Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"The End - TTA", București - 03/04.08.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "The End - TTA", București - 03/04.08.2019

    Turneu B " The End - TTA", București 3 și 4 August 2019

    VA ASTEPT IN NUMAR CAT MAI MARE PENTRU A PARTICIPA LA ULTIMUL TURNEU ORGANIZAT IN ACEASTA SALA, URMAND CA DIN LUNA SEPTEMBRIE SA CONTINUI CU ORGANIZAREA CONCURSURILOR IN CADRUL CLUBULUI CSTA BUCURESTI ( BANEASA ).

    VA MULTUMIM ca ne-ati fost alaturi in toti acesti, aproape, 9 ani , timp in care s-au legat prietenii si s-au creat amintiri pe care nu le vom uita. Sper ca odata cu mutarea turneelor in Baneasa , sa luam o parte din frumoasa atmosfera creata aici. ( O aduc si pe Gabriela ))))))). )
    Va asteptam!


    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,00 - 21,00 ; Duminica: 9,00 - 21,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Open 48 - Elite 36 Avansati 60 - Incepatori 60 , în ordinea înscrierii pe site;
    NR. MESE: 16 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Andro 3* plastic.
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;– ultima înscriere vineri 2 August ora 21,00 Open respectiv Sambata 3 ora 11 pentru Avansati ; Sambata ora 21,00 pentru Elite si Duminica ora 11.00 pentru Incepatori; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani 15 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur. Se asigura apa plata – 2 L.
    SAMBATA:
    - Open: ora 9,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 8,45
    - Avansati: ora 14,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 14,15
    DUMINICA:
    - Elite: ora 09,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 8,45
    - Incepatori: ora 14,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 14,15
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit;
    - ultima retragere Vineri 2.08.2019, ora 21,00 pentru Open/Avansati și Sambata 3.08.2019, ora 21.00 pentru Elite/Incepatori;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    SISTEM DE JOC
    OPEN maxim 48 participanți – Sambata, ora 9,00-17,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 33 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Avansați maxim 60 participanți – Sambata ora 14,30-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    ELITE maxim 36 participanți – Duminica, ora 09,00-17,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 33 precum si jucatorii openisti cu MP<30 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    ÎNCEPĂTORI maxim 60 participanți – Duminica ora 14,30-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;

    ATENTIE!
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Parc, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  • #2
    Inscrieri Elite - on 8/3/2019 at 9:09:15 PM

    1. Boaca Valentin, Bucuresti, 1368 - 44.4 - E
    2. Panea Ovidiu, Bucuresti, 326 - 40.7 - E
    3. Navacioiu Marian, Bucuresti, 101 - 40.52 - EW
    4. Trohonel Daniel, Bucuresti, 768 - 39.85 - E
    5. Ursu Teodor, Bucuresti, 804 - 39.85 - E
    6. Buzatu Vasile, Buftea, 8 - 39.38 - EW
    7. Ropotan Iulian, Bucuresti, 83 - 38.63 - EW
    8. Dinca Daniel, Bucuresti, 16 - 38.47 - ELH
    9. Tepelea Ioana, Bucuresti, 587 - 37.45 - EF
    10. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 28 - 37.14 - E
    11. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 34 - 34.61 - EW
    12. Buta Radu, Bucuresti, 66 - 34.39 - E
    13. Megan Alexandra, Bucuresti, 714 - 34.3 - EF
    14. Grigore Alexandru, Campina, 42 - 33.75 - E
    15. Bolea Catalin, Bucuresti, 744 - 29.8 - O
    16. Stancu Sorin, Bucuresti, 1086 - 28.8 - O
    17. Istrate Cristian, Bucuresti, 86 - 28.31 - OW
    18. Acsinte Oana, Bucuresti, 634 - 27.37 - OF
    19. Craciun David Mihai, Bucuresti, 131 - 27.09 - OJ
    20. Radu Nelu, Bucuresti, 950 - 26.4 - O
    21. Papacu Bejoli, Bucuresti, 159 - 25.87 - OW
    22. Marcu Nicolae, Bucuresti, 625 - 24.9 - O
    23. Vitan Andrei, Giurgiu, 802 - 23.15 - O
    24. Dinca Raducu, Bucuresti, 658 - 22.3 - O
    25. Boroleanu Robert, Bucuresti, 431 - 22.14 - O
    26. Maciuca Andrei, Bucuresti, 5001 - 0

