Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Septembrie 2019", Ploiești Indoor TT - 22.09.2019

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #46
    Imi cer scuze, va rog sa nu luati in considerare postarea #45

    Comentariu


    • #47
      Scuze, nu am vazut ca ati postat grupele si ca s-au incheiat inscrierile. Va rog sa nu luati in considerare postarea mea anterioara si anume inscrierea lui Chirica Alexandru la amatori.

      Comentariu


      • #48
        Nu stiu daca ajung la timp...nu m-am simtit bine....am pierdut un tren🤔😐.
        Dar ajung, dupa 9 incepeti fara mine ..😊
        Ultima editare de armani; 22.sep.2019, 06:30.

        Comentariu


        • #49
          Sorescu Mircea

          Comentariu


          • #50
            Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
            3-0
            3-1
            3-0
            3-0
            4
            1
            2 GHEORGHE DRAGOS BOLDESTI
            0-3
            3-0
            3-0
            3-1
            3
            2
            3 SORESCU MIRCEA PAULESTI
            1-3
            0-3
            0-3
            3-1
            1
            4 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
            0-3
            0-3
            3-0
            1-3
            1
            3
            5 EPARU MATEI PLOIESTI
            0-3
            1-3
            1-3
            3-1
            1
            4
            Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 CALOIANU IULIANA PLOIESTI
            3-1
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            1
            2 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
            1-3
            3-2
            3-1
            3-1
            3
            2
            3 TROCAN NICOLAE MIOVENI
            0-3
            2-3
            2-3
            3-0
            1
            4
            4 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
            0-3
            1-3
            3-2
            3-1
            2
            3
            5 RADU FLORIN PLOIESTI
            0-3
            1-3
            0-3
            1-3
            0

            Comentariu


            • #51
              Gr.inferioara nr. 1 - Amatori
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 STERCZER SANDOR SANZIENI
              3-1
              3-2
              3-0
              3-0
              4
              1
              2 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
              1-3
              1-3
              3-1
              3-2
              2
              3
              3 CONSTANTIN MIHAELA BUCURESTI
              2-3
              3-1
              3-1
              3-1
              3
              2
              4 STOICESCU GHEORGHE IEDERA
              0-3
              1-3
              1-3
              0-3
              0
              5 EPARU LEONTIN PLOIESTI
              0-3
              2-3
              1-3
              3-0
              1
              4
              Gr.inferioara nr. 2 - Amatori
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE
              3-1
              3-2
              3-0
              3-0
              4
              1
              2 BAICU CLAUDIU BUCURESTI
              1-3
              1-3
              2-3
              3-0
              1
              4
              3 IONITA CRISTIAN PLOIESTI
              2-3
              3-1
              3-1
              3-0
              3
              2
              4 PANTELIMON ALEXANDRU PLOIESTI
              0-3
              3-2
              1-3
              3-1
              2
              3
              5 GHERASE ANDREI PLOIESTI
              0-3
              0-3
              0-3
              1-3
              0
              Gr.inferioara nr. 3 - Amatori
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
              1-3
              2-3
              3-1
              2-3
              1
              4
              2 MOCANU GEORGIAN FILIPESTII DE TARG
              3-1
              3-0
              3-0
              3-1
              4
              1
              3 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI
              3-2
              0-3
              3-2
              3-1
              3
              2
              4 ENACHE PUIU ADRIAN PLOIESTI
              1-3
              0-3
              2-3
              1-3
              0
              5 CALINESCU BOGDAN BOLDESTI
              3-2
              1-3
              1-3
              3-1
              2
              3
              Gr.inferioara nr. 4 - Amatori
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI
              3-1
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              1
              2 BISTREANU ARMAND BUCURESTI
              1-3
              3-1
              3-0
              3-0
              3
              2
              3 GEORGESCU CRISTIAN PLOIESTI
              0-3
              1-3
              3-0
              3-1
              2
              3
              4 ADAM ALEXANDRU PLOIESTI
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              5 CAMENITA ALEXANDRU DAN PLOIESTI
              0-3
              0-3
              1-3
              3-0
              1
              4

