Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Târgu Secuiesc - 19.10.2019.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de PaliHR Vezi post
    Stati linistit, n-ati deranjat.

    Regulamentul poate fi modificat, dar jucatorul respectiv in acest moment chiar si la Elite se putea inscria. Am inteles perfect la ce v-ati referit, dar numai cu asta va pot ajuta ca cineva de pe lista de asteptare sa intre mai repede pe lista principala.

    O seara frumoasa!
    Multumesc asemenea!!!
    BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
    FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
    BH: Tibhar super defence 40

    Comentariu


    • Cu scuzele de rigoare, se retrage jucătorul
      Băluță Silviu, din București (categoria avansați).

      Comentariu


      • Postat în original de remusvasilescu Vezi post
        Nu am nimic personal cu domnul respectiv. Putea fi oricine in locul lui.Nu am o problema cu persoana ci cu regulamentul.
        Ziceati ca probabil nu va inteleg...

        As dori insa sa atrag atentia (poate a suta oara) asupra unui fapt pentru care se plang 99%, dar de ridicat macar un deget nu prea pot mai mult de 1%...

        E o problema de 99 ori mai grava decat cea sesizata de Dvs., pe care n-o putem rezolva pana ce credem ca turneele noastre sunt macar cu un milimetru mai mult intalniri prietenesti decat competitii sportive:

        Un procent (marunt, adevarat) dintre colegii care apar in centralizatorul facut de Andras in postul 2 de pe prima pagina habar n-au ca sambata 19 octombrie la ora x trebuie sa fie la Targu Secuiesc.

        Un procent (mai mare decat la punctul anterior) stiu deja ca nu pot participa sambata la turneu, dar habar n-au ca e o chestie de fatau ca sa-ti anunti retragerea, sau unii stiu ca mai e timp pana vineri seara tarziu...

        Si sirul ar putea continua. Personal ma minunez joi-vineri inainte de turneu cand depistez oameni seriosi, cumsecade, organizatori de turneu, manageri de companii sau institutii, etc., care 99% ar trebui sa se retraga, ramanand singur in masina pentru turneu dupa retragerea colegilor de drum, etc. - si cand ii sun / le dau mesaj, primesc un raspuns nevinovat de genul: a, aseara m-am decis ca nu vin..., u, am uitat sa ma retrag..., o, dupa-masa trebuie s-o sun pe sefa daca trebuie sa fim la botez...

        Asta e.

        Cun spuneam la sfarsit de septembrie, regulile care ne guverneaza (in speta viata de amaturist) sunt oglinda aproape perfecta a cea ce suntem de fapt, ca si grup - pe de alta parte, daca am avea "obrazul" mai putin gros, colegii care voteaza regulamentul ar putea gresi oricat de mult intr-o anume tema (sa zicem speta de fata), noi am putea ramane Oameni unul fata de celalalt.

        O saptamana frumoasa!
        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
        Tel : 0742 257 995

        Comentariu


        • Postat în original de PaliHR Vezi post
          Ziceati ca probabil nu va inteleg...

          As dori insa sa atrag atentia (poate a suta oara) asupra unui fapt pentru care se plang 99%, dar de ridicat macar un deget nu prea pot mai mult de 1%...

          E o problema de 99 ori mai grava decat cea sesizata de Dvs., pe care n-o putem rezolva pana ce credem ca turneele noastre sunt macar cu un milimetru mai mult intalniri prietenesti decat competitii sportive:

          Un procent (marunt, adevarat) dintre colegii care apar in centralizatorul facut de Andras in postul 2 de pe prima pagina habar n-au ca sambata 19 octombrie la ora x trebuie sa fie la Targu Secuiesc.

          Un procent (mai mare decat la punctul anterior) stiu deja ca nu pot participa sambata la turneu, dar habar n-au ca e o chestie de fatau ca sa-ti anunti retragerea, sau unii stiu ca mai e timp pana vineri seara tarziu...

          Si sirul ar putea continua. Personal ma minunez joi-vineri inainte de turneu cand depistez oameni seriosi, cumsecade, organizatori de turneu, manageri de companii sau institutii, etc., care 99% ar trebui sa se retraga, ramanand singur in masina pentru turneu dupa retragerea colegilor de drum, etc. - si cand ii sun / le dau mesaj, primesc un raspuns nevinovat de genul: a, aseara m-am decis ca nu vin..., u, am uitat sa ma retrag..., o, dupa-masa trebuie s-o sun pe sefa daca trebuie sa fim la botez...

          Asta e.

          Cun spuneam la sfarsit de septembrie, regulile care ne guverneaza (in speta viata de amaturist) sunt oglinda aproape perfecta a cea ce suntem de fapt, ca si grup - pe de alta parte, daca am avea "obrazul" mai putin gros, colegii care voteaza regulamentul ar putea gresi oricat de mult intr-o anume tema (sa zicem speta de fata), noi am putea ramane Oameni unul fata de celalalt.

