Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa ADMIR - 26 de ani", Botoșani - 13.10.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Doru ai gresit ceva , prea multi mici si gratar , bere si etc, Felicitari!!!

Comentariu

Andro TP-Ligna CI
      Andro Hexer Powergrip SFX

Comentariu

Andro TP-Ligna CI

Comentariu

Ai mare dreptate , se pare că la fiecare concurs fac aceiași ,,, greșeală ,,, ce să fac, dacă nu aș fi om și aș fi perfect oare cum naiba ar fi ? Oricum nu-mi doresc să aflu, prefer să răman așa cum sunt . Toate cele bune și respectul meu tuturor.

Comentariu

Un concurs desfășurat într-o atmosferă destindă,prietenoasă,un organizator in persoana domului DORU,deosebit de amabil,atent cu fiecare dintre noi sa nu ne lipsească ceva și să ne simțim bine la acest concurs reușit organizatoric.Totul la superlativ a fost domnule DORU și mulțumesc foarte mult pentru ospitalitatea de care ati dat dovada. Și nu in ultimul rand ii multumesc "chefului"bucatar ONOFREI CIPRIAN pentru reusita bucatelor servite.Pentru mine ,care am venit pentru prima dată la dvs.a fost o surpriză plăcută in tot ceea ce ati facut pentru noi toti participantii la acest concurs ca sa ne simțim bine.Sper sa mai am ocazia sa particip si in viitor la astfel de concursuri.Inca o data va felicit pentru reusita organizării concursului.Sunteti un OM deosebit.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

Comentariu

Ultima editare de popescu doru viorel; 14.oct.2019, 20:19.

Comentariu

Multumim pe aceasta cale colegului Jurgiu Marian pentru poze.
                Ultima editare de popescu doru viorel; 14.oct.2019, 20:20.

Comentariu

Cine a citit topicul
                Procesare...
                X