    Inscrieri Incepatori - on 8/3/2019 at 9:10:57 PM

    1. Fusca Georgian, Targoviste, 590 - 9.78 - I
    2. Cioriceanu Bogdan, Bucuresti, 2204 - 9.7 - I
    3. Sapunaru Gabriel, Bucuresti, 1768 - 9.6 - I
    4. Constantin Eduard, Bucuresti, 686 - 9.46 - I
    5. Baltatu Eduard Laurentiu, Pitesti, 905 - 9.4 - I
    6. Enache Vivian, Bucuresti, 1088 - 9.36 - I
    7. Ionescu Daniel, Bucuresti, 2253 - 7.9 - I
    8. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1118 - 7.62 - I
    9. Dragomir Dan, Bucuresti, 1416 - 7.55 - I
    10. Filipoiu Valentin, Bucuresti, 1657 - 7.3 - I
    11. Holbia Cosmin, Bucuresti, 2536 - 7 - I
    12. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 1163 - 6.62 - I
    13. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 949 - 6.35 - IW
    14. Tolan Ilie, Bucuresti, 2117 - 6 - I
    15. Dinu Radu Gabriel, Bucuresti, 2474 - 5.6 - I
    16. Toth Narcis, Bucuresti, 2714 - 5.6 - I
    17. Vitan Victor, Giurgiu, 1763 - 5.3 - I
    18. Radu Cristian, Bucuresti, 2590 - 5.2 - I
    19. Matea Aurelian, Bucuresti, 1856 - 5 - I
    20. Lucsor Bogdan, Bucuresti, 3735 - 5 - I
    21. Soarece Marius, Bucuresti, 1378 - 4.91 - I
    22. Cimpeanu Cristina, Craiova, 2828 - 4 - IF
    23. Velcea George, Bucuresti, 3010 - 4 - I
    24. Tical Nicusor, Bucuresti, 2849 - 0 - I
    25. Uzoma Ogbonna, Bucuresti, 2850 - 0 - IF
    26. Cornea Bogdan, Bucuresti, 2859 - 0
    27. Clondir Radu, Bucuresti, 2871 - 0
    28. Claudiu Cozmin, Bucuresti, 3088 - 0
    29. Aldea Bogdan, Bucuresti, 3341 - 0
    30. Sorescu Ina, Bucuresti, 3571 - 0
    31. Ababei Isabella, Bucuresti, 3980 - 0 - F
    32. Caloian George, Bucuresti, 3984 - 0
    33. Oprea David, Bucuresti, 3988 - 0
    34. Spaiuc Florin, Bucuresti, 5002 - 0
    35. Irava Razvan, Bucuresti, 5003 - 0
    36. Drumea Razvan, Bucuresti, 5004 - 0
    37. David Sergiu Danut, Bucuresti, 5005 - 0
    38. SANDER EVA KARLA, Bucuresti, 5006 - 0
    39. Boteanu Nicu, Bucuresti, 5007 - 0
    40. DINU VLADIMIR, Bucuresti, 5008 - 0
    41. IGNAT ALEXANDRU, Bucuresti, 5009 - 0
    42. Sperloiu Ioana, Bucuresti, 5010 - 0
    43. Buciu Cristina, Bucuresti, 5011 - 0
    Ultima editare de TopTenisArena; 03.aug.2019, 20:11.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

