Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul Koos Gyula", Deda - 31.08.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Memorialul Koos Gyula", Deda - 31.08.2019

    Turneu A "Memorialul KOOS GYULA", comuna Deda (jud. Mures), editia a XI-a - 31.08.2019

    SALA: Sala de sport din comuna DEDA, langa DE 578 ;

    [TD]
    [/TD]

    TAXA: 40 Lei
    Persoanele cu dizabilitati sunt scutite de plata taxei de participare, iar copiii sub 14 ani platesc o taxa de 20 ron.
    1 ron/pers vor fi directionati catre fondul Amatur.
    Se asigura apa minerala si gulas la ceaun.

    Turneul se va organiza pe 3 categorii:

    AVANSATI+INCEPATORI
    - Ora inceperii: 09:00; inscrieri pana la ora 08:30;
    - Număr maxim participanți: 84;

    ELITE
    - Ora inceperii: 09:00; inscrieri pana la 08:30;
    - Număr maxim de participanţi: 36;

    OPEN
    - Ora inceperii: 13:00; inscrieri pana la 12:30;
    - Număr maxim de participanţi: 60;

    In functie de inscrierile din prima saptamana se pot redistribui locurile de la o categorie la alta (se va anunta la timp daca va fi cazul).

    NR MESE: 20;
    MINGI: Nittaku J*Star 40+;

    SISTEM DE JOC:
    - grupe inferioare de 6 jucatori - dupa MP, regula sarpelui, cu ceva permutari intre localitati unde este cazul - se califica primii 4;
    - fara grupe superioare;
    - eliminatorii - automat, locurile 1-4 din aceeasi grupa se pot reintalni doar in semifinale/finala;

    MATERIALUL DE PREMIERE: Cupe si diplome pentru locurile 1-4, medalii si diplome pentru locurile 5-8;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 30.08.2019, ora 21:00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    Firma Androgir Bucuresti ( www.tenismasa.ro ) va fi prezenta cu un stand bogat de articole de tenis de masa.

    MASA: La amiaza se va servi un Gulas unguresc cu castraveti murati! - marca neinregistrata Marian Florin.

    ORGANIZATORI:
    Kantor Imre-Zoltan - 0741908006
    Marian Florin - Master Chef
    Ultima editare de Kantor Imre-Zoltan; 21.aug.2019, 20:44.

  • #2
    Inscrieri Elite - on 8/30/2019 at 9:28:30 AM

    1. Farkas Gabor, Targu Mures, 125 - 43.88 - EW
    2. Opincaru Marius, Piatra Neamt, 536 - 42.37 - E
    3. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 747 - 40.9 - E
    4. Bardocz Szilard, Capeni, 348 - 40.2 - E
    5. Bauer Lajos, Targu Mures, 52 - 39.9 - EW
    6. Boeriu Cezara, Targu Mures, 213 - 37.96 - ELF
    7. Irsai Istvan, Targu Mures, 204 - 37.4 - EW
    8. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 109 - 36.87 - E
    9. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 640 - 36.65 - E
    10. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 283 - 36.08 - E
    11. Zidar Victor, Reghin, 188 - 35.97 - E
    12. Cuesdean Rares, Reghin, 158 - 35.54 - EJ
    13. Carpaci Alexandru, Ludus, 274 - 34.87 - EW
    14. Bleoca Marius, Tarnaveni, 130 - 34.11 - E
    15. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 382 - 33.72 - E
    16. Barsa Ioan, Moinesti, 97 - 32.52 - O
    17. Atomei Armand, Piatra Neamt, 205 - 31.99 - OW
    18. Damian Alin, Campia Turzii, 913 - 31.83 - O
    19. Ambrus Szilard, Ludus, 307 - 31.19 - OJ
    20. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 374 - 31.09 - O
    21. Toader George, Agnita, 572 - 30.9 - O
    22. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 74 - 29.13 - OW
    23. Pascu Adrian, Cluj Napoca, 2216 - 26.3 - O
    24. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 247 - 24.84 - O
    25. Nistor Florin, Comanesti, 441 - 24.07 - O
    26. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 232 - 23.96 - O


