Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Memorialul Paneth Farkas", Apahida (CJ) - 16/17.11.2019 *
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Inscrieri Elite - duminica 09.30 - on 16-Nov-19 at 14:31:45
1. Farcas Dan, Zalău, 6001 - 49.72 - EM
2. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 276 - 49.1 - EM
3. Pop Sorin, Bistrița, 457 - 43.97 - E
4. Petrus Florin, Zalău, 121 - 43.96 - E
5. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mureș, 16 - 43.43 - EM
6. Nistor Dorel, Bistrița, 35 - 42.31 - EL - wildcard
7. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 46 - 42.27 - EW
8. Galban Calin, Viseu, 44 - 41.51 - E
9. Bardocz Szilard, Capeni, 237 - 41.24 - E
10. Blaga Marius, Cluj Napoca, 64 - 40.49 - EMH
11. Olahut Rares, Cehu Silvaniei, 1787 - 40.3 - E
12. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 33 - 39.8 - E
13. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 87 - 39.2 - ELF
14. Mihalca Mihai, Bistrița, 124 - 39.19 - E
15. Savu Cristian, Oradea, 15 - 39.13 - E
16. Craciun Calin, Oradea, 238 - 38.47 - E
17. Sufletel Radu, Alba Iulia, 20 - 38.12 - EW
18. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 470 - 37.2 - E
19. Mocean Dan, Cluj Napoca, 129 - 36.79 - E
20. Oprea Adrian, Lugoj, 38 - 36.35 - E
21. Ticala Vasile Jr, Viseu, 308 - 36.31 - E
22. Apian Florin, Bistrița, 62 - 36.19 - E
23. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 36 - 36.18 - E
24. Mican Nicolae, Dej, 43 - 35.08 - E
25. Carpaci Alexandru, Ludus, 181 - 34.83 - EW
26. Balogh Attila, Oradea, 95 - 34.42 - E
27. Andreica Iulian, Viseu, 892 - 34.25 - E
28. Galiu Mihai, Brașov, 184 - 33.91 - E
29. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 193 - 33.74 - E
30. Ciortescu Cristi, Iași, 47 - 33.04 - E
31. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 452 - 31.32 - O
32. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 1020 - 26.87 - EMF - wildcard
33. Ferenczi Zita, Cluj Napoca, 2247 - 23.4 - EMF
34. Bucur Dan, Cisnadie, 408 - 20.61 - O
35. Parjol Rares, Cluj Napoca, 1538 - 0 - E
36. Iusan Mircea, Cluj Napoca, 6002 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 1124 - 36.65 - E
2. Codau Vlad, Oradea, 189 - 34.06 - E
3. Szanto Gyula, Ungaria, 6003 - 0
Inscrieri Open - duminica 09.30 - on 16-Nov-19 at 14:32:17
1. Kaposta Victor, Arad, 49 - 32.89 - O
2. Catricicau Adrian, Baia Mare, 157 - 32.8 - O
3. Miron Mihai, Cluj Napoca, 886 - 32.8 - OH
4. Preda Ionut, Moinesti, 1036 - 32.8 - O
5. Motorga Dorin, Targu Mureș, 66 - 32.54 - O
6. Butura Vasile, Alba Iulia, 216 - 32.25 - O
7. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 32.19 - OW
8. Bothazan Florin, Dej, 663 - 31.85 - O
9. Mal Calin, Baia Mare, 1119 - 31.7 - O
10. Singeorzan Cornel, Bistrița, 699 - 31.25 - O
11. Ambrus Szilard, Ludus, 248 - 30.9 - OJ
12. Istrate Cristian, București, 68 - 30.7 - OW
13. Balla Peter, Toplita, 1247 - 30.7 - O
14. Szalay Liviu, Oradea, 78 - 30.3 - O
15. Husa Gelu, Zalău, 286 - 29.78 - O
16. Groza Florin, Cluj Napoca, 1092 - 29.6 - OW
17. Mal Denis, Baia Mare, 265 - 29.45 - O
18. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 412 - 29.11 - O
19. Bora Nicolae, Alba Iulia, 694 - 28.77 - O
20. Babics Tamas, Gheorgheni, 171 - 28.47 - O
21. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 517 - 28.3 - O
22. Gecse Alpar, Chibed, 104 - 28.06 - O
23. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 1111 - 28 - O
24. Szakacs Raul, Deva, 1249 - 28 - O
25. Pop Stefan, Zalău, 1086 - 27.95 - OL
26. Vass Alexander, Cluj Napoca, 1343 - 27.5 - O
27. Varadi Tudor Calin, Brad, 756 - 26.9 - O
28. Dirlea Ioan, Aiud, 166 - 26.14 - OH
29. Coroian Claudiu, Gherla, 1136 - 25.95 - O
30. Janosi Attila, Targu Mureș, 154 - 25.49 - O
31. Feher Robert, Turda, 548 - 25.2 - O
32. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 776 - 24.6 - O
33. Peta Octavian, Cluj Napoca, 280 - 24.19 - OW
34. Grosan Mircea, Dej, 1038 - 23.9 - O
35. Chira Camelia, Baia Mare, 710 - 23.58 - OJF
36. Veres Janos, Targu Mureș, 334 - 23.05 - OW
37. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 198 - 22.62 - O
38. Tanc Florin, Oradea, 444 - 22.31 - O
39. Horotan Catalin, Baia Mare, 361 - 22.06 - O
40. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 190 - 21.78 - O
41. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 1361 - 21.2 - O
42. Maximciuc Felix, Baia Mare, 2353 - 20.6 - O
43. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 573 - 20.47 - OW
44. Sava Petru, Cluj Napoca, 1104 - 20.3 - O
45. Spaller Tiberiu, Nasaud, 371 - 20.26 - O
46. Pop Danut, Dej, 399 - 20.12 - O
47. Vecian Marius, Cluj Napoca, 972 - 20 - O
48. Halasz Peter, Oradea, 448 - 19.76 - A
49. Susan Mircea, Alba Iulia, 754 - 19.28 - A
50. Andreica Daniel, Viseu, 466 - 18.78 - A
51. Chira Angel, Baia Mare, 941 - 18.33 - AW
52. Pop Ioan, Bistrița, 963 - 15.68 - AW
53. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1140 - 14.65 - ALJF
54. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 738 - 13.87 - A
55. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 816 - 13.73 - A
56. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 833 - 13.36 - A
57. Makszin Dacian, Cluj Napoca, 4387 - 0 - AH
58. Manzat Dan, Cluj Napoca, 4388 - 0 - AW
59. Curea Radu, Cluj Napoca, 6001 - 0
60. Hurloi Isabela, Cluj Napoca, 6002 - 0
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara nr. 1 - Avansati - sambata 09.30
Gr.inferioara nr. 2 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FULOP ATTILA AIUD 3-02-33-03-13-1422 FULOP LASZLO TARGU MURES 0-33-03-03-12-3343 IVASCU COSMIN VISEU 3-20-33-03-03-2414 CRISTE MIHAI MARIUS CLUJ NAPOCA 0-30-30-33-20-315 ARICIU GEORGE COCORASTII MISLII 1-31-30-32-31-306 MAIER SILVIU CLUJ NAPOCA 1-33-22-33-03-133
Gr.inferioara nr. 3 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 HODIS ANDREI GHERLA 3-13-13-03-03-0512 ISPAS EMIL ALBA IULIA 1-33-03-03-23-0423 FRANC IOAN VISEU 1-30-33-03-13-0334 STICLET DORU BISTRITA 0-30-30-30-30-305 RADULESCU EUGENIU TURDA 0-32-31-33-03-0246 TIMOC BOGDAN CLUJ NAPOCA 0-30-30-33-00-31
Gr.inferioara nr. 4 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DAMIAN MIRCEA BISTRITA 3-23-23-03-0412 GOLBAN NICOLAE ALBA IULIA 2-33-23-10-3243 VASS ATTILA TARGU MURES 2-32-33-13-0224 PUSCAS RAZVAN CLUJ NAPOCA 0-31-31-32-305 HADA CALIN LUNA CJ 0-33-00-33-223
Gr.inferioara nr. 5 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BARBUTA IOAN DEJ 3-03-03-03-03-0512 BAL ADRIAN GHERLA 0-31-33-03-03-0333 BARBOS FLORIN BISTRITA 0-33-13-13-03-0424 KISS JANCSI CLUJ NAPOCA 0-30-31-31-30-305 VESCAN ADRIAN FLORESTI 0-30-30-33-11-316 PAPP ERNEST CLUJ NAPOCA 0-30-30-33-03-124
Gr.inferioara nr. 6 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BEICA FLORIN GHERLA 3-00-33-13-23-0412 PASCA LUCIAN TARGU MURES 0-33-21-33-03-0333 POP MIHAI DEJ 3-02-30-33-13-1344 DRAGOSTE DORIN CLUJ NAPOCA 1-33-13-03-23-0425 VANA FLORIN TURDA 2-30-31-32-33-016 CREMENE MARCEL CLUJ NAPOCA 0-30-31-30-30-30
Gr.inferioara nr. 7 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PIPER PETRU LUNA CJ 1-33-13-13-03-0412 FODOR IOSIF CLUJ NAPOCA 3-10-33-22-33-0343 BOROS MIHALY CRASNA 1-33-03-12-33-0334 MIHUT DORU DEJ 1-32-31-33-13-025 CEBAN LAURENTIU CLUJ NAPOCA 0-33-23-21-33-0326 DAIAN ANDREI SIBIU 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 8 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 STRUGAR IOAN DEDA 3-13-23-03-13-0512 MOLDOVAN ALIN DORU BECLEAN 1-30-33-13-23-0333 MARGINEAN MIHAI LUNA CJ 2-33-03-13-03-0424 FALTISCA EUGEN VISEU 0-31-31-32-33-015 TURBAS GELU CLUJ NAPOCA 1-32-30-33-23-0246 VAIDA ALIN CLUJ NAPOCA 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 9 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VASS SANDOR BECLEAN 3-01-33-03-1312 ANITEI MARCEL CLUJ NAPOCA 0-33-13-23-0333 ORBAN MARC ADRIAN TURDA 3-11-33-13-2324 PASCU GABRIEL CLUJ NAPOCA 0-32-31-31-305 LAYIS NORBERT CLUJ NAPOCA 1-30-32-33-114
