Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Unirii 101", Alba Iulia - 30.11.2019

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Unirii 101", Alba Iulia - 30.11.2019

    Turneul A "Cupa Unirii", Alba Iulia - Sâmbătă 30.11.2019



    LOCALITATEA:
    Alba Iulia
    DATA:
    Sâmbătă 30 Noiembrie 2019

    CATEGORII:
    Elite;
    Open;
    Avansați;
    Începători;

    VALIDARE ÎNSCRIERI
    Vineri 18.00 - 22.00 – Pensiunea Terra (langa Steaua Nordului)
    Sâmbătă 08.00 - 09.00 – Sala de Sport a Universitatii “1 Dec 1918”

    FESTIVITATE DE DESCHIDERE
    09.00 - 9.15 - Sala de Sport a Universitatii “1 Dec 1918”

    PROGRAM DE JOC:
    Sâmbătă 30.11.2019 - Sala de sport a Universitatii “1 Dec 1918”
    9.15 - 9.30 - încălzire;
    9.30 - începerea meciurilor;
    9.30 - 13.45 - grupe inferioare;
    13.45 - 15.00 - PAUZA DE MASA
    15.00 - 20.00 - fazele superioare si festivitatea de premiere.

    Sala de sport a Universității "1 Decembrie 1918" Alba Iulia - str. Vasile Alecsandri

    LOGISTICA
    - 25 de mese aprobate ITTF;
    - 25 de mese de arbitraj
    - 25 de filee ;
    - 25 de tabele de scor;
    - 50 de cutii prosoape Gewo;
    - 150 de mantinele Gewo;
    - 50 de mingi plastic (ABS) *** .

    SPAȚIU și CONDIȚII DE JOC:
    - 45 x 25 m;
    - Suprafață de joc: Parchet;
    - Spațiu de joc foarte bun - 25 de mese;
    - Iluminare: Excelentă;

    FACILITĂȚI:
    - masa de pranz.
    - vestiare;
    - grupuri sanitare;
    - dușuri;
    - parcare;

    TAXA:
    - 50 lei adulții;
    - 30 lei copiii sub 14 ani;
    - 0 lei persoanele cu dizabilități;
    - 1 leu de participant se va dona către AmaTur;

    PUNCTE VERZI:
    - La intrarea in sală va exista Punctul verde unde se vor pune gratuit la dispoziția participanților: apă, cafea, fructe, produse de patiserie;

    ASISTENȚĂ MEDICALĂ:
    - echipaj medical.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 – cupe + medalii + diplome;
    - Locurile 5÷8 – medalii + diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
    - ultima înscriere/retragere Vineri 29.11.2019, ora 21,00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    - vor exista câte două wild-card-uri pentru fiecare categorie;

    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite28 + 2 participanți;
    - Open46 + 2 participanți;
    - Avansați40 + 2 participanți;
    - Începători28 + 2 participanți;
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători – se califică primii 4 (eventual si 1-2 locuri 5, in functie de numarul de grupe)
    - Avansati si Incepatori: grupe superioare de 3
    - Open si Elite: fără grupe superioare;
    - Tablouri eliminatorii de 16, 32 - generate automat;

    ALTE PRECIZARI:
    - vor exista mese de arbitraj, scorere, fise de arbitraj, fise ale meciurilor si fisele grupelor, exact ca la Turneul Campionilor din anul precedent;
    - TOTI jucatorii vor fi si Arbitri (nominalizati in fisele de arbitraj), cine nu doreste sa arbitreze este rugat sa nu se inscrie deloc, pentru a nu aparea discutii ulterioare.
    - se va aplica regula punct-averajului pentru departajarea jucatorilor cu set-averaj egal.

