iasi, 22 - 40.98 - EM
      Ultima editare de Dan2; 20.iul.2019, 05:48.

      Comentariu


      • #4
        Şencu Victor- Targoviste
        Elite

        Bivolaru Stelian- Targoviste
        Open



        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Rezervat clasament

          Comentariu


          • #6
            Constantin Cristina, Bucuresti, open
            Constantin Teodor, Bucuresti, elite
            Velcea George, Bucuresti, incepatori

            Comentariu


            • #7
              Serban Marius Avansati București

              Sent from my SM-G965F using Tapatalk
              Xiom Feel HX
              FH- Tenergy 05FX
              BH- Nittaku Fastarc G1

              Comentariu


              • #8
                Brulea Petre - Paulesti- open

                Comentariu


                • #9
                  Avram Nicolae-Nedelea -Open
                  Fratila Robert-Baicoi-Elite.
                  FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                  BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                  BH:Stiga Energy Absorber

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscrie la incepatori Creta Petru din Luna Cluj. Multumesc

                    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Ficleanu Gabriel - începători - Giurgiu

                      Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Craciunas Bogdan, Bucuresti - Avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Stancescu Sebastian -Ploiesti- Open

                          Comentariu


                          • #14
                            Buna ziua,

                            Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

                            Multumesc.
                            I'm a lean, mean, spin machine!

                            Comentariu


                            • #15
                              Enciu Marcel, Bucuresti, incepatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X