Gr.inferioara nr. 10 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TOFENI OVIDIU CLUJ NAPOCA 1-33-03-13-23-0412 ROSOGA LIVIU CLUJ NAPOCA 3-11-31-30-33-023 SAVA ANDREI CLUJ NAPOCA 0-33-13-12-33-0334 LAYIS RITA SIGHETU MARMATIEI 1-33-11-30-33-0245 VONHAZ JULIA ORADEA 2-33-03-23-03-0426 BORA NICOLAE TURDA 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 11 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRISTEA ANDREI COSMIN AIUD 3-11-32-33-03-0322 MARAN PETRU SIGHETU MARMATIEI 1-33-12-30-33-023 GALFI LEVENTE CLUJ NAPOCA 3-11-33-03-03-0414 SUSMAN DAN ALBA IULIA 3-23-20-30-33-0345 PREDA GIANI CLUJ NAPOCA 0-33-00-33-03-0336 VULTUR ADRIAN CLUJ NAPOCA 0-30-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 12 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SANDU ANDREI SIBIU 3-11-32-33-03-0332 ZAVASKI IOAN DEJ 1-33-00-33-03-1343 IEPURE TEODOR CALIN AIUD 3-10-33-03-13-0414 MARIAN IOAN ALBA IULIA 3-23-00-33-03-0425 TARASESCU VICTOR CLUJ NAPOCA 0-30-31-30-33-016 CORABIAN DANIEL CLUJ NAPOCA 0-31-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 13 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IFROSA PETRU CLUJ NAPOCA 3-13-03-03-0412 FARAIAN ALEXANDRU AIUD 1-33-13-13-0323 CIRSTEAN PAUL CLUJ NAPOCA 0-31-30-33-0144 SOLYOM SANDOR CLUJ NAPOCA 0-31-33-03-1235 VIDRUT IOAN APAHIDA 0-30-30-31-30
Gr.inferioara nr. 14 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VADUVA DAN BISTRITA 2-33-21-30-30-312 CIR FLORIN RAZBOIENI 3-23-13-12-33-2413 CAMPEAN EUGEN DEJ 2-31-32-31-32-304 DIMENY ALEX CRASNA 3-11-33-23-01-3335 DAVID ZOLTAN CLUJ NAPOCA 3-03-23-10-32-3346 KIS VALENTIN CLUJ NAPOCA 3-02-33-23-13-242
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TOCACIU SEPTIMIU BECLEAN 0-33-03-23-03-0422 GRECU GHEORGHE BISTRITA 3-03-03-13-03-1513 IVASCU GAVRILA VISEU 0-30-33-23-12-324 SIRBU VLAD AIUD 2-31-32-33-23-2235 EUGEN INCZEFFI CLUJ NAPOCA 0-30-31-32-31-306 IFROSA CIPRIAN CLUJ NAPOCA 0-31-33-22-33-124
Calificati in superioare - Avansati - sambata 09.30
1 Ivascu Cosmin Fulop Attila Maier Silviu Fulop Laszlo 2 Hodis Andrei Ispas Emil Franc Ioan Radulescu Eugeniu 3 Damian Mircea Vass Attila Hada Calin Golban Nicolae 4 Barbuta Ioan Barbos Florin Bal Adrian Papp Ernest 5 Beica Florin Dragoste Dorin Pasca Lucian Pop Mihai 6 Piper Petru Ceban Laurentiu Boros Mihaly Fodor Iosif 7 Strugar Ioan Marginean Mihai Moldovan Alin Doru Turbas Gelu 8 Vass Sandor Orban Marc Adrian Anitei Marcel Layis Norbert 9 Tofeni Ovidiu Vonhaz Julia Sava Andrei Layis Rita 10 Galfi Levente Cristea Andrei Cosmin Preda Giani Susman Dan 11 Iepure Teodor Calin Marian Ioan Sandu Andrei Zavaski Ioan 12 Ifrosa Petru Faraian Alexandru Solyom Sandor Cirstean Paul 13 Cir Florin Kis Valentin Dimeny Alex David Zoltan 14 Grecu Gheorghe Tocaciu Septimiu Sirbu Vlad Ifrosa Ciprian
Gr.superioara nr. 1 - Avansati - sambata 09.30
Gr.superioara nr. 2 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IVASCU COSMIN VISEU 2 BARBOS FLORIN BISTRITA 3 HADA CALIN LUNA CJ 4 RADULESCU EUGENIU TURDA
Gr.superioara nr. 3 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 HODIS ANDREI GHERLA 2 DRAGOSTE DORIN CLUJ NAPOCA 3 BAL ADRIAN GHERLA 4 GOLBAN NICOLAE ALBA IULIA
Gr.superioara nr. 4 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DAMIAN MIRCEA BISTRITA 2 CEBAN LAURENTIU CLUJ NAPOCA 3 PASCA LUCIAN TARGU MURES 4 PAPP ERNEST CLUJ NAPOCA
Gr.superioara nr. 5 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BARBUTA IOAN DEJ 2 MARGINEAN MIHAI LUNA CJ 3 BOROS MIHALY CRASNA 4 POP MIHAI DEJ
Gr.superioara nr. 6 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BEICA FLORIN GHERLA 2 ORBAN MARC ADRIAN TURDA 3 MOLDOVAN ALIN DORU BECLEAN 4 FODOR IOSIF CLUJ NAPOCA
Gr.superioara nr. 7 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PIPER PETRU LUNA CJ 2 VONHAZ JULIA ORADEA 3 ANITEI MARCEL CLUJ NAPOCA 4 TURBAS GELU CLUJ NAPOCA
Gr.superioara nr. 8 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 STRUGAR IOAN DEDA 2 CRISTEA ANDREI COSMIN AIUD 3 SAVA ANDREI CLUJ NAPOCA 4 LAYIS NORBERT CLUJ NAPOCA
Gr.superioara nr. 9 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VASS SANDOR BECLEAN 2 MARIAN IOAN ALBA IULIA 3 PREDA GIANI CLUJ NAPOCA 4 LAYIS RITA SIGHETU MARMATIEI
Gr.superioara nr. 10 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TOFENI OVIDIU CLUJ NAPOCA 2 FARAIAN ALEXANDRU AIUD 3 SANDU ANDREI SIBIU 4 SUSMAN DAN ALBA IULIA
Gr.superioara nr. 11 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GALFI LEVENTE CLUJ NAPOCA 2 KIS VALENTIN CLUJ NAPOCA 3 SOLYOM SANDOR CLUJ NAPOCA 4 ZAVASKI IOAN DEJ
Gr.superioara nr. 12 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IEPURE TEODOR CALIN AIUD 2 TOCACIU SEPTIMIU BECLEAN 3 DIMENY ALEX CRASNA 4 CIRSTEAN PAUL CLUJ NAPOCA
