Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Campion Județean AmaTur - Caraș-Severin 2019", Reșița - 15.09.2019

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Campion Județean AmaTur - Caraș-Severin 2019", Reșița - 15.09.2019

    Turneu B "Campion Județean Amatur Caraș-Severin 2019", Reșița - Duminică 15.09.2019

    LOCALITATEA: Resita, str. Progresului nr. 6;
    DATA: Duminică 15 Septembrie 2019;
    CATEGORII: Amestecat I/A/O/E (Începatori+Avansați+Open+Elite);
    Participă doar jucători cu domiciliul în județul Caraș-Severin.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    09:30 - 09:45 – validare înscrieri, la 10:00 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a Școlii Generale nr. 7;
    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ: 6 mese ITTF, mingi de joc *** 40+;
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    TAXA: Fără taxă;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-3: diplome.
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Sâmbătă 14.09.2019, ora 21:00;
    - retragerile după termen/absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - I/A/O/E (amestecat);
    - Număr maxim de participanţi: 28;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 5-6-7 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4;
    - Grupe superioare de 4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2;
    - Tablou eliminatoriu; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face automat din programul Amatur;
    - Se joacă finala mică.
    ORGANIZATORI:
    - Csaky Tiberiu: 0729.919.888;
    - Puț Gabriel: 0768.445.242;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Craiovan Victor: 0745.531.461;
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  • #2
    Inscrieri I+A+O+E - on 15.09.2019 at 16:59:20

    1. Sorescu Deian, Resita, 120 - 45,67 - EL
    2. Put Gabriel, Oravita, 33 - 40,93 - E
    3. Parvu Nicolae, Resita, 499 - 40,5 - E
    4. Turburan Ion, Resita, 232 - 30,41 - O
    5. Ciublea Vichente, Oravita, 792 - 29,77 - O
    6. Veres Francisc, Oravita, 357 - 29,45 - O
    7. Murgu Ioan, Oravita, 663 - 28,3 - O
    8. Degianschi Obrad, Resita, 217 - 26,64 - O
    9. Manu Nicolae, Resita, 947 - 24,77 - O
    10. Venter Liviu, Resita, 558 - 23,98 - O
    11. Cioveie Bogdan, Oravita, 246 - 22,89 - O
    12. Muresan Ovidiu, Caransebes, 1862 - 22,7 - O
    13. Csaky Tiberiu, Resita, 335 - 22,54 - OW
    14. Munteanu Constantin, Resita, 768 - 19,5 - A
    15. Cresneac Mihail, Resita, 1325 - 19,2 - A
    16. Tamsa Titus, Resita, 791 - 18,97 - A
    17. Vuca Adrian, Berzovia, 1278 - 17 - A
    18. Cioveie Marian, Oravita, 487 - 16,5 - A
    19. Craiovan Victor, Resita, 764 - 12,98 - A
    20. Sorescu Velimir, Resita, 1568 - 11,7 - A
    21. Curaciuc Claudiu, Resita, 1603 - 11,5 - A
    22. Ruhmann Cristian, Moldova Noua, 1669 - 6 - I
    23. Doxan Adrian, Resita, 2012 - 5,9 - I
    24. Soloma Nicolae, Resita, 3083 - 0 - I
    25. Cocias Gheorghe, Oravita, 5001 - 0 - I
    26. Codea Eugen, Oravita, 5002 - 0 - I

    _________________________________________


    Clasament I+A+O+E

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Turburan Ion - Resita
    3 -- 4
    Parvu Nicolae - Resita
    Cioveie Bogdan - Oravita
    5 -- 8
    Degianschi Obrad - Resita
    Put Gabriel - Oravita
    Csaky Tiberiu - Resita
    Ciublea Vichente - Oravita
    9 -- 14 1v gr.sup.
    Veres Francisc - Oravita
    Murgu Ioan - Oravita
    Venter Liviu - Resita
    Muresan Ovidiu - Caransebes
    Cresneac Mihail - Resita
    Tamsa Titus - Resita
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Munteanu Constantin - Resita
    Cioveie Marian - Oravita
    17 -- 18 3v gr.inf.
    Vuca Adrian - Berzovia
    Cocias Gheorghe - Oravita
    19 -- 2v gr.inf.
    Craiovan Victor - Resita
    20 -- 22 1v gr.inf.
    Manu Nicolae - Resita
    Sorescu Velimir - Resita
    Codea Eugen - Oravita
    23 -- 26 0v gr.inf.
    Curaciuc Claudiu - Resita
    Ruhmann Cristian - Moldova Noua
    Doxan Adrian - Resita
    Soloma Nicolae - Resita
    Ultima editare de irukandji; 15.sep.2019, 16:00.
    STIGA Infinity VPS V
    Rhyzm-P | Rhyzm-P

    Comentariu


    • #3
      Din Resita se inscriu: Turburan Ion, Parvu Nicolae si Sorescu Deian.
      Blade: Mizutani ZLC
      FH Nittaku Fastarc G1
      BH Xiom Sigma II Euro

      Comentariu


      • #4
        Din Resita se inscrie Curaciuc Claudiu

        Comentariu


        • #5
          Put Gabriel,Oravita
          Cioveie Marian,Oravita
          Cioveie Bogdan,Oravita
          Veres Francisc,Oravita
          Lungu Marius,Oravita
          Murgu Ioan,Oravita
          Ciublea Vichente,Oravita
          Creinicean Liviu,Oravita.

