Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Pro Activ", Botoșani - 09.11.2019

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Bună ziua ! Se înscrie Arseniuc Alexandru din Câmpulung Moldovenesc la categoria Elite/Open. Vă rog frumos să îmi spuneți dacă pot să mai fiu înscris la turneu, astfel să nu fac un drum degeaba. Mulțumesc frumos !

    Comentariu


    • #32
      Te așteptăm cu mare drag . Ora de incepere pentru categoria E/O este 13:00. O seară frumoasă tuturor.

      Comentariu


      • #33
        mai Doru ai uitat sa ma treci pe tabel

        Comentariu


        • #34
          S-a rezolvat. Colegul de la tehnic este atent la tot ce mișcă . Așa că : să ne revedem cu bine maine dimineață .

          Comentariu


          • #35
            Se transfera Mihailova Victoria la categoria Elite/Open.

            Se inscrie Salavastru Petru la categoria Elite/Open.

            Comentariu


            • #36
              Grupe inferioare A/I
              1 Donisan Costel Sahlean Alexandru Silvestru Aluculesa Radu Arhip George Bilt Cristian
              2 Rauh Andrei Baciu Adrian Alexandru Liviu Jurgiu Marian Mihalache Doru
              3 Albu Constantin Stefan Narcis Robu Valentin Rauh Victor Sincovita Georgel
              4 Ilie Aurelian Daraba Gabriel Avram Marian Ciurlica Mugurel Bujorean Beni
              5 Aparaschivei Marcel Olteanu Gabriel Iurea Marian Galca Cristian Mihailov Serghei Lazar Davide

              Comentariu


              • #37
                Gr.inferioara nr. 1 - A/I
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 DONISAN COSTEL PASCANI
                3-1
                3-0
                3-0
                3-0
                4
                1
                2 SAHLEAN ALEXANDRU SILVESTRU PARTESTII DE JOS
                1-3
                0-3
                3-0
                1-3
                1
                4
                3 ALUCULESA RADU BOTOSANI
                0-3
                3-0
                3-0
                3-0
                3
                2
                4 ARHIP GEORGE BOTOSANI
                0-3
                0-3
                0-3
                1-3
                0
                5 BILT CRISTIAN SUCEAVA
                0-3
                3-1
                0-3
                3-1
                2
                3
                Gr.inferioara nr. 2 - A/I
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 RAUH ANDREI MOLDOVA
                3-1
                3-0
                3-0
                3-2
                4
                1
                2 BACIU ADRIAN PASCANI
                1-3
                3-0
                3-1
                3-1
                3
                2
                3 ALEXANDRU LIVIU BOTOSANI
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                4 JURGIU MARIAN BOTOSANI
                0-3
                1-3
                3-0
                1-3
                1
                4
                5 MIHALACHE DORU SUCEAVA
                2-3
                1-3
                3-0
                3-1
                2
                3
                Gr.inferioara nr. 3 - A/I
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
                1-3
                3-1
                3-0
                3-0
                3
                2
                2 STEFAN NARCIS BOTOSANI
                3-1
                3-2
                3-0
                3-2
                4
                1
                3 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                1-3
                2-3
                3-0
                3-0
                2
                3
                4 RAUH VICTOR MOLDOVA
                0-3
                0-3
                0-3
                1-3
                0
                5 SINCOVITA GEORGEL MIHAI EMINESCU
                0-3
                2-3
                0-3
                3-1
                1
                4
                Gr.inferioara nr. 4 - A/I
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 ILIE AURELIAN BOTOSANI
                3-1
                3-0
                3-0
                3-0
                4
                1
                2 DARABA GABRIEL BOTOSANI
                1-3
                3-0
                3-0
                3-1
                3
                2
                3 AVRAM MARIAN BOTOSANI
                0-3
                0-3
                0-3
                3-0
                1
                4
                4 CIURLICA MUGUREL PASCANI
                0-3
                0-3
                3-0
                2-3
                1
                3
                5 BUJOREAN BENI SUCEAVA
                0-3
                1-3
                0-3
                3-2
                1
                Gr.inferioara nr. 5 - A/I
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
                1-3
                3-0
                3-2
                3-0
                3-1
                4
                3
                2 OLTEANU GABRIEL VASLUI
                3-1
                3-0
                1-3
                3-0
                3-0
                4
                2
                3 IUREA MARIAN BOTOSANI
                0-3
                0-3
                0-3
                1-3
                1-3
                0
                4 GALCA CRISTIAN IASI
                2-3
                3-1
                3-0
                3-0
                3-1
                4
                1
                5 MIHAILOV SERGHEI MOLDOVA
                0-3
                0-3
                3-1
                0-3
                3-2
                2
                4
                6 LAZAR DAVIDE SUCEAVA
                1-3
                0-3
                3-1
                1-3
                2-3
                1
                Calificati in eliminatorii - A/I
                1 Donisan Costel Aluculesa Radu Bilt Cristian Sahlean Alexandru Silvestru
                2 Rauh Andrei Baciu Adrian Mihalache Doru Jurgiu Marian
                3 Stefan Narcis Albu Constantin Robu Valentin Sincovita Georgel
                4 Ilie Aurelian Daraba Gabriel Ciurlica Mugurel Avram Marian
                5 Galca Cristian Olteanu Gabriel Aparaschivei Marcel Mihailov Serghei
                Ultima editare de popescu doru viorel; 09.nov.2019, 12:00.

                Comentariu


                • #38
                  Eliminatorii A/I

                  1. Donisan Costel
                  -------------------- Donisan Costel 3-0
                  32. Bye
                  ----------------------------------- Donisan Costel 3-0
                  17. Avram Marian
                  -------------------- Avram Marian 3-1
                  16. Mihailov Serghei
                  -------------------------------------------------- Donisan Costel 3-1
                  9. Baciu Adrian
                  -------------------- Baciu Adrian 3-0
                  24. Bye
                  ----------------------------------- Baciu Adrian 3-0
                  25. Bye
                  -------------------- Albu Constantin 3-0
                  8. Albu Constantin

                  ----------------------------------------------------------------- Donisan Costel 3-2

                  5. Galca Cristian
                  -------------------- Galca Cristian 3-0
                  28. Bye
                  ----------------------------------- Mihalache Doru 3-0
                  21. Bye
                  -------------------- Mihalache Doru 3-0
                  12. Mihalache Doru
                  -------------------------------------------------- Ilie Aurelian 3-0
                  13. Robu Valentin
                  -------------------- Sahlean Alexandru Silvestru 3-0
                  20. Sahlean Alexandru Silvestru
                  ----------------------------------- Ilie Aurelian 3-0
                  29. Bye
                  -------------------- Ilie Aurelian 3-0
                  4. Ilie Aurelian

                  -------------------------------------------------------------------------------- Rauh Andrei 3-2

                  3. Stefan Narcis
                  -------------------- Stefan Narcis 3-0
                  30. Bye
                  ----------------------------------- Stefan Narcis 3-0
                  19. Jurgiu Marian
                  -------------------- Ciurlica Mugurel 3-0
                  14. Ciurlica Mugurel
                  -------------------------------------------------- Stefan Narcis 3-1
                  11. Bilt Cristian
                  -------------------- Bilt Cristian 3-0
                  22. Bye
                  ----------------------------------- Bilt Cristian 3-1
                  27. Bye
                  -------------------- Olteanu Gabriel 3-0
                  6. Olteanu Gabriel

                  ----------------------------------------------------------------- Rauh Andrei 3-0

                  7. Daraba Gabriel
                  -------------------- Daraba Gabriel 3-0
                  26. Bye
                  ----------------------------------- Daraba Gabriel 3-2
                  23. Bye
                  -------------------- Aluculesa Radu 3-0
                  10. Aluculesa Radu
                  -------------------------------------------------- Rauh Andrei 3-0
                  15. Aparaschivei Marcel
                  -------------------- Aparaschivei Marcel 3-2
                  18. Sincovita Georgel
                  ----------------------------------- Rauh Andrei 3-2
                  31. Bye
                  -------------------- Rauh Andrei 3-0
                  2. Rauh Andrei




                  Finala mica - A/I

                  Ilie Aurelian
                  -------------------- Ilie Aurelian 3-1
                  Stefan Narcis
                  Ultima editare de popescu doru viorel; 09.nov.2019, 15:12.

                  Comentariu


                  • #39
                    Clasament A/I

                    1. Rauh Andrei - Moldova
                    2. Donisan Costel - Pascani
                    3. Ilie Aurelian - Botosani
                    4. Stefan Narcis - Botosani
                    5 -- 8
                    Daraba Gabriel - Botosani
                    Baciu Adrian - Pascani
                    Mihalache Doru - Suceava
                    Bilt Cristian - Suceava
                    9 -- 16
                    Aparaschivei Marcel - Botosani
                    Avram Marian - Botosani
                    Sahlean Alexandru Silvestru - Partestii de Jos
                    Ciurlica Mugurel - Pascani
                    Aluculesa Radu - Botosani
                    Albu Constantin - Suceava
                    Galca Cristian - Iasi
                    Olteanu Gabriel - Vaslui
                    17 -- 20
                    Sincovita Georgel - Mihai Eminescu
                    Mihailov Serghei - Moldova
                    Robu Valentin - Botosani
                    Jurgiu Marian - Botosani
                    21 -- 22 1v gr.inf.
                    Bujorean Beni - Suceava
                    Lazar Davide - Suceava
                    23 -- 26 0v gr.inf.
                    Alexandru Liviu - Botosani
                    Iurea Marian - Botosani
                    Arhip George - Botosani
                    Rauh Victor - Moldova
                    Ultima editare de popescu doru viorel; 09.nov.2019, 15:13.

                    Comentariu


                    • #40
                      Grupe inferioare E/O
                      1 Albu Catalin Morosan Marian Arseniuc Alexandru Mihailova Victoria Salavastru Petru
                      2 Zamfiroaia Sorin Pascu Marius Mahu Bogdan Vieru Costica Mita Augustin

                      Comentariu


                      • #41
                        Gr.inferioara nr. 1 - E/O
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 ALBU CATALIN PASCANI
                        3-1
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        4
                        1
                        2 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
                        1-3
                        3-1
                        3-2
                        3-1
                        3
                        2
                        3 ARSENIUC ALEXANDRU CAMPULUNG MOLD
                        1-3
                        1-3
                        0-3
                        3-1
                        1
                        4
                        4 MIHAILOVA VICTORIA MOLDOVA
                        1-3
                        2-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        3
                        5 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
                        0-3
                        1-3
                        1-3
                        0-3
                        0
                        Gr.inferioara nr. 2 - E/O
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI
                        3-1
                        3-0
                        3-2
                        3-0
                        4
                        1
                        2 PASCU MARIUS CAMPULUNG MOLD
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        2
                        3 MAHU BOGDAN PASCANI
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        3-0
                        1
                        4
                        4 VIERU COSTICA BOTOSANI
                        2-3
                        0-3
                        3-1
                        3-2
                        2
                        3
                        5 MITA AUGUSTIN DOROHOI
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        2-3
                        0

                        Comentariu


                        • #42
                          Calificati in eliminatorii - E/O
                          1 Albu Catalin Morosan Marian Mihailova Victoria Arseniuc Alexandru
                          2 Zamfiroaia Sorin Pascu Marius Vieru Costica Mahu Bogdan

                          Comentariu


                          • #43
                            Eliminatorii E/O

                            1. Albu Catalin
                            -------------------- Albu Catalin 3-1
                            8. Mahu Bogdan
                            ----------------------------------- Albu Catalin 3-0
                            5. Mihailova Victoria
                            -------------------- Pascu Marius 3-1
                            4. Pascu Marius
                            -------------------------------------------------- Albu Catalin 3-1
                            3. Morosan Marian
                            -------------------- Morosan Marian 3-2
                            6. Vieru Costica
                            ----------------------------------- Morosan Marian 3-0
                            7. Arseniuc Alexandru
                            -------------------- Arseniuc Alexandru 3-0
                            2. Zamfiroaia Sorin

                            Finala mica - E/O

                            Pascu Marius
                            -------------------- Pascu Marius 3-0
                            Arseniuc Alexandru
                            Ultima editare de popescu doru viorel; 09.nov.2019, 17:10.

                            Comentariu


                            • #44
                              Clasament E/O

                              1. Albu Catalin - Pascani
                              2. Morosan Marian - Suceava
                              3. Pascu Marius - Campulung Mold
                              4. Arseniuc Alexandru - Campulung Mold
                              5 -- 8
                              Mahu Bogdan - Pascani
                              Vieru Costica - Botosani
                              Mihailova Victoria - Moldova
                              Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
                              9 -- 10 0v gr.inf.
                              Salavastru Petru - Botosani
                              Mita Augustin - Dorohoi

                              Comentariu


                              • #45
                                Felicitari jucatorilor Pascaneni pentru rezultatele obtinute!

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X