Gr.superioara nr. 13 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IFROSA PETRU CLUJ NAPOCA 2 FULOP ATTILA AIUD 3 SIRBU VLAD AIUD 4 DAVID ZOLTAN CLUJ NAPOCA
Gr.superioara nr. 14 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CIR FLORIN RAZBOIENI 2 ISPAS EMIL ALBA IULIA 3 MAIER SILVIU CLUJ NAPOCA 4 IFROSA CIPRIAN CLUJ NAPOCA
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GRECU GHEORGHE BISTRITA 2 VASS ATTILA TARGU MURES 3 FRANC IOAN VISEU 4 FULOP LASZLO TARGU MURES
Lasă un comentariu:
-
Absenti nemotivati la INCEPATORI: Cosma Stefan - Apahida si Sechel Vasile - Viseu
Lasă un comentariu:
-
Grupe inferioare Incepatori - sambata 13.30
1 Onofrei Petru Birtalan Attila Coldea David Balazs Imbre Florin Rosca Razvan Schuller Claudiu Florin 2 Cristea Samuel Gaciu Gabriel Kiss Attila Konti Florin Pavel Victor Kovaci Radu Florin 3 Parv Calin Curtea Lucas Marin Marcel Bobos Marius Precup Iarina Cocis Serban 4 Hriscu Florentina Pich Ioan Dirlea Ana Bucsa Eugen Marcel Moldovan Tudor Iova Claudiu 5 Pralea Constantin Hagea Andra Deac Valentin Jimborean Dorinel Andrei Cosmin Tibre Florina 6 Pop Dan Cristian Marton Vigh Aron Razvan Cserei Stefan Kulcsar Lorand Tibre Lucian 7 Creta Petru Negrea Adrian Ivascu Stefan Ujvari Iosif Todea Marian Ifrosa Rebeca 8 Aron Valentin Cristea Daniel Curtea Daniel Serghei Dan Sucigan Vlad Suteu Andrei 9 Popa Cristian Vasile Dranca David Moldovan Ioan Toader Florin Farcas Ionel Bekefi Kriszta
Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori - sambata 13.30
Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori - sambata 13.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ONOFREI PETRU GHERLA 2 BIRTALAN ATTILA CRASNA 3 COLDEA DAVID CLUJ NAPOCA 4 BALAZS IMBRE FLORIN APAHIDA 5 ROSCA RAZVAN CLUJ NAPOCA 6 SCHULLER CLAUDIU FLORIN CLUJ NAPOCA
Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori - sambata 13.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRISTEA SAMUEL BISTRITA 2 GACIU GABRIEL GHERLA 3 KISS ATTILA CRASNA 4 KONTI FLORIN APAHIDA 5 PAVEL VICTOR CLUJ NAPOCA 6 KOVACI RADU FLORIN TURDA
Gr.inferioara nr. 4 - Incepatori - sambata 13.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PARV CALIN CLUJ NAPOCA 2 CURTEA LUCAS VISEU 3 MARIN MARCEL ZLATNA 4 BOBOS MARIUS APAHIDA 5 PRECUP IARINA CLUJ NAPOCA 6 COCIS SERBAN CLUJ NAPOCA
Gr.inferioara nr. 5 - Incepatori - sambata 13.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 HRISCU FLORENTINA CLUJ NAPOCA 2 PICH IOAN VISEU 3 DIRLEA ANA AIUD 4 BUCSA EUGEN MARCEL APAHIDA 5 MOLDOVAN TUDOR CLUJ NAPOCA 6 IOVA CLAUDIU CLUJ NAPOCA
Gr.inferioara nr. 6 - Incepatori - sambata 13.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 2 HAGEA ANDRA AIUD 3 DEAC VALENTIN VISEU 4 JIMBOREAN DORINEL APAHIDA 5 ANDREI COSMIN CLUJ NAPOCA 6 TIBRE FLORINA CLUJ NAPOCA
Gr.inferioara nr. 7 - Incepatori - sambata 13.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POP DAN CRISTIAN DEJ 2 MARTON VIGH CLUJ NAPOCA 3 ARON RAZVAN ZLATNA 4 CSEREI STEFAN APAHIDA 5 KULCSAR LORAND CLUJ NAPOCA 6 TIBRE LUCIAN CLUJ NAPOCA
Gr.inferioara nr. 8 - Incepatori - sambata 13.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRETA PETRU LUNA CJ 2 NEGREA ADRIAN TURDA 3 IVASCU STEFAN VISEU 4 UJVARI IOSIF CLUJ NAPOCA 5 TODEA MARIAN APAHIDA 6 IFROSA REBECA CLUJ NAPOCA
Gr.inferioara nr. 9 - Incepatori - sambata 13.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ARON VALENTIN ZLATNA 2 CRISTEA DANIEL BISTRITA 3 CURTEA DANIEL VISEU 4 SERGHEI DAN TURDA 5 SUCIGAN VLAD APAHIDA 6 SUTEU ANDREI CLUJ NAPOCA
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POPA CRISTIAN VASILE CLUJ NAPOCA 2 DRANCA DAVID AIUD 3 MOLDOVAN IOAN VISEU 4 TOADER FLORIN CLUJ NAPOCA 5 FARCAS IONEL APAHIDA 6 BEKEFI KRISZTA CLUJ NAPOCA
Lasă un comentariu:
-
Se reinscrie - - Feher Robert---Turda---open
Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara nr. 1 - Avansati - sambata 09.30
Gr.inferioara nr. 2 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FULOP ATTILA AIUD 2 FULOP LASZLO TARGU MURES 3 IVASCU COSMIN VISEU 4 CRISTE MIHAI MARIUS CLUJ NAPOCA 5 ARICIU GEORGE COCORASTII MISLII 6 MAIER SILVIU CLUJ NAPOCA
Gr.inferioara nr. 3 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 HODIS ANDREI GHERLA 2 ISPAS EMIL ALBA IULIA 3 FRANC IOAN VISEU 4 STICLET DORU BISTRITA 5 RADULESCU EUGENIU TURDA 6 TIMOC BOGDAN CLUJ NAPOCA
