Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Sântimbru", Sântimbru (Ciuc) - 30.11.2019.

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Sântimbru", Sântimbru (Ciuc) - 30.11.2019.

    Localitatea: Sântimbru, jud. Harghita
    Data: Sâmbătă, 30 noiembrie 2019
    Categoria turneului
    : Open + Elite; Avansați + Începători.
    Ora de începere:
    08.00-08.30 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile.
    Locația: Casa de Cultură, Str. Principală, nr. 587.

    Logistică
    : 8 mese (7 aprobate ITTF + 1 RTC).
    Spațiu de joc: pardoseală.
    Contribuția participanților: 35 lei, din care 1 leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    - apă minerală 2 litri,
    - gustare de mic dejun,
    - gustare la prânz, cu surpriză.
    Material de premiere:
    - Locurile 1-4 – cupă + medalie + diplomă,
    - Locurile 5-8 – medalie + diplomă.

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri, 29.11.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen vor fi sancționate conform regulamentului circuitului, cu 3 puncte N;

    Sistemul de joc:

    2 turnee - E/O și A/I
    -E/O (jucătorii cu media peste 19,99 și ceilalți doritori cf. regulamentului în vigoare);
    -A/I (jucătorii cu media sub 20,00).

    - număr maxim de participanţi: 24 E/O, 24 A/I, care poate fi modificat după mersul înscrierilor și în 18 E/O, 30 A/I.
    - se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5).
    - grupe inferioare (5-6 jucători, dupa MP, regula şarpelui, cu ceva permutări între localităţi unde este cazul) - se califică primii 4;
    - grupe superioare de 3 sau 4 - câte un loc 1/2/3/4 din inferioare, se califică primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjează pe tablou după numărul grupei superioare, locurile 2 vor fi trase la sorţi (de butonul auto + se vor putea întâlni doar in finală cu adversarii din grupele superioare).

    ORGANIZATOR:
    - Geréd Ferenc (0747560611)


    ]https://postimg.cc/image/3exiqd4vln/]"]Error 404 (Not found)[/url]

    sala mare:

    ]https://postimg.cc/image/6vclwmv3l7/]"]Error 404 (Not found)[/url]

    scena:

    ]"]Error 404 (Not found)

    sălile adiacente:

    ]https://postimg.cc/image/99vjwc3hln/]"]Error 404 (Not found)[/url]
    Ultima editare de CKA; 11.nov.2019, 17:19.

  • #2
    După mersul înscrierilor s-a decis: 21 E/O, 40A/I.

    - grupe inferioare (4-5 jucători, dupa MP, regula şarpelui, cu ceva permutări între localităţi unde este cazul) - se califică toti (la E/O daca numarul participantilor va scade sub 19 se va juca probabil cu grupe de 5-6, cu 4 calificati);

    - grupe superioare - câte un loc 1/2/3/4(/5) din inferioare, se califică primii 2;



    ]"]Error 404 (Not found)

    Inscrieri Elite/Open 21 - on 30/11/2019 at 7:05:39 PM

    1. Stefan Patrick, Brasov, 42 - 34.88 - E
    2. Denes Ferenc, Praid, 113 - 33.86 - EW
    3. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 76 - 30.56 - O
    4. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 719 - 30 - O
    5. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 139 - 28.98 - O
    6. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 406 - 28.95 - OW
    7. Kincses Jozsef, Praid, 377 - 28.85 - O
    8. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 404 - 28.52 - O
    9. Majai Lehel, Sovata, 736 - 27.8 - O
    10. Lovin Eusebiu, Comanesti, 175 - 26.37 - OW
    11. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 159 - 25.54 - OW
    12. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 774 - 23.03 - OW
    13. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 742 - 21.2 - OW
    14. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc, 1201 - 21.15 - O
    15. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 931 - 20.4 - O
    16. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 281 - 20.37 - O
    17. Craciun Gheorghe, Miercurea Ciuc, 1336 - 16.5 - A

