Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Iernii", Sibiu - 07.12.2019

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A "Cupa Iernii", Sibiu - 07.12.2019

    TURNEU A "Cupa IERNII ed a VI-a", Sibiu - 07.12.2019

    LOCALITATEA: Sibiu

    DATA: 07 Decembrie 2019, Ziua Sâmbătă

    CATEGORII: INCEPATORI, AVANSATI, OPEN, ELITE

    SALA: SALA DE SPORT SCOALA GIMNAZIALA NR 18

    ADRESA: Str. Lungă, Nr. 65
    INDICAȚII DE ACCES:

    Google Maps


    TOTAL NR. MESE: LOGISTICA: 16 mese: Joola, DONIC, Andro, Thibar, Sponeta;
    MINGI: competitie plastic
    SPUPRAFAŢA DE JOC: - Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    Nu se pot acoperi geamurile.

    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 126
    - 30 la INCEPATORI
    - 48 la AVANSATI
    - 48 la OPEN
    – 18 la ELITE

    La toate categoriile 2 locuri sunt wildcard

    Numărul de locuri sau ora de desfășurare a categoriilor se pot modifica in functie de numărul de înscriși

    Va rugam a verifica pe forum după data de Joi 05.12.2019, ora 21,00;

    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 9:00 - până la terminare
    Se asigură: mingi de joc, apă, cafea, sandwich



    ORGANIZATOR

    ACS Perpetuum Activ
    ]"]Error 404 (Not found)

    Parteneri
    UNIVERSITATEA LUCIAN BLAGA SIBIU Universitatea "Lucian Blaga" din Sibiu
    COLECTIVUL DE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT
    ]"]Error 404 (Not found)
    Reprezentant Lector univ. dr. HASMASAN IOAN
    Tel. 0749197336

    DIRECTIA JUDEŢEANĂ PENTRU SPORT SI TINERET SIBIU Link
    ]"]Error 404 (Not found)
    Cu sprijinul domnului profesor ANTON CĂLIN

    SCOALA GIMNAZIALA NR 18 SIBIU Școala Gimnazială Nr. 18 Sibiu
    ]"]Error 404 (Not found)

    PRIMARIA Municipiului Sibiu PRIMARIA MUNICIPIULUI SIBIU
    [/SIZE]
    ]"]Error 404 (Not found)

    DECATHLON DECATHLON ►►► Echipamente, îmbrăcăminte și încălțăminte de sport
    ]"]Error 404 (Not found)


    ]"]Eroare 404 - PING PONG SHOP
    Magazin online articole tenis de masa - PING PONG SHOP | official [B]andro - DHS


    CASA TIMARU
    Casa Timaru Ocna Sibiului

    SC NANIL1 SRL Ora 10 | SC NANIL1 SRL


    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - Inscrierile pe forum până în data de 06.12.2019 ora 21.00 – în ordinea înscrierilor
    - ultima retragere Vineri 06.12.2019, ora 21,00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe INFERIOARE de câte 6 jucători (5 jucători -în cazul în care sunt absenţi) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Tablou ELIMINATORIU;

    PENTRU PARTICIPARE: 40 Lei. Copiii până la 18 ani 20 lei.
    Câte 1 leu/participant se donează către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe, diplome şi medalii - locurile 1--4,
    Diplome locurile 5 - 8
    I. INCEPATORI, OPEN, ELITE
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 09:30
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile până la ora: 09:25
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele: 09:05 - 09:20
    - cei care întârzie sunt rugaţi să confirme la telefon până la ora: 09:15
    - nr. Mese: pentru grupele inferioare-16, Nr. de mese pentru eliminatorii - 8


    II. AVANSATI
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 14:00
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile, până la ora: 13:50
    - confirmarea se face odată cu înscrierea ce are loc între orele 13:00 - 13:50
    - cei care întârzie sunt rugaţi să sune la telefon până la ora: 13:50
    - nr mese pentru grupele inferioare 8


    ORGANIZATORI AMATUR
    - Danelic Gabriel - 0787620718
    - Barac Marius – 0763607729

    - Filea Adonis - 0747297093

    ALTE INFORMATII :
    Pentru toate categoriile
    În cazul în care sunt absenţi locurile libere vor fi alocate prin tragere la sorţi la jucatorii prezenţi la sală de pe lista de aşteptare

    În cazul în care nu sunt jucatori prezenţi se va trece 0 victorii la jucatorul absent.
    Orice lipsă a unor participanţi sau intârziaţi, NU afectează începerea jocurilor,

    - Rugăm fiecare participant să menţioneze categoria la care doreşte să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur.
    Înscrierea se face : - Nume Prenume, localitate, categorie. Vă rugam folositi numele şi prenumele înscrise în clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize sa apăreţi ca jucător nou.
    Rugam jucatorii care sau retras de mai multe ori la turneele A de la Sibiu sa nu se mai inscrie – pentru a lasa pe cei care doresc sa joace, sa prinda un loc si sa nu fie grupe de 5 jucatori (vor fi eliminati din listele de inscriere)

    Vă rugam nu va mai retrageti de pe listele de asteptare daca doriti sa jucati , NU sunteti absenti daca intrati pe lista cu participati dupa data de 06.12.2019


    PING PONG SHOP, reprezentant Andro, DHS si Der Materialspezialist in Romania, va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masa. Totodata va poate oferi sfaturi utile in alegerea sau schimbarea paletei in functie de jocul practicat si de nivelul la care sunteti sau ati dori sa ajungeti.