Gr.inferioara nr. 4 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DAMIAN MIRCEA BISTRITA 2 GOLBAN NICOLAE ALBA IULIA 3 VASS ATTILA TARGU MURES 4 PUSCAS RAZVAN CLUJ NAPOCA 5 HADA CALIN LUNA CJ
Gr.inferioara nr. 5 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BARBUTA IOAN DEJ 2 BAL ADRIAN GHERLA 3 BARBOS FLORIN BISTRITA 4 KISS JANCSI CLUJ NAPOCA 5 VESCAN ADRIAN FLORESTI 6 PAPP ERNEST CLUJ NAPOCA
Gr.inferioara nr. 6 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BEICA FLORIN GHERLA 2 PASCA LUCIAN TARGU MURES 3 POP MIHAI DEJ 4 DRAGOSTE DORIN CLUJ NAPOCA 5 VANA FLORIN TURDA 6 CREMENE MARCEL CLUJ NAPOCA
Gr.inferioara nr. 7 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PIPER PETRU LUNA CJ 2 FODOR IOSIF CLUJ NAPOCA 3 BOROS MIHALY CRASNA 4 MIHUT DORU DEJ 5 CEBAN LAURENTIU CLUJ NAPOCA 6 DAIAN ANDREI SIBIU
Gr.inferioara nr. 8 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 STRUGAR IOAN DEDA 2 MOLDOVAN ALIN DORU BECLEAN 3 MARGINEAN MIHAI LUNA CJ 4 FALTISCA EUGEN VISEU 5 TURBAS GELU CLUJ NAPOCA 6 VAIDA ALIN CLUJ NAPOCA
Gr.inferioara nr. 9 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VASS SANDOR BECLEAN 2 ANITEI MARCEL CLUJ NAPOCA 3 ORBAN MARC ADRIAN TURDA 4 PASCU GABRIEL CLUJ NAPOCA 5 LAYIS NORBERT CLUJ NAPOCA
Gr.inferioara nr. 10 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TOFENI OVIDIU CLUJ NAPOCA 2 ROSOGA LIVIU CLUJ NAPOCA 3 SAVA ANDREI CLUJ NAPOCA 4 LAYIS RITA SIGHETU MARMATIEI 5 VONHAZ JULIA ORADEA 6 BORA NICOLAE TURDA
Gr.inferioara nr. 11 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CRISTEA ANDREI COSMIN AIUD 2 MARAN PETRU SIGHETU MARMATIEI 3 GALFI LEVENTE CLUJ NAPOCA 4 SUSMAN DAN ALBA IULIA 5 PREDA GIANI CLUJ NAPOCA 6 VULTUR ADRIAN CLUJ NAPOCA
Gr.inferioara nr. 12 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SANDU ANDREI SIBIU 2 ZAVASKI IOAN DEJ 3 IEPURE TEODOR CALIN AIUD 4 MARIAN IOAN ALBA IULIA 5 TARASESCU VICTOR CLUJ NAPOCA 6 CORABIAN DANIEL CLUJ NAPOCA
Gr.inferioara nr. 13 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IFROSA PETRU CLUJ NAPOCA 2 FARAIAN ALEXANDRU AIUD 3 CIRSTEAN PAUL CLUJ NAPOCA 4 SOLYOM SANDOR CLUJ NAPOCA 5 VIDRUT IOAN APAHIDA
Gr.inferioara nr. 14 - Avansati - sambata 09.30Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VADUVA DAN BISTRITA 2 CIR FLORIN RAZBOIENI 3 CAMPEAN EUGEN DEJ 4 DIMENY ALEX CRASNA 5 DAVID ZOLTAN CLUJ NAPOCA 6 KIS VALENTIN CLUJ NAPOCA
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TOCACIU SEPTIMIU BECLEAN 2 GRECU GHEORGHE BISTRITA 3 IVASCU GAVRILA VISEU 4 SIRBU VLAD AIUD 5 EUGEN INCZEFFI CLUJ NAPOCA 6 IFROSA CIPRIAN CLUJ NAPOCA
Lasă un comentariu:
-
Grupe inferioare Avansati - sambata 09.30
1 Fulop Attila Fulop Laszlo Ivascu Cosmin Criste Mihai Marius Ariciu George Maier Silviu 2 Hodis Andrei Ispas Emil Franc Ioan Sticlet Doru Radulescu Eugeniu Timoc Bogdan 3 Damian Mircea Golban Nicolae Vass Attila Puscas Razvan Hada Calin 4 Barbuta Ioan Bal Adrian Barbos Florin Kiss Jancsi Vescan Adrian Papp Ernest 5 Beica Florin Pasca Lucian Pop Mihai Dragoste Dorin Vana Florin Cremene Marcel 6 Piper Petru Fodor Iosif Boros Mihaly Mihut Doru Ceban Laurentiu Daian Andrei 7 Strugar Ioan Moldovan Alin Doru Marginean Mihai Faltisca Eugen Turbas Gelu Vaida Alin 8 Vass Sandor Anitei Marcel Orban Marc Adrian Pascu Gabriel Layis Norbert 9 Tofeni Ovidiu Rosoga Liviu Sava Andrei Layis Rita Vonhaz Julia Bora Nicolae 10 Cristea Andrei Cosmin Maran Petru Galfi Levente Susman Dan Preda Giani Vultur Adrian 11 Sandu Andrei Zavaski Ioan Iepure Teodor Calin Marian Ioan Tarasescu Victor Corabian Daniel 12 Ifrosa Petru Faraian Alexandru Cirstean Paul Solyom Sandor Vidrut Ioan 13 Vaduva Dan Cir Florin Campean Eugen Dimeny Alex David Zoltan Kis Valentin 14 Tocaciu Septimiu Grecu Gheorghe Ivascu Gavrila Sirbu Vlad Eugen Inczeffi Ifrosa Ciprian
Lasă un comentariu:
-
Totul k la Apahida!!Oameni faini,veniti cu placere!Succes tuturor!!
Sent from my iPhone using Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Din Cluj Napoca, se inscriu la open, din Cluj Napoca, Asteleanu Lucian si Badescu Tudor
Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Dar ce mai e normal in zilele noastre?
Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri Avansati - sambata 09.30 - on 11/15/2019 at 9:22:07 PM
1. Fulop Attila, Aiud, 278 - 19.94 - AW
2. Hodis Andrei, Gherla, 1071 - 19.75 - A
3. Damian Mircea, Bistrița, 268 - 19.74 - A
4. Barbuta Ioan, Dej, 383 - 19.72 - A
5. Beica Florin, Gherla, 1074 - 19.6 - A
6. Piper Petru, Luna CJ, 309 - 19.06 - AH
7. Strugar Ioan, Deda, 426 - 18.64 - A
8. Vass Sandor, Beclean, 417 - 18.08 - AW
9. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 449 - 18.05 - A
10. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1686 - 17.75 - A
11. Sandu Andrei, Sibiu, 376 - 17.64 - AJ
12. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 1172 - 17.6 - AH
13. Vaduva Dan, Bistrița, 910 - 17.5 - AW
14. Tocaciu Septimiu, Beclean, 1026 - 17.4 - A
15. Cir Florin, Razboieni, 478 - 17.28 - A
16. Grecu Gheorghe, Bistrița, 1563 - 17 - AW
17. Faraian Alexandru, Aiud, 633 - 16.21 - AJ
18. Zavaski Ioan, Dej, 891 - 16.1 - AW
19. Maran Petru, Sighetu Marmatiei, 1298 - 15.75 - A
20. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1446 - 15.7 - A
21. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1369 - 15.5 - A
22. Moldovan Alin Doru, Beclean, 2013 - 15.5 - A
23. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1584 - 15.3 - AH
24. Pasca Lucian, Targu Mureș, 568 - 15.26 - A
25. Bal Adrian, Gherla, 656 - 15.16 - A
26. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1267 - 14.7 - AW
27. Ispas Emil, Alba Iulia, 1070 - 14.37 - A
28. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 503 - 14 - A
29. Ivascu Cosmin, Viseu, 783 - 13.9 - A
30. Franc Ioan, Viseu, 1495 - 13.4 - A
31. Vass Attila, Targu Mureș, 2142 - 13.3 - A
32. Barbos Florin, Bistrița, 635 - 13.25 - A
33. Pop Mihai, Dej, 1242 - 13.25 - A
34. Boros Mihaly, Crasna, 1312 - 13.1 - A
35. Marginean Mihai, Luna CJ, 745 - 12.9 - A
36. Orban Marc Adrian, Turda, 1144 - 12.8 - A
37. Sava Andrei, Cluj Napoca, 2213 - 12.2 - A
38. Galfi Levente, Cluj Napoca, 2220 - 12 - AW
39. Cirstean Paul, Cluj Napoca, 2981 - 12 - A
40. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1334 - 11.4 - A
41. Campean Eugen, Dej, 1296 - 11.1 - A
42. Ivascu Gavrila, Viseu, 1507 - 10.85 - A
43. Sirbu Vlad, Aiud, 1342 - 10.75 - A
44. Dimeny Alex, Crasna, 1481 - 10.75 - A
45. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1609 - 10.67 - A
46. Marian Ioan, Alba Iulia, 1243 - 10.4 - AW
47. Susman Dan, Alba Iulia, 893 - 10.36 - A
48. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 803 - 8.58 - IF
49. Pascu Gabriel, Cluj Napoca, 1774 - 8.45 - I - wildcard
50. Faltisca Eugen, Viseu, 1610 - 8.25 - IW
51. Mihut Doru, Dej, 1591 - 8 - I
52. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 3413 - 7.6 - I
53. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 2760 - 7.45 - I
54. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1696 - 7 - I
55. Sticlet Doru, Bistrița, 1390 - 6.32 - IW
56. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 3061 - 5.75 - I
57. Ariciu George, Cocorastii Mislii, 1679 - 5.5 - I
58. Radulescu Eugeniu, Turda, 2104 - 0 - I
59. Hada Calin, Luna CJ, 2189 - 0
60. Vescan Adrian, Floresti, 2210 - 0
61. Vana Florin, Turda, 2307 - 0 - A
62. Vonhaz Julia, Oradea, 2972 - 0 - F
63. Turbas Gelu, Cluj Napoca, 2998 - 0 - A
64. Layis Norbert, Cluj Napoca, 3115 - 0
65. David Zoltan, Cluj Napoca, 4340 - 0 - A
66. Preda Giani, Cluj Napoca, 4434 - 0 - A
67. Tarasescu Victor, Cluj Napoca, 4463 - 0 - A
68. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 4567 - 0 - I - wildcard
69. Vidrut Ioan, Apahida, 6001 - 0
70. Eugen Inczeffi, Cluj Napoca, 6002 - 0
71. Ifrosa Ciprian, Cluj Napoca, 6003 - 0
72. Kis Valentin, Cluj Napoca, 6004 - 0
73. Maier Silviu, Cluj Napoca, 6005 - 0
74. Corabian Daniel, Cluj Napoca, 6007 - 0
75. Vultur Adrian, Cluj Napoca, 6008 - 0
76. Timoc Bogdan, Cluj Napoca, 6009 - 0
77. Cremene Marcel, Cluj Napoca, 6010 - 0
78. Vaida Alin, Cluj Napoca, 6011 - 0
79. Daian Andrei, Sibiu, 6012 - 0
80. Bora Nicolae, Turda, 6013 - 0
Inscrieri Incepatori - sambata 13.30 - on 11/15/2019 at 9:22:16 PM
1. Onofrei Petru, Gherla, 1014 - 9.86 - IW
2. Cristea Samuel, Bistrița, 867 - 9.33 - IJ
3. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 3297 - 8.9 - IF
4. Pralea Constantin, Alba Iulia, 746 - 8.25 - IW
5. Pop Dan Cristian, Dej, 988 - 8.18 - IJ
6. Creta Petru, Luna CJ, 793 - 7.71 - I
7. Sechel Vasile, Viseu, 1598 - 7.6 - I
8. Aron Valentin, Zlatna, 1338 - 7.42 - I
9. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1470 - 6.77 - I
10. Dranca David, Aiud, 1611 - 6.33 - I
