Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Națională AmaTur", Râmnicu Valcea - 07.09.2019 (Zona 5)

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", Râmnicu Valcea - 07.09.2019 (Zona 5)

    Turneu A+ Regional - "Ziua Nationala AMATUR" - zona 5
    Participa jucatori din judetele: Arges; Valcea; Olt; Dolj; Gorj, Mehedinti

    LOCALITATEA: Ramnicu Valcea
    DATA: Sâmbătă 7 septembrie 2019;
    CATEGORII: INCEPATORI+AVANSATI+OPEN+ELITE
    SALA: Sala Polivalenta Traian
    INDICAȚII DE ORIENTARE:

    [TD]
    [/TD]
    LOGISTICĂ: 16 mese aprobate ITTF
    TAXA: 40 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plata
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 cupe + medalii + diplome;
    - Locurile 5-8 diplome
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: conform clasamentului;
    - ultima retragere Joi 5 septembrie 2019, ora 21,00;
    - retragerile/absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    INCEPATORI: 8h30 - 9h validare inscrieri; ora 9h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 9.99;
    - Număr maxim de participanţi: 34+2 Wild Carduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    AVANSATI: 8h30 - 9h validare inscrieri; ora 9h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP intre 10 SI 19.99
    - Număr maxim de participanţi: 58+2 Wild Carduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    OPEN:13h30 - 8h30 - 9h validare inscrieri; ora 9h 15 incep meciurile
    - Participă jucătorii cu MP intre 20 si 32.99 precum si jucatorii AVANSATI cu MP mai mic de 20 (care sunt rugați să-şi anunțe opțiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;
    - Număr maxim de participanţi: 28+2 Wild Carduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    ELITE: 8h30 - 9h validare inscrieri; ora 9h 15 incep meciurile
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare de 33;
    - Număr maxim de participanţi: 16+2 Wild Carduri
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6(5) jucători , Grupe superioare, Eliminatorii

    Organizator
    : LUPSA Bogdan: 0753 363 617

    Organizator tehnic: TOMA Florin: 0748 204 733;

    Parteneri:
    Primaria Rm Valcea
    CSM Rm Valcea
    DJTS Rm Valcea



    ANUNT IMPORTANT:::

    Avind in vedere logistica asigurata si numarul de jucatori inscrisi, toate grupele vor incepe dimineata.

    Cu aceasta ocazie speram sa avem noroc si cu parcarea, avind in vedere ca spectacolul cu Goran Bregovici este seara..

    Ultima editare de florin toma; 04.sep.2019, 14:32.

  • #2
    Clasament INCEPATORI

    1. Popa Vali - Ramnicu Valcea
    2. Orosanu Alexandru - Pitesti
    3 -- 4
    Baciu Stefan - Mioveni
    Seuleanu Mihai - Ramnicu Valcea
    5 -- 8
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Sima Daniel - Mioveni
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Craiu Catalin - Ramnicu Valcea
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Tudose Ilariu - Dragasani
    Vlad Gabriel - Pitesti
    Tonescu Constantin - Ramnicu Valcea
    Saloman David - Stefanesti
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Teodorad Valentin - Slatina
    Podina Gabriela - Pitesti
    Surd Gheorghe - Ramnicu Valcea
    Olteanu Lucian - Slatina
    17 -- 19 0v gr.inf.
    Ion Ana Stefania - Pitesti
    Olaru Cosmin - Ramnicu Valcea
    Ene Sofian - Slatina


    Clasament AVANSATI

    1. Nicoara Ovidiu - Curtea de Arges
    2. Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
    3 -- 4
    Stoica Mihai - Mioveni
    Barca George - Pitesti
    5 -- 8
    Dica Danut - Caracal
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    Chivu Cornel - Craiova
    Botanel Eduard - Rovinari
    9 -- 10
    Chirita Nicolae - Curtea de Arges
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    11 -- 12 2v gr.sup.
    Tuca Cristi - Slatina
    Stanciu Marian - Dragasani
    13 -- 17 1v gr.sup.
    Nicolae Iulian - Slatina
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Mihu Florin - Pitesti
    Popescu Cristi - Slatina
    18 -- 20 0v gr.sup.
    Burlan Catalin - Dragasani
    Nuta Mario - Pitesti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    21 -- 24 1v gr.inf.
    Fota Alexandra - Drobeta Tr Severin
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Gutulescu Marian - Drobeta Tr Severin
    Boruga Alex - Drobeta Tr Severin
    25 -- 28 0v gr.inf.
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
    Rizescu Gheorghe - Mioveni

