Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Brumărel", Comănești - 17.10.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Brumărel", Comănești - 17.10.2019

    Turneu B "Cupa Brumărel", Comănești - Joi 17.10.2019

    LOCALITATEA: Comănești, str. Republicii, nr. 86;
    DATA: Joi 17 Octombrie 2019;
    CATEGORII: E/O + A/Î;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    16.60 - 17.00 – validare înscrieri, la 17.00 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a Școlii Ciprian Porumbescu;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 9 mese (Donic Waldner 25);
    MINGI: la purtător;
    SPAȚIU DE JOC: 600 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: tartan;
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    TAXA: 10 Lei, 1 leu de participant se va dona către AmaTur;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – diplome;
    SE ASIGURĂ:
    Apă plată + grătar;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 08.03.2019, ora 21.00;
    - retragerile după termen/absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite/Open – maxim 24 participanți;
    - Avansați/Începători – maxim 30 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Fără grupe superioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se distribuie pe tabloul eliminatoriu automat;
    ORGANIZATORI:
    - Darie Gabriel, tel. 0745.626.487;
    - Anastasiu Constantin, tel. 0740.042.710;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Buliga Silviu, tel. 0742.620.860;
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Rezervat Înscrieri + Clasament

    Inscrieri Elite/Open - on 10/17/2019 at 3:58:10 PM

    1. Munteanu Ion, Comanesti, 739 - 30.05 - O
    2. Rosu Gabriel, Comanesti, 593 - 27.25 - O
    3. Nistor Florin, Comanesti, 368 - 25.67 - O
    4. Stroe Ionel, Bacau, 219 - 23.71 - O
    5. Fotia Iulian, Bacau, 214 - 20.8 - O
    6. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 216 - 19.97 - A
    7. Oancea Marian, Bacau, 447 - 17.81 - A

    Clasament Elite/Open

    1. Rosu Gabriel - Comanesti
    2. Serban Liviu - Onesti
    3 -- 4
    Nistor Florin - Comanesti
    Fotia Iulian - Bacau
    5 -- 8
    Stroe Ionel - Bacau
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Filip Dan - Comanesti
    Munteanu Ion - Comanesti
    9 -- 10 0v gr.inf.
    Oancea Marian - Bacau
    Ghitu Liviu - Onesti

    Inscrieri Avansati + Începători - on 10/17/2019 at 3:55:55 PM

    1. Socaci Sorin, Panciu, 220 - 19.81 - AW
    2. Sterczer Sandor, Sanzieni, 264 - 19.56 - A
    3. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 547 - 19.2 - A
    4. Albu Iulian, Comanesti, 1234 - 15.4 - AW
    5. Astefanoaie Vasile, Comanesti, 1873 - 14.1 - A
    6. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 574 - 13.44 - AW
    7. Anastasiu Constantin, Comanesti, 1151 - 13.35 - AW
    8. Darie Gabriel, Comanesti, 682 - 11.5 - A
    9. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 1028 - 11.25 - AW
    10. Bucurel Ion, Comanesti, 1334 - 10.53 - A
    11. Ghitu Liviu, Onesti, 577 - 10.39 - A
    12. Sisca Nicusor, Comanesti, 729 - 9.03 - IW
    13. Ailioaie Bogdan, Comanesti, 2462 - 8.1 - I
    14. Pirvu Cornel, Moinesti, 1634 - 8.03 - I
    15. Minca Paul, Comanesti, 1118 - 7.48 - I
    16. Pirvu Patrik Emanuel, Moinesti, 1608 - 6.73 - I
    17. Bucurel Claudiu, Comanesti, 1656 - 6.27 - I
    18. Chivoiu Adrian, Comanesti, 2262 - 4 - I
    19. Colceru Irinel, Comanesti, 3977 - 0

    Clasament Avansați/Începători

    1. Sterczer Sandor - Sanzieni
    2. Socaci Sorin - Panciu
    3 -- 4
    Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
    Ailioaie Bogdan - Comanesti
    5 -- 8
    Pirvu Cornel - Moinesti
    Subtirelu Marius - Onesti
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Astefanoaie Vasile - Comanesti
    9 -- 16
    Albu Iulian - Comanesti
    Bucurel Ion - Comanesti
    Darie Gabriel - Comanesti
    Minca Paul - Comanesti
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Ionica Marius - Comanesti
    Bucurel Claudiu - Comanesti
    17 -- 1v gr.inf.
    Pirvu Patrik Emanuel - Moinesti
    18 -- 19 0v gr.inf.
    Chivoiu Adrian - Comanesti
    Colceru Irinel - Comanesti
    Ultima editare de marcelgiosan; 17.oct.2019, 20:31.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Minca Paul - avansați /începători

      Trimis de pe al meu CLT-L29 folosind Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Roșu Gabriel

        Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
        Blade: Xiom Strato
        FH: Tenergy 05
        BH: Tenergy 05

        Comentariu


        • #5
          Anastasiu Constantin
          Ailioaie Gheorghe
          Maftei cătălin doru
          Darie Gabriel

          Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Ghitu Liviu din Onești se înscrie la amatori,mulțumesc !

            Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Ailioaie Bogdan

              Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
              Blade: Xiom Strato
              FH: Tenergy 05
              BH: Tenergy 05

              Comentariu


              • #8
                Morosanu Vasile,Suceava,o/e

                Comentariu


                • #9
                  Albu Iulian avansati.Multumesc.

                  Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscrie Sterczer Sandor din Sanzieni la categoria avansati incepatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscrie Isar Stefanel din Sfantu Gheorghe la categoria avansati incepatori

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Panciu Socaci Sorin avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Astefanoaie Vasile A/I Comănești

                          Comentariu


                          • #14
                            Chivoiu Adrian COMANESTI

                            Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Colceru Irinei COMANESTI

                              Trimis de pe al meu SM-G965F folosind Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X