Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Brumărel", Comănești - 17.10.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MUNTEANU ION COMANESTI
    3-1
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    2 NISTOR FLORIN COMANESTI
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 STROE IONEL BACAU
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 GHITU LIVIU ONESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FILIP DAN COMANESTI
    3-2
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    2 ROSU GABRIEL COMANESTI
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    3 SERBAN LIVIU ONESTI
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    4 FOTIA IULIAN BACAU
    2-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    3
    5 OANCEA MARIAN BACAU
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Blade: Xiom Strato
    FH: Tenergy 05
    BH: Tenergy 05

    Comentariu


    • #32
      Eliminatorii Elite/Open

      1. Stroe Ionel
      -------------------- Rosu Gabriel 3-1
      8. Rosu Gabriel
      ----------------------------------- Rosu Gabriel 3-0
      5. Nistor Florin
      -------------------- Nistor Florin 3-0
      4. Filip Dan
      -------------------------------------------------- Rosu Gabriel 3-0
      3. Munteanu Ion
      -------------------- Fotia Iulian 3-2
      6. Fotia Iulian
      ----------------------------------- Serban Liviu 3-0
      7. Popescu Apreotesei Mihai
      -------------------- Serban Liviu 3-1
      2. Serban Liviu
      Ultima editare de rogerpustiu; 17.oct.2019, 20:13.
      Blade: Xiom Strato
      FH: Tenergy 05
      BH: Tenergy 05

      Comentariu


      • #33
        Clasament Elite/Open

        1. Rosu Gabriel - Comanesti
        2. Serban Liviu - Onesti
        3 -- 4
        Nistor Florin - Comanesti
        Fotia Iulian - Bacau
        5 -- 8
        Stroe Ionel - Bacau
        Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
        Filip Dan - Comanesti
        Munteanu Ion - Comanesti
        9 -- 10 0v gr.inf.
        Oancea Marian - Bacau
        Ghitu Liviu - Onesti
        Blade: Xiom Strato
        FH: Tenergy 05
        BH: Tenergy 05

        Comentariu


        • #34
          Eliminatorii A/I

          1. Socaci Sorin
          -------------------- Socaci Sorin 3-2
          16. Bucurel Ion
          ----------------------------------- Socaci Sorin 3-0
          9. Subtirelu Marius
          -------------------- Subtirelu Marius 3-2
          8. Ailioaie Gheorghe
          -------------------------------------------------- Socaci Sorin 3-1
          5. Astefanoaie Vasile
          -------------------- Astefanoaie Vasile 3-2
          12. Bucurel Claudiu
          ----------------------------------- Ailioaie Bogdan 3-0
          13. Minca Paul
          -------------------- Ailioaie Bogdan 3-1
          4. Ailioaie Bogdan

          ----------------------------------------------------------------- Sterczer Sandor 3-1

          3. Isar Stefanel
          -------------------- Isar Stefanel 3-1
          14. Darie Gabriel
          ----------------------------------- Isar Stefanel 3-0
          11. Ionica Marius
          -------------------- Sisca Nicusor 3-0
          6. Sisca Nicusor
          -------------------------------------------------- Sterczer Sandor 3-0
          7. Anastasiu Constantin
          -------------------- Pirvu Cornel 3-2
          10. Pirvu Cornel
          ----------------------------------- Sterczer Sandor 3-0
          15. Albu Iulian
          -------------------- Sterczer Sandor 3-0
          2. Sterczer Sandor
          Ultima editare de rogerpustiu; 17.oct.2019, 20:34.
          Blade: Xiom Strato
          FH: Tenergy 05
          BH: Tenergy 05

          Comentariu


          • #35
            Clasament A/I

            1. Sterczer Sandor - Sanzieni
            2. Socaci Sorin - Panciu
            3 -- 4
            Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
            Ailioaie Bogdan - Comanesti
            5 -- 8
            Pirvu Cornel - Moinesti
            Subtirelu Marius - Onesti
            Sisca Nicusor - Comanesti
            Astefanoaie Vasile - Comanesti
            9 -- 16
            Albu Iulian - Comanesti
            Bucurel Ion - Comanesti
            Darie Gabriel - Comanesti
            Minca Paul - Comanesti
            Anastasiu Constantin - Comanesti
            Ailioaie Gheorghe - Comanesti
            Ionica Marius - Comanesti
            Bucurel Claudiu - Comanesti
            17 -- 1v gr.inf.
            Pirvu Patrik Emanuel - Moinesti
            18 -- 19 0v gr.inf.
            Chivoiu Adrian - Comanesti
            Colceru Irinel - Comanesti
            Blade: Xiom Strato
            FH: Tenergy 05
            BH: Tenergy 05

            Comentariu


            • #36
              Poze

              Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
              Blade: Xiom Strato
              FH: Tenergy 05
              BH: Tenergy 05

              Comentariu


              • #37
                Super, băieți, ca de obicei!!! Sa auzim numai de bine!

                Comentariu


                • #38
                  MI-a facut placere sa ii revad pe baietii de la Comanesti. Sa dea Domnul sa ne revedem sanatosi si data viitoare!
                  Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
                  FH: Butterfly Dignics 05
                  BH: Tibhar Grass D.TecS

                  Comentariu


                  • #39
                    Felicitari Sterczer Sandor pentru titlu ! Bravos !!!!

                    Comentariu


                    • #40
                      Multumesc !!

                      Comentariu

                      Cine a citit topicul
                      Procesare...
                      X