Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 02.11.2019

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Max Vezi post
    Va salut, cu mult respect.

    Cu regret, din pacate, ne retragem...
    Alexandra Silveira... Cluj-napoca... "legitimata" la CS Politehnica CLuj, de pe lista de asteptare... open
    Maximilian Marchis... Cluj-Napoca..."legitimat" la CS Politehnica Cluj... elite

    PS: Le multumesc acelor oameni minunati pe care i-am cunoscut in ultimele luni !
    Succes tuturor si multa voie buna!
    De ce simt ca retragerea asta e cu bataie lunga?
    Sper sa ma insel...

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

    Comentariu


    • Postat în original de ovidiu t Vezi post
      De ce simt ca retragerea asta e cu bataie lunga?
      Sper sa ma insel...

      Sent from my SM-G975F using Tapatalk
      Max ,sper sa vii sa mai joci la elite,ai dat un pic de culoare circuitului ,amatorul a încercat să te ajute pe tine,iar tu la rândul tău ai ridicat nivelul cu o treaptă mai sus.
      lemn Primorac carbon
      fete Andro Rasanter R42 ultramax

      Comentariu


      • Se retrage de pe lista de asteptare,ori cum problelele de sanatate ma tin departe de masa
        ANTAL DENES - BV - Open

        Comentariu


        • Nu eram sigur ca ajung la acest turneu. Dar decizia in urma careia Simon Csabi a fost penalizat , ma obliga sa protestez in felul meu....adica ma retrag. Va doresc un turneu reusit. Am tot respectul pentru Csabi si Andrei, care a reusit sa il ghideze acolo unde trebuie. Felicitari celor doi!
          Lemn:Matsushita Def:,Fh:Nitaku P1Bh: TSP Curl P-4 Chop
          http://www.tenismasa.ro/

          Comentariu


          • Postat în original de flowmaster Vezi post
            Nu eram sigur ca ajung la acest turneu. Dar decizia in urma careia Simon Csabi a fost penalizat , ma obliga sa protestez in felul meu....adica ma retrag. Va doresc un turneu reusit. Am tot respectul pentru Csabi si Andrei, care a reusit sa il ghideze acolo unde trebuie. Felicitari celor doi!
            Doar o singura problema am!!De ce ..Si ,de ce!!Toate se vor rezolva ,in modul cat mai amiabil dupa putință, dar nimeni nu mai are rabdare,de ce ,ptr ce si cum!!Toți suntem oameni,toti gresim,toți, impreuna vom fi mai puternici...Amatur!..Va rog jucați Tenis De Masa!O zi faina Dragilor, si,sa ne vedem cu bine la Masa De Joc!!����������

            Comentariu


            • Ok,poate nu m-am facut foarte inteles,dar ce este de inteles,blaturi au fost,se mai fac,NU SE MAI FACK!!,Sa fim seriosi..Oamenii gresesc,vor gresii..Si sa vedem ,Vom regreta,Da ,Sau ,Nu!VA Salut pe toti!!

              Comentariu


              • Corcoz Costin/ Focșani/ Elite

                Comentariu


                • Se retrage Vela Claudiu Gabriel de la incepatori si de la "butoane".

                  Comentariu


                  • Se inscrie, Tic Ioan, Oradea, Elite
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • Puț Gabriel, Oravița, Elite,ma retrag de la acest Regal al Tenisului de Masa!!Succes tuturor!!Sa ne vedem cu bine la masa de joc dragi colegi și prieteni!!

                      Comentariu


                      • Postat în original de pedrosyto Vezi post
                        Puț Gabriel, Oravița, Elite,ma retrag de la acest Regal al Tenisului de Masa!!Succes tuturor!!Sa ne vedem cu bine la masa de joc dragi colegi și prieteni!!
                        �� de ce?

                        Comentariu


                        • Postat în original de pedrosyto Vezi post
                          Puț Gabriel, Oravița, Elite,ma retrag de la acest Regal al Tenisului de Masa!!Succes tuturor!!Sa ne vedem cu bine la masa de joc dragi colegi și prieteni!!
                          Si eu abia așteptam să ne întâlnim
                          Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                          fh tenergy 05
                          bh rakza 7 soft

                          Comentariu


                          • Postat în original de Bubucrys Vezi post
                            Si eu abia așteptam să ne întâlnim
                            Poate,cu altă ocazie,Bubu!!Te salut, o seara plăcută prietene drag!!������

                            Comentariu


                            • Postat în original de pedrosyto Vezi post
                              Poate,cu altă ocazie,Bubu!!Te salut, o seara plăcută prietene drag!!������
                              Atunci sa ne vedem sănătoși prietene pedro, seară frumoasă și ție.
                              Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                              fh tenergy 05
                              bh rakza 7 soft

                              Comentariu


                              • Saceleanu Bogdan-Andrei Targu Jiu Elite

                                Comentariu


                                • Domnule Sarcani , ati castigat!
                                  Lazaroiu Adrian - ma retrag .
                                  Ultima editare de adilazaroiu; 26.oct.2019, 06:05.

                                  Comentariu


                                  • Se retrage Ceobotaru Daniel /galati /avansati

                                    Comentariu


                                    • Se retrage Valcu Alin, din Botoșani, categoria elite.
                                      Valcu Alin

                                      Comentariu


                                      • Se retrage Guias Cristian incepatori

                                        Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • Ma retrag din lista de așteptare, Kaszta Harrald /avansati /Arad.
                                          Succes tuturor!

                                          Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • Se înscrie Ticala Vasile Jr la elite.
                                            ?Sometimes I win, sometimes I learn?

                                            Comentariu


                                            • Se retrage de pe lista de așteptare la open, Vicovanu Petru! Turneu reușit!

                                              Comentariu


                                              • Se înscrie Dumitrache Gabriel, din Giurgiu la open



                                                Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • "Coloana Infinitului", Targu Jiu - 02.11.2019

                                                  Se înscrie Walker Ivan la elit multumesc


                                                  Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

                                                  Comentariu


                                                  • Filip Cristi-incepatori-Comănești
                                                    Blade-Donic Valdner AR/FH-Rakza7 Soft/BH-Rakza7 Soft

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X