    Multumim.
    Vom incerca sa asiguram parcare in curtea scolii, langa sală.

    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!


    ]"]Eroare 404 - PING PONG SHOP

    ]"]Eroare 404 - PING PONG SHOP
    Magazin online articole tenis de masa - PING PONG SHOP | official andro - DHS - der Materialspezialist dealer
    Actualizează browserul | Facebook

    Pentru cazare si reduceri
    CASA TIMARU
    Casa Timaru Ocna Sibiului
    Timaru Ilie - 0754923592
    Ultima editare de adof; 20.nov.2019, 14:16.

  • #2
    Cupa IERNII ed a VI-a - Turneu - A - Sibiu - 07.12.2019
    Lista înscrieri - Elite - 06.12.2019 20:20

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Durdun George - 130 - Bucuresti - B - 44,70
    2 . Moldovan Horvath Csaba - 19 - Targu Mures - MS - 43,33
    3 . Govoreanu Florin - 15 - Cisnadie - SB - 39,55
    4 . Preda Ionut - 627 - Moinesti - BC - 38,70
    5 . Daneliuc Gabi - 24 - Selimbar - SB - 37,59
    6 . Sufletel Radu - 26 - Alba Iulia - AB - 37,43
    7 . Szakacs Raul - 751 - Deva - HD - 36,80
    8 . Aron Darie - 191 - Sibiu - SB - 36,49
    9 . Lazaroiu Adrian - 45 - Targoviste - DB - 35,05
    10 . Iancu Sorin - 648 - Sibiu - SB - 34,60
    11 . Motorga Dorin - 61 - Targu Mures - MS - 33,95
    12 . Cindea Cristian - 597 - Medias - SB - 33,83
    13 . Mitzea Alexandru - 119 - Sibiu - SB - 33,37
    14 . Tincu Laurentiu - 1129 - Sibiu - SB - 30,70

    Clasament xl-dec-2019


    Cupa IERNII ed a VI-a - Turneu - A - Sibiu - 07.12.2019
    Lista înscrieri - Open - 06.12.2019 20:23

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Kaposta Victor - 53 - Arad - AR - 32,95
    2 . Tipser Gabriel - 747 - Sighisoara - MS - 31,67
    3 . Migea Cornel - 68 - Sibiu - SB - 31,38
    4 . Butura Vasile - 216 - Alba Iulia - AB - 31,18
    5 . Toader George - 497 - Agnita - SB - 31,16
    6 . Szabo Tamas - 1108 - Miercurea Ciuc - HR - 30,60
    7 . Jichici Svetozar - 131 - Timisoara - TM - 30,07
    8 . Nagy Iosif - 98 - Arad - AR - 29,49
    9 . Padurariu Costel - 84 - Brasov - BV - 28,91
    10 . Ciobanu Daniel - 104 - Blaj - AB - 28,32
    11 . Irimia Sorin Jr - 370 - Cluj Napoca - CJ - 27,67
    12 . Toader Valentin - 699 - Agnita - SB - 27,30
    13 . Negrean Ioan - 156 - Sibiu - SB - 27,15
    14 . Dirlea Ioan - 137 - Aiud - AB - 27,01
    15 . Groza Alexandru - 811 - Cisnadie - SB - 26,25
    16 . Timaru Ilie - 430 - Ocna Sibiului - SB - 26,15
    17 . Beches Andrei - 293 - Sibiu - SB - 26,10
    18 . Vaida Gheorghe - 723 - Sibiu - SB - 25,83
    19 . Vera Esteban - 578 - Sibiu - SB - 25,10
    20 . Barac Marius - 173 - Sibiu - SB - 25,06
    21 . Cecan Vasile - 182 - Timisoara - TM - 24,56
    22 . Weiss Simona - 506 - Cisnadie - SB - 24,23
    23 . Somlea Darian - 1172 - Cisnadie - SB - 24,20
    24 . Comsa Dan - 234 - Sibiu - SB - 23,77
    25 . Barbulescu Dan - 199 - Sibiu - SB - 23,68
    26 . Chibulcutean Bogdan - 427 - Tarnaveni - MS - 23,64
    27 . Pelaghie Ioan - 214 - Targu Mures - MS - 22,60
    28 . Decean Darian - 489 - Sibiu - SB - 22,07
    29 . Popa Mircea - 206 - Brasov - BV - 21,65
    30 . Susan Mircea - 533 - Alba Iulia - AB - 21,41
    31 . Kovaci Richard - 1803 - Tarnaveni - MS - 21,10
    32 . Bucur Dan - 402 - Cisnadie - SB - 20,94
    33 . Bozosan Petre - 243 - Sibiu - SB - 20,69
    34 . Hrehoret Adrian - 673 - Ramnicu Valcea - VL - 20,61
    35 . Banu Nicolae - 1191 - Ocna Sibiului - SB - 20,60
    36 . Dospinescu George - 260 - Sibiu - SB - 20,59
    37 . Radu Constantin - 245 - Sibiu - SB - 20,50
    38 . Szakacs Attila - 827 - Targu Mures - MS - 20,08
    39 . Stancalie Doru - 306 - Craiova - DJ - 19,53
    40 . Lupsa Bogdan - 303 - Ramnicu Valcea - VL - 19,06
    41 . Todoran Gabriel - 1842 - Reghin - MS - 14,90
    42 . Sarcani Andrei - 607 - Targu Mures - MS - 10,55
    43 . Lungu Veronel - 1623 - Ramnicu Valcea - VL - 0,00
    44 . Dordea Lucian - 2440 - Medias - SB - 0,00
    45 . Stefan Andrei - 4416 - Tarnaveni - MS - 0,00

