Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 02.11.2019

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Dan Cinca Vezi post
    VALIDARE ÎNSCRIERI
    Sâmbătă 08.00-08.45 - Sala Sporturilor;
    Sâmbătă 10.00-10.30 - Sălile 2, 3 și 4;
    FESTIVITATE DE PREMIERE NAȚIONALĂ:
    08.45 - 10.00 - Sala Polivalentă;

    Sala Sporturilor este o locatie diferita de Sala Polivalenta?Openul se inscrie la Sala Sporturilor sau la sala de joc ?
    Sala Sporturilor este Sala Polivalentă!
    Am folosit denumirea cu care aceasta este marcată pe google.map.

    La Sala Sporturilor= Sala Polivalentă se vor face înscrierile la toate cele 4 categorii (vor fi 4 zone distincte, semnalate corespunzător).
    Cei de la Open, Avansați și începători care nu reușesc să se înscrie între 08.00 și 08.45 vor putea să o facă și la Sălile unde se dispută meciurile.

    Foile cu grupele (care se afișează pe forum Vineri la ora 12.00) vor fi afișate la cele 4 săli, pentru identificarea meselor la care sunteți repartizați și le veți găsi și la mese (împreună cu pixul și mingea de joc) pentru a demara concursul cât mai rapid.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • încă un detaliu la care vă rugăm să fiți atenți!

      M?ine la ora 21.00 expiră termenul în care ne putem retrage fără a fi penalizați (bonificați cu 3 p de penalizare ).
      După orice retragere ulterioară orei 21.00 o să postăm jucătorul care intră pe lista principală și o să rugăm jucătorul care intră pe lista principală fie să confirme cât mai rapid prezența la turneu, fie să decline invitația pentru a da o șansă următorului din lista de așteptare.
      Rugăm inclusiv prietenii, cunoscuții celor care prind lista principală la limită să ne ajute să aflăm cât mai rapid dacă jucătorul respectiv poate fi prezent la concurs.

      P.S.
      Cei care vor fi m?ine seară pe lista de așteptare nu sunt pasibili de penalizare dacă nu pot veni la concurs.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
        Buna seara,

        Cu permisiunea dvs, sustin si eu acordarea unui wild card pentru Raileanu Raissa. As vrea sa adaug ca Raissa este un copil minunat, foarte pasionata de tenis de masă, care isi doreste mult sa participe la festivalul Amatur al acestui sport. Sunt convins ca va aprecia cu adevarat o asemenea oportunitate.
        Ultima editare de LucianG; 30.oct.2019, 23:46.

        Comentariu


        • Confirm cu prezenta...chiar dacă nu voi prinde loc(ca un simplu spectator)

          Comentariu


          • Imi para rau, ma retrage. Jimmy / open。 Va urez tuturor succes si felicit!!

            Comentariu


            • Postat în original de Jimmy Lu Vezi post
              Imi para rau, ma retrage. Jimmy / open。 Va urez tuturor succes si felicit!!
              Intră pe lista principală Open: - Peta Octavian, Cluj Napoca.
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • Postat în original de LucianG Vezi post
                Buna seara,

                Cu permisiunea dvs, sustin si eu acordarea unui wild card pentru Raileanu Raissa. As vrea sa adaug ca Raissa este un copil minunat, foarte pasionata de tenis de masă, care isi doreste mult sa participe la festivalul Amatur al acestui sport. Sunt convins ca va aprecia cu adevarat o asemenea oportunitate.
                Multumim pentru sustinere!

                Comentariu


                • Se retrage Kiss Janos. Bafta tuturor.
                  Kiss

                  Comentariu


                  • Postat în original de Kiss Vezi post
                    Se retrage Kiss Janos. Bafta tuturor.
                    Intră pe lista principală Elite: - Baciu Gabriel, Târnaveni.
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • După premiere, deplasarea de la Sala Polivalenta, la celelalte locații unde se joaca deplasarea se va face cu...?
                      Nicu Sisca

                      Comentariu


                      • Postat în original de Raileanu Mihaela Vezi post
                        Multumim pentru sustinere!
                        Nu știu cât efect va avea susținerea mea, dar și eu susțin acordarea unui wild card acestei copile.
                        Am urmărit câteva meciuri ale ei, este foarte combativă, se vede că pune multă pasiune în acest sport și are foarte mult bun simț.
                        Am urmărit, la Vălenii de Munte, meciul ei cu prietenul meu Ovidiu Pitac. Chiar dacă a pierdut cu 3-0, a jucat foarte frumos și a dat dovadă de foarte mult fair-play.
                        Trebuie să încurajăm copiii să practice tenisul de masă!
                        Mulțumesc!

                        Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
                        Blade: Nittaku Acoustic;
                        FH: Butterfly Tenergy 05;
                        BH: Victas Stiff.

                        Comentariu


                        • Se retrage Butură Vasile, Alba Iulia

                          Comentariu


                          • Postat în original de tobyas69 Vezi post
                            Nu știu cât efect va avea susținerea mea, dar și eu susțin acordarea unui wild card acestei copile.
                            Am urmărit câteva meciuri ale ei, este foarte combativă, se vede că pune multă pasiune în acest sport și are foarte mult bun simț.
                            Am urmărit, la Vălenii de Munte, meciul ei cu prietenul meu Ovidiu Pitac. Chiar dacă a pierdut cu 3-0, a jucat foarte frumos și a dat dovadă de foarte mult fair-play.
                            Trebuie să încurajăm copiii să practice tenisul de masă!
                            Mulțumesc!

                            Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
                            Multumim frumos !

                            Comentariu


                            • Si eu sustin ca un wildcard sa fie acordat la Raileanu .