          Comentariu


          • #6
            Adrian Doxan, Reșița- începători

            Comentariu


            • #7
              Venter Liviu-Resita

              Comentariu


              • #8
                Tamșa Titus, Reșița
                Blade: Mizutani ZLC
                FH Nittaku Fastarc G1
                BH Xiom Sigma II Euro

                Comentariu


                • #9
                  Csaky Tiberiu, Munteanu Constantin, Creșneac Mihail, Manu Nicolae din Reșița

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscrie Ruhmann Cristian , Moldova Noua

                    Comentariu


                    • #11
                      Cocias Gheorghe, Oravița
                      Blade: Mizutani ZLC
                      FH Nittaku Fastarc G1
                      BH Xiom Sigma II Euro

                      Comentariu


                      • #12
                        Soloma Nicolae- Reșița

                        Comentariu


                        • #13
                          Craiovan Victor, Degianschi Obrad-Reșița

                          Comentariu


                          • #14
                            Poenar Alin din Resita si Vuca Adrian din Berzovia

                            Comentariu


                            • #15
                              Inscrieri I+A+E+O - on 10.09.2019 at 15:50:28

                              1. Sorescu Deian, Resita, 120 - 45,67 - EL
                              2. Put Gabriel, Oravita, 33 - 40,93 - E
                              3. Parvu Nicolae, Resita, 499 - 40,5 - E
                              4. Creinicean Liviu, Oravita, 242 - 32,2 - O
                              5. Turburan Ion, Resita, 232 - 30,41 - O
                              6. Ciublea Vichente, Oravita, 792 - 29,77 - O
                              7. Veres Francisc, Oravita, 357 - 29,45 - O
                              8. Murgu Ioan, Oravita, 663 - 28,3 - O
                              9. Degianschi Obrad, Resita, 217 - 26,64 - O
                              10. Poenar Alin, Resita, 965 - 26,45 - O
                              11. Manu Nicolae, Resita, 947 - 24,77 - O
                              12. Lungu Marius, Oravita, 504 - 24,1 - O
                              13. Venter Liviu, Resita, 558 - 23,98 - O
                              14. Cioveie Bogdan, Oravita, 246 - 22,89 - O
                              15. Csaky Tiberiu, Resita, 335 - 22,54 - OW
                              16. Munteanu Constantin, Resita, 768 - 19,5 - A
                              17. Cresneac Mihail, Resita, 1325 - 19,2 - A
                              18. Tamsa Titus, Resita, 791 - 18,97 - A
                              19. Vuca Adrian, Berzovia, 1278 - 17 - A
                              20. Cioveie Marian, Oravita, 487 - 16,5 - A
                              21. Craiovan Victor, Resita, 764 - 12,98 - A
                              22. Curaciuc Claudiu, Resita, 1603 - 11,5 - A
                              23. Ruhmann Cristian, Moldova Noua, 1669 - 6 - I
                              24. Doxan Adrian, Resita, 2012 - 5,9 - I
                              25. Soloma Nicolae, Resita, 3083 - 0 - I
                              26. Cocias Gheorghe, Oravita, 5001 - 0 - I
                              Ultima editare de irukandji; 12.sep.2019, 08:21.
                              STIGA Infinity VPS V
                              Rhyzm-P | Rhyzm-P

                              Comentariu


                              • #16
                                Vedeti ca Londra nu-i in Caras . Nu are voie .

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de Kralizec Vezi post
                                  Vedeti ca Londra nu-i in Caras . Nu are voie .
                                  Este o greșeală undeva... Soloma Nicolae figurează pe Reșița: http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ae&locs=Resita
                                  Blade: Mizutani ZLC
                                  FH Nittaku Fastarc G1
                                  BH Xiom Sigma II Euro

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Mureșan Ovidiu - Caransebeș

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Se retrage Lungu Marius, Oravița si se inscrie Drinceanu Lilian, Oravița!!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        schimbare de program se retrage Drinceanu Lilian din Oravita

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se retrage Creinicean Liviu!!

