Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 02.11.2019

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ...DOMNULE GIOSAN , observ ca la marea majoritatea a celor care se retrag le oferiti cu nonsalanta R , iar unora unora le transmiteti doar simple multimiri , DUBLA MASURA ? , sau conteaza cu ce culoare e scris numele tau ?

    Comentariu


    • Postat în original de sasatl Vezi post
      ...DOMNULE GIOSAN , observ ca la marea majoritatea a celor care se retrag le oferiti cu nonsalanta R , iar unora unora le transmiteti doar simple multimiri , DUBLA MASURA ? , sau conteaza cu ce culoare e scris numele tau ?
      Nu, are ceva cu tine! [emoji4]
      Citește niște posturi pe la început și vei afla că este pentru evidență...

      Trimis de pe al meu Huawei P30 Pro folosind Tapatalk
      Blade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
      Fh: Butterfly Glayzer
      Bh: Butterfly Glayzer 09C

      Comentariu


      • Pentru domnul sasatl acel R nu are nici o valoare decat de a bifa luarea in considerare a postarii. Nu implica vreo penalizare de vreun fel.

        In alta ordine de idei indemn la o mobilizare si cei care sunt pe liste sa intrebe in stanga si dreapta daca sunt jucatori care stiu ca nu vor face deplasarea dar nu au anuntat inca. Nu lasati retragerile pe ultima clipa e pacat sa piarda accesul la turneu unii jucatori care isi doresc foarte mult acest lucru si nu vor mai avea timp fizic sa poata face deplasarea la Targu Jiu deoarece altii nu au anuntat in timp util.

        P.S. Va rog o ordonare a listelor de inscriere in functie de MP daca se poate. Multumesc
        Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
        FH: Butterfly Dignics 05
        BH: Tibhar Grass D.TecS

        Comentariu


        • ...eu inca nu m-am retras din concurs , pentru ca nici nu m- am fost inscris...uite-TE la ultimile retrageri

          Comentariu


          • Postat în original de sasatl Vezi post
            ...eu inca nu m-am retras din concurs , pentru ca nici nu m- am fost inscris...uite-TE la ultimile retrageri
            Am glumit! [emoji4]

            Trimis de pe al meu Huawei P30 Pro folosind Tapatalk
            Blade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
            Fh: Butterfly Glayzer
            Bh: Butterfly Glayzer 09C

            Comentariu


            • Felicitari personale pentru Bogdan, Mihai si Laurentiu - cu ei am fost la masa de joc! Felicitari si pentru Gabriel si Andrei care dovedesc ca un avansat bun face cat un openist sau elitist. Pe ei, nu ne lasam!!!
              Blade Joola Carbon SWE
              FH Butterfly Tenergy 05
              BH Giant Dragon Talon Special

              Comentariu


              • Postat în original de sasatl Vezi post
                ...DOMNULE GIOSAN , observ ca la marea majoritatea a celor care se retrag le oferiti cu nonsalanta R , iar unora unora le transmiteti doar simple multimiri , DUBLA MASURA ? , sau conteaza cu ce culoare e scris numele tau ?
                Atunci când fac actualizarile la cele 4 categorii deschid 4 fisiere Excel. Unerori gestionez în același timp mai multe turnee și risc să mă încurc în fișiere.
                Ca să nu uit pe cine am înscris bifez postarea cu "Mulțumesc". Ca să nu uit pe cine am retras din fișier bifez postarea cu "R".
                Cred că la Targu Jiu Dl. Stoicescu Gheorghe mi-a atras atenția (fără să mă acuze de dublă măsură) că am omis să operez o retragere anunțată și bifată cu "R", din urma cu vreo 10 pagini și mi-a indicat și numărul postării ca să o găsesc cu ușurință, motiv pentru care i-am mulțumit.
                După cum e posibil ca uneori, din viteză sau neatenție, să apăs Mulțumesc sau Like în loc de R. Nu stau acum să verific unde am comis "L?se-majest?" pentru că ar fi nu mai puțin de 650 de postări de recitit, dar vă asigur că nu a fost ceva intenționat.
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • La urmatoarea actualizare,in cazul in care timpul va permite.
                  Modificati si la prima pagina,pentru avansati ; nr.de mese 20, suplimentate de la16
                  Nr.locuri 98+ 2

                  Comentariu


                  • Postat în original de Bivolaru Stelian Vezi post
                    O intrebare pentru unul din organizatori. Banuiesc ca standurile cu materiale sportive ale sponsorilor vor fi arondate pe sali.
                    Dat fiind distanta dintre acestea, imi puteti spune ce firma este arondata avansatilor - scoala Voievodul Litovoi - eventual si celelalte arondari?
                    Multumesc.
                    Daca va uitati la lideri[capioni] judeteni veti vedea sponsorul la fiecare sala.

                    Comentariu


                    • Nu mai dezinformati, daca nu stiti!!! Vor fi toti in sala Polivalenta!