    Absente N - Elite/Open 21
    Dombi Tihamer - Miercurea Ciuc
    #82


    Grupe inferioare Elite/Open 21
    1 Stefan Patrick Lakatos Zsolt Kincses Jozsef Imecs Attila Nistor Iosif
    2 Denes Ferenc Petho Mihaly Persa Florin Fancsali Kalman Kelemen Laszlo Craciun Gheorghe
    3 Laszlo Levente Orosz Attila Majai Lehel Lovin Eusebiu Kovacs Istvan Canea Kocsis Andras

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open 21
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STEFAN PATRICK BRASOV
    3-2
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    2 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    3 KINCSES JOZSEF PRAID
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    4 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    3
    5 NISTOR IOSIF MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open 21
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DENES FERENC PRAID
    3-0
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    1
    2 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    4
    3 PERSA FLORIN SFANTU GHEORGHE
    3-1
    3-2
    0-3
    3-2
    1-3
    3
    3
    4 FANCSALI KALMAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    5 KELEMEN LASZLO MIERCUREA CIUC
    3-0
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    2
    6 CRACIUN GHEORGHE MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-2
    3-1
    2-3
    1-3
    2
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open 21
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
    2 OROSZ ATTILA MIERCUREA CIUC
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 MAJAI LEHEL SOVATA
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    3
    5 KOVACS ISTVAN MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    6 CANEA KOCSIS ANDRAS TARGU SECUIESC
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1

    Calificati in superioare - Elite/Open 21
    1 Kincses Jozsef Stefan Patrick Imecs Attila Lakatos Zsolt
    2 Denes Ferenc Fancsali Kalman Persa Florin Petho Mihaly
    3 Laszlo Levente Orosz Attila Lovin Eusebiu Majai Lehel

    Grupe superioare Elite/Open 21
    1 Kincses Jozsef Persa Florin Lovin Eusebiu
    2 Denes Ferenc Imecs Attila Majai Lehel
    3 Laszlo Levente Stefan Patrick Petho Mihaly
    4 Orosz Attila Fancsali Kalman Lakatos Zsolt
    Gr.superioara nr. 1 - Elite/Open 21
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KINCSES JOZSEF PRAID
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 PERSA FLORIN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    0
    3 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
    2-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 2 - Elite/Open 21
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DENES FERENC PRAID
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 MAJAI LEHEL SOVATA
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Elite/Open 21
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-0
    1
    2
    2 STEFAN PATRICK BRASOV
    3-0
    3-2
    2
    1
    3 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Elite/Open 21
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 OROSZ ATTILA MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 FANCSALI KALMAN MIERCUREA CIUC
    1-3
    1-3
    0
    3 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-1
    1
    2

    Calificati in eliminatorii - Elite/Open 21
    1 Kincses Jozsef Lovin Eusebiu
    2 Denes Ferenc Imecs Attila
    3 Stefan Patrick Laszlo Levente
    4 Orosz Attila Lakatos Zsolt

    Eliminatorii Elite/Open 21

    1. Kincses Jozsef
    -------------------- Kincses Jozsef 3-0
    8. Laszlo Levente
    ----------------------------------- Orosz Attila 3-0
    5. Imecs Attila
    -------------------- Orosz Attila 3-0
    4. Orosz Attila
    -------------------------------------------------- Stefan Patrick 3-2
    3. Stefan Patrick
    -------------------- Stefan Patrick 3-0
    6. Lovin Eusebiu
    ----------------------------------- Stefan Patrick 3-2
    7. Lakatos Zsolt
    -------------------- Denes Ferenc 3-1
    2. Denes Ferenc


    Clasament Elite/Open 21

    1. Stefan Patrick - Brasov
    2. Orosz Attila - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Denes Ferenc - Praid
    Kincses Jozsef - Praid
    5 -- 8
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Majai Lehel - Sovata
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    13 -- 14 2v gr.inf.
    Kelemen Laszlo - Miercurea Ciuc
    Craciun Gheorghe - Miercurea Ciuc
    15 -- 16 1v gr.inf.
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    17 -- 0v gr.inf.
    Kovacs Istvan - Miercurea Ciuc





