Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul Paneth Farkas", Apahida (CJ) - 16/17.11.2019 *

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Memorialul Paneth Farkas", Apahida (CJ) - 16/17.11.2019 *

    Turneu A "Memorialul Paneth Farkas" - ediția a VII-a, Apahida - 16 - 17 noiembrie 2019


    LOCALITATEA: Apahida, jud. Cluj
    CATEGORII: Elite, Open, Avansați, Incepători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Sambătă 16 nov:
    - Avansați - 09.30
    - Incepători - 13.30

    Duminică 17 nov:
    - Open si Elite - 09.30

    SALA: Grup Scolar Pașcu - Apahida - lângă Parcul Central;
    INDICAȚII ACCES:
    CAZARE: Pensiunea Gemenii, Apahida (camera dublă 120 sau 130 lei)

    LOGISTICĂ: 14 +2 mese (Joola);
    - mingi Gewo 40+ plastic

    TAXA: 40 lei
    - juniori: 20 lei
    - persoane cu dizabilități - fără taxă
    - 1 leu/participant se va dona către AmaTur;

    Se asigură:
    - apă plată/minerală, PORCHETA in pâine;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile 1÷4 – cupe + diplome
    - locurile 5÷8 – medalii + diplome

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - ultima inscriere/retragere pe forum: Vineri 15.11 ora 21.00 (sâmbătă 16.11 - 21.00 pentru elite si open);
    - retragerile după termen si absențele vor fi penalizate conform regulamentului

    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite 36 jucători
    - Open 48 + 12
    - Avansati 84
    - Incepatori 42 + 12
    ... ... din care cate 2 wild-card la fiecare categorie.

    - în funcție de înscrierile din prima săptămână, numărul de jucatori de la fiecare categorie poate fi modificat - se va anunța în timp util daca va fi cazul.

    - Grupe inferioare de câte 5-6 jucători – se califică 4;
    - Grupe superioare de câte (3) 4 jucători – se califică primii 2
    - Fara grupe superioare la categoriile Elite si Open
    - Tablouri eliminatorii generate automat


    ORGANIZATORI:
    - Asteleanu Lucian, tel: 0740 320255
    - Bădescu Tudor, tel: 0744 557647

    ORGANIZATORI TEHNICI:
    - Miron Mihai - 0740 264046
    - Apian Florin - 0748 143566



    Logistica și standul cu materiale de tenis de masă vor fi asigurate de către Dl. Dumitru Beltechi - Emi TT - reprezentant Gewo Germania

    www.gewo-tt.com




    Vă așteptăm!
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Inscrieri Elite - duminica 09.30 - on 16-Nov-19 at 21:04:32

    1. Farcas Dan, Zalau, 6001 - 49.72 - EM
    2. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 276 - 49.1 - EM
    3. Pop Sorin, Bistrita, 457 - 43.97 - E
    4. Petrus Florin, Zalau, 121 - 43.96 - E
    5. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 16 - 43.43 - EM
    6. Nistor Dorel, Bistrita, 35 - 42.31 - EL
    7. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 46 - 42.27 - EW
    8. Galban Calin, Viseu, 44 - 41.51 - E
    9. Bardocz Szilard, Capeni, 237 - 41.24 - E
    10. Blaga Marius, Cluj Napoca, 64 - 40.49 - EMH
    11. Olahut Rares, Cehu Silvaniei, 1787 - 40.3 - E
    12. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 33 - 39.8 - E
    13. Boeriu Cezara, Targu Mures, 87 - 39.2 - ELF
    14. Mihalca Mihai, Bistrita, 124 - 39.19 - E
    15. Savu Cristian, Oradea, 15 - 39.13 - E
    16. Craciun Calin, Oradea, 238 - 38.47 - E
    17. Sufletel Radu, Alba Iulia, 20 - 38.12 - EW
    18. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 470 - 37.2 - E
    19. Mocean Dan, Cluj Napoca, 129 - 36.79 - E
    20. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 1124 - 36.65 - E
    21. Oprea Adrian, Lugoj, 38 - 36.35 - E
    22. Ticala Vasile Jr, Viseu, 308 - 36.31 - E
    23. Apian Florin, Bistrita, 62 - 36.19 - E
    24. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 36 - 36.18 - E
    25. Mican Nicolae, Dej, 43 - 35.08 - E
    26. Carpaci Alexandru, Ludus, 181 - 34.83 - EW
    27. Balogh Attila, Oradea, 95 - 34.42 - E
    28. Galiu Mihai, Brasov, 184 - 33.91 - E
    29. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 193 - 33.74 - E
    30. Ciortescu Cristi, Iasi, 47 - 33.04 - E
    31. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 452 - 31.32 - O
    32. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 1020 - 26.87 - EMF
    33. Ferenczi Zita, Cluj Napoca, 2247 - 23.4 - EMF
    34. Bucur Dan, Cisnadie, 408 - 20.61 - O
    35. Parjol Rares, Cluj Napoca, 1538 - 0 - E
    36. Iusan Mircea, Cluj Napoca, 6002 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Codau Vlad, Oradea, 189 - 34.06 - E