              Comentariu


              • #52
                Eliminatorii Elite/Open

                1. Lukasz Klimas
                -------------------- Lukasz Klimas 3-0
                16.
                ----------------------------------- Lukasz Klimas 3-0
                9. Loc 5 Gr.X
                -------------------- Trocan Nicolae 3-0
                8. Trocan Nicolae
                -------------------------------------------------- Lukasz Klimas 3-0
                5. Iorgoiu Constantin
                -------------------- Iorgoiu Constantin 3-0
                12. Bye
                ----------------------------------- Iorgoiu Constantin 3-0
                13. Bye
                -------------------- Cudalbu Ciprian 3-0
                4. Cudalbu Ciprian

                ----------------------------------------------------------------- Lukasz Klimas 3-0

                3. Gheorghe Dragos
                -------------------- Gheorghe Dragos 3-0
                14. Bye
                ----------------------------------- Gheorghe Dragos 3-0
                11. Bye
                -------------------- Istrate Cristian 3-0
                6. Istrate Cristian
                -------------------------------------------------- Caloianu Iuliana 3-1
                7. Eparu Matei
                -------------------- Eparu Matei 3-0
                10. Loc 5 Gr.X
                ----------------------------------- Caloianu Iuliana 3-0
                15.
                -------------------- Caloianu Iuliana 3-0
                2. Caloianu Iuliana

                Comentariu


                • #53
                  Clasament Elite/Open

                  1. Lukasz Klimas - Ploiesti
                  2. Caloianu Iuliana - Ploiesti
                  3 -- 4
                  Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
                  Gheorghe Dragos - Boldesti
                  5 -- 8
                  Trocan Nicolae - Mioveni
                  Eparu Matei - Ploiesti
                  Cudalbu Ciprian - Ploiesti
                  Istrate Cristian - Bucuresti
                  9 -- 1v gr.inf.
                  Sorescu Mircea - Paulesti
                  10 -- 0v gr.inf.
                  Radu Florin - Ploiesti

                  Comentariu


                  • #54
                    Imi pare bine ca am ajuns....un turneu puternic, desi nu parea. Felicitari organizatorului si tuturor medaliatilor!

                    Comentariu


                    • #55
                      Eliminatorii Amatori

                      1. Sterczer Sandor
                      -------------------- Sterczer Sandor 3-0
                      32. Bye
                      ----------------------------------- Sterczer Sandor 3-2
                      17. Loc 5 Gr.X
                      -------------------- Baicu Claudiu 3-0
                      16. Baicu Claudiu
                      -------------------------------------------------- Sterczer Sandor 3-1
                      9. Georgescu Cristian
                      -------------------- Georgescu Cristian 3-0
                      24. Bye
                      ----------------------------------- Constantin Eduard 3-1
                      25. Bye
                      -------------------- Constantin Eduard 3-0
                      8. Constantin Eduard

                      ----------------------------------------------------------------- Sterczer Sandor 3-0

                      5. Ionita Cristian
                      -------------------- Ionita Cristian 3-0
                      28. Bye
                      ----------------------------------- Matei Mircea 3-0
                      21. Bye
                      -------------------- Matei Mircea 3-0
                      12. Matei Mircea
                      -------------------------------------------------- Vlasceanu Valentin 3-0
                      13. Banuta Dumitru
                      -------------------- Banuta Dumitru 3-0
                      20. Loc 5 Gr.X
                      ----------------------------------- Vlasceanu Valentin 3-1
                      29. Bye
                      -------------------- Vlasceanu Valentin 3-0
                      4. Vlasceanu Valentin

                      -------------------------------------------------------------------------------- Sterczer Sandor 3-2