11. Cristea Daniel, Bistrița, 1282 - 6.31 - IJ
12. Negrea Adrian, Turda, 2430 - 6 - I
13. Marton Vigh, Cluj Napoca, 3490 - 6 - I
14. Hagea Andra, Aiud, 1646 - 5.85 - IJF
15. Pich Ioan, Viseu, 2031 - 5.5 - I
16. Curtea Lucas, Viseu, 3083 - 5.5 - IJ
17. Birtalan Attila, Crasna, 2669 - 5.4 - I
18. Gaciu Gabriel, Gherla, 3720 - 5.2 - I
19. Kiss Attila, Crasna, 2265 - 5 - I
20. Coldea David, Cluj Napoca, 3156 - 5 - I
21. Marin Marcel, Zlatna, 3158 - 5 - I
22. Moldovan Ioan, Viseu, 1449 - 4.9 - I
23. Deac Valentin, Viseu, 1604 - 4.53 - I - wildcard
24. Aron Razvan, Zlatna, 2267 - 4.5 - I
25. Ivascu Stefan, Viseu, 2268 - 4.5 - I
26. Curtea Daniel, Viseu, 3264 - 4.5 - IJ
27. Dirlea Ana, Aiud, 2228 - 4 - IF
28. Toader Florin, Cluj Napoca, 3333 - 4 - I
29. Serghei Dan, Turda, 2565 - 0
30. Ujvari Iosif, Cluj Napoca, 5012 - 0 - I
31. Cserei Stefan, Apahida, 6001 - 0
32. Jimborean Dorinel, Apahida, 6002 - 0
33. Bucsa Eugen Marcel, Apahida, 6003 - 0
34. Bobos Marius, Apahida, 6004 - 0
35. Konti Florin, Apahida, 6005 - 0
36. Balazs Imbre Florin, Apahida, 6006 - 0
37. Sucigan Vlad, Apahida, 6007 - 0
38. Farcas Ionel, Apahida, 6008 - 0
39. Todea Marian, Apahida, 6009 - 0
40. Cosma Stefan, Apahida, 6010 - 0
41. Precup Iarina, Cluj Napoca, 6013 - 0
42. Pavel Victor, Cluj Napoca, 6014 - 0
43. Rosca Razvan, Cluj Napoca, 6016 - 0
44. Kulcsar Lorand, Cluj Napoca, 6017 - 0
45. Moldovan Tudor, Cluj Napoca, 6018 - 0
46. Andrei Cosmin, Cluj Napoca, 6019 - 0
47. Bekefi Kriszta, Cluj Napoca, 6020 - 0
48. Suteu Andrei, Cluj Napoca, 6021 - 0
49. Ifrosa Rebeca, Cluj Napoca, 6022 - 0 - wildcard
50. Tibre Lucian, Cluj Napoca, 6023 - 0
51. Tibre Florina, Cluj Napoca, 6024 - 0
52. Iova Claudiu, Cluj Napoca, 6026 - 0
53. Cocis Serban, Cluj Napoca, 6027 - 0
54. Kovaci Radu Florin, Turda, 6028 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Parv Calin, Cluj Napoca, 1804 - 9.05 - I
2. Schuller Claudiu Florin, Cluj Napoca, 6030 - 0
3. Varga Florin, Cluj Napoca, 3358 - 4 - I
4. Adorian Ovidiu, Cluj Napoca, 6031 - 0
5. Blaga Monica, Viseu, 4526 - 0 - IF
6. Ciutre Ioan, Zalău, 3027 - 0
7. Saulean Dumitru, Targu Mureș, 6035 - 0
Lasă un comentariu:
-
Se retrage----Feher Robert---open
Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri Avansati - sambata 09.30 - on 11/15/2019 at 6:35:35 PM
1. Fulop Attila, Aiud, 278 - 19.94 - AW
2. Hodis Andrei, Gherla, 1071 - 19.75 - A
3. Damian Mircea, Bistrița, 268 - 19.74 - A
4. Barbuta Ioan, Dej, 383 - 19.72 - A
5. Beica Florin, Gherla, 1074 - 19.6 - A
6. Piper Petru, Luna CJ, 309 - 19.06 - AH
7. Strugar Ioan, Deda, 426 - 18.64 - A
8. Vass Sandor, Beclean, 417 - 18.08 - AW
9. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 449 - 18.05 - A
10. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1686 - 17.75 - A
11. Sandu Andrei, Sibiu, 376 - 17.64 - AJ
12. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 1172 - 17.6 - AH
13. Vaduva Dan, Bistrița, 910 - 17.5 - AW
14. Tocaciu Septimiu, Beclean, 1026 - 17.4 - A
15. Cir Florin, Razboieni, 478 - 17.28 - A
16. Grecu Gheorghe, Bistrița, 1563 - 17 - AW
17. Faraian Alexandru, Aiud, 633 - 16.21 - AJ
18. Zavaski Ioan, Dej, 891 - 16.1 - AW
19. Maran Petru, Sighetu Marmatiei, 1298 - 15.75 - A
20. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1446 - 15.7 - A
21. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1369 - 15.5 - A
22. Moldovan Alin Doru, Beclean, 2013 - 15.5 - A
23. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1584 - 15.3 - AH
24. Pasca Lucian, Targu Mureș, 568 - 15.26 - A
25. Bal Adrian, Gherla, 656 - 15.16 - A
26. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1267 - 14.7 - AW
27. Ispas Emil, Alba Iulia, 1070 - 14.37 - A
28. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 503 - 14 - A
29. Ivascu Cosmin, Viseu, 783 - 13.9 - A
30. Franc Ioan, Viseu, 1495 - 13.4 - A
31. Vass Attila, Targu Mureș, 2142 - 13.3 - A
32. Barbos Florin, Bistrița, 635 - 13.25 - A
33. Pop Mihai, Dej, 1242 - 13.25 - A
34. Boros Mihaly, Crasna, 1312 - 13.1 - A
35. Marginean Mihai, Luna CJ, 745 - 12.9 - A
36. Orban Marc Adrian, Turda, 1144 - 12.8 - A
37. Sava Andrei, Cluj Napoca, 2213 - 12.2 - A
38. Galfi Levente, Cluj Napoca, 2220 - 12 - AW
39. Cirstean Paul, Cluj Napoca, 2981 - 12 - A
40. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1334 - 11.4 - A
41. Campean Eugen, Dej, 1296 - 11.1 - A
42. Ivascu Gavrila, Viseu, 1507 - 10.85 - A
43. Sirbu Vlad, Aiud, 1342 - 10.75 - A
44. Dimeny Alex, Crasna, 1481 - 10.75 - A
45. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1609 - 10.67 - A
46. Marian Ioan, Alba Iulia, 1243 - 10.4 - AW