    Inscrieri Open - duminica 09.30 - on 16-Nov-19 at 21:05:04

    1. Kaposta Victor, Arad, 49 - 32.89 - O
    2. Catricicau Adrian, Baia Mare, 157 - 32.8 - O
    3. Miron Mihai, Cluj Napoca, 886 - 32.8 - OH
    4. Preda Ionut, Moinesti, 1036 - 32.8 - O
    5. Motorga Dorin, Targu Mures, 66 - 32.54 - O
    6. Butura Vasile, Alba Iulia, 216 - 32.25 - O
    7. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 32.19 - OW
    8. Bothazan Florin, Dej, 663 - 31.85 - O
    9. Mal Calin, Baia Mare, 1119 - 31.7 - O
    10. Singeorzan Cornel, Bistrita, 699 - 31.25 - O
    11. Ambrus Szilard, Ludus, 248 - 30.9 - OJ
    12. Istrate Cristian, Bucuresti, 68 - 30.7 - OW
    13. Balla Peter, Toplita, 1247 - 30.7 - O
    14. Szalay Liviu, Oradea, 78 - 30.3 - O
    15. Husa Gelu, Zalau, 286 - 29.78 - O
    16. Groza Florin, Cluj Napoca, 1092 - 29.6 - OW
    17. Mal Denis, Baia Mare, 265 - 29.45 - O
    18. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 412 - 29.11 - O
    19. Bora Nicolae, Alba Iulia, 694 - 28.77 - O
    20. Babics Tamas, Gheorgheni, 171 - 28.47 - O
    21. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 517 - 28.3 - O
    22. Gecse Alpar, Chibed, 104 - 28.06 - O
    23. Szakacs Raul, Deva, 1249 - 28 - O
    24. Pop Stefan, Zalau, 1086 - 27.95 - OL
    25. Vass Alexander, Cluj Napoca, 1343 - 27.5 - O
    26. Varadi Tudor Calin, Brad, 756 - 26.9 - O
    27. Dirlea Ioan, Aiud, 166 - 26.14 - OH
    28. Coroian Claudiu, Gherla, 1136 - 25.95 - O
    29. Janosi Attila, Targu Mures, 154 - 25.49 - O
    30. Feher Robert, Turda, 548 - 25.2 - O
    31. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 776 - 24.6 - O
    32. Peta Octavian, Cluj Napoca, 280 - 24.19 - OW
    33. Grosan Mircea, Dej, 1038 - 23.9 - O
    34. Chira Camelia, Baia Mare, 710 - 23.58 - OJF
    35. Veres Janos, Targu Mures, 334 - 23.05 - OW
    36. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 198 - 22.62 - O
    37. Tanc Florin, Oradea, 444 - 22.31 - O
    38. Horotan Catalin, Baia Mare, 361 - 22.06 - O
    39. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 190 - 21.78 - O
    40. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 1361 - 21.2 - O
    41. Maximciuc Felix, Baia Mare, 2353 - 20.6 - O
    42. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 573 - 20.47 - OW
    43. Sava Petru, Cluj Napoca, 1104 - 20.3 - O
    44. Spaller Tiberiu, Nasaud, 371 - 20.26 - O
    45. Pop Danut, Dej, 399 - 20.12 - O
    46. Vecian Marius, Cluj Napoca, 972 - 20 - O
    47. Halasz Peter, Oradea, 448 - 19.76 - A
    48. Susan Mircea, Alba Iulia, 754 - 19.28 - A
    49. Andreica Daniel, Viseu, 466 - 18.78 - A
    50. Chira Angel, Baia Mare, 941 - 18.33 - AW
    51. Pop Ioan, Bistrita, 963 - 15.68 - AW
    52. Weisz Zsofia, Targu Mures, 1140 - 14.65 - ALJF
    53. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 738 - 13.87 - A
    54. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 816 - 13.73 - A
    55. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 833 - 13.36 - A
    56. Makszin Dacian, Cluj Napoca, 4387 - 0 - AH
    57. Manzat Dan, Cluj Napoca, 4388 - 0 - AW
    58. Hurloi Isabela, Cluj Napoca, 6002 - 0
    59. Szanto Gyula, Ungaria, 6003 - 0
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Rezervat ...
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        1.CSEREI STEFAN APAHIDA .începători
        1.JIMBOREAN DORINEL. APAHIDA. începători
        3.BUCSA EUGEN MARCEL.APAHIDA.incepatori
        4.BOBOS MARIUS. APAHIDA. începători
        5.KONTI FLORIN .APAHIDA. începători
        6.VIDRUT IOAN.APAHIDA.avansati
        7.BALAZS IMBRE FLORIN.APAHIDA.incepatori
        8.SUCIGAN VLAD.APAHIDA.incepatori
        9.FARCAS IONEL.APAHIDA.incepatori
        10.TODEA ADRIAN.APAHIDA.incepatori
        11.COSMA STEFAN. APAHIDA.incepatori
        12.EUGEN INCZEFFI. CLUJ avansati

        Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Țigăroi Florin
          CLUJ NAPOCA
          Open

          Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Se inscrie la incepatori Creta Petru din Luna Cluj. Orban Marc Adrian la avansati si Feher Robert la open. Ambii din turda. Multumesc

            Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Se inscriu:
              Ifrosa Petru- Cluj - Avansati
              Preda Giani- Cluj - Avansati
              Kiss Jancsi - Cluj - Avansati
              Fodor Iosif - Cluj - Avansati
              Hriscu Florentina - Cluj - Incepatori
              Ifrosa Ciprian- Cluj - Avansati
              Vulturar Tabita - Cluj - Incepatori
              Radu Serban - Cluj - Open
              Ploscaru Bogdan - Cluj - Open
              Nittaku Bloodwood
              FH : Joola Rhyzm-P
              BH : Andro Hexer Power Grip SFX

              Comentariu


              • #8
                Zamblau Ionuț, Elite, Cluj-Napoca

                Trimis de pe al meu EVA-L19 folosind Tapatalk
                Xoim Ice Cream AZX
                FH Xiom Omega 7 Tour
                BH Nittaku Moristo SP Ax

                Comentariu


                • #9
                  Marton Vigh - Cluj - Incepatori
                  Zahan Florin - Cluj - Incepatori
                  Nittaku Bloodwood
                  FH : Joola Rhyzm-P
                  BH : Andro Hexer Power Grip SFX

                  Comentariu


                  • #10
                    Turbas Gelu, Cluj - avansati !
                    orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

                    Comentariu


                    • #11
                      Vecian Marius,open,Sólyom Sándor Avansați,Cluj Napoca

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Alba Iulia :Pralea Constantin,Alb Sorin,Costea Mircea-incepatori. Multumesc!

                        Comentariu


                        • #13
                          Se înscrie Ariciu George la avansați!


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Aron Valentin,Aron Răzvan, Marin Marcel din Zlatna și Hohoi Alessandro din Cugir la Începători.

                            Comentariu


                            • #15
                              Mican Nicolae - Elite - Dej
                              Miclos Andrei - Open - Dej
                              Bothazan Florin - Open - Dej
                              Grosan Mircea - Open - Dej
                              Coroian Claudiu -Open - Gherla
                              Campean Eugen - Open - Dej

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X