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Se retrage Poenar Alin din Reșița

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Inscrieri I+A+O+E - on 13.09.2019 at 19:46:35

                                              1. Sorescu Deian, Resita, 120 - 45,67 - EL
                                              2. Put Gabriel, Oravita, 33 - 40,93 - E
                                              3. Parvu Nicolae, Resita, 499 - 40,5 - E
                                              4. Turburan Ion, Resita, 232 - 30,41 - O
                                              5. Ciublea Vichente, Oravita, 792 - 29,77 - O
                                              6. Veres Francisc, Oravita, 357 - 29,45 - O
                                              7. Murgu Ioan, Oravita, 663 - 28,3 - O
                                              8. Degianschi Obrad, Resita, 217 - 26,64 - O
                                              9. Manu Nicolae, Resita, 947 - 24,77 - O
                                              10. Venter Liviu, Resita, 558 - 23,98 - O
                                              11. Cioveie Bogdan, Oravita, 246 - 22,89 - O
                                              12. Muresan Ovidiu, Caransebes, 1862 - 22,7 - O
                                              13. Csaky Tiberiu, Resita, 335 - 22,54 - OW
                                              14. Munteanu Constantin, Resita, 768 - 19,5 - A
                                              15. Cresneac Mihail, Resita, 1325 - 19,2 - A
                                              16. Tamsa Titus, Resita, 791 - 18,97 - A
                                              17. Vuca Adrian, Berzovia, 1278 - 17 - A
                                              18. Cioveie Marian, Oravita, 487 - 16,5 - A
                                              19. Craiovan Victor, Resita, 764 - 12,98 - A
                                              20. Curaciuc Claudiu, Resita, 1603 - 11,5 - A
                                              21. Ruhmann Cristian, Moldova Noua, 1669 - 6 - I
                                              22. Doxan Adrian, Resita, 2012 - 5,9 - I
                                              23. Soloma Nicolae, Resita, 3083 - 0 - I
                                              24. Cocias Gheorghe, Oravita, 5001 - 0 - I
                                              STIGA Infinity VPS V
                                              Rhyzm-P | Rhyzm-P

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Velimir SORESCU - Reșița
                                                Eugen CODEA - Oravița
                                                STIGA Infinity VPS V
                                                Rhyzm-P | Rhyzm-P

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Gr.inferioara nr. 1 - I+A+O+E
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  6
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 SORESCU DEIAN RESITA
                                                  3-2
                                                  3-2
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  5
                                                  1
                                                  2 MURGU IOAN ORAVITA
                                                  2-3
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  4
                                                  2
                                                  3 MANU NICOLAE RESITA
                                                  2-3
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  4 TAMSA TITUS RESITA
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  2
                                                  4
                                                  5 CIOVEIE MARIAN ORAVITA
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  3
                                                  6 SOLOMA NICOLAE RESITA
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  Gr.inferioara nr. 2 - I+A+O+E
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  6
                                                  7
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 PUT GABRIEL ORAVITA
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  6
                                                  1
                                                  2 DEGIANSCHI OBRAD RESITA
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  4
                                                  2
                                                  3 VENTER LIVIU RESITA
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  4
                                                  4 CRESNEAC MIHAIL RESITA
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  4
                                                  3
                                                  5 VUCA ADRIAN BERZOVIA
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  6 DOXAN ADRIAN RESITA
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  7 CODEA EUGEN ORAVITA
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  Gr.inferioara nr. 3 - I+A+O+E
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  6
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 PARVU NICOLAE RESITA
                                                  2-3
                                                  3-2
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  4
                                                  2
                                                  2 VERES FRANCISC ORAVITA
                                                  3-2
                                                  2-3
                                                  3-2
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  4
                                                  1
                                                  3 CIOVEIE BOGDAN ORAVITA
                                                  2-3
                                                  3-2
                                                  3-1
                                                  2-3
                                                  3-1
                                                  3
                                                  3
                                                  4 MUNTEANU CONSTANTIN RESITA
                                                  1-3
                                                  2-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  2
                                                  4
                                                  5 CRAIOVAN VICTOR RESITA
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  3-2
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  2
                                                  6 RUHMANN CRISTIAN MOLDOVA NOUA
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  Gr.inferioara nr. 4 - I+A+O+E
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  6
                                                  7
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 TURBURAN ION RESITA
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  5
                                                  1
                                                  2 CIUBLEA VICHENTE ORAVITA
                                                  3-2
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  0-3
                                                  4
                                                  4
                                                  3 MURESAN OVIDIU CARANSEBES
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  2-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  4
                                                  2
                                                  4 CSAKY TIBERIU RESITA
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  3-2
                                                  3-2
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  4
                                                  3
                                                  5 SORESCU VELIMIR RESITA
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  0-3
                                                  1
                                                  6 CURACIUC CLAUDIU RESITA
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  7 COCIAS GHEORGHE ORAVITA
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  1-3
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  STIGA Infinity VPS V
                                                  Rhyzm-P | Rhyzm-P

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X