    ORGANIZATORI:
    - Primăria Municipiului Alba Iulia;
    - SC Daycon SRL
    - SC EMI-TT SRL

    DIRECTORUL EVENIMENTULUI:
    - Pralea Constantin, 0723.511.024;

    MANAGERUL COMPETIȚIEI:
    - Dumitru Beltechi, 0747.630.959;

    ORGANIZATORI TEHNICI:
    - Florin Apian - Butoane, tel. 0748.143.566;

    ECHIPAMENT SPORTIV: SPONSORI:
    Dl. Dumitru Beltechi - Emi TT. Gewo Germania
    www.gewo-tt.com
    Axa Porcelaine
    www.axaporcelaine.ro
    Desfasurator (varianta propusa):

    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Liste finale:


    Inscrieri Elite - on 29-Nov-19 at 21:13:43

    1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 276 - 49.1 - EM
    2. Sorescu Deian, Resita, 59 - 48.36 - EL - w
    3. Petrus Florin, Zalau, 121 - 43.96 - E
    4. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 16 - 43.43 - EM
    5. Roman Bogdan, Arad, 4 - 43.39 - E
    6. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 46 - 42.27 - EW
    7. Put Gabriel, Oravita, 21 - 41.77 - E
    8. Blaga Marius, Cluj Napoca, 64 - 40.49 - EMH
    9. Mitrache Simion, Timisoara, 143 - 40.34 - E
    10. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 576 - 39.97 - E
    11. Buzatu Vasile, Buftea, 14 - 39.73 - EW
    12. Savu Cristian, Oradea, 15 - 39.13 - E
    13. Simion Boby, Cluj Napoca, 337 - 39.03 - EH
    14. Govoreanu Florin, Cisnadie, 17 - 38.86 - EW
    15. Ciochina Gabriel, Arad, 421 - 38.6 - E
    16. Zbancu Leo, Deva, 305 - 38.48 - EW
    17. Craciun Calin, Oradea, 238 - 38.47 - E
    18. Sufletel Radu, Alba Iulia, 20 - 38.12 - EW
    19. Mocean Dan, Cluj Napoca, 129 - 36.79 - E
    20. Oprea Adrian, Lugoj, 38 - 36.35 - E
    21. Apian Florin, Bistrita, 62 - 36.19 - E
    22. Crainic Adrian, Orastie, 387 - 35.24 - E
    23. Mican Nicolae, Dej, 43 - 35.08 - E
    24. Balogh Attila, Oradea, 95 - 34.42 - E
    25. Mitzea Alexandru, Sibiu, 163 - 33.41 - E
    26. Popet Doru, Timisoara, 269 - 33.02 - EW
    27. Curut Gabriel, Timisoara, 170 - 31.23 - O
    28. Dezso Lorand, Dej, 2053 - 29.2 - O
    29. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 1020 - 26.87 - EMF
    30. Sicoe Rodica, Cugir, 4103 - 0 - EF - w
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Ferenczy Zita, Cluj Napoca, 2247 - 23.4 - EMF
    2. Carpaci Alexandru, Ludus, 181 - 34.83 - EW
    3. Grigore Alexandru, Campina, 60 - 32.82 - O

