Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa IHR", Târgoviște - 23.11.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa IHR", Târgoviște - 23.11.2019

    Turneu B "Cupa Ion Heliade Rădulescu", Târgoviște - Sâmbătă 23 Noiembrie 2019


    LOCALITATEA: Târgoviște, Bd-ul Unirii, nr. 28;
    DATA: Sâmbătă 23 Noiembrie 2019;
    CATEGORII: E/O + A/Î;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    A/Î: 08.30 - 08.50 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;
    E/O: 11.30 - 11.50 – validare înscrieri, la 12.00 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a Liceului Ion Heliade Rădulescu;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 5 mese Donic Waldner 25;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Andro 3 stele4;
    SPAȚIU DE JOC: 250 mp
    FACILITĂȚI: Vestiare, etc.;
    TAXA: Adulți - 20 Lei, Persoanele cu dizabilități - 0 lei, un leu/partcipant se va vira către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1 – cupe + medalii + diplome;
    Locurile 2÷4 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 21.11.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite/Open – maxim 24 participanți;
    - Avansați/Începători – maxim 25 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5, 6 jucători – se califică primii 4;
    - Fără grupe superioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat;
    Doritorilor de pui la jar vor anunța in dimineața concursului!
    ORGANIZATOR:
    - Darmaz Ion, tel. 0724.249.253;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    Manoiu Claudiu, tel. 0722534596
    Ultima editare de ClaudiuManoiu; 12.nov.2019, 19:01.
    Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
    FH - Yasaka Mark V Max
    BH- Yasaka Mark V Max

  • #2
    Clasament Elite/Open

    1. Ionescu Mihai - Targoviste
    2. Trocan Nicolae - Mioveni
    3 -- 4
    Noragiu Paul - Targoviste
    Tudorache Constantin - Targoviste
    5 -- 8
    Pascal Raul - Targoviste
    Darmaz Ion - Targoviste
    Movileanu Flavius - Targoviste
    Manoiu Claudiu - Fieni
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Sencu Victor - Targoviste
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Visan Bogdan - Targoviste
    Cojocaru Emi - Targoviste
    13 -- 1v gr.inf.
    Gorum Adrian - Topoloveni
    14 -- 0v gr.inf.
    Mocanu Adrian - Targoviste

    Clasament Amatori

    1. Delimart Alexiana - Targoviste
    2. Floarea Adrian - Valea Voievozilor
    3 -- 4
    Dumitru George - Targoviste
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    5 -- 8
    Stoica Mihai - Mioveni
    Lungu Mihai - Targoviste
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Mihu Florin - Pitesti
    9 -- 16
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    Bica Gheorghe - Targoviste
    Tudorache Alexandra Mihaela - Targoviste
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Grigore Denisa - Targoviste
    Voicu Alexandra - Targoviste
    Radu Dragos - Targoviste
    17 -- 1v gr.inf.
    Draghici Mihai - Targoviste
    18 -- 21 0v gr.inf.
    Matei Alexandru - Pitesti
    Iordanescu Bogdan - Bucuresti
    Popovici Andrei - Targoviste
    Anghelescu Marius - Fieni
    Ultima editare de ClaudiuManoiu; 25.nov.2019, 09:08.
    Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
    FH - Yasaka Mark V Max
    BH- Yasaka Mark V Max

    Comentariu


    • #3
      Necsoiu Georgiana- Începători
      Multumesc!


      Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Se înscrie LUNGU MIHAI din Târgoviste la A / Î

        Comentariu


        • #5
          Dumitru George-Targoviste-avansati

          Comentariu


          • #6
            La amatori - Stoica Mihai (Mioveni) și Mihu Florin (Pitești).

            Comentariu


            • #7
              Marinescu Nelu,Targoviste.Avansati.

              Comentariu


              • #8
                Popescu Tiberiu, Ploiești, la A/I

                Comentariu


                • #9
                  Tudorache Alexandra a/I targoviste

                  Comentariu


                  • #10
                    Iordănescu Bogdan-Bucuresti -amatori!

                    Comentariu


                    • #11
                      Bica Gheorghe-Targoviste-amatori.

                      Comentariu


                      • #12
                        Carpinis Petre Danut si Delimart Alexiana, Targoviste - incepatori+avansati

                        Comentariu


                        • #13
                          Pascal Raul,Noragiu Paul, Darmaz Ion-Targoviste O/E.

                          Comentariu


                          • #14
                            "Cupa IHR", Târgoviște - 23.11.2019

                            Ionescu Mihai-Târgoviște OPEN/elite
                            Multumesc!


                            Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
                            Ultima editare de GeorgianaN; 18.nov.2019, 15:07.

                            Comentariu


                            • #15
                              Anghelescu Marius/ Amatori/ Fieni
                              Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
                              FH - Yasaka Mark V Max
                              BH- Yasaka Mark V Max

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X