Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Iernii", Sibiu - 07.12.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Moldoveanu Sorin Florian Vezi post
    Buna ziua,

    Multumesc pentru inscrierea mea pe lista de avansati pozitie 44, sunt din Hunedoara, vreau doar sa informez ca nu sunt jucator nou, am:
    Loc:1270 Pct:77.9 M:10.78.
    Multumesc organizatorilor, nu am orgolii, va transmit acest mesaj doar pentru corectitudinea datelor.

    Cu stima,
    Sorin Florian Moldoveanu
    Trebuie să vă inscrieti exact cum sunteti in clasament

    http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...rian/Hunedoara
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • Si Victor Kaposta s-a inscris invers, si este jucator nou acum, Kaposta Victor este corect (open)
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • Bun ziua,

        S?npetrean Comșa Gheorghe - Nou - Cluj Napoca - CJ - Nou - - Pozitia 186 in postarea #124 apare in clasament astfel:

        Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 573 - 20.47 - OW

        Comentariu


        • http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...u-Andrei/Lugoj

          poate din cauza ca acolo apare si Andrei, dar eu mereu ma inscriu doar cu Orban Alexandru

          Comentariu


          • Haran Alexandru din Sibiu la avansati

            Comentariu


            • Se inscriu:
              - Bejenaru Marian / Tg.-Mureș / incepatori
              - Oroian Gelu / Tg.-Mureș / incepatori
              - Todoran Gabriel / Reghin / incepatori
              - Vide Alexandru / Tg.-Mureș / incepatori

              Multumesc!

              Comentariu


              • încearcă „să se strecoare” pe tabloul de la AVANSAȚI jucătorul
                Băluță Silviu, din București.
                (NOTĂ: Măcar nu-mi voi reproșa că nu am încearcat.)

                Comentariu


                • Se retrage Corbu Sorin, Cugir, elite
                  4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                  Comentariu


                  • Buna ziua,,am o intrebare pentru organizatori..cu ce am gresit totusi cei de le elite,,ca sunt doar 18 locuri? Vrem si noi sa jucam la un turneu asa de frumos..nu am fost inca la Sibiu la vreun turneu,,dar de data asta chiar intentionam,,dar.....!!!!!!!!

                    Comentariu


                    • Postat în original de doru popet Vezi post
                      Buna ziua,,am o intrebare pentru organizatori..cu ce am gresit totusi cei de le elite,,ca sunt doar 18 locuri? Vrem si noi sa jucam la un turneu asa de frumos..nu am fost inca la Sibiu la vreun turneu,,dar de data asta chiar intentionam,,dar.....!!!!!!!!
                      De acord cu tine. Măriți măcar numărul de locuri la 24 ca nu ii mult

                      Comentariu


                      • Dinu Gheorghe, București, avansati.

                        Comentariu


                        • Toboșaru Gheorghe din Brașov
                          Avansați

                          Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
                          Blade: Nittaku Acoustic;
                          FH: Butterfly Tenergy 05;
                          BH: Victas Stiff.

                          Comentariu


                          • Ma retrag ,Petrus Florin -Zalău de la elite ,scuze a apărut la oradea care inițial nu era in calendar ,e mai aproape de casa.
                            lemn Primorac carbon
                            fete Andro Rasanter R42 ultramax

                            Comentariu


                            • Se înscrie Mihai Mihalca, Bistrița, elite.
                              Nu promit că o să ajung. Depinde de programul de la munca. Oricum e o lista lunga de așteptare ...

                              Comentariu


                              • Postat în original de Mihai Mihalca Vezi post
                                Se înscrie Mihai Mihalca, Bistrița, elite.
                                Nu promit că o să ajung. Depinde de programul de la munca. Oricum e o lista lunga de așteptare ...
                                Mihai ,înscriete la Alba Iulia ca acolo nu e prea lunga lista de asteptare))))))))
                                lemn Primorac carbon
                                fete Andro Rasanter R42 ultramax

                                Comentariu


                                • Moldovan Horvath Csaba din Targu Mureș este (loc 16,Mp 43,43) acelasi cu Moldovan Csaba -TARGU MURES -jucător nou aflat pe lista de asteptare ,scuze greseala mea: am omis un cuv?nt.Multumesc.
                                  lemn Primorac carbon
                                  fete Andro Rasanter R42 ultramax

                                  Comentariu


                                  • Se Inscrie Cir Florin Avansati

                                    Comentariu


                                    • 😀 e posibil sa fiu in Sibiu în acea dată

                                      Comentariu


                                      • Roghina Cosmin, Sibiu, amatori, prima categorie de la coadă. (începător în revenire, după 3 ani de pauză; păzea!!!)
                                        Ultima editare de TableTennis; 23.nov.2019, 09:04.
                                        Limba este ?nt?iul mare poem al unui popor (Lucian Blaga)

                                        Comentariu


                                        • Ultima medie a fost de Avansati, deci nu-i chiar prima de la coada.
                                          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                          Comentariu


                                          • Nu am mai jucat de 3 ani. Mă gîndesc că am regresat destul de mult. Ultima mea medie a devenit mincinoasă. Oricum, mă înscriu unde sunt primit, cu exprimata preferință de a (re)începe încet.
                                            Limba este ?nt?iul mare poem al unui popor (Lucian Blaga)

                                            Comentariu


                                            • Inteleg, asa spun toti ... ca au fost accidentati, ca nu au mai jucat, ca s-au apucat de pescuit ... apoi vin si iau locul 1 la Incepatori ... si se mai deschide un topic la Fight.
                                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                              Comentariu


                                              • Revenirea mea se întâmplă la Sibiu, ceea ce ?nseamnă că gazdele știu și pot confirma faptul că nu am mai jucat efectiv de 3 ani (nu doar că nu am mai participat la turneele Amatur). Chiar dacă aș obține locul 1 (deși nu cred), nu ar fi ceva pe bază de lipsă de fair play. Revin după o lungă pauză, la categoria imediat inferioară.

                                                Dacă este necesar, îmi puteți reactiva vechiul profil. Mulțumesc.
                                                Limba este ?nt?iul mare poem al unui popor (Lucian Blaga)

                                                Comentariu


                                                • Nu este necesar, dar nici nu puteti juca la Incepatori ... indiferent ce confirma gazdele.
                                                  TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                                  Comentariu


                                                  • Dacă nu sunt primit unde îmi este nivelul actual, mă înscriu la Avansați. Mulțumesc.

                                                    Roghina Cosmin, Sibiu, Avansați
                                                    Limba este ?nt?iul mare poem al unui popor (Lucian Blaga)

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X