    Clasament OPEN

    1. Gorum Adrian - Topoloveni
    2. Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    3 -- 4
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Smeureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
    5 -- 8
    Cinca Daniel - Craiova
    Balan Cristian - Ramnicu Valcea
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Mihaescu Nicola - Pitesti
    9 -- 2v gr.sup.
    Macarie Alexandru - Mioveni
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Grigore Cosmin - Slatina
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    Doba Vasile - Pitesti
    19 -- 22 1v gr.inf.
    Butoi Aurel - Caracal
    Cretu Marian - Craiova
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Nedescu Adrian - Ramnicu Valcea
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Stancalie Doru - Craiova


    Clasament ELITE

    1. Petrescu Liviu - Pitesti
    2. Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    3 -- 4
    Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    5 -- 7 1v gr.sup.
    Toma Florin - Pitesti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Raducan Bogdan - Craiova
    8 -- 0v gr.sup.
    Barbu Dan - Ramnicu Valcea
    9 -- 10 1v gr.inf.
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Chirea Laurentiu - Targu Jiu
    Buciu Catalin - Bals
    Ultima editare de florin toma; 07.sep.2019, 16:18.

    Comentariu


    • #3
      Tataru Tiberiu - avansati - Targu Jiu


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Baciu Ștefan din Mioveni la incepatori

        Trimis de pe al meu DRA-L21 folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Daniel SIMA / Începători / Mioveni

          Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Petre Cristian - avansati- Pitesti.

            Comentariu


            • #7
              Stanciu Marian si Burlan Catalin - avansati, Tudosie Ilariu si Gherase Eugen - incepatori toti din Dragasani

              Comentariu


              • #8
                Patrascu Dorin, incepatori, Pitești

                Comentariu


                • #9
                  Se inscriu la open Cinca Daniel,Stancalie Doru,Cretu Marian,Cioboiu Dan,Marin Puiu. Se înscrie la elite Raducan Bogdan.Se inscriu la avansati Chivu Cornel si Sultan Valentin

                  Comentariu


                  • #10
                    Dinu Silviu-avansati,Dragasani

                    Comentariu


                    • #11
                      Badulescu Teodor/Rm.Valcea/Elite

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Slatina la avansați se înscriu :Tucă Cristi, Mateescu Octavian, Nicolae Iulian, Grigore Cosmin, Popescu Cristi

                        Comentariu


                        • #13
                          Popescu Remus din Rm. Valcea - Open
                          Echipament: www.tenismasa.ro

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscriu la avansati din Curtea de Arges: Stoian Sorin, Preda Nicolae, Nicoara Ovidiu
                            La open: Zavricescu George, Rada Florin, Vasilescu Remus, Chirita Nicolae
                            BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
                            FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
                            BH: Tibhar super defence 40

                            Comentariu


                            • #15
                              Se inscriu din Rm.Valcea :
                              La open - Iordache Marian , Nedescu Adrian, Cojocaru Didi , Lupsa Bogdan.
                              La avansati - Negulescu Ioan.
                              La incepatori - Iordache Gabriela , Fier Marian , Stanciucu Filip , Nemteanu Victor.
                              La elite - Barbu Dan.

                              Comentariu


                              • #16
                                Rectific - in loc de Fier Marian este Fier Mircea.
                                La avansati - din Rm.Valcea - Stanca Cristian.

                                Comentariu


                                • #17
                                  La open din Rm.Valcea - Smeureanu Nicolae.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Grigore marian Rm valcea avansați

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Georgescu Cristian din Pitesti - INCEPATORI
                                      Melnerovici Daniel din Stefanesti Arges la AVANSATI
                                      Multumim.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Gheorghe Nicu -DT Severin-open

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Balan Cristian - open - Rm.Valcea.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Din Pitești la Elite:
                                            Sebastian Pribeagu
                                            Open:
                                            Nicola Mihăescu
                                            Începători :
                                            Alexandru OROȘANU

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Din Pitești la Open:
                                              Doba Vasile

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Cătălin Onțoiu din Pitesti la INCEPATORI. Mulțumesc.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Se inscriu din Caracal :
                                                  Mircea Popovici-incepatori
                                                  Dica Danut- Avansati
                                                  Negrila Cristian -Avansati
                                                  Butoi Aurel-Open

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X