Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Teiuș - 20.07.2019

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Teiuș - 20.07.2019

    Turneu A - TEIUS 20 iulie 2019

    In centru pe DN1, peste drum de Lukoil - intre blocuri.



    Ora inceperii:
    - 09.30 (ultima confirmare 09.15) - Amatori - 72 jucatori
    - 14.15 (ultima confirmare 14.00) - Elite - 18 si Open - 30 jucatori

    Logistica:
    Număr de mese: 12
    Mingi de plastic
    Se asigură apă minerală, cafea şi gulas la ceaun - ca la turneele de la Aiud

    Taxa de înscriere:
    - 40 lei
    - copii 20 lei
    - persoane cu dizabilităţi - fără taxă
    ... din care câte 1 leu/jucător - donație Amatur

    Materiale de premiere: cupe şi diplome - locurile 1-4, medalii si diplome - locurile 5-8

    Mod de desfăşurare:
    - grupe inferioare de câte 6, se califică primii 4
    - fără grupe superioare
    - tablouri eliminatorii generate automat

    Inscrieri: pe forum
    Organizatori: Neluțu Dîrlea 0755-057282, tehnic - Florin Apian

    Turnee Teius: http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Turnee/Teius


    Emi-TT - distribuitor Gewo in Romania - va asteapta cu un stand bogat de materiale de specialitate (Gewo, Joola).



    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Inscrieri Elite - on 18-Jul-19 at 09:42:43

    1. Avram Victor, Arad, 140 - 43.35 - E
    2. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 33 - 42.67 - EM
    3. Nistor Dorel, Bistrita, 57 - 41.7 - EM
    4. Muntean Alin, Tarnaveni, 712 - 40.63 - E
    5. Pavel Calin, Hunedoara, 224 - 39.6 - E
    6. Sufletel Radu, Alba Iulia, 13 - 38.18 - EW
    7. Govoreanu Florin, Cisnadie, 14 - 37.92 - EW
    8. Temelie Dragos, Selimbar, 332 - 37.14 - E
    9. Apian Florin, Bistrita, 34 - 36.71 - E
    10. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 87 - 36.66 - E
    11. Andone Claudiu, Cugir, 612 - 35.73 - EW
    12. Petrus Florin, Alba Iulia, 588 - 35.1 - E
    13. Blaga Marius, Cluj Napoca, 102 - 35.01 - EMH
    14. Bleoca Marius, Tarnaveni, 85 - 34.53 - E
    15. Mican Nicolae, Dej, 39 - 34.03 - E
    16. Carpaci Alexandru, Ludus, 200 - 34.02 - EW
    17. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 60 - 33.02 - E
    18. Moldovan Cristian, Tarnaveni, 4219 - 0 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Ambrus Szilard, Ludus, 248 - 30.66 - OJ
    2. Mocean Dan, Cluj Napoca, 74 - 39.8 - EL


    Inscrieri Open - on 7/18/2019 at 11:39:32 PM

    1. Butura Vasile, Alba Iulia, 247 - 32.5 - O
    2. Popa Gheorghe, Aiud, 892 - 31.5 - OW
    3. Denes Ferenc, Praid, 190 - 30.53 - OW
    4. Turburan Ion, Resita, 300 - 29.74 - O
    5. Migea Cornel, Sibiu, 79 - 29.63 - OW
    6. Sabau Aurel, Tarnaveni, 1667 - 27.4 - O
    7. Frunza Alexandru, Timisoara, 182 - 27.16 - O
    8. Ciobanu Daniel, Blaj, 94 - 27.12 - OW
    9. Degianschi Obrad, Resita, 245 - 26.74 - O
    10. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 113 - 26.38 - O
    11. Kincses Jozsef, Praid, 364 - 26.29 - O
    12. Dirlea Ioan, Aiud, 125 - 26.12 - OH
    13. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 149 - 25.99 - O
    14. Bora Nicolae, Alba Iulia, 854 - 25.9 - O
    15. Kromek Iulian, Cugir, 386 - 25.71 - O
    16. Barac Marius, Sibiu, 348 - 25.57 - OW
    17. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 155 - 24.42 - OW
    18. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 463 - 24 - O
    19. Miclos Andrei, Dej, 421 - 23.94 - O
    20. Pop Danut, Dej, 509 - 22.83 - O
    21. Csaky Tiberiu, Resita, 378 - 22.45 - OW
    22. Comsa Dan, Sibiu, 459 - 22.16 - O
    23. Weiss Simona, Cisnadie, 460 - 22.01 - OF
    24. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 216 - 21.54 - O
    25. Dumitru Florin, Arad, 208 - 20.79 - O
    26. Susan Mircea, Alba Iulia, 1125 - 20.7 - O
    27. Bucur Dan, Cisnadie, 516 - 20.28 - O
    28. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 611 - 20.1 - O
    29. Fulop Attila, Aiud, 238 - 19.67 - AW
    30. Bozosan Petre, Sibiu, 309 - 17.73 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 882 - 20.3 - O
    2. Gecse Alpar, Chibed, 98 - 27.7 - O
    3. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 314 - 20.34 - O
    4. Seceta Andreas, Medias, 690 - 26.55 - O
    5. Benyi Crinel, Tarnaveni, 2649 - 0 - O