47. Susman Dan, Alba Iulia, 893 - 10.36 - A
48. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 803 - 8.58 - IF
49. Pascu Gabriel, Cluj Napoca, 1774 - 8.45 - I - wildcard
50. Faltisca Eugen, Viseu, 1610 - 8.25 - IW
51. Mihut Doru, Dej, 1591 - 8 - I
52. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 3413 - 7.6 - I
53. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 2760 - 7.45 - I
54. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1696 - 7 - I
55. Sticlet Doru, Bistrița, 1390 - 6.32 - IW
56. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 3061 - 5.75 - I
57. Ariciu George, Cocorastii Mislii, 1679 - 5.5 - I
58. Radulescu Eugeniu, Turda, 2104 - 0 - I
59. Hada Calin, Luna CJ, 2189 - 0
60. Vescan Adrian, Floresti, 2210 - 0
61. Vana Florin, Turda, 2307 - 0 - A
62. Vonhaz Julia, Oradea, 2972 - 0 - F
63. Turbas Gelu, Cluj Napoca, 2998 - 0 - A
64. Layis Norbert, Cluj Napoca, 3115 - 0
65. David Zoltan, Cluj Napoca, 4340 - 0 - A
66. Preda Giani, Cluj Napoca, 4434 - 0 - A
67. Tarasescu Victor, Cluj Napoca, 4463 - 0 - A
68. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 4567 - 0 - I - wildcard
69. Vidrut Ioan, Apahida, 6001 - 0
70. Eugen Inczeffi, Cluj Napoca, 6002 - 0
71. Ifrosa Ciprian, Cluj Napoca, 6003 - 0
72. Kis Valentin, Cluj Napoca, 6004 - 0
73. Maier Silviu, Cluj Napoca, 6005 - 0
74. Corabian Daniel, Cluj Napoca, 6007 - 0
75. Vultur Adrian, Cluj Napoca, 6008 - 0
76. Timoc Bogdan, Cluj Napoca, 6009 - 0
77. Cremene Marcel, Cluj Napoca, 6010 - 0
78. Vaida Alin, Cluj Napoca, 6011 - 0
79. Daian Andrei, Sibiu, 6012 - 0
80. Bora Nicolae, Turda, 6013 - 0
Inscrieri Incepatori - sambata 13.30 - on 11/15/2019 at 6:35:43 PM
1. Onofrei Petru, Gherla, 1014 - 9.86 - IW
2. Cristea Samuel, Bistrița, 867 - 9.33 - IJ
3. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 3297 - 8.9 - IF
4. Pralea Constantin, Alba Iulia, 746 - 8.25 - IW
5. Pop Dan Cristian, Dej, 988 - 8.18 - IJ
6. Creta Petru, Luna CJ, 793 - 7.71 - I
7. Sechel Vasile, Viseu, 1598 - 7.6 - I
8. Aron Valentin, Zlatna, 1338 - 7.42 - I
9. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1470 - 6.77 - I
10. Dranca David, Aiud, 1611 - 6.33 - I
11. Cristea Daniel, Bistrița, 1282 - 6.31 - IJ
12. Negrea Adrian, Turda, 2430 - 6 - I
13. Marton Vigh, Cluj Napoca, 3490 - 6 - I
14. Hagea Andra, Aiud, 1646 - 5.85 - IJF
15. Pich Ioan, Viseu, 2031 - 5.5 - I
16. Curtea Lucas, Viseu, 3083 - 5.5 - IJ
17. Birtalan Attila, Crasna, 2669 - 5.4 - I
18. Gaciu Gabriel, Gherla, 3720 - 5.2 - I
19. Kiss Attila, Crasna, 2265 - 5 - I
20. Coldea David, Cluj Napoca, 3156 - 5 - I
21. Marin Marcel, Zlatna, 3158 - 5 - I
22. Moldovan Ioan, Viseu, 1449 - 4.9 - I
23. Deac Valentin, Viseu, 1604 - 4.53 - I - wildcard
24. Aron Razvan, Zlatna, 2267 - 4.5 - I
25. Ivascu Stefan, Viseu, 2268 - 4.5 - I
26. Curtea Daniel, Viseu, 3264 - 4.5 - IJ
27. Dirlea Ana, Aiud, 2228 - 4 - IF
28. Toader Florin, Cluj Napoca, 3333 - 4 - I
29. Serghei Dan, Turda, 2565 - 0
30. Ujvari Iosif, Cluj Napoca, 5012 - 0 - I
31. Cserei Stefan, Apahida, 6001 - 0
32. Jimborean Dorinel, Apahida, 6002 - 0
33. Bucsa Eugen Marcel, Apahida, 6003 - 0
34. Bobos Marius, Apahida, 6004 - 0
35. Konti Florin, Apahida, 6005 - 0
36. Balazs Imbre Florin, Apahida, 6006 - 0
37. Sucigan Vlad, Apahida, 6007 - 0
38. Farcas Ionel, Apahida, 6008 - 0
39. Todea Marian, Apahida, 6009 - 0
40. Cosma Stefan, Apahida, 6010 - 0
41. Precup Iarina, Cluj Napoca, 6013 - 0
42. Pavel Victor, Cluj Napoca, 6014 - 0
43. Rosca Razvan, Cluj Napoca, 6016 - 0
44. Kulcsar Lorand, Cluj Napoca, 6017 - 0
45. Moldovan Tudor, Cluj Napoca, 6018 - 0
46. Andrei Cosmin, Cluj Napoca, 6019 - 0
47. Bekefi Kriszta, Cluj Napoca, 6020 - 0
48. Suteu Andrei, Cluj Napoca, 6021 - 0
49. Ifrosa Rebeca, Cluj Napoca, 6022 - 0 - wildcard
50. Tibre Lucian, Cluj Napoca, 6023 - 0
51. Tibre Florina, Cluj Napoca, 6024 - 0
52. Iova Claudiu, Cluj Napoca, 6026 - 0
53. Cocis Serban, Cluj Napoca, 6027 - 0
54. Kovaci Radu Florin, Turda, 6028 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Parv Calin, Cluj Napoca, 1804 - 9.05 - I
2. Schuller Claudiu Florin, Cluj Napoca, 6030 - 0
3. Varga Florin, Cluj Napoca, 3358 - 4 - I
4. Adorian Ovidiu, Cluj Napoca, 6031 - 0
5. Blaga Monica, Viseu, 4526 - 0 - IF
6. Ciutre Ioan, Zalău, 3027 - 0
7. Saulean Dumitru, Targu Mureș, 6035 - 0
Lasă un comentariu:
-
Se retrage de pe lista de asteptare de la incepatori Sergiu Almajanu din Dumbravita
Lasă un comentariu:
-
Se retrage din Viseu Curtea Marcel ,Fedorciuc Gelu avansați și Ivascu Ioan de pe lista de așteptare...
Lasă un comentariu:
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: