Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa S-SUCCES", Suceava - 26.10.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa S-SUCCES", Suceava - 26.10.2019

    Sâmbătă 26 octombrie 2019;
    CATEGORII – Elite, Open sau Elite/Open, Avansați, Începători

    ORA DE ÎNCEPERE:
    Elite, Open sau Elite/Open, Avansaţi şi Începători - 08.30 – 09.00 validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile


    INDICAȚII DE ACCES:
    Sala de Sport a Colegiului Naţional “Ştefan cel Mare” Suceava (lângă autogară);

    LOGISTICĂ: 16 mese, mingi plastic GEWO***
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp sala nouă + 150 mp sala veche.
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    SE ASIGURĂ: apă plată/minerală/cafea

    TAXA: 30 Lei
    - doamnele/domnișoarele și elevii – 20 lei;
    - persoane cu dizabilitati – fără taxă
    - 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-3 – cupe, medalii, diplome; locul 4 - medalie, diplomă şi un set de 3 mingi ***.
    Diplome de participare pentru cei prezenţi la festivitatea de premiere indeferent de locul ocupat!

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    ELITE - OPEN - AVANSAŢI - ÎNCEPĂTORI - maxim 96 de participanţi, repartizarea pe categorii va fi în funcţie de dinamica înscrierii care va determina numărul necesar minim sau maxim posibil!
    - ultima retragere Vineri 25.10.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    - în momentul înscrierii va rog să specificați dacă doriți să jucați la o categorie superioară față de cea la care vă califică media!

    „Elite” - toți participanții cu media mai mare de 33, inclusiv;
    „Open” - toți participanții cu media cuprinsă între 20 și 32,99 inclusiv;
    „Avansați” - toți participanții cu media cuprinsă între 10 și 19,99 inclusiv;
    „Începători” - toți participanții cu media de până la 9,99 inclusiv.

    SISTEMUL DE JOC PENTRU TOATE CATEGORIILE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5 sau 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de 3 sau 4 jucători - se califică primii 2;
    - Tablou eliminatoriu complet se va genera automat

    ORGANIZATORI:
    Asociaţia Sportivă “Ştefan cel Mare” Suceava - Adrian Cojocaru - 0742127919

    Vă așteptăm cu drag cu o cafea/ceai.

    Dacă mai sunt şi alte personae fizice sau juridice care doresc să sprijine turneul sunt rugate să mă contacteze pentru a stabili detaliile colaborării!
    Ultima editare de Adrian's; 24.oct.2019, 09:01.

  • #2
    Inscrieri Elite/Open - on 25.10.2019 at 21:55:19

    1. Cojocaru Stefan, Suceava, 79 - 42,81 - E
    2. Firu Marian, Vatra Dornei, 461 - 39,23 - E
    3. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 68 - 32,03 - O
    4. Ursulean Vasile, Straja, 80 - 30,98 - O
    5. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 230 - 30,88 - OW
    6. Orban Madalina, Timisoara, 2060 - 29 - EMF
    7. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 159 - 28,13 - O
    8. Pinzar Alin, Suceava, 121 - 27,63 - O
    9. Morosan Marian, Suceava, 151 - 27,58 - O
    10. Pogorevici Mircea, Gura Humorului, 1023 - 23,7 - O
    11. Kozak Alexandr, Ucraina, 2247 - 23,4 - O
    12. Petrescu Claudiu, Putna, 321 - 22,67 - O
    13. Gagea Marian, Botosani, 385 - 21,12 - O
    14. Cazacu Florin, Vatra Dornei, 666 - 20,48 - O
    15. Sofian Corneliu, Suceava, 327 - 19,25 - AW
    16. Kurennoi Andrei, Moldova, 612 - 18,34 - A
    17. Salavastru Petru, Botosani, 348 - 15,94 - AW
    18. Lacatus Samuel, Poiana Stampei, 4192 - 0 - O

    Inscrieri Avansati - on 25.10.2019 at 21:55:28

    1. Constantinica Silviu, Botosani, 739 - 19,58 - A
    2. Kovtun Nadia, Ucraina, 1848 - 18,75 - AF
    3. Aldea Nelu, Falticeni, 726 - 18,74 - A
    4. Tanase Gabi, Suceava, 527 - 18,41 - A
    5. Rauh Andrei, Moldova, 1300 - 17,2 - A
    6. Ursulean Daniel, Straja, 917 - 17,1 - A
    7. Panzariu Flavius, Falticeni, 1431 - 16,8 - A
    8. Morosan Ionel, Granicesti, 622 - 16,66 - A
    9. Albu Constantin, Suceava, 507 - 16,38 - AW
    10. Ilie Aurelian, Botosani, 466 - 16,17 - A
    11. Aanei Cristian, Putna, 1416 - 14,9 - A
    12. Istrate Ghiorghita, Suceava, 1417 - 14,7 - A
    13. Morosan Mihai, Granicesti, 832 - 14,32 - A
    14. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 691 - 13,5 - A
    15. Simionese Ovidiu, Granicesti, 698 - 12,51 - A
    16. Florea Ionut, Vatra Dornei, 1954 - 12,45 - A
    17. Savka Iana, Ucraina, 1472 - 12,4 - AF
    18. Boariu Timofte Danut, Borsec, 864 - 12,03 - AW
    19. Mita Augustin, Dorohoi, 655 - 11,6 - A
    20. Nistor Andreea, Botosani, 1133 - 11,6 - AF
    21. Suciu Andrei, Borsec, 760 - 11,49 - A
    22. Calancea Dragos, Siret, 1215 - 11,4 - A
    23. Antal Ionut, Targu Neamt, 1437 - 11,3 - A
    24. Barba Gabriel, Siret, 1879 - 10,3 - A
    25. Flutur Ghita, Granicesti, 1397 - 9,6 - I
    26. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 597 - 9,53 - I
    27. Harmanescu Petrus, Falticeni, 2218 - 8 - I
    28. Cosau Toader, Targu Neamt, 2375 - 8 - I
    29. Lacatus Nicusor, Poiana Stampei, 3931 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 25.10.2019 at 21:55:38

