Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul Campean Ioan", Batos (MS) - 12.10.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Eliminatorii I+A+O+E

    1. Loc 1 Gr. 1
    -------------------- -
    8. Loc 2 Gr. 3
    ----------------------------------- -
    5. Loc 2 Gr. 2
    -------------------- -
    4. Loc 1 Gr. 4
    -------------------------------------------------- -
    3. Loc 1 Gr. 3
    -------------------- -
    6. Loc 2 Gr. 1
    ----------------------------------- -
    7. Loc 2 Gr. 4
    -------------------- -
    2. Loc 1 Gr. 2

    Comentariu


    • #32
      Finala: Boeriu Cezara- Kantor Imre Zoltan.
      Ultima editare de Kantor Imre-Zoltan; 12.oct.2019, 18:27.

      Comentariu


      • #33
        Postat în original de Kantor Imre-Zoltan Vezi post
        Finala Boieriu Cezara- Kantor Imre Zoltan
        3-1 Boeriu Cezara.

        Comentariu


        • #34
          Gr.superioara nr. 1 - I+A+O+E
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 BOERIU CEZARA TARGU MURES
          3-0
          0-3
          3-0
          2
          2
          2 CARPACI ALEXANDRU LUDUS
          0-3
          2-3
          3-0
          1
          3 KANTOR IMRE ZOLTAN REGHIN
          3-0
          3-2
          3-0
          3
          1
          4 PASCA LUCIAN TARGU MURES
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 2 - I+A+O+E
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 GROZA FLORIN CLUJ NAPOCA
          0-3
          3-1
          0-3
          1
          2 MARIAN FLORIN REGHIN
          3-0
          2-3
          3-0
          2
          2
          3 VERES JANOS TARGU MURES
          1-3
          3-2
          3-2
          2
          1
          4 JOLDES ADRIAN BISTRITA
          3-0
          0-3
          2-3
          1
          Gr.superioara nr. 3 - I+A+O+E
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 ZIDAR VICTOR REGHIN
          3-0
          3-2
          1-3
          2
          2 JANOSI ATTILA TARGU MURES
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          3 PARCALAB MIHAI BISTRITA
          2-3
          3-0
          3-1
          2
          1
          4 MOTORGA DORIN TARGU MURES
          3-1
          3-0
          1-3
          2
          2
          Gr.superioara nr. 4 - I+A+O+E
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 VAJDA ERNO REGHIN
          3-0
          2-3
          3-0
          2
          2
          2 AMBRUS SZILARD LUDUS
          0-3
          1-3
          1-3
          0
          3 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC
          3-2
          3-1
          3-0
          3
          1
          4 STRUGAR IOAN DEDA
          0-3
          3-1
          0-3
          1

          Comentariu


          • #35
            Eliminatorii I+A+O+E

            1. Kantor Imre Zoltan
            -------------------- Kantor Imre Zoltan 3-0
            8. Motorga Dorin
            ----------------------------------- Kantor Imre Zoltan 3-1
            5. Marian Florin
            -------------------- Jozsa Zoltan 3-2
            4. Jozsa Zoltan
            -------------------------------------------------- Boeriu Cezara 3-1
            3. Parcalab Mihai
            -------------------- Boeriu Cezara 3-0
            6. Boeriu Cezara
            ----------------------------------- Boeriu Cezara 3-0
            7. Vajda Erno
            -------------------- Veres Janos 3-2
            2. Veres Janos

            Comentariu


            • #36
              Clasament I+A+O+E

              1. Boeriu Cezara - Targu Mures
              2. Kantor Imre Zoltan - Reghin
              3 -- 4
              Veres Janos - Targu Mures
              Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
              5 -- 8
              Parcalab Mihai - Bistrita
              Motorga Dorin - Targu Mures
              Vajda Erno - Reghin
              Marian Florin - Reghin
              9 -- 2v gr.sup.
              Zidar Victor - Reghin
              10 -- 13 1v gr.sup.
              Carpaci Alexandru - Ludus
              Groza Florin - Cluj Napoca
              Joldes Adrian - Bistrita
              Strugar Ioan - Deda
              14 -- 16 0v gr.sup.
              Ambrus Szilard - Ludus
              Janosi Attila - Targu Mures
              Pasca Lucian - Targu Mures
              17 -- 20 1v gr.inf.
              Barbos Florin - Bistrita
              Hales Teodor - Bistrita
              Cristian Ioan - Batos
              Turbas Gelu - Cluj Napoca
              21 -- 24 0v gr.inf.
              Oltean Octavian - Targu Mures
              Csiki Ioan - Targu Mures
              Albut Ioan - Reghin
              Majer Csaba - Reghin

              Comentariu


              • #37
                Felicitari Kantor Imre si Vajda Erno amandoi castigand meciuri in care erau cotati cu sansa a doua

                Comentariu


                • #38






























                  Comentariu


                  • #39
                    Multumiri, celor prezenti, multumiri comunei Batos, si nu in ultimul rand butonierului de serviciu Kralizec.

                    Comentariu


                    • #40
                      Felicitari Cezara ,bravo Öcsi si Veres Janos.

                      Comentariu


                      • #41
                        O adevarata sarbatoare (a marului si nu numai) in Batos!
                        Pretextul a fost tenisul de masa prin comemorarea fostului nostru coleg Campean Ioan, dar la locul faptei au fost activitati sportive, culinare, recreative si de socializare intre oameni cu simtul si trairile AmaTurului de la inceputurile lui.
                        Pentru mine calitatea vinurilor foarte bune degustate si gustate la acesta sarbatoare a fost incununata de o degustare in vie a unor vinuri de o calitate si rafinament exceptional.
                        Multumesc organizatorilor! si colegilor cu care m-am simtit foarte bine!
                        Felicitari castigatorilor de la tenis, si celorlalti cartigatori!...

                        Comentariu


                        • #42
                          Postat în original de Kralizec Vezi post
                          Clasament I+A+O+E

                          1. Boeriu Cezara - Targu Mures
                          2. Kantor Imre Zoltan - Reghin
                          3 -- 4
                          Veres Janos - Targu Mures
                          Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
                          5 -- 8
                          Parcalab Mihai - Bistrita
                          Motorga Dorin - Targu Mures
                          Vajda Erno - Reghin
                          Marian Florin - Reghin
                          9 -- 2v gr.sup.
                          Zidar Victor - Reghin
                          10 -- 13 1v gr.sup.
                          Carpaci Alexandru - Ludus
                          Groza Florin - Cluj Napoca
                          Joldes Adrian - Bistrita
                          Strugar Ioan - Deda
                          14 -- 16 0v gr.sup.
                          Ambrus Szilard - Ludus
                          Janosi Attila - Targu Mures
                          Pasca Lucian - Targu Mures
                          17 -- 20 1v gr.inf.
                          Barbos Florin - Bistrita
                          Hales Teodor - Bistrita
                          Cristian Ioan - Batos
                          Turbas Gelu - Cluj Napoca
                          21 -- 24 0v gr.inf.
                          Oltean Octavian - Targu Mures
                          Csiki Ioan - Targu Mures
                          Albut Ioan - Reghin
                          Majer Csaba - Reghin
                          Felicitari laureatilor,cu o mentiune speciala pentru Kantor Imre Zoltan pentru accesul in finala.BRAVO Ocsi!!!!!!
                          I love table tennis !

                          Comentariu

                          Cine a citit topicul
                          Procesare...
                          X