Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Gheorgheni", Gheorgheni - 24.08.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Gheorgheni", Gheorgheni - 24.08.2019

    Cupa Gheorgheni, editia a III-a Turneu B, 24.08.2019, I+A, O+E, copii sub 14 ani
    Denumirea turneului: Cupa Gheorgheni, editia a III-a.
    Categoria turneului: "B", I+A, O+E, copii sub 14 ani
    Localitatea: Gheorgheni.
    Locatia: Sala de sport a Liceului Teoretic Salamon Erno din Gheorgheni (la 100 metri de centrul orasului).
    Data: 24 august 2019.
    Numar mese: 6 Sponetta
    Ora de incepere turneu: 9:00 (inregistrarea participantilor pana la orele 8,45).
    Numarul maxim de jucatori: 12 copii, 24 jucatori I+A,16 jucatori O+E,
    Sistemul de joc:
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 4 jucatori dupa regula sarpelui si MP dat de clasamentul AmaTur la zi, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) – din inferioare se califica 4;
    - Grupe superioare de cate 4 jucatori (numar egal de grupe inferioare / superioare; se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara) – se califica primii 2;
    - Schema pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1423;
    - Ordine favoriti eliminatorii (inclusiv pentru eventualele bye-uri) – conform numar de ordine grupe superioare;
    - Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala).

    Taxa de participare: 25 RON, din care 1 ron/participant va fi livrat in contul AmaTur.
    Se asigura:
    - apa,
    - cafea si ceai,
    - gustare, fursecuri
    - mingi de plastic Buterflay,
    - material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-4, diplome pentru locurile 5-8.

    Inscrierea participantilor: pe forum sau telefonic - pana vineri, 23.08.2019, orele 21,00.
    Retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare, iar absentii vor fi trecuti in clasament cu N - nemotivat.

    Organizator: CS Ping Pong Gheorgheni .
    Organizator principal: Keresztes Zoltán (0742149926)
    Ultima editare de hjz70; 14.aug.2019, 14:31.

  • #2
    Inscrieri Incepatori/ Avansati - on 21.08.2019 at 16:05:09

    1. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 1083 - 18,43 - A
    2. Bedo Jozsef, Suseni, 378 - 17,22 - A
    3. Birtalan Levente, Sovata, 1438 - 16,8 - A
    4. Todor Csaba, Gheorgheni, 503 - 16,53 - AH
    5. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 430 - 15,83 - A
    6. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 1015 - 15,17 - A
    7. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 583 - 15,13 - A
    8. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 1183 - 14,45 - A
    9. Pasca Lucian, Targu Mures, 710 - 14,2 - A
    10. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 1359 - 13,8 - A
    11. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 1127 - 12,65 - A
    12. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1154 - 12,65 - A
    13. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 586 - 12,45 - A
    14. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1152 - 11,6 - AW
    15. Szabo Zsolt, Sovata, 1907 - 11,1 - A
    16. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 1147 - 10,6 - A
    17. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1646 - 9 - I
    18. Angi Zoltan, Gheorgheni, 756 - 8,6 - I
    19. Pralea Constantin, Alba Iulia, 726 - 8,35 - IW
    20. Cserei Gabor, Sovata, 2246 - 6,7 - I
    21. Csiki Ioan, Targu Mures, 1201 - 6,47 - I
    22. Benedek Alex, Gheorgheni, 1897 - 6,2 - I
    23. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 2310 - 6,2 - I
    24. Ferenczi Robert, Suseni, 1445 - 5,8 - I
    25. Pap Gyula, Gheorgheni, 2039 - 5,3 - I
    26. Tamas Albert, Miercurea Ciuc, 3311 - 0 - I
    27. Kovacs Zsolt Peter, Gheorgheni, 5001 - 0
    28. Vass Levente, Gheorgheni, 5002 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Friedman Mihai Catalin, Gheorgheni, 5004 - 0