    1. Grusca Narcis, Gura Humorului, 619 - 9,95 - IW
    2. Sahlean Alexandru Silvestru, Partestii de Jos, 1794 - 9,9 - I
    3. Oghinciuc Cristi, Tisauti, 1714 - 9,75 - I
    4. Vlaisan Georgica, Vicovu de Jos, 838 - 9,07 - IJ
    5. Vaculisteanu Ionut, Botosani, 879 - 8,7 - I
    6. Scutaru Marius, Constanta, 1127 - 8,5 - I
    7. Titirig Corneliu, Gura Humorului, 2140 - 8,35 - I
    8. Romascan Victor, Suceava, 2765 - 7,4 - I
    9. Lazaroff Toma, Suceava, 2089 - 7 - I
    10. Bejinariu Constantin, Siret, 2788 - 7 - I
    11. Bustiuc Razvan, Iasi, 1462 - 6,9 - I
    12. Pascariu Vasile, Suceava, 1786 - 6,6 - I
    13. Andronic Ioan, Suceava, 2883 - 6,55 - IW
    14. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1946 - 6,05 - I
    15. Lazar Lavinia, Salcea, 1905 - 5,9 - IF
    16. Zamcu Ciprian, Suceava, 3654 - 5,9 - I
    17. Venin Constantin, Suceava, 3661 - 5,8 - I
    18. Arhip George, Botosani, 1174 - 5,69 - I
    19. Apetroaei Mircea, Suceava, 1588 - 5,53 - IJ
    20. Galateanu Sorin, Suceava, 1633 - 5,38 - I
    21. Lazaroff Filip, Suceava, 2181 - 5,3 - I
    22. Mocanu Alexandru, Suceava, 2886 - 5 - I
    23. Amoraritei Tudor, Suceava, 3154 - 5 - IJ
    24. Pauca Cosmin, Botosani, 2127 - 4,8 - I
    25. Burdujoc Andrei, Prelipca, 3828 - 4 - I
    26. Grosu Gabriel, Suceava, 3866 - 4 - I
    27. Petrescu Alexandru, Putna, 3899 - 4 - I
    28. Rauh Victor, Moldova, 3907 - 4 - I
    29. Burdujoc Mario, Prelipca, 4550 - 0 - I
    30. Bujorean Beni, Suceava, 6001 - 0
    31. Lazar Davide, Suceava, 6002 - 0
    32. Maxim Razvan, Suceava, 6003 - 0
    33. Vida Stefana, Suceava, 6006 - 0
    34. David Maia, Prelipca, 6008 - 0
    35. Mihailov Serghei, Moldova, 6009 - 0
    36. Cumpaniciu Alexandru-Alin, Barlad, 6010 - 0
    37. Corniet Nicolai, Moldova, 6011 - 0
    38. Gradinaru Marius, Suceava, 6012 - 0
    39. Balmos Cosmin Stefan, Suceava, 6013 - 0
    Ultima editare de Adrian's; 25.oct.2019, 20:55.

    Comentariu


    • #3
      Morosan Marian - Suceava - Open

      Comentariu


      • #4
        Pinzar Alin open

        Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk
        Andro TP-Ligna CI
        Andro Hexer Powergrip SFX
        Andro Hexer Powergrip SFX

        Comentariu


        • #5
          Mocanu Alexandru-Grupa Incepatori.

          Comentariu


          • #6
            Husarciuc Beniamin, avansati. Multumesc.
            Lemn Animus VULCANUS, Andro Rasanter R50.

            Comentariu


            • #7
              Ursulean Vasile-open
              Ursulean Daniel-avansati
              Blade: SCHLAGER CARBON OF+
              FH: Tenergy 05 FX
              BH: Tenergy 05 FX

              Comentariu


              • #8
                Moroșan ionel avansați

                Trimis de pe al meu SM-J610FN folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  La incepatori - Pascariu Vasile, Venin Constantin, Lazaroff Filip, Lazaroff Toma

                  Comentariu


                  • #10
                    Tănase Gabi, avansați.

                    Comentariu


                    • #11
                      Albu Constantin Suceava Avansati

                      Comentariu


                      • #12
                        Nistor Andreea, Botosani - avansati
                        Constantinica Silviu, Botosani - avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Flutur Ghiță ,Moroșan Mihai din Grănicești la categoria avansați mulțumesc

                          Trimis de pe al meu SM-J610FN folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Granicesti ,se inscriu , la categoria avansati : Simionese Ovidiu, Simionese Sorin Gabriel .
                            Multumim !

                            Comentariu


                            • #15
                              Mita Augustin din Dorohoi la avansati.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X