    Inscrieri Open - on 29-Nov-19 at 21:13:58

    1. Kaposta Victor, Arad, 49 - 32.89 - O
    2. Motorga Dorin, Targu Mures, 66 - 32.54 - O
    3. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 32.19 - OW
    4. Turburan Ion, Resita, 177 - 31.92 - O
    5. Frunza Alexandru, Timisoara, 127 - 31.78 - O
    6. Migea Cornel, Sibiu, 73 - 30.74 - OW
    7. Drinceanu Lilian, Oravita, 132 - 30.69 - O
    8. Cinca Daniel, Craiova, 142 - 30.36 - O
    9. Georgescu Constantin, Orastie, 145 - 30.1 - O
    10. Ciublea Vichente, Oravita, 675 - 30 - O
    11. Groza Florin, Cluj Napoca, 1092 - 29.6 - OW
    12. Jichici Svetozar, Timisoara, 99 - 29.15 - OW
    13. Bora Nicolae, Alba Iulia, 694 - 28.77 - O
    14. Ciobanu Daniel, Blaj, 90 - 28.44 - OW
    15. Popa Gheorghe, Aiud, 708 - 28.37 - OW
    16. Veres Francisc, Oravita, 260 - 28.13 - O
    17. Degianschi Obrad, Resita, 160 - 27.89 - O
    18. Cioveie Bogdan, Oravita, 169 - 27.63 - O
    19. Beches Andrei, Sibiu, 321 - 27.43 - O
    20. Busu Romulus, Hunedoara, 602 - 27.18 - O
    21. Varadi Tudor Calin, Brad, 756 - 26.9 - O
    22. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 26.65 - O
    23. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 472 - 26.58 - O
    24. Szemciuk Istvan, Deva, 520 - 26.45 - O
    25. Groza Alexandru, Cisnadie, 905 - 26.3 - O
    26. Csaky Tiberiu, Resita, 222 - 26.22 - OW
    27. Dirlea Ioan, Aiud, 166 - 26.14 - OH
    28. Vladoiu Gelu, Brasov, 116 - 26.12 - OW - w
    29. Cindea Cristian, Medias, 1156 - 25.75 - OLJ
    30. Vaida Gheorghe, Sibiu, 870 - 25.65 - O
    31. Kromek Iulian, Cugir, 380 - 25.25 - O
    32. Barac Marius, Sibiu, 215 - 24.9 - OW
    33. Dumitru Florin, Arad, 153 - 24.83 - O
    34. Zedler Csaba, Agnita, 1301 - 24.2 - OW - w
    35. Peta Octavian, Cluj Napoca, 280 - 24.19 - OW
    36. Cecan Vasile, Timisoara, 191 - 23.78 - O
    37. Barbulescu Dan, Sibiu, 228 - 23.7 - OW
    38. Venter Liviu, Resita, 532 - 23.28 - O
    39. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 198 - 22.62 - O
    40. Tanc Florin, Oradea, 444 - 22.31 - O
    41. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 441 - 22.28 - O
    42. Comsa Dan, Sibiu, 285 - 22.19 - O
    43. Vuca Adrian, Berzovia, 878 - 21.85 - O
    44. Postelnicu Mihai, Focsani, 410 - 21.61 - O
    45. Lungu Marius, Oravita, 562 - 21.28 - O
    46. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 573 - 20.47 - OW
    47. Pop Danut, Dej, 399 - 20.12 - O
    48. Radu Constantin, Sibiu, 282 - 19.91 - AW
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Vera Esteban, Sibiu, 688 - 24.73 - O
    2. Spaller Tiberiu, Nasaud, 371 - 20.26 - O
    3. Nechiti Dumitru, Nasaud, 1796 - 17.9 - A
    4. Husa Gelu, Zalau, 286 - 29.78 - O
    5. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 517 - 28.3 - O
    6. Tipser Gabriel, Sighisoara, 837 - 32.35 - OW
    7. Toader George, Agnita, 643 - 31.73 - O
    8. Toader Valentin, Agnita, 904 - 27 - O
    9. Seceta Andreas, Medias, 1501 - 21.6 - O
    10. Szakacs Raul, Deva, 1249 - 28 - O
    11. Vass Alexander, Cluj Napoca, 1343 - 27.5 - O
    12. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 425 - 22.51 - O
    13. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 1195 - 24.25 - O
    14. Ambrus Szilard, Ludus, 248 - 30.9 - OJ
    15. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 131 - 29.33 - OW