    Inscrieri Open/ Elit - on 21.08.2019 at 16:05:24

    1. Simon Csaba, Targu Mures, 6 - 46,16 - E
    2. Bauer Lajos, Targu Mures, 52 - 39,9 - EW
    3. Denes Ferenc, Praid, 175 - 31,88 - OW
    4. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 923 - 31,4 - O
    5. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 132 - 27,95 - O
    6. Gecse Alpar, Chibed, 104 - 27,73 - O
    7. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 189 - 27,7 - O
    8. Farkas Bence, Targu Mures, 421 - 27,66 - O
    9. Kincses Jozsef, Praid, 336 - 27,5 - O
    10. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 745 - 27 - O
    11. Babics Tamas, Gheorgheni, 472 - 26,74 - O
    12. Lovin Eusebiu, Comanesti, 177 - 25,52 - OW
    13. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 776 - 22,7 - OW
    14. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 434 - 20,06 - O
    15. Keresztes Arpad, Miercurea Ciuc, 1405 - 17 - A
    16. Irimia Sorin, Moinesti, 2909 - 13,2 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Borbely Karoly, Miercurea Ciuc, 1958 - 17 - A
    2. Urzica Ioan, Toplita, 1698 - 16,3 - A
    3. Bende Robert, Gheorgheni, 5001 - 0


    Inscrieri Copii - on 21.08.2019 at 16:05:32

    1. Parvu Patrik Emanuel, Moinesti, 1982 - 6,4 - I
    2. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 2293 - 4 - I
    3. Lemhenyi Tamas, Gheorgheni, 2546 - 4 - I
    4. Isar Raluca, Sfantu Gheorghe, 3871 - 4 - IF
    5. Banto Tamas, Gheorgheni, 3995 - 0
    6. Kozma Kristof, Gheorgheni, 4034 - 0
    7. Mihalcz Szilard Istvan, Sanmartin, 5001 - 0
    Ultima editare de marcelgiosan; 24.aug.2019, 09:26.

    Comentariu


    • #3
      Se inscrie:
      Bardocz Ferenc / Ditrau / IA.
      Angi Zoltan / Gheorgheni / IA.
      Ferenczi Robert / Suseni / IA.
      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
      Tel : 0742 257 995

      Comentariu


      • #4
        Se inscrie Pasca Lucian/Tg Mures/ AI
        Csiki Ioan/Tg Mures/AI
        Oltean Octavian/Tg Mures/AI

        Comentariu


        • #5
          Din Gheorgheni:
          Gyorfi Szabolcs O+E
          Keresztes Zoltan O+E
          Lovasz Vilmos O+E
          Lorinczi Bela I+A
          Kovacs Zsolt Peter I+A
          Pap Gyula I+A
          Ultima editare de kereszteszoltan; 14.aug.2019, 14:36.

          Comentariu


          • #6
            Farkas Bence - Tg Mures -O+E
            blade:timo boll tamca 5000
            fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
            bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

            Comentariu


            • #7
              Farkas Bence - Tg Mures -O+E
              blade:timo boll tamca 5000
              fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
              bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

              Comentariu


              • #8
                Babics Tamás din Gheorgheni la Open
                Benedek Alex din Gheorgheni la Avansati.

                Comentariu


                • #9
                  Suciu Andrei din Borsec la avansați.

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscrie Bedo Jozsef din Suseni.

                    Comentariu


                    • #11
                      Vass Levente I+A

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscriu din M-Ciuc, la I+A: Lorincz Zoltan, Vaszi Denes, Ambrus Zoltan, Beke Hunor si Veress Arpad.

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscrie la incepatori Mihalcz Szilárd Istvan din Sanmartim. Jucator nou.

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscriu din Targu Mures: Simon Csaba si Bauer Lajos si din Chibed :Gecse Alpar

                            Comentariu


                            • #15
                              Korabian Tamas din Cluj

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X