    Inscrieri Avansati/Incepatori - 40 - on 30/11/2019 at 7:11:51 PM

    1. Loghin Florin, Brasov, 258 - 18.64 - A
    2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 481 - 18.19 - AW
    3. Bedo Jozsef, Suseni, 325 - 17.75 - A
    4. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 575 - 17.17 - A
    5. Irimia Sorin, Moinesti, 2002 - 16.9 - A
    6. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta, 2571 - 16.7 - A
    7. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 497 - 16.46 - A
    8. Kis Istvan, Brasov, 382 - 16.05 - AW
    9. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 430 - 15.98 - A
    10. Csurulya Gyula, Miercurea Ciuc, 947 - 15.93 - A
    11. Vancsa Zoltan, Miercurea Ciuc, 998 - 15.77 - A
    12. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 396 - 15.73 - A
    13. Simo Jozsef Tibor, Miercurea Ciuc, 1287 - 14.9 - A
    14. Vitos Laszlo, Miercurea Ciuc, 2866 - 13.6 - A
    15. Tirlea Gheorghe, Brasov, 526 - 13.1 - A
    16. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 961 - 12.63 - A
    17. Antal Csaba, Miercurea Ciuc, 1900 - 10.8 - A
    18. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1068 - 10.66 - A
    19. Pirvu Cornel, Moinesti, 1350 - 10.63 - A
    20. Ionita Adrian, Brasov, 846 - 10.56 - A
    21. Kelemen Miklos, Miercurea Ciuc, 790 - 10.14 - A
    22. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 872 - 10.12 - A
    23. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1241 - 9.55 - I
    24. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 750 - 9.24 - I
    25. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 734 - 8.99 - I
    26. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1021 - 8.53 - I
    27. Bartos Csongor, Miercurea Ciuc, 869 - 8.43 - I
    28. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1769 - 7.35 - I
    29. Elekes Levente, Miercurea Ciuc, 1933 - 7.1 - I
    30. Jakab Szabolcs, Santimbru, 1392 - 7.08 - I
    31. Pirvu Patrik Emanuel, Moinesti, 1476 - 6.73 - I
    32. Lenart Kendi Istvan, Targu Secuiesc, 3451 - 6.7 - I
    33. Mihalcz Szilard Istvan, Sanmartin, 2672 - 6 - I
    34. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1171 - 4.36 - I
    35. Kanabe Tibor, Miercurea Ciuc, 3600 - 0
    36. Fodor Istvan, Santimbru, 3991 - 0
    37. Ballo Szabolcs, Miercurea Ciuc, 6002 - 0
    38. Laszlo Ede, Miercurea Ciuc, 6003 - 0
    39. Jakab Zsombor, Santimbru, 6004 - 0
    40. Pal Zsolt, Santimbru, 6007 - 0

    Retrageri R2 - Avansati/Incepatori - 40
    Apopei Rares Gabriel - Brasov
    #89

    Absente N - Avansati/Incepatori - 40
    Jakab Andras - Santimbru
    #79


    Grupe inferioare Avansati/Incepatori - 40
    1 Loghin Florin Pirvu Cornel Kelemen Miklos Pal Zsolt
    2 Bartha Istvan Zsolt Ionita Adrian Miklos Botond Ballo Szabolcs
    3 Bedo Jozsef Bordas Laszlo Andras Zoltan Laszlo Ede
    4 Demeter Arpad Antal Csaba Gita Dan Jakab Zsombor
    5 Irimia Sorin Lorincz Zoltan Ambrus Zoltan Fodor Istvan
    6 Bartha Laszlo Sr Tirlea Gheorghe Beke Hunor Kanabe Tibor
    7 Gered Ferenc Vitos Laszlo Elekes Csaba Stoicescu Gheorghe
    8 Kis Istvan Simo Jozsef Tibor Bartos Csongor Mihalcz Szilard Istvan
    9 Vaszi Denes Kontzey Jozsef Elekes Levente Pirvu Patrik Emanuel
    10 Csurulya Gyula Vancsa Zoltan Jakab Szabolcs Lenart Kendi Istvan