                      Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                      Vă reamintim că în "foaierul" Sălii Polivalente vă vor aștepta cu Echipamente firmele distribuitoare de material sportiv:
                      Dl. Tiberiu Tănase - Viva Sport Shop,
                      reprezentant Stiga și Yasaka.
                      -Dl. George Durdun
                      reprezentant andro Romania

                      www.pingpongshop.ro
                      https://facebook.com/pingpongshopromania
                      comenzi@pingpongshop.ro
                      0765.777.747
                      Dl. Dumitru Beltechi - Emi TT.
                      Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - Meister Sport,
                      reprezentant XIOM, DONIC și NITTAKU.

                      Comentariu


                      • Se retrage Andone Claudiu elite Cugir
                        4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                        Comentariu


                        • Postat în original de &1c Vezi post
                          Se retrage Andone Claudiu elite Cugir
                          Intră pe lista principală: - Lungu Marius, Oravita.
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                            Daca va uitati la lideri[capioni] judeteni veti vedea sponsorul la fiecare sala.
                            Si pe mine unde ma pui Nea Deni???😀😀😀
                            Cred ca raman la Hotel.
                            😀😀😀
                            Sau imi fac un stand mobil.😀😀😀

                            Comentariu


                            • Se retrage de la avansati - Tanasov Marius! O seara buna!


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comentariu


                              • La tricouri se tine cont de marimea fiecaruia, sau se dau la gramada,pt ca acum 3 ani am primit un xxl de am intrat tot in el...
                                Ultima editare de marcelgiosan; 30.oct.2019, 18:16.

                                Comentariu


                                • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                  Si pe mine unde ma pui Nea Deni???������
                                  Cred ca raman la Hotel.
                                  ������
                                  Sau imi fac un stand mobil.������
                                  Emi ramai in polivalenta.
                                  Sa ne revedem cu bine.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de spaller Vezi post
                                    La tricouri se tine cont de marimea fiecaruia, sau se dau la gramada,pt ca acum 3 ani am primit un xxl de am intrat tot in el...
                                    Anul ăsta primești L. Dacă ai cumva curajul să zici că ți-e mic....
                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de stefancristian Vezi post
                                      Se retrage de la avansati - Tanasov Marius! O seara buna!
                                      Intră pe lista principală Avansați: - Moldovean Valer, Calan.
                                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                      Comentariu


                                      • Dragi prieteni,

                                        In primul rand va multumesc si ma inclin ca ne sunteti alaturi inca de la inceput si probabil fara voi atat eu cat si Andro, nu am fi fost unde suntem acum pe plan national.
                                        Felicitari tuturor ce pun umarul sambata de sambata la buna desfasurare a turneelor si nu in ultimul rand felicitari voua fara de care AmaTur nu ar exista.

                                        Premii TF 2019 Targu Jiu oferite de PING PONG SHOP
                                        1x Contract Sponsorizare 2020 Enciu Alexandru
                                        8x Tricou Polo Andro Edison IndoorDRY Oraganizatorilor TF Targu Jiu
                                        38x Tricou Polo Andro Edison IndoorDRY Lideri/Campioni Judeteni Avansati
                                        50x Andro SPEEDBALL 3S*** Mingea oficiala cat. Avansati


                                        Vom fi prezenti la Targu Jiu cu 2 standuri, cu multe oferte, surprize si nu in ultimul rand voie buna!
                                        1.) Sala Sporturilor Targu Jiu - Bd-ul Constantin Brîncuși, nr. 7 - Elite
                                        Durdun George si Mirea George

                                        2.) Sala de sport a Școlii Gimnaziale "Voievod Litovoi" - Str. Calea Severinului, nr. 86 - Avansați
                                        Buta Radu si Buta Alina

                                        Veti avea posibilitatea la ambele standuri sa testati noua fata de paleta Andro RASANTER R53 cat si noile produse Barna Original!

                                        Sa ne revedem sanatosi!
                                        Chapeau!

                                        www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                        www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                        Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
                                          He he ! Va spusei eu sa faceti rocade! Avansatii si incepatorii sunt cita frunza si iarba! Restu detalii! RESPECT!
                                          Daaaa, desigur! Redistribuiti cel putin jumatate din locurile de la O + E ( a se citi detalii) la celelalte categorii ( frunza, respectiv iarba).

                                          Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                            Anul ăsta primești L. Dacă ai cumva curajul să zici că ți-e mic....
                                            Ok,o sa beau mai multa bere ca sa-mi fie bun !!!!

                                            Comentariu


                                            • Se retrage de pe lista de asteptare incepatori Voinea Sorin, Brașov.

                                              Comentariu


                                              • Se retrage din TG-JIU de la ELITE - DONDERA MARIUS

                                                Comentariu


                                                • VALIDARE ÎNSCRIERI
                                                  Sâmbătă 08.00-08.45 - Sala Sporturilor;
                                                  Sâmbătă 10.00-10.30 - Sălile 2, 3 și 4;
                                                  FESTIVITATE DE PREMIERE NAȚIONALĂ:
                                                  08.45 - 10.00 - Sala Polivalentă;

                                                  Sala Sporturilor este o locatie diferita de Sala Polivalenta?Openul se inscrie la Sala Sporturilor sau la sala de joc ?

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Dondy.tg-jiu Vezi post
                                                    Se retrage din TG-JIU de la ELITE - DONDERA MARIUS
                                                    Intră pe lista principală Elite: - Chirea Laurentiu, Targu Jiu.
                                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X