    Inscrieri Avansati - on 29-Nov-19 at 21:14:09

    1. Fulop Attila, Aiud, 278 - 19.94 - AW
    2. Sterczer Sandor, Sanzieni, 262 - 19.74 - A
    3. Barbuta Ioan, Dej, 383 - 19.72 - A - w
    4. Bozosan Petre, Sibiu, 266 - 19.47 - A
    5. Susan Mircea, Alba Iulia, 754 - 19.28 - A
    6. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 255 - 19.22 - A
    7. Piper Petru, Luna CJ, 309 - 19.06 - AH
    8. Tatar Dorel, Simeria, 662 - 18.5 - AW - w
    9. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 449 - 18.05 - A
    10. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1686 - 17.75 - A
    11. Serban Marian, Orastie, 982 - 17.65 - A
    12. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 1172 - 17.6 - AH
    13. Cir Florin, Razboieni, 478 - 17.28 - A
    14. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 500 - 17.19 - A
    15. Cristea Virgil, Cugir, 543 - 17.16 - A
    16. Docea Beniamin, Aiud, 1237 - 16.7 - A
    17. Benyovski Bela, Sibiu, 419 - 16.46 - AW
    18. Cioveie Marian, Oravita, 423 - 16.22 - A
    19. Faraian Alexandru, Aiud, 633 - 16.21 - AJ
    20. Zdrenghea Mircea, Orastie, 772 - 16.18 - A
    21. Gipsy King, Hunedoara, 711 - 16.03 - AW
    22. Luca Eugen, Aiud, 1193 - 15.9 - A
    23. Botea Fabian, Hunedoara, 1744 - 15 - A
    24. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1267 - 14.7 - AW
    25. Ispas Emil, Alba Iulia, 1070 - 14.37 - A
    26. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 816 - 13.73 - A
    27. Cobzaru Radu, Deva, 721 - 13.71 - A
    28. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 833 - 13.36 - A
    29. Stoican Adrian, Alba Iulia, 2026 - 13.1 - A
    30. Horvath Mircea, Orastie, 944 - 12.58 - A
    31. Petrache Radu, Blaj, 1000 - 12.32 - A
    32. Caraus Sorin, Deva, 521 - 12.25 - A
    33. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 778 - 11.99 - A
    34. Muntean Atila, Hunedoara, 1006 - 10.76 - A
    35. Sirbu Vlad, Aiud, 1342 - 10.75 - A
    36. Marian Ioan, Alba Iulia, 1243 - 10.4 - AW
    37. Susman Dan, Alba Iulia, 893 - 10.36 - A
    38. Schiau Dan, Hunedoara, 1289 - 10.13 - A
    39. Sarcani Andrei, Targu Mures, 678 - 9.99 - IW
    40. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 2760 - 7.45 - I
    41. Taman Ioan, Cugir, 3532 - 6 - I
    42. Ariciu George, Cocorastii Mislii, 1679 - 5.5 - I
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Gog Vasile, Salciua, 2287 - 9.15 - I
    2. Rosa Vasile, Salciua, 2144 - 7.7 - IH
    3. Bunea Aurel, Salciua, 2022 - 7.4 - I
    4. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 546 - 18.12 - A
    5. Sabau Mircea, Tarnaveni, 743 - 12.83 - A
    6. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 1008 - 16.85 - AJ
    7. Singeorzan Traian, Nasaud, 1017 - 16.65 - A
    8. Pop Mihai, Dej, 1242 - 13.25 - A
    9. Valcica Raul Ginno, Lupeni, 3331 - 8 - I
    10. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 685 - 16.4 - AJ
    11. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 598 - 17.25 - A
    12. Popescu Radu, Arad, 796 - 11.51 - A
    13. Tenea Cosmin, Sighisoara, 1521 - 11.85 - A
    14. Onet Nicolae, Sighisoara, 1506 - 14.3 - A
    15. Midvichi Alexandru, Deva, 1255 - 19.7 - A
    16. Ispan Stefan, Teius, 1323 - 12 - A
    17. Iakab Ovidiu, Aiud, 2573 - 8.3 - I
    18. Ticala Sorin, Aiud, 2377 - 6 - I
    19. Orban Alexandru Andrei, Lugoj, 840 - 12.59 - A
    20. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1270 - 10.78 - A
    21. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 294 - 18.91 - A
    22. Tedi Ioja, Calan, 784 - 13.05 - A
    23. Moldovean Valer, Calan, 590 - 16.07 - A