    Inscrieri Amatori - on 7/18/2019 at 11:40:07 PM

    1. Sursilov Constantin, Bucuresti, 234 - 19.42 - A
    2. Radu Constantin, Sibiu, 288 - 19.08 - AW
    3. Barbuta Ioan, Dej, 454 - 19.05 - A
    4. Tatar Dorel, Simeria, 801 - 18.85 - AW
    5. Feher Robert, Turda, 947 - 18.83 - A
    6. Bumbu Pavel, Razboieni, 352 - 18.74 - A
    7. Fekete Istvan, Arad, 347 - 18.7 - A
    8. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 262 - 18.68 - A
    9. Piper Petru, Luna CJ, 294 - 18.67 - AH
    10. Oniga Paul, Blaj, 979 - 18.3 - A
    11. Raduly Ovidiu, Fantanele, 883 - 18.03 - A
    12. Hrehoret Adrian, Ramnicu Valcea, 976 - 18.03 - A
    13. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 390 - 17.75 - AW
    14. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 475 - 17.47 - A
    15. Manitiu Florin, Sibiu, 512 - 17.05 - A
    16. Matei Dumitru, Deva, 324 - 16.81 - AW
    17. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 299 - 16.66 - A
    18. Gusan Boris, Turda, 769 - 16.4 - AW
    19. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 722 - 16.08 - AJ
    20. Sandu Andrei, Sibiu, 429 - 15.89 - A
    21. Gipsy King, Hunedoara, 768 - 15.72 - AW
    22. Luca Eugen, Aiud, 1121 - 15.65 - A
    23. Moldovean Valer, Calan, 863 - 15.3 - A
    24. Oltean Octavian, Targu Mures, 1414 - 14.75 - A
    25. Docea Beniamin, Aiud, 1018 - 14.22 - A
    26. Cir Florin, Razboieni, 647 - 14.01 - A
    27. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 680 - 13.9 - A
    28. Sabau Mircea, Tarnaveni, 577 - 13.79 - A
    29. Pasca Lucian, Targu Mures, 766 - 13.71 - A
    30. Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 1092 - 12.96 - A
    31. Faraian Alexandru, Aiud, 514 - 12.23 - AJ
    32. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1551 - 11.65 - AH
    33. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 739 - 11.45 - A
    34. Dobinda Alexandru, Arad, 554 - 11.23 - AW
    35. Vladescu Adrian, Cluj Napoca, 907 - 11.22 - A
    36. Marian Ioan, Alba Iulia, 1148 - 11.15 - AW
    37. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1457 - 11.15 - AW
    38. Homana Marius, Stremt, 1123 - 11.1 - A
    39. Susman Dan, Alba Iulia, 982 - 10.92 - A
    40. Marginean Mihai, Luna CJ, 865 - 10.85 - A
    41. Balan Viorel, Bistrita, 1151 - 10.63 - A
    42. Orban Marc Adrian, Turda, 1257 - 10.4 - A
    43. Suciu Andrei, Borsec, 694 - 10.19 - A
    44. Oprean Andrei, Deva, 866 - 10.11 - A
    45. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1272 - 8.48 - I
    46. Cobzaru Radu, Simeria, 1632 - 8 - I
    47. Gog Vasile, Salciua, 3337 - 8 - I
    48. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 1428 - 7.53 - IF
    49. Ispas Emil, Alba Iulia, 2771 - 7.4 - I
    50. Pralea Constantin, Alba Iulia, 760 - 7.38 - IW
    51. Pop Dan Cristian, Dej, 1455 - 7.35 - IJ
    52. Achim Paul, Arad, 878 - 7.2 - I
    53. Dranca David, Aiud, 1891 - 7.15 - I
    54. Aron Valentin, Zlatna, 2213 - 7 - I
    55. Suciu Sergiu, Turda, 955 - 6.9 - IW
    56. Csiki Ioan, Targu Mures, 1250 - 6.89 - I
    57. Danciu Nicolae, Alba Iulia, 2396 - 6.3 - I
    58. Marin Marcel, Zlatna, 3467 - 6 - I
    59. Rosa Vasile, Salciua, 3469 - 6 - I
    60. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1586 - 5.43 - I
    61. Hagea Andra, Aiud, 1719 - 5.2 - IF
    62. Tetcu Rares, Blaj, 2470 - 5 - I
    63. Bregar Dan, Alba Iulia, 2347 - 4.67 - I
    64. Popa Florin, Medias, 2253 - 0
    65. Kocsis Marton, Aiud, 3013 - 0 - I
    66. Petrus George, Alba Iulia, 5004 - 0
    67. Marina Catalin, Teius, 5005 - 0
    68. Ispas Mircea, Aiud, 5006 - 0
    69. Claudiu Ivan, Medias, 5008 - 0
    70. Sorin Martin, Orastie, 5010 - 0
    71. Cublesan Paul, Orastie, 5011 - 0
    72. Popa Radu, Teius, 5012 - 0
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Elite:
      Mihalca Mihai
      Nistor Dorel
      Apian Florin
      Marchis Maximilian - Cluj Napoca
      Moldovan Horvath Csaba - Tg Mures

