Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Bucovinei", Suceava - 30.11/01.12.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Nicu Constantin din Iași, de la open.
    Mult succes tuturor!

    Comentariu


    • Se retrage Manasoi Vasile avansați.
      lemn Freitas ALC
      fețe Butterfly Tenergy 05

      Comentariu


      • Se retrage Pomirleanu Radu, avansati

        Trimis de pe al meu T5 folosind Tapatalk

        Comentariu


        • Se retrage Vlad Pintilie de la open

          Comentariu


          • Andreica Iulian
            Bizau Ioan
            Ticala Vasile
            Moldovan Ioan
            Blaga Monica
            Se retrag.
            ?Sometimes I win, sometimes I learn?

            Comentariu


            • Andreica Daniel se transfera la avansați. Mulțumesc!
              ?Sometimes I win, sometimes I learn?

              Comentariu


              • Se retrage Chiriac Marius , Botoșani , Avansați

                Comentariu


                • Se retrage MOROSAN DANA- INCEPATORI
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • Bună seara. Ne apropiem de ora 21.00, ora limita pentru retrageri! în același timp se mai pot face înscrieri în limita următoarelor locuri disponibile: Elite 24, Open 42, Avansați 54, începători 72.
                    ?n jurul orei 23.00 vom avea grupele pentru categoriile Open și Avansați.
                    O seara frumoasa tuturor!

                    Comentariu


                    • Se retrage Paval Mihai-avansati-Iași

                      Comentariu


                      • Buna seara
                        Ma retrag, imi cer scuze.

                        Comentariu


                        • Se retrage Barsa Ioan , Moinesti

                          Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                          BLADE:Kreanga Aeros
                          BH:Tibhar Torpedo
                          FH: Globe National

                          Comentariu


                          • Se retrage de la avansați Macovei Valentin din Vatra Dornei. Probleme de sănătate. îmi pare foarte rău. Baftă tuturor participanților.

                            Comentariu


                            • Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , începători . Multumesc !

                              Comentariu


                              • Se retrage Ursan Viorel
                                Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                FH: Tenergy 05 FX
                                BH: Tenergy 05 FX

                                Comentariu


                                • Tyty Băluța- Tg. Neamț- începători!
                                  Cred că apare în clasament ( nu este nou in circuit).
                                  Mulțumesc!

                                  Comentariu


                                  • Se retrage Pohaci Claudiu Open. Multumesc si succes participantilor

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Petru Vicovanu Vezi post
                                      Tyty Băluța- Tg. Neamț- începători!
                                      Cred că apare în clasament ( nu este nou in circuit).
                                      Mulțumesc!
                                      imi pare rau, dar nu-l gaseste calculatorul!

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Adrian's Vezi post
                                        imi pare rau, dar nu-l gaseste calculatorul!
                                        Este. Ultimul turneu in 2017. E OK la începători. Fișierul îl va pune ca jucator nou.

                                        - Baluta Tyty, Targu Neamț
                                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                        Comentariu


                                        • Am specificat ca Andreica Daniel trece la avansați, vad ca e tot la open.
                                          ?Sometimes I win, sometimes I learn?

                                          Comentariu


                                          • Se retrage Pohaci Claudiu din cauza unor probleme! Succes tuturor!

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Calin Galban Vezi post
                                              Am specificat ca Andreica Daniel trece la avansați, vad ca e tot la open.
                                              Scuze pentru neatentie! In urmatoarea postare va aparea la avansati!

                                              Comentariu








                                              • Comentariu


                                                • ZARURILE AU FOST ARUNCATE:

                                                  Grupe inferioare Avansati
                                                  1 Popescu Apreotesei Mihai Caragut Igori Ilie Aurelian Boariu Timofte Danut Darie Gabriel
                                                  2 Lupu Cristian Zepciuc Marius Lita Constantin Terente Catalin Mita Augustin
                                                  3 Constantinica Silviu Albu Constantin Aanei Cristian Savka Iana Suciu Andrei Tertea Andrei
                                                  4 Mihailova Victoria Morosan Ionel Tronciu Gabriel Florea Ionut Nistor Andreea Husarciuc Beniamin
                                                  5 Sofian Corneliu Halbedel Marcel Puiu Andrei Simionese Ovidiu Calancea Dragos Caragut Artem
                                                  6 Andreica Daniel Ursulean Daniel Istrate Ghiorghita Cervicescu Laurentiu Barabancea Lili Cosau Toader
                                                  7 Aldea Nelu Rauh Andrei Vladianu Marian Simionese Sorin Gabriel Barba Gabriel Romascan Victor
                                                  8 Boboc Cosmin Lucic Corneliu Morosan Mihai Anastasiu Constantin Spircu Alexandru Botezatu Cezar
                                                  9 Tanase Gabi Balau Laurentiu Olteanu Gabriel Ailioaie Gheorghe Bobu Stefan Minodor Deac Valentin

                                                  Grupe inferioare Open
                                                  1 Catricicau Adrian Pinzar Alin Pralea Marius Dan Petrescu Claudiu Vicovanu Petru
                                                  2 Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian Vlaisan Vasile Morosan Marian Dicu Vlad Badaluta Marian Sorici Gheorghe
                                                  3 Georgiu Dragos Hariuc Costica Macovei Bogdan Stroe Ionel Arseniuc Alexandru Varzar Pavel
                                                  4 Ciobanu Gabriel Grapina Florin Colesniuc Romeo Patapi Alexandru Fotia Iulian Corocaescu Cristian
                                                  5 Vieru Valeria Macovei Cristi Munteanu Silviu Ungureanu Florin Cazacu Florin Salavastru Petru
                                                  6 Ursulean Vasile Bubulac Cristi Boicu Liviu Puscasu Calin Nemaciuc Ovidiu Kurennoi Andrei

                                                  Comentariu


                                                  • Bilț Cătălin,Suceava,începători.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X