    Inscrieri Incepatori - on 29-Nov-19 at 21:14:17

    1. Dobinda Alexandru, Arad, 618 - 9.78 - IW
    2. Fratila Dan, Ocna Sibiului, 1258 - 9.53 - I
    3. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 985 - 9.34 - I
    4. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1011 - 9.1 - I
    5. Kondort Dan, Sibiu, 1040 - 9.06 - I
    6. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 3297 - 8.9 - IF
    7. Scutaru Marius, Constanta, 1127 - 8.5 - I
    8. Damian Vasile, Nasaud, 956 - 8.33 - I
    9. Pralea Constantin, Alba Iulia, 746 - 8.25 - IW
    10. Pop Dan Cristian, Dej, 988 - 8.18 - IJ
    11. Dobinda Dinu, Arad, 792 - 7.83 - I
    12. Creta Petru, Luna CJ, 793 - 7.71 - I
    13. Aron Valentin, Zlatna, 1338 - 7.42 - I
    14. Vela Gabriel, Timisoara, 807 - 7.2 - I
    15. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1696 - 7 - I
    16. Dranca David, Aiud, 1611 - 6.33 - I
    17. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1697 - 6 - I
    18. Marton Vigh, Cluj Napoca, 3490 - 6 - I
    19. Hagea Andra, Aiud, 1646 - 5.85 - IJF
    20. Schiau Teodora, Hunedoara, 2079 - 5.85 - IF
    21. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 2264 - 5 - IW
    22. Marin Marcel, Zlatna, 3158 - 5 - I
    23. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1514 - 4.45 - I
    24. Dirlea Ana, Aiud, 2228 - 4 - IF
    25. Zahan Florin, Cluj Napoca, 3334 - 4 - I
    26. Rusu Marius, Alba Iulia, 3193 - 0 - I
    27. Postelnicu Eric, Deva, 3952 - 0 - I
    28. Frintu Marius, Sibiu, 4667 - 0 - I
    29. Alb Sorin, Alba Iulia, 6004 - 0
    30. Costea Mircea, Alba Iulia, 6005 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Buraciuc Ema, Nasaud, 1771 - 4.75 - IF
    2. Tigoan Alex, Dej, 2141 - 7.7 - I
    3. Pop Daniel Valentin, Dej, 1955 - 5.2 - I
    4. Bardas Mark, Dumbraveni SB, 1535 - 9 - I
    5. Vioreanu Cristian, Dumbraveni SB, 1837 - 5 - I
    6. Popa Florin, Medias, 1996 - 6 - I
    7. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1470 - 6.77 - I
    8. Parv Calin, Cluj Napoca, 1804 - 9.05 - I
    9. Halasz Levente, Cluj Napoca, 2300 - 5.8 - I
    10. Toader Florin, Cluj Napoca, 3333 - 4 - I
    11. Orban Marius, Lugoj, 1853 - 4.35 - I
    12. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1171 - 4.36 - I
    13. Tetcu Rares, Blaj, 1910 - 4.77 - IJ
    14. Chivaran Alin, Caransebes, 1670 - 7.58 - I
    15. Muresan Dorin, Cluj Napoca, 6011 - 0
    16. Derzsi Gabor, NoMansLand, 6012 - 0
    Ultima editare de Zosim1; 29.nov.2019, 03:10.

    Comentariu


    • #3
      Telefonic Aiud
      Dirlea Ioan,Popa Ghe, Fulop atila,Luca Eugen,Iepure Teodor,Cristea Andrei,Farian Alex,Sirbu Vlad,Hogea Andra,Dranca David,Dirlea Ana

      Cluj
      Groza Florin,Ifrosa Petru,Hriscu Florentina

      Comentariu


      • #4
        Din Tg Mures se inscriu la categoria open Motorga Dorin, Pelaghie Ioan, Janosi Attila si Veres Janos. La categoria avansati , Sarcani Andrei si Ciurca Ovidiu.

        Comentariu


        • #5
          Din Arad se inscriu:

          Roman Bogdan - Elite
          Ciochina Gabriel - Elite
          Meszar Razvan - Open
          Gherman Romulus - Avansati
          Balaj Roland - Avansati
          Gligor Paul - Avansati

          Mersi

          Comentariu


          • #6
            Se incrie din Tg. Mures
            Bucur Alin - avansati
            Ultima editare de dorinmo; 19.nov.2019, 18:54. Motiv: .

            Comentariu


            • #7
              Ariciu George avansati Cocorăştii Mislii


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Gogu Gabriel, Elite
                Teleki Zsolt, Elite

                Comentariu


                • #9
                  Cecan Vasile, Timisoara, open
                  Jichici Svetozar, Timisoara, open
                  Oprea Adrian, Lugoj, elite
                  Popet Doru, Timisoara, open

                  Comentariu


                  • #10
                    Frunza Alexandru, Timisoara, open  
                    Blaga Marius, Cluj Napoca, elite
                    Vela Gabriel, Timisoara, incepatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Telefonic Deva.
                      1.Zbancu Leo,Georgescu Constantin,Busu Romulus,Botea Fabian,Szemciuk Istvan,Postelnicu Mihai ,Varadi Tudor,Crainic Adrian,Horvat Mircea,Zdrenghea Mircea,Serban Marian
                      2.Postelnicu Eric,Schiau Teodora,Hoancea Eugen.