      Open:
      Dirlea Ioan - Aiud

      Amatori:
      Fekete Istvan - Arad
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Dumitru Florin - Arad -Open
        Balaj Roland - Arad- Amatori
        Dobinda Alexandru -Arad-Amatori
        Gherman Romulus-Arad-Amatori.

        Comentariu


        • #5
          Din Târnăveni la amatori Chibulcutean Ioan; din Aiud la amatori Docea Beniamin

          Trimis de pe mobil folosind Tapatalk
          Ultima editare de neluchibu; 10.iul.2019, 08:48.

          Comentariu


          • #6
            Din Hunedoara Pavel Calin elite.ms

            Comentariu


            • #7
              Din Tarnaveni la open Chibulcutean Bogdan

              Trimis de pe mobil folosind Tapatalk
              Ultima editare de neluchibu; 10.iul.2019, 08:49.

              Comentariu


              • #8
                Sufletel Radu, Alba Iulia, Elite
                Susan Mircea, Alba Iulia, Open
                Susman Dan, Golban Nicolae, Alba Iulia, Avansati
                Bora Nicu, Alba Iulia, Open

                Comentariu


                • #9
                  La open:
                  Denes Ferenc din Praid si Kincses Jozsef, tot asa.
                  FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                  Tel : 0742 257 995

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscriu la open din Reșița urmatorii:
                    - Turburan Ion
                    - Csaky Tiberiu
                    - Degianschi Obrad
                    - Venter Liviu
                    - Poenar Alin
                    Blade: Mizutani ZLC
                    FH Nittaku Fastarc G1
                    BH Xiom Sigma II Euro

                    Comentariu


                    • #11
                      Botas Constantin/Iliuta Adrian/ Mitar Marius Tiberi! Avansati toti trei! Din Sannicolau Mare!

                      Comentariu


                      • #12
                        Radu Cobzaru, Simeria, Amatori Avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Pralea Constantin-Alba Iulia-incepatori

                          Comentariu


                          • #14
                            ispas emil avansati (alba iulia)

                            Comentariu


                            • #15
                              Din TG Mures, la Amatori:
                              Pasca Lucian,
                              Csiki Ioan,
                              Oltean Octavian,
                              Ripan Vasile

                              Comentariu


                              • #16
                                Ciobanu Daniel - Blaj Fulop Attila - Aiud Popa Gheorghe - Aiud open

                                Comentariu


                                • #17
                                  Ploscaru Bogdan, Open

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Din Tarnaveni la amatori:
                                    Sabau Gheorghe
                                    Sabau Mircea
                                    Prodan Iosif Lucian
                                    Prodan Tiberiu.
                                    La elite:
                                    Bleoca Marius
                                    Muntean Alin

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Bumbu Pavel - Războieni Cir Florin - Războieni Oniga Paul - Blaj LucaEugen - Aiud Docea Beniamin - Aiud Piper Petru - Luna avansati

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Lupsa Bogdan si Hrehotet Adrian - avansati - Rm.Valcea.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Mărginean Mihai Luna Călugăr Iasmin - Luna jucător nou avansati

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Din Alba Iulia: Petrus Florin -Elite, Butură Vasile - Open. Din Zlatna : Aron Valentin și Marin Marcel la Amatori avansați.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Gușan Boris, Suciu Sergiu Turda

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Scuze am uitat sa scriu categoria: avansati

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Se înscrie Asavei Gheorghe Razboieni

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X