    Inscrieri Open - on 8/30/2019 at 9:28:40 AM

    1. Barabas Sandor, Toplita, 554 - 32.58 - O
    2. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 94 - 32.23 - O
    3. Medve Mihai, Reghin, 2038 - 31.3 - O
    4. Mitzea Alexandru, Sibiu, 227 - 31.13 - O
    5. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 291 - 31.07 - OW
    6. Cinca Daniel, Craiova, 190 - 29.99 - O
    7. Fazakas Attila, Toplita, 448 - 28.32 - O
    8. Colcer Nicolae, Toplita, 196 - 28.06 - O
    9. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 132 - 27.95 - O
    10. Gecse Alpar, Chibed, 104 - 27.73 - O
    11. Farkas Bence, Targu Mures, 421 - 27.66 - O
    12. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 745 - 27 - O
    13. Babics Tamas, Gheorgheni, 472 - 26.74 - O
    14. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 166 - 26.63 - O
    15. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 173 - 26.44 - OW
    16. Marian Florin, Reghin, 544 - 26.43 - O
    17. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 582 - 26.32 - OW
    18. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 202 - 26.02 - OW
    19. Biro Istvan, Reghin, 930 - 25.95 - O
    20. Janosi Attila, Targu Mures, 134 - 25.74 - O
    21. Cioboiu Dan, Craiova, 425 - 24.59 - O
    22. Veres Janos, Targu Mures, 299 - 24.26 - OW
    23. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 193 - 24.08 - OW
    24. Barbulescu Dan, Sibiu, 226 - 22.63 - OW
    25. Comsa Dan, Sibiu, 418 - 21.51 - O
    26. Pop Danut, Dej, 476 - 21.21 - O
    27. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 434 - 20.06 - O
    28. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 1142 - 17.87 - A
    29. Chivu Cornel, Craiova, 321 - 17.72 - A
    30. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 532 - 17.7 - A
    31. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 664 - 14.35 - A
    32. Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 994 - 12.58 - A
    33. Majai Lehel, Sovata, 5003 - 0


    Inscrieri Amatori - on 8/30/2019 at 9:28:48 AM

    1. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 264 - 19.95 - A
    2. Barbuta Ioan, Dej, 464 - 19.11 - A
    3. Bumbu Pavel, Razboieni, 332 - 18.98 - A
    4. Radu Constantin, Sibiu, 290 - 18.86 - AW
    5. Sterczer Sandor, Sanzieni, 304 - 18.63 - A
    6. Garaz Mircea, Bistrita, 411 - 18.24 - AW
    7. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 498 - 18.24 - A
    8. Szakacs Attila, Targu Mures, 1120 - 18.07 - A
    9. Strugar Ioan, Deda, 508 - 17.71 - A
    10. Vass Sandor, Beclean, 450 - 17.7 - AW
    11. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 520 - 17.7 - AW
    12. Cristofor Razvan, Moinesti, 287 - 17.55 - AW
    13. Ene Florin, Ploiesti, 317 - 17.52 - A
    14. Chirica Alexandru, Bucuresti, 565 - 17.47 - A
    15. Benyovski Bela, Sibiu, 403 - 17.24 - AW
    16. Vajda Erno, Reghin, 408 - 17.13 - AW
    17. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 522 - 17.09 - A
    18. Heja Zoltan, Ditrau, 394 - 17.03 - A
    19. Birtalan Levente, Sovata, 1438 - 16.8 - A
    20. Raduly Ovidiu, Fantanele, 749 - 16.75 - A
    21. Todor Csaba, Gheorgheni, 503 - 16.53 - AH
    22. Urzica Ioan, Toplita, 1698 - 16.3 - A
    23. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 752 - 16.08 - A
    24. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 329 - 16.03 - AW
    25. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1453 - 16 - A
    26. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 764 - 15.95 - AJ
    27. Bal Adrian, Gherla, 610 - 15.93 - A
    28. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 430 - 15.83 - A
    29. Valea Claudiu, Targu Mures, 1304 - 15.8 - AW
    30. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 583 - 15.13 - A
    31. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 801 - 15.04 - AJ
    32. Cir Florin, Razboieni, 591 - 14.78 - A
    33. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1333 - 14.6 - A
    34. Onet Nicolae, Sighisoara, 1319 - 13.95 - A
    35. Bote Tudor Andrei, Dej, 1933 - 13.6 - A
    36. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 968 - 13.55 - A
    37. Pop Sabin, Targu Mures, 663 - 13.38 - AW
    38. Barbos Florin, Bistrita, 696 - 13.3 - A
    39. Sabau Mircea, Tarnaveni, 676 - 13.12 - A
    40. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 903 - 12.98 - A
    41. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 569 - 12.91 - AW
    42. Lupescu Nicolae, Reghin, 560 - 12.8 - A
    43. Marian Ovidiu, Reghin, 1948 - 12.5 - A
    44. Anastasiu Constantin, Comanesti, 1031 - 11.97 - AW
    45. Megyes Andras, Sovata, 1751 - 11.7 - A
    46. Darie Gabriel, Comanesti, 608 - 11.24 - A
    47. Suciu Andrei, Borsec, 651 - 11.24 - A
    48. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 1147 - 10.6 - A
    49. Balan Viorel, Bistrita, 1337 - 10.55 - A
    50. Sterczer Zalan, Sanzieni, 881 - 10.09 - A
    51. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1646 - 9 - I
    52. Sisca Nicusor, Comanesti, 892 - 8.9 - IW
    53. Gergely Istvan, Ditrau, 1289 - 8.7 - I
    54. Tenea Cosmin, Sighisoara, 1942 - 8.4 - I
    55. Birtalan Bence, Sovata, 1953 - 8.2 - I
    56. Kovacs Zsolt, Gheorgheni, 2705 - 7.4 - I
    57. Pop Dan Cristian, Dej, 1312 - 6.9 - IJ
    58. Cserei Gabor, Sovata, 2246 - 6.7 - I
    59. Varbanescu Radu, Bucuresti, 934 - 6.55 - I
    60. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 2310 - 6.2 - I
    61. Ferenczi Robert, Suseni, 1445 - 5.8 - I
    62. Duda Daniel, Dumbraveni SB, 2733 - 5.6 - I
    63. Hruban Darius, Dej, 2098 - 5.5 - I
    64. Pap Gyula, Gheorgheni, 2039 - 5.3 - I
    65. Bardas Mark, Dumbraveni SB, 2183 - 5.3 - I
    66. Marian Rares, Reghin, 1757 - 5 - I
    67. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1250 - 4.17 - I
    68. Zsigmond Tamas, Gheorgheni, 2212 - 4 - I
    69. Csata Sebestyen, Gheorgheni, 2293 - 4 - I
    70. Hruban Andrei, Dej, 2195 - 0 - A
    71. Vass Levente, Targu Mures, 5004 - 0
    72. Mic Mara, Targu Mures, 5005 - 0
    73. Vass Attila, Targu Mures, 5006 - 0
    74. Mihalcz Szilard-Istvan, Sanmartin, 5007 - 0