                              Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • Pentru cine nu are transport mai am 3 locuri în mașină cu plecare din București, sâmbătă la ora 5.30, către Tg. Jiu și retur în aceeași zi, tel. 0770 679 617.

                                Comentariu


                                • Postat în original de siscanicu Vezi post
                                  După premiere, deplasarea de la Sala Polivalenta, la celelalte locații unde se joaca deplasarea se va face cu...?
                                  Cu pasul! Sunt mai putin de 1000 de metri de la Sala Sporturilor la Colegiul Tudor Vladimirescu. Adică cât o încălzire numai bună înainte de meciuri.
                                  Dacă aveți probleme cu deplasarea sunt sigur că se va găsi un coleg cu mașina care să vă ajute.
                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Butură Vasile Vezi post
                                    Se retrage Butură Vasile, Alba Iulia
                                    Intră pe lista principală Open: - Comsa Dan, Sibiu.
                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de petrecreta71 Vezi post
                                      Si eu sustin ca un wildcard sa fie acordat la Raileanu .

                                      Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk
                                      Multumim frumos!

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Husagelu Vezi post
                                        Confirm cu prezenta...chiar dacă nu voi prinde loc(ca un simplu spectator)
                                        domnul Gelu va trebui sa munciti mai mult la anul,se pare ca anul acesta nu ati muncit destul.salutari de la TENARIS SILCOTUB.
                                        lemn Primorac carbon
                                        fete Andro Rasanter R42 ultramax

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                                          Dragi prieteni,

                                          In primul rand va multumesc si ma inclin ca ne sunteti alaturi inca de la inceput si probabil fara voi atat eu cat si Andro, nu am fi fost unde suntem acum pe plan national.
                                          Felicitari tuturor ce pun umarul sambata de sambata la buna desfasurare a turneelor si nu in ultimul rand felicitari voua fara de care AmaTur nu ar exista.

                                          Premii TF 2019 Targu Jiu oferite de PING PONG SHOP
                                          1x Contract Sponsorizare 2020 Enciu Alexandru
                                          8x Tricou Polo Andro Edison IndoorDRY Oraganizatorilor TF Targu Jiu
                                          38x Tricou Polo Andro Edison IndoorDRY Lideri/Campioni Judeteni Avansati
                                          50x Andro SPEEDBALL 3S*** Mingea oficiala cat. Avansati


                                          Vom fi prezenti la Targu Jiu cu 2 standuri, cu multe oferte, surprize si nu in ultimul rand voie buna!
                                          1.) Sala Sporturilor Targu Jiu - Bd-ul Constantin Brîncuși, nr. 7 - Elite
                                          Durdun George si Mirea George

                                          2.) Sala de sport a Școlii Gimnaziale "Voievod Litovoi" - Str. Calea Severinului, nr. 86 - Avansați
                                          Buta Radu si Buta Alina

                                          Veti avea posibilitatea la ambele standuri sa testati noua fata de paleta Andro RASANTER R53 cat si noile produse Barna Original!

                                          Sa ne revedem sanatosi!
                                          Chapeau!
                                          Multumesc Georgica

                                          Comentariu


                                          • Retragere Cristescu Cristian - Avansati

                                            Comentariu


                                            • se pare ca domnul MOLDOVAN HORVATH CSABA,va ajunge cu o mica intarziere de o ora pe la 10 si ceva dupa spusele dansului,sper sa gasim o cale amiabila de a rezolva problema dansului cauzata pe programul CFR.multumim
                                              lemn Primorac carbon
                                              fete Andro Rasanter R42 ultramax

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Chuck Vezi post
                                                Retragere Cristescu Cristian - Avansati
                                                Intră pe lista principală Avansați: - Giosan Marcel, Galați.
                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de patraulea1980 Vezi post
                                                  se pare ca domnul MOLDOVAN HORVATH CSABA,va ajunge cu o mica intarziere de o ora pe la 10 si ceva dupa spusele dansului,sper sa gasim o cale amiabila de a rezolva problema dansului cauzata pe programul CFR.multumim
                                                  Domnul Moldovan este rugat sa-l sune sâmbătă dimineata pe Dl. Florin Toma si sa-i comunice cate minute intarzie pentru ca acesta sa poata aduce la cunostinta colegilor de grupa ca pot incepe concursul cu al doilea meci de pe foaie.
                                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                  Comentariu


                                                  • Dragi colegi, Am ajuns asta-noapte,azi dimineata dupa peste 30 de ore de calvar in tara pentru turneul final, pentru rezolvarea majoritatii logisticii acestuia, conform intelegerii verbale cu organizatorii locali. Din pacate, o problema de sanatate care mi se agraveaza de doi ani de zile (boala Chron si hepatita cronica) m-a fortat ca imediat dupa sosirea acasa sa ma internez in spital, si cu toata durerea trebuie sa returnez avansul pentru o parte a meselor convenite initial (am fost contactat in primul moment pentru 24+16 mese). Emi-TT sunt eu si fiind in spital nu mai am cum sa va ajut. Durerea e si mai mare cu cat cu aceasta ocazie Targu-Jiul ar fi putut sa incheie cu mine un cont din anii trecuti. Durerea e si mai mare cu cat AmaTur prin organizatorul din Alba Iulia speram sa poata incheia cu mine un cont de mai multe mii de euro de la Turneul Campionilor 2018. Dar durerile cateodata nu conteaza, sunt lucruri si mai importante. Sper ca sa puteti trece cu succes peste inamovibilitatea mea si sa puteti gasi solutii in acest caz de vis major. Acelasi Emi

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X