Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pitești - 20.10.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #61
    Grupe inferioare AMATORI
    1 Tuca Cristi Anescu Andu Melnerovici Daniel Saloman David Vlad Gabriel
    2 Barca George Petre Cristian Stanescu Tiberiu Tudose Ilariu Ion Ana Stefania
    3 Bivolaru Stelian Baluta Silviu Stoica Mihai Teodorad Valentin Matei Alexandru Dragan Gabriel
    4 Grigore Marian Baltatu Marius Vasile Gica Rizescu Gheorghe Luchian Denis Stoenescu Ioana
    5 Stanciu Marian Mihu Florin Baltatu Eduard Laurentiu Baciu Stefan Dumitru Rares

    Comentariu


    • #62
      Inscrieri OPEN - on 10/20/2019 at 3:10:34 PM

      1. Toma Florin, Pitesti, 10 - 41.53 - EW
      2. Neagoe Costin, Bucuresti, 15 - 39.93 - E
      3. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 210 - 36.2 - EJ
      4. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 97 - 35.46 - E
      5. Istrate Cristian, Bucuresti, 64 - 30.81 - OW
      6. Gorum Adrian, Topoloveni, 286 - 29.53 - OW
      7. Bucuroiu Alin, Pitesti, 494 - 29.27 - O
      8. Trocan Nicolae, Mioveni, 87 - 28.95 - OW
      9. Movileanu Flavius, Targoviste, 938 - 27 - OW
      10. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 186 - 26.62 - O
      11. Zavricescu George, Curtea de Arges, 194 - 26.18 - OW
      12. Macelaru Eugen, Bucuresti, 338 - 25.56 - O
      13. Mihaescu Nicola, Pitesti, 554 - 23.48 - OLF
      14. Grigore Cosmin, Slatina, 1276 - 23.2 - O
      15. Valcea Daniel, Pitesti, 363 - 23.12 - O
      16. Doba Vasile, Pitesti, 373 - 22.35 - OW
      17. Sorescu Gabriel, Pitesti, 367 - 21.78 - O
      18. Burca Valentin, Pitesti, 1847 - 20.7 - O
      19. Chirita Nicolae, Curtea de Arges, 642 - 20.5 - O
      20. Lepadatu Marius, Topoloveni, 6001 - 0

      Comentariu


      • #63
        Grupe inferioare OPEN
        1 Toma Florin Trocan Nicolae Movileanu Flavius Doba Vasile Sorescu Gabriel
        2 Neagoe Costin Bucuroiu Alin Vasilescu Remus Grigore Cosmin Burca Valentin
        3 Pribeagu Sebastian Gorum Adrian Macelaru Eugen Valcea Daniel Chirita Nicolae
        4 Corbu Mihai Cosmin Istrate Cristian Zavricescu George Mihaescu Nicola Lepadatu Marius

        Comentariu


        • #64
          Gr.inferioara nr. 1 - AMATORI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TUCA CRISTI SLATINA
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          2 ANESCU ANDU DRAGASANI
          0-3
          2-3
          3-0
          3-0
          2
          3
          3 MELNEROVICI DANIEL STEFANESTI ARGES
          0-3
          3-2
          3-0
          3-0
          3
          2
          4 SALOMAN DAVID PITESTI
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          4
          5 VLAD GABRIEL PITESTI
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.inferioara nr. 2 - AMATORI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 BARCA GEORGE PITESTI
          3-1
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          2 PETRE CRISTIAN PITESTI
          1-3
          3-2
          3-0
          3-0
          3
          2
          3 STANESCU TIBERIU SLATINA
          0-3
          2-3
          3-1
          3-1
          2
          3
          4 TUDOSE ILARIU DRAGASANI
          0-3
          0-3
          1-3
          3-0
          1
          4
          5 ION ANA STEFANIA PITESTI
          0-3
          0-3
          1-3
          0-3
          0
          Gr.inferioara nr. 3 - AMATORI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
          3-2
          0-3
          3-1
          3-2
          3-0
          4
          2
          2 BALUTA SILVIU BUCURESTI
          2-3
          0-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          3
          3 STOICA MIHAI MIOVENI
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          4 TEODORAD VALENTIN SLATINA
          1-3
          0-3
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          4
          5 MATEI ALEXANDRU PITESTI
          2-3
          0-3
          0-3
          0-3
          3-2
          1
          6 DRAGAN GABRIEL PITESTI
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          2-3
          0
          Gr.inferioara nr. 4 - AMATORI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 GRIGORE MARIAN RAMNICU VALCEA
          1-3
          3-1
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          2
          2 BALTATU MARIUS PITESTI
          3-1
          2-3
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          3 VASILE GICA VULCANA BAI
          1-3
          3-2
          3-1
          3-0
          3-0
          4
          3
          4 RIZESCU GHEORGHE MIOVENI
          0-3
          0-3
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          4
          5 LUCHIAN DENIS PITESTI
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          6 STOENESCU IOANA PITESTI
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          Gr.inferioara nr. 5 - AMATORI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 STANCIU MARIAN DRAGASANI
          3-0
          3-1
          3-0
          3-0
          4
          1
          2 MIHU FLORIN PITESTI
          0-3
          3-1
          3-1
          3-1
          3
          2
          3 BALTATU EDUARD LAURENTIU PITESTI
          1-3
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          3
          4 BACIU STEFAN MIOVENI
          0-3
          1-3
          0-3
          3-0
          1
          4
          5 DUMITRU RARES PITESTI
          0-3
          1-3
          0-3
          0-3
          0