    Comentariu


    • #3
      Se inscriu din Reghin:
      Elit-Zidar Victor
      OPEN- Marian Florin
      Medve Mihai
      Kantor Imre-Zoltan
      Biro Istvan
      Avansati-
      Lupescu Nicolae
      Vajda Erno
      Kasper Thomas
      Din DEDA la avansati Strugar Ioan
      Din Bistrita la OPEN Parcalab Mihai

      Comentariu


      • #4
        Se înscriu la open din Craiova Cioboiu Dan si Cinca Daniel

        Comentariu


        • #5
          Se inscrie la open Chivu Cornel din Craiova

          Comentariu


          • #6
            Din Targu-Mures Illyes Kalman la avansati.
            Ultima editare de Kantor Imre-Zoltan; 21.aug.2019, 12:29.

            Comentariu


            • #7
              Darie Gabriel
              Anastasiu Constantin
              Ailioaie Gheorghe
              Maftei cătălin doru. Avansați COMANESTI

              Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Se inscrie Gecse Alpar Chibed Open, Bauer Lajos Tg.Mures Elite.

                Comentariu


                • #9
                  Se inscrie:
                  - Szakacs Attila / avansati / Tg.-Mures
                  - Todoran Gabriel / avansati / Reghin

                  Sent from the mobile client - Forum Talker

                  Comentariu


                  • #10
                    Țigăroi Florin avansați
                    Cluj napoca

                    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • #11
                      Ene Florin....Ploiesti....avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Tg Mures se inscrie la ELITE, Pelaghie Ioan.

                        Comentariu


                        • #13
                          Páll Attila József la open
                          Lőrincz Ferenc Attila- amatori
                          Kulcsár Lorand tot amatori
                          Din Sanpaul
                          Lemne: DHS Hurricane Long W997
                          FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                          BH: DHS GoldArc 8

                          Comentariu


                          • #14
                            Tipser Gabriel elite Sighisoara
                            Toader George elite Agnita
                            Bărdaș Mark avansati Dumbraveni
                            Bărdaș Patrick avansati Dumbraveni
                            Bărdaș Ioan avansati Dumbraveni
                            Vioreanu Cristian avansati Dumbraveni.

                            Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Bucur Alin Adrian, Tg.Mures, avansati

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X