    Comentariu


    • #3
      Clasament Open

      1. Rosioara Razvan - Alexandria
      2. Udrea Valentin - Bucuresti
      3 -- 4
      Gheorghe Nicolae - Calarasi
      Brezae Vlad - Bucuresti
      5 -- 8
      Catana Claudiu - Bucuresti
      Zamfir Gicu - Bucuresti
      Minica Rares - Giurgiu
      Pantelimon Andi - Bucuresti
      9 -- 16
      Orac Teodor - Slobozia
      Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
      Campean Adrian - Bucuresti
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      Belinsca Romeo - Bucuresti
      Craciunas Bogdan - Bucuresti
      Vranceanu Mihai - Bucuresti
      Gavrila Aurel - Bucuresti
      17 -- 18 1v gr.sup.
      ON HO - Bucuresti
      Dena Corneliu - Giurgiu
      19 -- 24 0v gr.sup.
      Jimmy Lu - Bucuresti
      Viciu Dragos - Pitesti
      Jaouir Khaled - Bucuresti
      Teodorescu Radu - Bucuresti
      Voinescu Ecaterina - Bucuresti
      Balasa Ion - Bucuresti
      25 -- 27 1v gr.inf.
      Plop Adrian - Bucuresti
      Marin Marian - Bucuresti
      Ciripan Camelia - Bucuresti
      28 -- 30 0v gr.inf.
      Trevor Hirth - Bucuresti
      Bradatan Lenuta - Bucuresti
      Popescu Eugen - Bucuresti

      Clasament Avansati

      1. Baceanu Constantin - Buzau
      2. Dobre Titus - Bucuresti
      3 -- 4
      Voinea Marius - Bucuresti
      Constantin Cristina - Bucuresti
      5 -- 8
      Vestineanu Ionut - Slobozia
      Serban Bogdan - Bucuresti
      Chivu Octav - Bucuresti
      Acu Paul - Bucuresti
      9 -- 16
      Bonciu Daniel - Bucuresti
      Ipate Virgil - Bucuresti
      Enculescu Mihaita - Dobroesti
      Alexandru Marius - Bucuresti
      Rasnoveanu Daniel - Bucuresti
      Guluta Florin - Bucuresti
      Tiosea Niculae - Bucuresti
      Serban Leonard - Bucuresti
      17 -- 1v gr.sup.
      Ciocau Viorel - Bucuresti
      18 -- 24 0v gr.sup.
      Ianos Vlad - Bucuresti
      Popescu George - Bucuresti
      Ghiurutan Razvan - Bucuresti
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Popa Vlad - Bucuresti
      Dobre Ionel - Braila
      Tauru Romica - Bucuresti
      25 -- 29 1v gr.inf.
      Badulescu Rafael - Giurgiu
      Moasa Gabriel - Bucuresti
      Baicu Claudiu - Bucuresti
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      Caranfilian Eduard - Bucuresti
      30 -- 34 0v gr.inf.
      Moraru Constantin - Bucuresti
      Serban Marius - Bucuresti
      Rapan Mihai - Bucuresti
      Haralambescu Andrei - Bucuresti
      Patrascu Dorin - Pitesti

      Absente N - Avansati
      Dragos Marian - Bucuresti
      Milciu Florin - Bucuresti
      Hoinaru Mihai - Bucuresti
      Patrascu Dorin - Pitesti

      Clasament Elite

      1. Boaca Valentin - Bucuresti
      2. Buzatu Vasile - Buftea
      3 -- 4
      Ursu Teodor - Bucuresti
      Dinca Daniel - Bucuresti
      5 -- 8
      Stancu Sorin - Bucuresti
      Trohonel Daniel - Bucuresti
      Buta Radu - Bucuresti
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      9 -- 10
      Marcu Nicolae - Bucuresti
      Navacioiu Marian - Bucuresti
      11 -- 2v gr.sup.
      Panea Ovidiu - Bucuresti
      12 -- 16 1v gr.sup.
      Tepelea Ioana - Bucuresti
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Sinita Eugen - Bucuresti
      Bolea Catalin - Bucuresti
      Acsinte Oana - Bucuresti
      17 -- 20 0v gr.sup.
      Ropotan Iulian - Bucuresti
      Nicolae Paul - Bucuresti
      Istrate Cristian - Bucuresti
      Vitan Andrei - Giurgiu
      21 -- 3v gr.inf.
      Grigore Alexandru - Campina
      22 -- 25 1v gr.inf.
      Megan Alexandra - Bucuresti
      Radu Nelu - Bucuresti
      Negria Mihai - Bucuresti
      Boroleanu Robert - Bucuresti
      26 -- 29 0v gr.inf.
      Craciun David Mihai - Bucuresti
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Dinca Raducu - Bucuresti
      Maciuca Andrei - Bucuresti