          Comentariu


          • #65
            Gr.inferioara nr. 1 - OPEN
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 TOMA FLORIN PITESTI
            3-0
            3-0
            3-2
            3-0
            4
            1
            2 TROCAN NICOLAE MIOVENI
            0-3
            3-0
            3-0
            0-3
            2
            3
            3 MOVILEANU FLAVIUS TARGOVISTE
            0-3
            0-3
            3-0
            0-3
            1
            4
            4 DOBA VASILE PITESTI
            2-3
            0-3
            0-3
            3-2
            1
            5 SORESCU GABRIEL PITESTI
            0-3
            3-0
            3-0
            2-3
            2
            2
            Gr.inferioara nr. 2 - OPEN
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
            3-0
            2-3
            3-1
            3-0
            3
            1
            2 BUCUROIU ALIN PITESTI
            0-3
            1-3
            2-3
            3-1
            1
            4
            3 VASILESCU REMUS CURTEA DE ARGES
            3-2
            3-1
            1-3
            3-0
            3
            3
            4 GRIGORE COSMIN SLATINA
            1-3
            3-2
            3-1
            3-0
            3
            2
            5 BURCA VALENTIN PITESTI
            0-3
            1-3
            0-3
            0-3
            0
            Gr.inferioara nr. 3 - OPEN
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 PRIBEAGU SEBASTIAN PITESTI
            3-0
            3-0
            3-0
            3-1
            4
            1
            2 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI
            0-3
            3-1
            3-2
            3-0
            3
            2
            3 MACELARU EUGEN BUCURESTI
            0-3
            1-3
            0-3
            0-3
            0
            4 VALCEA DANIEL PITESTI
            0-3
            2-3
            3-0
            0-3
            1
            4
            5 CHIRITA NICOLAE CURTEA DE ARGES
            1-3
            0-3
            3-0
            3-0
            2
            3
            Gr.inferioara nr. 4 - OPEN
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 CORBU MIHAI COSMIN PITESTI
            1-3
            3-1
            3-0
            3-0
            3
            2
            2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
            3-1
            3-2
            3-0
            3-0
            4
            1
            3 ZAVRICESCU GEORGE CURTEA DE ARGES
            1-3
            2-3
            2-3
            3-0
            1
            4
            4 MIHAESCU NICOLA PITESTI
            0-3
            0-3
            3-2
            3-0
            2
            3
            5 LEPADATU MARIUS TOPOLOVENI
            0-3
            0-3
            0-3
            0-3
            0

            Comentariu


            • #66
              Eliminatorii AMATORI

              1. Tuca Cristi
              -------------------- Tuca Cristi 3-0
              32. Bye
              ----------------------------------- Tuca Cristi 3-2
              17. Rizescu Gheorghe
              -------------------- Baciu Stefan 3-1
              16. Baciu Stefan
              -------------------------------------------------- Bivolaru Stelian 3-2
              9. Petre Cristian
              -------------------- Petre Cristian 3-0
              24. Bye
              ----------------------------------- Bivolaru Stelian 3-0
              25. Bye
              -------------------- Bivolaru Stelian 3-0
              8. Bivolaru Stelian

              ----------------------------------------------------------------- Bivolaru Stelian 3-0

              5. Stanciu Marian
              -------------------- Stanciu Marian 3-0
              28. Bye
              ----------------------------------- Stanciu Marian 3-2
              21. Bye
              -------------------- Stanescu Tiberiu 3-0
              12. Stanescu Tiberiu
              -------------------------------------------------- Stanciu Marian 3-1
              13. Baluta Silviu
              -------------------- Baluta Silviu 3-0
              20. Saloman David
              ----------------------------------- Baluta Silviu 3-2
              29. Bye
              -------------------- Baltatu Marius 3-0
              4. Baltatu Marius

              -------------------------------------------------------------------------------- -

              3. Stoica Mihai
              -------------------- Stoica Mihai 3-0
              30. Bye
              ----------------------------------- Stoica Mihai 3-0
              19. Tudose Ilariu
              -------------------- Vasile Gica 3-0
              14. Vasile Gica
              -------------------------------------------------- Mihu Florin 3-2
              11. Anescu Andu
              -------------------- Anescu Andu 3-0
              22. Bye
              ----------------------------------- Mihu Florin 3-0
              27. Bye
              -------------------- Mihu Florin 3-0
              6. Mihu Florin

              ----------------------------------------------------------------- Barca George 3-1

              7. Grigore Marian
              -------------------- Grigore Marian 3-0
              26. Bye
              ----------------------------------- Grigore Marian 3-0
              23. Bye
              -------------------- Melnerovici Daniel 3-0
              10. Melnerovici Daniel
              -------------------------------------------------- Barca George 3-0
              15. Baltatu Eduard Laurentiu
              -------------------- Baltatu Eduard Laurentiu 3-0
              18. Teodorad Valentin
              ----------------------------------- Barca George 3-0
              31. Bye
              -------------------- Barca George 3-0
              2. Barca George
              Ultima editare de florin toma; 20.oct.2019, 18:32.