                      3. Mocanu Georgian
                      -------------------- Mocanu Georgian 3-0
                      30. Bye
                      ----------------------------------- Mocanu Georgian 3-0
                      19. Loc 5 Gr.X
                      -------------------- Camenita Alexandru Dan 3-0
                      14. Camenita Alexandru Dan
                      -------------------------------------------------- Mocanu Georgian 3-1
                      11. Pantelimon Alexandru
                      -------------------- Pantelimon Alexandru 3-0
                      22. Bye
                      ----------------------------------- Constantin Mihaela 3-0
                      27. Bye
                      -------------------- Constantin Mihaela 3-0
                      6. Constantin Mihaela

                      ----------------------------------------------------------------- Dumitru George 3-1

                      7. Bistreanu Armand
                      -------------------- Bistreanu Armand 3-0
                      26. Bye
                      ----------------------------------- Calinescu Bogdan 3-1
                      23. Bye
                      -------------------- Calinescu Bogdan 3-0
                      10. Calinescu Bogdan
                      -------------------------------------------------- Dumitru George 3-0
                      15. Eparu Leontin
                      -------------------- Eparu Leontin 3-0
                      18. Loc 5 Gr.X
                      ----------------------------------- Dumitru George 3-0
                      31. Bye
                      -------------------- Dumitru George 3-0
                      2. Dumitru George

                      Comentariu


                      • #56
                        Clasament Amatori

                        1. Sterczer Sandor - Sanzieni
                        2. Dumitru George - Targoviste
                        3 -- 4
                        Vlasceanu Valentin - Darmanesti
                        Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
                        5 -- 8
                        Constantin Eduard - Bucuresti
                        Calinescu Bogdan - Boldesti
                        Matei Mircea - Targoviste
                        Constantin Mihaela - Bucuresti
                        9 -- 16
                        Baicu Claudiu - Bucuresti
                        Eparu Leontin - Ploiesti
                        Banuta Dumitru - Ploiesti
                        Camenita Alexandru Dan - Ploiesti
                        Georgescu Cristian - Ploiesti
                        Bistreanu Armand - Bucuresti
                        Ionita Cristian - Ploiesti
                        Pantelimon Alexandru - Ploiesti
                        17 -- 20 0v gr.inf.
                        Adam Alexandru - Ploiesti
                        Enache Puiu Adrian - Ploiesti
                        Stoicescu Gheorghe - Iedera
                        Gherase Andrei - Ploiesti

                        Comentariu


                        • #57


















                          Comentariu


                          • #58
                            Felicitari Iuliana,
                            Tot respectul pentru valoarea ta ca sportiva si antrenoare

                            Comentariu


                            • #59
                              Postat în original de george60 Vezi post
                              Clasament Amatori

                              1. Sterczer Sandor - Sanzieni
                              2. Dumitru George - Targoviste
                              3 -- 4
                              Vlasceanu Valentin - Darmanesti
                              Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
                              5 -- 8
                              Constantin Eduard - Bucuresti
                              Calinescu Bogdan - Boldesti
                              Matei Mircea - Targoviste
                              Constantin Mihaela - Bucuresti
                              9 -- 16
                              Baicu Claudiu - Bucuresti
                              Eparu Leontin - Ploiesti
                              Banuta Dumitru - Ploiesti
                              Camenita Alexandru Dan - Ploiesti
                              Georgescu Cristian - Ploiesti
                              Bistreanu Armand - Bucuresti
                              Ionita Cristian - Ploiesti
                              Pantelimon Alexandru - Ploiesti
                              17 -- 20 0v gr.inf.
                              Adam Alexandru - Ploiesti
                              Enache Puiu Adrian - Ploiesti
                              Stoicescu Gheorghe - Iedera
                              Gherase Andrei - Ploiesti
                              Felicitari Sterczer Sandor.

                              Comentariu


                              • #60
                                Podium amatori.. felicitări!

                                Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk
                                Blade - TSP Balsa 3,5 Def+, Forehand - TSP Ventus Speed, Backhand - TSP Ventus Speed

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X