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Berzovia se inscrie Vuca Adrian - open

                        Comentariu


                        • #13
                          Savu Cristian - Oradea - Elite
                          Balogh Attila - Oradea - Elite
                          Codau Vlad - Oradea - Elite
                          Curpas Ioan - Oradea - Open
                          Tanc Florin - Oradea - Open
                          Vaida Sorin - Oradea - Open
                          In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                          Dalai Lama

                          Comentariu


                          • #14
                            Badescu Tudor - Cluj - Avansati
                            Asteleanu Lucian - Cluj - Avansati
                            Kis Jancsi - Cluj - Avansati
                            Tofeni Ovidiu - Cluj - Avansati
                            Zahan Florin - Cluj - Incepatori
                            Marton Vigh - Cluj - Incepatori
                            Peta Octavian - Cluj - Open
                            Ultima editare de Tudor ATC; 19.nov.2019, 19:49.
                            Butterfly Timo Boll Spirit
                            FH : Dignics 09 C
                            BH : Tenergy 05 FX

                            Comentariu


                            • #15
                              La open, din Reșița, se inscriu urmatorii: Turburan Ion, Csaky Tiberiu, Degianschi Obrad si Venter Liviu
                              Blade: Mizutani ZLC
                              FH Nittaku Fastarc G1
                              BH Xiom Sigma II Euro

                              Comentariu


                              • #16
                                Din Oravita
                                Elite -
                                Put Gabriel
                                Open-
                                Lungu Marius
                                Ciublea Vichente
                                Drinceanu Lilian
                                Cioveie Bogdan
                                Creinicean Liviu
                                Veres Francisc
                                Murgu Ioan
                                Avansati-
                                Cioveie Marian

                                Comentariu


                                • #17
                                  Pralea Constantin,Pralea David Constantin,Alb Sorin,Costea Mircea -Alba Iulia-incepatori

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Asteleanu Lucian , Tudor Bădescu , Rosoga Liviu ,tofeni Ovidiu Avansati Cluj Napoca


                                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Din Sibiu la open : Negrean Ioan,Decean Darian,Barbulescu Dan,Timaru Ilie, Radu Constantin,Comșa Dan
                                      Avansați : Benyovschi Bela
                                      Începători : Frățilă Dan și Kondort Dan


                                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                                      blade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Telefonic se inscriu Craciun Calin,Buzatu Vasile , Oprea Adrian elite

                                        Telefonic Cugir
                                        Andone Claudiu,Kromec Iulian ,Cristea Virgil,Corbu Sorin,Taman Ioan Pop Robert Purdea Bogdan

                                        Docea Beniamin,Chibulcutean Ioan si Chibulcutean Bogdan,Scutaru Marius -Constanta
                                        Ultima editare de Zosim1; 19.nov.2019, 20:54.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se inscriu din Sibiu la open: Barac Marius, Beches Andrei si Vaida Gheorghe. Multumesc
                                          ZJ-SZLC
                                          fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Daneliuc Gabi- Selimbar - elite
                                            Govoreanu Florin- Cisnadie- elite
                                            Aron Darie - Sibiu - elite
                                            Mitzea Alexandru - Sibiu - elite
                                            Bozosan Petre - Sibiu - open
                                            Butterfly Michael Maze Arylate
                                            BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              MATEI DUMITRU-DEVA
                                              COBZARU RADU-DEVA
                                              CARAUS SORIN-DEVA
                                              CLESIU FLORIN-DEVA
                                              SCHIAU DAN-HUNEDOARA
                                              MUNTEANU ATTILA-HUNEDOARA
                                              STOICA MIHAI-HATEG
                                              GIPSY KING-HUNEDOARA
                                              STANCIU DUMITRU-SIMERIA
                                              toti la avansati

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Se inscriu din Alba Iulia :
                                                Avansati :
                                                Susan Mircea
                                                Ispas Emil
                                                Susman Dan
                                                Gaoban Nicolae
                                                Marian Ioan
                                                Popa Decebal
                                                Stoica Adrian

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Tigaroi Florin - Cluj - Avansati
                                                  Butterfly Timo Boll Spirit
                                                  FH : Dignics 09 C
                                                  BH : Tenergy 05 FX

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X