      Clasament Incepatori

      1. Baltatu Eduard Laurentiu - Pitesti
      2. Holbia Cosmin - Bucuresti
      3 -- 4
      Dragomir Dan - Bucuresti
      Buciu Cristina - Bucuresti
      5 -- 8
      Filipoiu Valentin - Bucuresti
      Clondir Radu - Bucuresti
      Constantin Mihaela - Bucuresti
      Tical Nicusor - Bucuresti
      9 -- 16
      Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
      Toth Narcis - Bucuresti
      Enache Vivian - Bucuresti
      Uzoma Ogbonna - Bucuresti
      Hodivoianu Marius - Bucuresti
      Danila Eugeniu - Bucuresti
      Cioriceanu Bogdan - Bucuresti
      Spaiuc Florin - Bucuresti
      17 -- 2v gr.sup.
      Matea Aurelian - Bucuresti
      18 -- 25 1v gr.sup.
      Fusca Georgian - Targoviste
      Sapunaru Gabriel - Bucuresti
      Constantin Eduard - Bucuresti
      Tolan Ilie - Bucuresti
      Dinu Radu Gabriel - Bucuresti
      Cornea Bogdan - Bucuresti
      Ababei Isabella - Bucuresti
      Boteanu Nicu - Bucuresti
      26 -- 32 0v gr.sup.
      Radu Cristian - Bucuresti
      Lucsor Bogdan - Bucuresti
      Sorescu Ina - Bucuresti
      Caloian George - Bucuresti
      David Sergiu Danut - Bucuresti
      IGNAT ALEXANDRU - Bucuresti
      Sperloiu Ioana - Bucuresti
      33 -- 2v gr.inf.
      Vitan Victor - Giurgiu
      34 -- 35 1v gr.inf.
      SANDER EVA KARLA - Bucuresti
      DINU VLADIMIR - Bucuresti
      36 -- 41 0v gr.inf.
      Soarece Marius - Bucuresti
      Cimpeanu Cristina - Craiova
      Velcea George - Bucuresti
      Aldea Bogdan - Bucuresti
      Oprea David - Bucuresti
      Irava Razvan - Bucuresti

      Absente N - Incepatori
      Claudiu Cozmin - Bucuresti
      Ionescu Daniel - Bucuresti
      Ultima editare de TopTenisArena; 04.aug.2019, 20:25.
      Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
      23 de mese Donic World Champion TC
      Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
      45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
      1000lux lumina pe masa
      Omologata FRTM
      www.toptenis.ro

      Comentariu


      • #4
        Moasa Gabriel - avansati si Ursu Teodor elite
        Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
        23 de mese Donic World Champion TC
        Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
        45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
        1000lux lumina pe masa
        Omologata FRTM
        www.toptenis.ro

        Comentariu


        • #5
          Pantelimon Andi open

          Comentariu


          • #6
            Buzatu Vasile
            Șalariu Adrian
            Radu Daniel Cristache George toți elite

            Comentariu


            • #7
              Dumitrescu Cornel-elite..... Ca sa fie toată echipa!

              Comentariu


              • #8
                Craciunas Bogdan - Avansati, Bucuresti

                Comentariu


                • #9
                  Buna seara,

                  Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

                  Multumesc.
                  I'm a lean, mean, spin machine!

                  Comentariu


                  • #10
                    Avansati - 60 jucatori, incep la 14.30h.
                    Open - 48 jucatori, incep la 9.00.


                    Puteti confima? Sa nu cumva sa fie invers. Multumesc.
                    I'm a lean, mean, spin machine!

                    Comentariu


                    • #11
                      Badulescu Rafael - Giurgiu - avansati

                      Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
                      Lemn - Donic Waldner AR
                      FH - Focus Snipe III
                      BH - MilkyWay-Neptune

                      Comentariu


                      • #12
                        Dena Corneliu
                        Caldararu Mihai Florentin

                        Giurgiu - Open

                        Comentariu


                        • #13
                          Ficleanu Gabriel - avansați - Giurgiu. Mulțumesc.

                          Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Balasa Ion Bucuresti Open

                            Comentariu


                            • #15
                              Serban Marius Avansati București

                              Sent from my SM-G965F using Tapatalk
                              Xiom Feel HX
                              FH- Tenergy 05FX
                              BH- Nittaku Fastarc G1

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X