          O saptamana frumoasa!
          Buna dimineata,

          Doresc sa spun si eu cateve cuvinte..sa nu uitam ca suntem amatori, si majoritatea au servicii si familii..si suntem dependenti de anumite probleme.Participarea la turneele de amatori trebuie sa fie o relaxare si nu un consum de nervi. Ne putem retrage la timp, mai ales ca apar deseori probleme, care sunt mai importante, dar trebuie sa respectam si regulamentul. Nu trebuie sa facem un capat de tara din participarea la un turneu. Cine are mai mult timp sau este mai arzator, sa zicem, poate trece la profesionisti. AMATURUL ramane o asociatie pentru si de amatori...
          In final va doresc turnee reusite si jocuri frumoase..zambete si fericire pe chipuri..

          Comentariu


          • Cu parere de rau se retrag ,
            Barsa Ioan
            Ciubotariu Andrei .


            Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
            BLADE:Kreanga Aeros
            BH:Tibhar Torpedo
            FH: Globe National

            Comentariu


            • Se retrage:
              13. Szalteleki Laszlo, Targu Secuiesc, 2510 - 6 - I

              Comentariu


              • Se retrage
                15. Canea Kocsis Abigel, Targu Secuiesc, 2097 - 5.67 - IF

                Comentariu


                • Se retrag de la Avansati:
                  Stoica Mihai - Mioveni
                  Mihu Florin - Pitești

                  Comentariu


                  • Din Targu Neamț,
                    Se retrage de pe lista de așteptare a
                    categorie avansați
                    Boboc Cosmin.

                    Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • Bernad Csaba - Incepatori - Gheorgheni
                      Ultima editare de CKA; 14.oct.2019, 12:50. Motiv: corectat numel

                      Comentariu


                      • Se retrage:
                        33. Toth Szilard, Targu Secuiesc, 1738 - 25.2 - O

                        Comentariu


                        • Se anuleaza acordarea Wild Cardurilor!!!


                          In momentul publicarii turneului Wild Cardurile erau rezervate/destinate pentru cazuri speciale.
                          In principiu pentru aparitia unor persoane doritoare de a juca, care sprijina intr-un fel sau alta organizarea acestui eveniment, dar care nu cunosc regulamentul de inscrieri, deoarece nu fac parte din aceasta comunitate.
                          Neavand astfel de cazuri, am decis anularea Wild Cardurilor.

                          Comentariu


                          • Se retrage Gecse Alpar/Chibed/Open.

                            Comentariu


                            • Postat în original de CKA Vezi post
                              Se anuleaza acordarea Wild Cardurilor!!!


                              In momentul publicarii turneului Wild Cardurile erau rezervate/destinate pentru cazuri speciale.
                              In principiu pentru aparitia unor persoane doritoare de a juca, care sprijina intr-un fel sau alta organizarea acestui eveniment, dar care nu cunosc regulamentul de inscrieri, deoarece nu fac parte din aceasta comunitate.
                              Neavand astfel de cazuri, am decis anularea Wild Cardurilor.
                              In cazul in care unul din cei care te ajuta la munca bruta,carat mese,asmenajare,curatenie,etc.
                              V-a vrea sa participe si nu s-a inscris,trebuia sa lasi optiunea,dupa parerea mea.
                              Cu stima.

                              Comentariu


                              • se retrage gergely istvan

                                Comentariu


                                • se retrage Iordachi Adrian - avansati

                                  Comentariu


                                  • Se retrage Kiss Janos. Munca si munca, iarasi. Succes tuturor participantilor.
                                    Kiss

                                    Comentariu


                                    • Se retrage Terente Cătălin-Avansati

                                      Comentariu


                                      • Se retrage Motorga Dorin - open

                                        Comentariu


                                        • Se retrage Contiu Mircea Avansati Brașov
                                          13 Rules

                                          Comentariu


                                          • Din nefericire refacerea dureaza mai mult decat ma asteptam,din acest motiv ma vad nevoit sa ma retrag,in cazul in care voi face deplasarea,voi fi doar spectator.
                                            Antal Denes -BV - Open

                                            Comentariu


                                            • Se transfera de la Incepatori la Avansati:
                                              10. Petra Ioan, Balan, 1894 - 5.67 - I

                                              Comentariu


                                              • Datorita incertitudinii de a prinde un loc se retrage de pe lista de asteptare Farkas Bence
                                                blade:timo boll tamca 5000
                                                fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                                                bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                                                Comentariu


                                                • se retrag:

                                                  59. Mike Laszlo, Targu Secuiesc, 2567 - 0
                                                  52. Kovacs Kristof, Targu Secuiesc, 2469 - 9 - I

                                                  Comentariu


                                                  • se retrage:

                                                    28. Bejan Hanna, Targu Secuiesc, 6001 - 0

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X