              Comentariu


              • #67
                Eliminatorii OPEN

                1. Toma Florin
                -------------------- Toma Florin 3-0
                16. Bucuroiu Alin
                ----------------------------------- Toma Florin 3-1
                9. Mihaescu Nicola
                -------------------- Mihaescu Nicola 3-1
                8. Gorum Adrian
                -------------------------------------------------- Toma Florin 3-0
                5. Grigore Cosmin
                -------------------- Grigore Cosmin 3-0
                12. Trocan Nicolae
                ----------------------------------- Grigore Cosmin 3-0
                13. Valcea Daniel
                -------------------- Istrate Cristian 3-1
                4. Istrate Cristian

                ----------------------------------------------------------------- Toma Florin 3-1

                3. Pribeagu Sebastian
                -------------------- Pribeagu Sebastian 3-0
                14. Zavricescu George
                ----------------------------------- Pribeagu Sebastian 3-0
                11. Vasilescu Remus
                -------------------- Sorescu Gabriel 3-2
                6. Sorescu Gabriel
                -------------------------------------------------- Pribeagu Sebastian 3-1
                7. Corbu Mihai Cosmin
                -------------------- Corbu Mihai Cosmin 3-0
                10. Chirita Nicolae
                ----------------------------------- Corbu Mihai Cosmin 3-1
                15. Movileanu Flavius
                -------------------- Neagoe Costin 3-0
                2. Neagoe Costin
                Ultima editare de florin toma; 20.oct.2019, 18:29.

                Comentariu


                • #68
                  Clasament OPEN

                  1. Toma Florin - Pitesti
                  2. Pribeagu Sebastian - Pitesti
                  3 -- 4
                  Grigore Cosmin - Slatina
                  Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
                  5 -- 8
                  Mihaescu Nicola - Pitesti
                  Sorescu Gabriel - Pitesti
                  Istrate Cristian - Bucuresti
                  Neagoe Costin - Bucuresti
                  9 -- 16
                  Bucuroiu Alin - Pitesti
                  Zavricescu George - Curtea de Arges
                  Trocan Nicolae - Mioveni
                  Chirita Nicolae - Curtea de Arges
                  Gorum Adrian - Topoloveni
                  Vasilescu Remus - Curtea de Arges
                  Valcea Daniel - Pitesti
                  Movileanu Flavius - Targoviste
                  17 -- 1v gr.inf.
                  Doba Vasile - Pitesti
                  18 -- 20 0v gr.inf.
                  Macelaru Eugen - Bucuresti
                  Burca Valentin - Pitesti
                  Lepadatu Marius - Topoloveni

                  Comentariu


                  • #69
                    Clasament AMATORI

                    1. Barca George - Pitesti
                    2. Bivolaru Stelian - Targoviste
                    3 -- 4
                    Mihu Florin - Pitesti
                    Stanciu Marian - Dragasani
                    5 -- 8
                    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
                    Tuca Cristi - Slatina
                    Stoica Mihai - Mioveni
                    Baluta Silviu - Bucuresti
                    9 -- 16
                    Baltatu Eduard Laurentiu - Pitesti
                    Petre Cristian - Pitesti
                    Anescu Andu - Dragasani
                    Stanescu Tiberiu - Slatina
                    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
                    Baciu Stefan - Mioveni
                    Vasile Gica - Vulcana Bai
                    Baltatu Marius - Pitesti
                    17 -- 20
                    Saloman David - Pitesti
                    Teodorad Valentin - Slatina
                    Rizescu Gheorghe - Mioveni
                    Tudose Ilariu - Dragasani
                    21 -- 22 1v gr.inf.
                    Matei Alexandru - Pitesti
                    Stoenescu Ioana - Pitesti
                    23 -- 27 0v gr.inf.
                    Vlad Gabriel - Pitesti
                    Ion Ana Stefania - Pitesti
                    Luchian Denis - Pitesti
                    Dumitru Rares - Pitesti
                    Dragan Gabriel - Pitesti

                    Comentariu


                    • #70


























                      Comentariu


                      • #71
                        Buna seara !
                        S-a gasit proprietarul paletei - Baciu Stefan - Mioveni

                        Comentariu


                        • #72
















                          Comentariu


                          • #73




























                            Comentariu


                            • #74
                              Mersi Claudiu rămân dator pt cine a gasito

                              Trimis de pe al meu DRA-L21 folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • #75
                                Felicitări George Barca!

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X