Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Târgu Secuiesc - 19.10.2019.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Domn Pali mai este pana finish daca trebuie ma duc la open saptamana viitoare(joi) la ora 8 😁😁😁🏓

    Comentariu


    • Se înscrie Orha Andrei din Tg Mureș

      Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk

      Comentariu


      • Se inscrie si Urus Krist?f la Open. Sfantu Gheorghe.

        Comentariu


        • Se inscrie Bo?r Anita la Avansati. Sfantu Gheorghe.

          Comentariu


          • Repetitio est mater studiorum:

            Postat în original de PaliHR Vezi post
            Mai sunt (...) locuri libere la Open. Aviz colegilor de la Avansati sau celor noi, cu media 0 care sunt pe lista de asteptare sau care ar dori sa se transfere la Open ca sa faca loc altora de la categoriile inferioare.
            FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
            Tel : 0742 257 995

            Comentariu


            • Petenchi Edmond din Roman pentru open

              Comentariu


              • Ferenczi Robert - Suseni - avansati

                Comentariu


                • Se transfera heja Zoltan la open de la avansati

                  Comentariu


                  • Makszem Szabolcs se transfera la open

                    Comentariu


                    • Pe moment, e lista plina si la Open.
                      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                      Tel : 0742 257 995

                      Comentariu


                      • Se reinscrie Farkas Bence - Tg Mureș - avansati
                        blade:timo boll tamca 5000
                        fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                        bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                        Comentariu


                        • Se retrage Nicu Constantin din Iași de la open.
                          Mult succes tuturor!

                          Comentariu


                          • Din pacate sunt nevoit sa ma retrag. Tirlea Gheorghe, Brașov, avansati!

                            Comentariu


                            • Se transfera Canea-Kocsis Andras de la Avansati, la OPEN

                              Comentariu


                              • Ailioaie Gheorghe COMANESTI







                                Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • Chirita nicolae -curtea de arges-Open


                                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                                  TBS /T05/T05 !

                                  Comentariu


                                  • Hai sa mai facem un loc la open
                                    Se transferă Bubulac Cristi la elite
                                    Multumesc .
                                    Primorac carbon tamca 5000
                                    fh tenergy 05
                                    bh rakza 7 soft

                                    Comentariu


                                    • Bardocz Szilard - Capeni - elite

                                      Comentariu


                                      • Din Bacău va salut cu drag și se înscrie la open Ticu Dorin la open ( dacă m-a lasă durerea de spate)

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de gabidarie68 Vezi post
                                          Ailioaie Gheorghe COMANESTI

                                          Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

                                          Postat în original de gabidarie68 Vezi post
                                          Rosu Gabriel open
                                          Anastasiu Constantin
                                          Darie Gabriel Ailioaie Gheorghe
                                          Maftei cătălin doru COMANESTI
                                          Avansati

                                          Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk
                                          Inscris la #6

                                          Comentariu


                                          • 59. Bende Robert, Gheorgheni, 6002 - 0 - nu mi se pare normal...poate urca doar o categorie (medie 0)..si alti jucatori care vin la turnee ca sa stranga puncte nu au loc!!!!Sper sa se sesizeze careva.
                                            BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
                                            FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
                                            BH: Tibhar super defence 40

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de remusvasilescu Vezi post
                                              59. Bende Robert, Gheorgheni, 6002 - 0 - nu mi se pare normal...poate urca doar o categorie (medie 0)..si alti jucatori care vin la turnee ca sa stranga puncte nu au loc!!!!Sper sa se sesizeze careva.
                                              N-are cum sa se sesizeze nimeni, pentru ca este regulamentar.

                                              Dar problema reala se rezolva imediat, il rog pe domnul Canea cine tine evidenta inscrierilor ca sa ma puna pe mine pe lista de asteptare si astfel intra pe lista principala Chirita Nicolae.
                                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                              Tel : 0742 257 995

                                              Comentariu


                                              • Am aruncat o privire pe listele de inscrieri, cheful de retragere fiind inca intr-o stare incipienta.

                                                Sunt 8 locuri libere la Elite, la celelalte categorii fiind liste de asteptare cu:
                                                -2 jucatori la Open,
                                                -9 jucatori la Avansati,
                                                -20 de jucatori la Incepatori.

                                                Calculand cu un minim de 10% de retrageri, la Open probabil nu vor fi toate locurile ocupate in ziua turneului, foarte probabil va disparea si lista de asteptare de la Avansati, numai la Incepatori nu va prinde loc fiecare doritor din acest moment.
                                                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                                Tel : 0742 257 995

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de PaliHR Vezi post
                                                  N-are cum sa se sesizeze nimeni, pentru ca este regulamentar.

                                                  Dar problema reala se rezolva imediat, il rog pe domnul Canea cine tine evidenta inscrierilor ca sa ma puna pe mine pe lista de asteptare si astfel intra pe lista principala Chirita Nicolae.
                                                  Multumesc, dar nu cred ca ati inteles ce am vrut sa spun! Ma refer la faptul ca altii care sunt noi in Amatur sau nu au mai jucat de 7-8 ani ar trebui sa inceapa de jos..sa stranga puncte pentru a urca in categorie ... asa vin la open , nicio victorie ...iau 15-16 puncte, pe cand un jucator de la categoria amatori pentru medie 15 trebuie sa treaca de superioare. Sper ca ati inteles speta .Nu am nimic personal cu domnul respectiv. Putea fi oricine in locul lui.Nu am o problema cu persoana ci cu regulamentul. Puteam intelege asta daca la ultima lui aparitie ar fi jucat la open. Imi cer scuze anticipat daca am deranjat.
                                                  BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
                                                  FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
                                                  BH: Tibhar super defence 40

                                                  Comentariu


                                                  • Stati linistit, n-ati deranjat.

                                                    Regulamentul poate fi modificat, dar jucatorul respectiv in acest moment chiar si la Elite se putea inscria. Am inteles perfect la ce v-ati referit, dar numai cu asta va pot ajuta ca cineva de pe lista de asteptare sa intre mai repede pe lista principala.

                                                    O seara frumoasa!
                                                    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                                    Tel : 0742 257 995

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X