    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 PIRVU CORNEL MOINESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 KELEMEN MIKLOS MIERCUREA CIUC
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    4 PAL ZSOLT SANTIMBRU
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    1
    2 IONITA ADRIAN BRASOV
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    3 MIKLOS BOTOND MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 BALLO SZABOLCS MIERCUREA CIUC
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BEDO JOZSEF SUSENI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BORDAS LASZLO SANTIONLUNCA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 ANDRAS ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    4 LASZLO EDE MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 ANTAL CSABA MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    3 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 JAKAB ZSOMBOR SANTIMBRU
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IRIMIA SORIN MOINESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 AMBRUS ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    4 FODOR ISTVAN SANTIMBRU
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARTHA LASZLO SR VALEA SCURTA
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 BEKE HUNOR MIERCUREA CIUC
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    4 KANABE TIBOR MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERED FERENC MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 VITOS LASZLO MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 ELEKES CSABA VALEA SCURTA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    4 STOICESCU GHEORGHE IEDERA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 KIS ISTVAN BRASOV
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 SIMO JOZSEF TIBOR MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 BARTOS CSONGOR MIERCUREA CIUC
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    4 MIHALCZ SZILARD ISTVAN SANMARTIN
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.inferioara nr. 9 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 KONTZEY JOZSEF TARGU SECUIESC
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    3
    3 ELEKES LEVENTE MIERCUREA CIUC
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    4 PIRVU PATRIK EMANUEL MOINESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    Gr.inferioara nr. 10 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CSURULYA GYULA MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 VANCSA ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 JAKAB SZABOLCS SANTIMBRU
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    4 LENART KENDI ISTVAN TARGU SECUIESC
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4

    Calificati in superioare - Avansati/Incepatori - 40
    1 Loghin Florin Pirvu Cornel Kelemen Miklos Pal Zsolt
    2 Bartha Istvan Zsolt Miklos Botond Ionita Adrian Ballo Szabolcs
    3 Bedo Jozsef Bordas Laszlo Laszlo Ede Andras Zoltan
    4 Demeter Arpad Gita Dan Antal Csaba Jakab Zsombor
    5 Irimia Sorin Lorincz Zoltan Ambrus Zoltan Fodor Istvan
    6 Tirlea Gheorghe Bartha Laszlo Sr Beke Hunor Kanabe Tibor
    7 Gered Ferenc Vitos Laszlo Elekes Csaba Stoicescu Gheorghe
    8 Simo Jozsef Tibor Kis Istvan Bartos Csongor Mihalcz Szilard Istvan
    9 Vaszi Denes Pirvu Patrik Emanuel Kontzey Jozsef Elekes Levente
    10 Vancsa Zoltan Csurulya Gyula Jakab Szabolcs Lenart Kendi Istvan

    Grupe superioare Avansati/Incepatori - 40
    1 Loghin Florin Gita Dan Laszlo Ede Ballo Szabolcs
    2 Bartha Istvan Zsolt Lorincz Zoltan Antal Csaba Andras Zoltan
    3 Bedo Jozsef Bartha Laszlo Sr Ambrus Zoltan Jakab Zsombor
    4 Demeter Arpad Vitos Laszlo Beke Hunor Fodor Istvan
    5 Irimia Sorin Kis Istvan Elekes Csaba Kanabe Tibor
    6 Tirlea Gheorghe Pirvu Patrik Emanuel Bartos Csongor Stoicescu Gheorghe
    7 Gered Ferenc Csurulya Gyula Kontzey Jozsef Mihalcz Szilard Istvan
    8 Simo Jozsef Tibor Pirvu Cornel Jakab Szabolcs Elekes Levente
    9 Vaszi Denes Miklos Botond Kelemen Miklos Lenart Kendi Istvan
    10 Vancsa Zoltan Bordas Laszlo Ionita Adrian Pal Zsolt

