Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Serbările Toamnei", Vălenii de Munte - 26.10.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Galiu Mihai din Brașov la Elite!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    BLADE:JOOLA KOOL
    FH: Acuda Blue P1Turbo
    BH:Tenergy 05fx

    Comentariu


    • Postat în original de Bogdan V Vezi post
      Eu anticipez ca vor mai fi retrageri pana maine seara, iar cele 3 mese suplimentare le vom folosi pentru a forma 3 grupe de 7 la una din categorii sau la ambele, una sau doua grupe.
      Ce mă ofticați! Aș veni și eu dar după 3 săptăm?ni de participări și turneul final de săptăm?na viitoare chiar voi dormi pe preș dacă forțez nota cu ăsta [emoji16]
      Baftă și distracție maximă!

      Trimis de pe al meu Huawei P30 Pro folosind Tapatalk
      Blade: Andro Treiber H
      Fh: Nittaku Fastarc G-1
      Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

      Comentariu


      • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
        Ce mă ofticați! Aș veni și eu dar după 3 săptăm?ni de participări și turneul final de săptăm?na viitoare chiar voi dormi pe preș dacă forțez nota cu ăsta [emoji16]
        Baftă și distracție maximă!

        Trimis de pe al meu Huawei P30 Pro folosind Tapatalk
        Curaj Costi!
        BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
        Blade: KAZAK
        FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

        Comentariu


        • Se retrage Tirlea Gheorghe Brașov, avansati.

          Comentariu


          • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
            Ce mă ofticați! Aș veni și eu dar după 3 săptăm?ni de participări și turneul final de săptăm?na viitoare chiar voi dormi pe preș dacă forțez nota cu ăsta [emoji16]
            Baftă și distracție maximă!

            Trimis de pe al meu Huawei P30 Pro folosind Tapatalk
            Constantine, am eu un pres pe care ti-l pot imprumuta. E full option, cu incalzire in 'pardoseala'. Nu-l mai folosesc de cand mi-am achizitionat rulota... Nevestele astea...

            Comentariu


            • Se retrage Pascu Gabriel Brăila incepatori multumesc

              Comentariu


              • Postat în original de DAN LAZAR Vezi post
                Constantine, am eu un pres pe care ti-l pot imprumuta. E full option, cu incalzire in 'pardoseala'. Nu-l mai folosesc de cand mi-am achizitionat rulota... Nevestele astea...
                La o adică as putea să dorm și pe preșul lui Istrate.. Că și el e băiat bun, nu se supără! [emoji23]

                Trimis de pe al meu Huawei P30 Pro folosind Tapatalk
                Blade: Andro Treiber H
                Fh: Nittaku Fastarc G-1
                Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                Comentariu


                • Se retrage Banciu George Constanța, incepatori

                  Comentariu


                  • Se retrage cu părere de rau(probleme în familie) Gavrila Aurel, București, Open. Mulțumesc ptr înțelegere.

                    Comentariu


                    • Se retrage si Dinu Gheorghe/Bucuresti de la avansati.

                      Comentariu


                      • Se retrage Craja Gina Alexandra, Incepatori, București

                        Comentariu


                        • Postat în original de Pinky Alexa Vezi post
                          Se retrage Craja Gina Alexandra, Incepatori, București
                          Pai ? M-am înscris special sa îmi iau revanșa ....


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Blade DHS W968 ( Hurricane Long 5 National)
                          FH Victas V22 Double Extra
                          BH Victas V22 Double Extra

                          Comentariu


                          • Postat în original de Pety Vezi post
                            Pai ? M-am înscris special sa îmi iau revanșa ....


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            I-a fost frica sa nu-i rup cojocul, dupa ce mi-a rupt fasul aseara in Grand Arena

                            Comentariu


                            • Se retrage Ene Adrian incepatori Ploiești ,

                              Comentariu


                              • Te pot bate si cu alta ocazie Pety
                                Ultima editare de Pinky Alexa; 25.oct.2019, 14:36.

                                Comentariu


                                • Postat în original de Pinky Alexa Vezi post
                                  Te pot bate si cu alta ocazie
                                  Ma gîndeam ca dorești sa ma învingi, dar tu vrei sa ma bati [emoji15]


                                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                                  Blade DHS W968 ( Hurricane Long 5 National)
                                  FH Victas V22 Double Extra
                                  BH Victas V22 Double Extra

                                  Comentariu


                                  • Se retrag Zisu Cristian - avansati si Ursu Carol - incepatori!


                                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • Se retrage Viciu Dragos - Open

                                      Comentariu


                                      • Se retrage Suditu Andrei-din Campina,scuze,,,,

                                        Comentariu


                                        • Se retrage Moca Vasile, avansati

                                          Comentariu


                                          • Se retrage Vajeu Ionuț Bușteni avansați mulțumesc mult.

                                            Comentariu


                                            • Termenul pentru retragerile fara penalizare a expirat.


                                              Listele arata cam asa:

                                              Inscrieri Incepatori - 24 locuri - on 25-Oct-19 at 20:57:57

                                              1. Ghitu Liviu, Onesti, 601 - 9.88 - I
                                              2. Constantin Mihaela, București, 787 - 9.84 - IF
                                              3. Constantin Filip, Sinaia, 723 - 9.26 - I
                                              4. Stanciu Constantin, Brașov, 1618 - 8.95 - I
                                              5. Baciu Stefan, Mioveni, 644 - 8.93 - I
                                              6. Sirbu Ion, București, 1601 - 8.57 - I
                                              7. Moldovan Mircea, Campina, 1791 - 8.03 - I
                                              8. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 2221 - 8 - I
                                              9. Vilcu Dragos, București, 1288 - 7.76 - I
                                              10. Enache Puiu Adrian, Ploiești, 1962 - 7.7 - I
                                              11. Vaireanu Danut Ionel, București, 932 - 7.62 - IW
                                              12. Munteanu Corneliu, Vaslui, 3427 - 7.1 - I
                                              13. Matea Aurelian, București, 1406 - 6.75 - I
                                              14. Popescu Horia, Sinaia, 1007 - 6.73 - I
                                              15. Ianovici Florin, Brașov, 3450 - 6.7 - I
                                              16. Drapac Gheorghe, Brașov, 2526 - 6.55 - I
                                              17. Galca Cristian, Iași, 2983 - 6 - I
                                              18. Toader Petru, București, 888 - 5.96 - I
                                              19. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 977 - 5.15 - IF
                                              20. Radulescu Catalin, Ploiești, 1612 - 4.92 - IH
                                              21. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 1677 - 4.9 - I
                                              22. Marias Robert, Ploiești, 2470 - 4.7 - I
                                              23. Matei Gabriel, Plopeni, 1985 - 0


                                              Inscrieri Avansati - 54 locuri - on 25-Oct-19 at 20:58:07

                                              1. Sterczer Sandor, Sanzieni, 261 - 19.74 - A
                                              2. Alexandru Marius, București, 266 - 19.46 - A
                                              3. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 540 - 19.2 - A
                                              4. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 679 - 19.13 - A
                                              5. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 647 - 18.8 - A
                                              6. Loghin Florin, Brașov, 257 - 18.64 - A
                                              7. Nitu Serban, Paulesti, 270 - 18.49 - AW
                                              8. Mihu Florin, Pitești, 282 - 18.2 - A
                                              9. Tobosaru Gheorghe, Brașov, 335 - 17.94 - AW
                                              10. Dinu Adrian, Darmanesti, 404 - 17.85 - A
                                              11. Guluta Florin, București, 397 - 17.83 - A
                                              12. Codreanu Laurentiu, Buzău, 500 - 17.64 - A
                                              13. Lazar Dumitru, Mizil, 319 - 17.2 - A
                                              14. Cuna Gheorghe, Buzău, 825 - 17.2 - A
                                              15. Huica Petre, București, 367 - 16.22 - A
                                              16. Boboc Viorel, Slobozia, 547 - 16.17 - A
                                              17. Marin Iulian, Campina, 1286 - 16.1 - AW
                                              18. Kis Istvan, Brașov, 381 - 16.05 - AW
                                              19. Craciunas Bogdan, București, 460 - 16.04 - A
                                              20. Grumeza Lucian, București, 356 - 15.59 - A
                                              21. Stoica Mihai, Mioveni, 364 - 15.14 - AW
                                              22. Dumitru George, Targoviște, 377 - 14.86 - A
                                              23. Panait Constantin, Mizil, 667 - 14.38 - A
                                              24. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 498 - 14.24 - A
                                              25. Banuta Dumitru, Ploiești, 509 - 14.22 - A
                                              26. Mitrofan Petrica, Brașov, 722 - 14.22 - AW
                                              27. Covataru Loredan, Brașov, 1185 - 14.15 - A
                                              28. Ipate Virgil, București, 512 - 13.96 - A
                                              29. Balanescu Boby, Ploiești, 1452 - 13.3 - A
                                              30. Popa Andrei Mihai, Ploiești, 1736 - 13.3 - A
                                              31. Gheorghita Vasile, Buzău, 628 - 13.15 - A
                                              32. Franculescu Marius, Sinaia, 1261 - 12.7 - A
                                              33. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 812 - 12.68 - A
                                              34. Matei Mircea, Targoviște, 524 - 12.46 - AW
                                              35. Raileanu Raissa, București, 952 - 12.23 - AF
                                              36. Cornita Mario, Campina, 1842 - 11.9 - A
                                              37. Baicu Claudiu, București, 821 - 11.65 - A
                                              38. Marica Dan, Brașov, 1248 - 11.55 - A
                                              39. Movileanu Neculae, Brașov, 538 - 11.38 - A
                                              40. Radu Bogdan Florin, Campina, 2277 - 11.3 - A
                                              41. Marinescu Nelu, Targoviște, 519 - 11.15 - A
                                              42. Radu Dragos, Targoviște, 762 - 11.13 - A
                                              43. Trandafir Catalin, Slobozia, 853 - 10.61 - A
                                              44. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 779 - 10.59 - A
                                              45. Chivu Octav, București, 909 - 10.57 - A
                                              46. Ionita Adrian, Brașov, 846 - 10.56 - A
                                              47. Sterczer Zalan, Sanzieni, 660 - 9.54 - I
                                              48. Pitac Ovidiu, Brașov, 1509 - 9.1 - IW
                                              49. Dumitrescu Sorin, Brașov, 1265 - 8.1 - I
                                              50. Haralambescu Andrei, București, 973 - 7.54 - I
                                              51. Varbanescu Radu, București, 811 - 7.16 - I
                                              52. Parvu Nicolae, Cornu, 2158 - 7 - I


                                              Inscrieri Open/Elite - 42 locuri - on 25-Oct-19 at 20:58:15

                                              1. Fratila Robert, Baicoi, 2 - 46.84 - E
                                              2. Neagoe Costin, București, 12 - 40.83 - E
                                              3. Iancu George, Ploiești, 314 - 40.55 - EW
                                              4. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 220 - 36.56 - E
                                              5. Stefan Patrick, Brașov, 41 - 34.88 - E
                                              6. Totpal Marius, Busteni, 146 - 34.42 - E
                                              7. Galiu Mihai, Brașov, 183 - 33.91 - E
                                              8. Retegan Cosmin, Plopeni, 278 - 33.58 - E
                                              9. Grigore Alexandru, Campina, 59 - 32.82 - O
                                              10. Dracea Gabriel, Sinaia, 147 - 31.57 - O
                                              11. Corbu Darius, Valenii de Munte, 125 - 31.19 - O
                                              12. Mihaila Nicolae, Breaza, 211 - 30.8 - OW
                                              13. Istrate Cristian, București, 67 - 30.7 - OW
                                              14. Voin Doru, București, 106 - 29.88 - O
                                              15. Mostovoi Andrei, Campina, 1032 - 29.8 - OW
                                              16. Laur Boro, Sinaia, 412 - 29.64 - O
                                              17. Sorescu Mircea, Paulesti, 78 - 29.43 - OW
                                              18. Trocan Nicolae, Mioveni, 81 - 29.34 - OW
                                              19. Ivan Valentin, Campina, 337 - 28.7 - OW
                                              20. Chiru Sorin, Campina, 613 - 28.67 - OW
                                              21. Panait Genu, Teisani, 299 - 28.39 - O
                                              22. Stancescu Sebastian, Ploiești, 127 - 27.29 - O
                                              23. Vasilescu Remus, Curtea de Argeș, 184 - 27.25 - O
                                              24. Stan Catalin, Curtea de Argeș, 256 - 26.71 - O
                                              25. Zavricescu George, Curtea de Argeș, 200 - 26.58 - OW
                                              26. Sarbu Dan, Ploiești, 313 - 24.19 - OW
                                              27. Bodeanu Dan, București, 1191 - 22.85 - OW
                                              28. Ilie Octavian Marius, Brașov, 196 - 22.64 - O
                                              29. Plaiasu Ion, Plopeni, 347 - 22.16 - O
                                              30. Chivu Adrian, Slobozia, 2330 - 21.2 - O
                                              31. Stancalie Doru, Craiova, 380 - 20.5 - OW
                                              32. Piperea Florin, Campina, 1205 - 20.35 - O
                                              33. Ene Florin, Ploiești, 258 - 20 - O
                                              34. Visan Victor, Slobozia, 349 - 18.5 - A
                                              35. Grama Mihai, Azuga, 2472 - 18 - AW
                                              36. Constantin Cristina, București, 306 - 17.84 - AF
                                              37. Popescu George, București, 1048 - 15.38 - AW

                                              Comentariu


                                              • Sunt in fața sălii, lângă Lidl, e careva ?năuntru?

                                                Comentariu


                                                • @Bogdan V Buna seara! Am mentionat intr un comentariu mai sus dorința de a ma muta de la începători la avansați va rog.
                                                  Lemn: Xiom zetro quad
                                                  FH: T05
                                                  BH: T05

                                                  Comentariu


                                                  • Ok, Sirbu Ion se transfera la avansati.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X