Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Târgu Secuiesc - 19.10.2019.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Colegi din Piatra Neamț mulțumește organizatorilor și tuturor celor care au ajutat la o mai buna desfășurare a acestui minunat turneu , felicitări câștigătorilor cinste invinsilor, vom reveni cu drag !!!
    Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
    fh tenergy 05
    bh rakza 7 soft

    Comentariu


    • Buna dimineata!

      Clasamentele si toate scorurile se gasesc in postul 2 din prima pagina.

      Felicitari, Andras, pentru "butonarea" unui turneu asa de complex, si merci pentru invitatia de a fi prin preajma.
      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
      Tel : 0742 257 995

      Comentariu


      • ?mi cer scuze, dar am găsit o greșeală, știu ca nu mai contează, dar na. Irsai cu Jozsa a fost 3-2, nu 3-0

        Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
        Blade: Butterfly Primorac Carbon OFF+
        FH: Andro Rasanter V47
        BH: Andro Rasanter V50

        Comentariu


        • .

          Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

          Comentariu


          • Postat în original de PaliHR Vezi post
            Buna dimineata!

            Clasamentele si toate scorurile se gasesc in postul 2 din prima pagina.

            Felicitari, Andras, pentru "butonarea" unui turneu asa de complex, si merci pentru invitatia de a fi prin preajma.
            Multumesc,

            E mai usor cand ai un supervizor/coordonator in spatele tau (e ca si la masa, cand ai un antrenor langa tine )

            Comentariu


            • .

              Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

              Comentariu


              • .

                Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

                Comentariu


                • De la Targu Neamț zicere :
                  Pentru a doua oară la Targu Secuiesc
                  Un turneu super, șnur și făr' de cusur
                  Bravo tuturor celor implicați și în special domnului Canea organizator principal și în aceeași măsură lui Pali care reușește să realizeze cele mai cursive și rapide turnee.
                  O să revenim cu plăcere
                  Bravo [emoji122] băieți !!!


                  Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • De la Targu Neamț zicere

                    Raportat la c?stigătorul categoriei începători.
                    După desfășurarea meciului dintre mine și cel mai sus menționat ceva era suspect.
                    După o incursiune în memorie mi-am amintit că în anul precedent a fost o discuție raportata la cei ce au câștigat primele doua locuri de la categoria începători că joacă pe mai multe nume.
                    Mi-am amintit că aveam poze pe Facebook de atunci și ce sa vezi bănuielile s-au adeverit.
                    Domnul era unul dintre cei doi.
                    Am verificat la înscrieri și ce sa vezi, nou nouț.
                    Sunt patru conturi cu același nume de familie, două cu același prenume dar cu m?na în foc [emoji91] băgată pot spune că și celelalte sunt tot ale dumnealui și cine știe câte mai sunt.
                    Când i-am prezentat situația a dat-o în balbaială.
                    Omul e la avansați după contul de anul trecut s-au cine știe la ce tategorie e având nume cameleonic.
                    Mi-a plăcut mult jocul cu el, am văzut unde am unele probleme dar nu e frumos și regulamentar ceea ce a făcut.
                    Pe această cale rog pe domnul Giosan
                    să ia măsurile de rigoare și să-l facă pe domnul sa se hotărască cum îl cheamă, de unde este și la ce categorie dorește a juca.
                    Modoran Marian, Marian, Cristian, Cosmin etc și amd.

                    Primele imagini sunt de ieri,
                    Ultima de anul trecut.

                    Scuze domnule X dar sm considerat că așa cum procedați nu este corect și practic nu are farmec.

                    Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • Postat în original de bobumino1 Vezi post
                      De la Targu Neamț zicere

                      Raportat la c?stigătorul categoriei începători.
                      După desfășurarea meciului dintre mine și cel mai sus menționat ceva era suspect.
                      După o incursiune în memorie mi-am amintit că în anul precedent a fost o discuție raportata la cei ce au câștigat primele doua locuri de la categoria începători că joacă pe mai multe nume.
                      Mi-am amintit că aveam poze pe Facebook de atunci și ce sa vezi bănuielile s-au adeverit.
                      Domnul era unul dintre cei doi.
                      Am verificat la înscrieri și ce sa vezi, nou nouț.
                      Sunt patru conturi cu același nume de familie, două cu același prenume dar cu m?na în foc [emoji91] băgată pot spune că și celelalte sunt tot ale dumnealui și cine știe câte mai sunt.
                      Când i-am prezentat situația a dat-o în balbaială.
                      Omul e la avansați după contul de anul trecut s-au cine știe la ce tategorie e având nume cameleonic.
                      Mi-a plăcut mult jocul cu el, am văzut unde am unele probleme dar nu e frumos și regulamentar ceea ce a făcut.
                      Pe această cale rog pe domnul Giosan
                      să ia măsurile de rigoare și să-l facă pe domnul sa se hotărască cum îl cheamă, de unde este și la ce categorie dorește a juca.
                      Modoran Marian, Marian, Cristian, Cosmin etc și amd.

                      Primele imagini sunt de ieri,
                      Ultima de anul trecut.

                      Scuze domnule X dar sm considerat că așa cum procedați nu este corect și practic nu are farmec.

                      Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
                      Am trăit s-o văd și p-asta!
                      Doamne, Dumnezeule că mare ?ți este grădina! [emoji23][emoji23][emoji23]
                      Câte pot face unii pentru o diplomă, o medalie sau o cupă!

                      Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
                      Blade: Nittaku Acoustic;
                      FH: Butterfly Tenergy 05;
                      BH: Victas Stiff.

                      Comentariu


                      • .

                        Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • Oare macar se simt bine acesti oameni seara.....ca daca da...atunci e bine��

                          Comentariu


                          • Intrebarea care se pune este daca a facut-o intentionat sau este o eroare de inscriere. Vad ca niciodata el nu a facut inscrierea in mod direct. Cred ca Pali poate lamuri situatia deoarece a facut inscrierea.
                            Daca a premeditat situatia, atunci a facut un gest reprobabil si ar trebui pedepsit conform regulamentului. De asemenea ramane de lamurit daca este una si aceeasi persoana inscrisa sub mai multe nume, caz in care situatia devine clara.

                            Dat fiind acest caz, vin cu propunerea realizarii unei campanii de informare prin care participantii in circuit sa-si faca conturi pe tenisdemasa.ro, iar in cazul in care nu se impaca cu tehnologia sa-si desemneze o persoana care sa le administreze inscrierea si retragerea de la turnee. Acest lucru se poate face treptat pe parcursul anului viitor.
                            Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                            FH: Butterfly Dignics 05
                            BH: Tibhar Grass D.TecS

                            Comentariu


                            • Când venim și cu buletinul?..
                              Așa mi se pare normal.

                              Atunci să vedem câți mai rămânem cu numele noastre!
                              Altfel, regret că nu m-am înscris cu ”Marcel Chinezu”, așa cum îmi spune Paul ”Prințu”...

                              Comentariu


                              • Eu il cunosc personal pe domnul Marian Modoran si pot afirma ca nu este acelasi cu Modoran Cosmin si Modoran Cristian. Sunt persoane diferite si i-am vazut pe toti 3 jucand la Top Tenis Arena in București (in aceeasi zi)

                                Dar intr-adevar, faptul ca sunt 2 de Marian Modoran in clasament este o greseala si dupa media de 10.3 n-ar fi avut voie sa joace la incepatori.

                                Comentariu


                                • Multumesc pentru incredere, va marturisesc ca n-am premeditat nimic.

                                  Nu ne cunoastem cu domnul respectiv. Cineva mi l-a aratat in timpul superioarelor, ca uite, ce jucator bun, iar dupa premiere, Bobu mi-a aratat cateva poze de anul trecut si m-a intrebat daca e posibil sa avem si colegi care isi schimba des numele. La inceput n-am orea priceput situatia, nu-mi aminteam de domnul respectiv de la premierea de anul trecut.

                                  (N-am prea inteles si pentru ca de exemplu personal cand scot un sunet in timpul punctului, opresc mingea si punctul merge la adversar.)

                                  Organizatorul principal al turneului ieri a vazut pozele pe telefonul lui Bobu, eu i-am aratat cum se pot depista pe amatur.ro persoanele cu mai multe nume, si azi dimineata mi-a spus ca a si sesizat conducerea AmaTur.
                                  FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                  Tel : 0742 257 995

                                  Comentariu


                                  • Doamne fereste Pali nu m-am gandit vreo secunda ca ai fi premeditat ceva ci ma gandeam la impricinat daca a premeditat ceva, si ca ai posibilitatea de a aduce informatii clare cu privire la caz, ceea ce de altfel ai si facut; deja situatia incepe sa se lamureasca.
                                    Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                                    FH: Butterfly Dignics 05
                                    BH: Tibhar Grass D.TecS

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Tzupy Vezi post
                                      Eu il cunosc personal pe domnul Marian Modoran si pot afirma ca nu este acelasi cu Modoran Cosmin si Modoran Cristian. Sunt persoane diferite si i-am vazut pe toti 3 jucand la Top Tenis Arena in București (in aceeasi zi)

                                      Dar intr-adevar, faptul ca sunt 2 de Marian Modoran in clasament este o greseala si dupa media de 10.3 n-ar fi avut voie sa joace la incepatori.
                                      S-a mai ridicat ceata

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Tzupy Vezi post
                                        Eu il cunosc personal pe domnul Marian Modoran si pot afirma ca nu este acelasi cu Modoran Cosmin si Modoran Cristian. Sunt persoane diferite si i-am vazut pe toti 3 jucand la Top Tenis Arena in București (in aceeasi zi)

                                        Dar intr-adevar, faptul ca sunt 2 de Marian Modoran in clasament este o greseala si dupa media de 10.3 n-ar fi avut voie sa joace la incepatori.
                                        Sunt colegi din Amatur care bat țara la turnee în speranța de a reuși să treacă p?rleazul la avansați și cheltuie timp și bani pentru aceasta.
                                        Scuzele pot fi destule dar în cazul respectivului nu sunt relevante, cel puțin așa cred eu.
                                        Repet, am auzit discuția între jucători și asta ? fost la turneul din 2018 despre primii doi câștigători de atunci, că joacă pe nume diferite .
                                        Nu-i cunoșteam atunci am cunoscut unul acum.
                                        Omul joacă bine, poate juca la ce categorie-i permite valoarea dar punctual, raportat la acest turneu nu a procedat corect.


                                        Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Mihai905 Vezi post
                                          Vad ca niciodata el nu a facut inscrierea in mod direct. Cred ca Pali poate lamuri situatia deoarece a facut inscrierea.
                                          Daca a premeditat situatia, atunci a facut un gest reprobabil si ar trebui pedepsit conform regulamentului.


                                          Pali poate lamuri, (...) a facut inscrierea.
                                          Daca a premeditat (...) ar trebui pedepsit.

                                          Vad ca este subiect subinteles sau cum ii zicea in manualul de gramatica, si ma gandeam ca eu is subiectul.

                                          Am primit o rugaminte de la Sf. Gheorghe in ziua postarii turneului si am inscris un grup de la Topspin Arena, ma uit imediat in messenger. Probabil o sa trebuiasca sa vorbim cu reprezentantul grupului, de la care am primit mesajul, ca sa deslusim o parte a misterului. Eu inca n-am avut timp sa ma uit la datele jucatorului.
                                          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                          Tel : 0742 257 995

                                          Comentariu


                                          • Sunt cateva postari mutate intr-un alt topic pentru ca in principal abordeaza o intamplare care este partea a unei probleme mai ample si care naste contradictii. (S-a si amplificat polemica respectiva, fapt pentru care moderatorii mi-au acceptat cererea ca acele posturi sa nu mai apara aici). Pentru cronica turneului copiez insa aici cateva aprecieri despre participanti sau despre derularea evenimentelor:

                                            Postat în original de Adrian Ciobanu Vezi post
                                            Buna seara,astăzi am participat la acest turneu,Felicitari tuturor pentru rezultate

                                            (...)

                                            La categoria la care am participat m-am simțit foarte bine si tot respectul pentru cei au Participat!Toate bune,Adrian Ciobanu
                                            FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                            Tel : 0742 257 995

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                              In numele echipei cu care am venit transmit multumirile noastre organizatorilor!
                                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                              Tel : 0742 257 995

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Oktaw Marius Vezi post
                                                De altfel, turneul a fost organizat ca la carte. Felicitări Paly și Andras!
                                                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                                Tel : 0742 257 995

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de PaliHR Vezi post
                                                  (...) munca unei echipe uriase de la Targu Secuiesc.

                                                  De asemenea, ca sa vorbim si despre omenie, respect, Sterczer Sandor pentru cele 160 de pachete de branza/cascaval, oferite jucatorilor.
                                                  FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                                  Tel : 0742 257 995

                                                  Comentariu


                                                  • Incepatori 2018



                                                    Modoran Marian, București, 5011 - 0 - A

                                                    Incepatori 2019



                                                    Modoran Marian, Moacsa, 3950 - 0


                                                    Cazul a fost sesizat/raportat la conducerea Amatur.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X