    Gr.superioara nr. 1 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3 LASZLO EDE MIERCUREA CIUC
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4 BALLO SZABOLCS MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 LORINCZ ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 ANTAL CSABA MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 ANDRAS ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BEDO JOZSEF SUSENI
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 BARTHA LASZLO SR VALEA SCURTA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3 AMBRUS ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 JAKAB ZSOMBOR SANTIMBRU
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DEMETER ARPAD MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 VITOS LASZLO MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 BEKE HUNOR MIERCUREA CIUC
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4 FODOR ISTVAN SANTIMBRU
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IRIMIA SORIN MOINESTI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 KIS ISTVAN BRASOV
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 ELEKES CSABA VALEA SCURTA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 KANABE TIBOR MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 PIRVU PATRIK EMANUEL MOINESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3 BARTOS CSONGOR MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    4 STOICESCU GHEORGHE IEDERA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERED FERENC MIERCUREA CIUC
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2 CSURULYA GYULA MIERCUREA CIUC
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    3 KONTZEY JOZSEF TARGU SECUIESC
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    2
    4 MIHALCZ SZILARD ISTVAN SANMARTIN
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIMO JOZSEF TIBOR MIERCUREA CIUC
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 PIRVU CORNEL MOINESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    3 JAKAB SZABOLCS SANTIMBRU
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    4 ELEKES LEVENTE MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 9 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VASZI DENES MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 MIKLOS BOTOND MIERCUREA CIUC
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    3 KELEMEN MIKLOS MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 LENART KENDI ISTVAN TARGU SECUIESC
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 10 - Avansati/Incepatori - 40
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VANCSA ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 BORDAS LASZLO SANTIONLUNCA
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3 IONITA ADRIAN BRASOV
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 PAL ZSOLT SANTIMBRU
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Calificati in eliminatorii - Avansati/Incepatori - 40
    1 Loghin Florin Ballo Szabolcs
    2 Bartha Istvan Zsolt Lorincz Zoltan
    3 Bedo Jozsef Ambrus Zoltan
    4 Demeter Arpad Vitos Laszlo
    5 Kis Istvan Irimia Sorin
    6 Tirlea Gheorghe Bartos Csongor
    7 Csurulya Gyula Kontzey Jozsef
    8 Simo Jozsef Tibor Jakab Szabolcs
    9 Vaszi Denes Kelemen Miklos
    10 Vancsa Zoltan Ionita Adrian

    Eliminatorii Avansati/Incepatori - 40

    1. Loghin Florin
    -------------------- Loghin Florin 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Loghin Florin 3-0
    17. Ambrus Zoltan
    -------------------- Ambrus Zoltan 3-1
    16. Bartos Csongor
    -------------------------------------------------- Loghin Florin 3-0
    9. Vaszi Denes
    -------------------- Vaszi Denes 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Simo Jozsef Tibor 3-1
    25. Bye
    -------------------- Simo Jozsef Tibor 3-0
    8. Simo Jozsef Tibor

    ----------------------------------------------------------------- Loghin Florin 3-0

    5. Kis Istvan
    -------------------- Kis Istvan 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Kis Istvan 3-0
    21. Bye
    -------------------- Ionita Adrian 3-0
    12. Ionita Adrian
    -------------------------------------------------- Lorincz Zoltan 3-1
    13. Kontzey Jozsef
    -------------------- Lorincz Zoltan 3-0
    20. Lorincz Zoltan
    ----------------------------------- Lorincz Zoltan 3-0
    29. Bye
    -------------------- Demeter Arpad 3-0
    4. Demeter Arpad

    -------------------------------------------------------------------------------- Loghin Florin 3-2

    3. Bedo Jozsef
    -------------------- Bedo Jozsef 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Bedo Jozsef 3-0
    19. Ballo Szabolcs
    -------------------- Ballo Szabolcs 3-1
    14. Jakab Szabolcs
    -------------------------------------------------- Tirlea Gheorghe 3-1
    11. Kelemen Miklos
    -------------------- Kelemen Miklos 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Tirlea Gheorghe 3-0
    27. Bye
    -------------------- Tirlea Gheorghe 3-0
    6. Tirlea Gheorghe

    ----------------------------------------------------------------- Tirlea Gheorghe 3-1

    7. Csurulya Gyula
    -------------------- Csurulya Gyula 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Vancsa Zoltan 3-1
    23. Bye
    -------------------- Vancsa Zoltan 3-0
    10. Vancsa Zoltan
    -------------------------------------------------- Vancsa Zoltan 3-2
    15. Irimia Sorin
    -------------------- Irimia Sorin 3-1
    18. Vitos Laszlo
    ----------------------------------- Irimia Sorin 3-1
    31. Bye
    -------------------- Bartha Istvan Zsolt 3-0
    2. Bartha Istvan Zsolt


    Clasament Avansati/Incepatori - 40

    1. Loghin Florin - Brasov
    2. Tirlea Gheorghe - Brasov
    3 -- 4
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Vancsa Zoltan - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Simo Jozsef Tibor - Miercurea Ciuc
    Bedo Jozsef - Suseni
    Kis Istvan - Brasov
    Irimia Sorin - Moinesti
    9 -- 16
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Csurulya Gyula - Miercurea Ciuc
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Ballo Szabolcs - Miercurea Ciuc
    Ionita Adrian - Brasov
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    17 -- 20
    Kontzey Jozsef - Targu Secuiesc
    Vitos Laszlo - Miercurea Ciuc
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    Jakab Szabolcs - Santimbru
    21 -- 2v gr.sup.
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    22 -- 30 1v gr.sup.
    Bartha Laszlo Sr - Valea Scurta
    Bordas Laszlo - Santionlunca
    Pirvu Cornel - Moinesti
    Miklos Botond - Miercurea Ciuc
    Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Elekes Csaba - Valea Scurta
    Pirvu Patrik Emanuel - Moinesti
    Fodor Istvan - Santimbru
    31 -- 33 0v gr.sup.
    Antal Csaba - Miercurea Ciuc
    Beke Hunor - Miercurea Ciuc
    Laszlo Ede - Miercurea Ciuc
    34 -- 40 0v gr.inf.
    Elekes Levente - Miercurea Ciuc
    Lenart Kendi Istvan - Targu Secuiesc
    Mihalcz Szilard Istvan - Sanmartin
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Kanabe Tibor - Miercurea Ciuc
    Jakab Zsombor - Santimbru
    Pal Zsolt - Santimbru
    Ultima editare de CKA; 01.dec.2019, 10:11.

    Comentariu


    • #3
      Pál Zsolt. Incepatori jucator nou. Jakab Szabolcs incepatori. Ballo Szabolcs Avansanti. Szántó Lajos Open. Geréd Ferenc avansanti. Fodor István. Incepatori.

      Comentariu


      • #4
        Loghin Florin...Brasov...A/I

        Comentariu


        • #5
          Canea-Kocsis Andras - Targu Secuiesc - Open
          Chelmus Ionut - Targu Secuiesc - Elite
          Olah Kriszta - Targu Secuiesc - Open

          Comentariu


          • #6
            Demeter Arpad - M- Ciuc -Avansati

            Comentariu


            • #7
              Welker Iván. Elite. Bordás László. Incepatori. Kelemen Miklós. Incepatori. Csáki Zsolt. Tomesti. Incepatori. László Ede. Miercurea Ciuc. Incepatori.

              Comentariu


              • #8
                Orosz Attila. Farkas Lóránd. Bíró Attila. Open-Elite. András Zoltán Incepatori. András Zoltán. Incepatori. Sass Imre. Open

                Comentariu


                • #9
                  Se inscrie la A/I Bedo Jozsef si Nagy Attila din Suseni.

                  Comentariu


                  • #10
                    Tirlea Gheorghe, Brasov, avansati!

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscriu Lorincz Zoltan, Vaszi Denes, Ambrus Zoltan, Beke Hunor, Kanabe Tibor din M Ciuc la A/I

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscrie Csurulya Gyula
                        Miercurea Ciuc avansati
                        Antal Csaba Miercurea Ciuc
                        Avansati

                        Tapatalkkal küldve az én MAR-LX1A eszközömről

                        Comentariu


                        • #13
                          Petho Mihaly - Racosul de Sus - open
                          Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare - avansati

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscriu Sterczer Sandor si Sterczer Zalan la avansati incepatori

                            Comentariu


                            • #15
                              Se inscrie Bartos Csongor din miercurea ciuc la amatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X