    Clasament xl-dec-2019


    Cupa IERNII ed a VI-a - Turneu - A - Sibiu - 07.12.2019
    Lista înscrieri - Avansati - 06.12.2019 20:25

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Mihu Florin - 291 - Pitesti - AG - 19,62
    2 . Fulop Attila - 273 - Aiud - AB - 19,59
    3 . Sandu Andrei - 308 - Sibiu - SB - 19,03
    4 . Loghin Florin - 265 - Brasov - BV - 18,98
    5 . Cir Florin - 377 - Razboieni - AB - 18,94
    6 . Morariu Marius - 325 - Sibiu - SB - 18,78
    7 . Sabau Gheorghe - 503 - Tarnaveni - MS - 18,61
    8 . Tobosaru Gheorghe - 304 - Brasov - BV - 18,08
    9 . Bleoca Lucas - 1126 - Tarnaveni - MS - 18,00
    10 . Bardas Ioan - 562 - Dumbraveni SB - SB - 17,14
    11 . Benyovski Bela - 373 - Sibiu - SB - 16,53
    12 . Negrea Olimpiu - 1612 - Otelu Rosu - CS - 16,40
    13 . Dumitru Ovidiu - 1396 - Tarnaveni - MS - 16,35
    14 . Stoica Mihai - 360 - Mioveni - AG - 16,18
    15 . Bardas Patrick - 626 - Dumbraveni SB - SB - 16,10
    16 . Moldovan Flavia - 740 - Tarnaveni - MS - 16,08
    17 . Herteg Dorinel - 686 - Arad - AR - 16,00
    18 . Popa Paul - 1549 - Sibiu - SB - 15,10
    19 . Banea Radu - 1336 - Sibiu - SB - 14,70
    20 . Filea Adonis - 881 - Sibiu - SB - 14,48
    21 . Stanciu Dumitru - 986 - Simeria - HD - 14,47
    22 . Onet Nicolae - 1545 - Sighisoara - MS - 14,30
    23 . Matei Dumitru - 431 - Deva - HD - 14,04
    24 . Orban Alexandru - 775 - Lugoj - TM - 13,74
    25 . Ciobanu Cosmin - 1409 - Cristian SB - SB - 13,50
    26 . Cobzaru Radu - 656 - Deva - HD - 13,29
    27 . Sirbu Vlad - 1339 - Aiud - AB - 13,17
    28 . Marian Ioan - 998 - Alba Iulia - AB - 12,77
    29 . Chibulcutean Ioan - 799 - Tarnaveni - MS - 12,35
    30 . Popescu Radu - 716 - Arad - AR - 11,61
    31 . Tenea Cosmin - 1318 - Sighisoara - MS - 11,43
    32 . Sabau Mircea - 846 - Tarnaveni - MS - 11,31
    33 . Movileanu Neculae - 583 - Brasov - BV - 11,20
    34 . Nandrean Dan - 1382 - Fagaras - BV - 10,87
    35 . Ionita Adrian - 702 - Brasov - BV - 10,75
    36 . Susman Dan - 776 - Alba Iulia - AB - 10,66
    37 . Muntean Atila - 939 - Hunedoara - HD - 9,97
    38 . Stanescu Romeo - 2143 - Hunedoara - HD - 6,40
    39 . Cuntan Ioan - 1635 - Saliste - SB - 5,70
    40 . Botian Radu - 2350 - Sibiu - SB - 0,00
    41 . Roghina Cosmin - Nou - Sibiu - SB - Nou

    Clasament xl-dec-2019


    Cupa IERNII ed a VI-a - Turneu - A - Sibiu - 07.12.2019
    Lista înscrieri - Incepatori - 06.12.2019 20:28

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Kondort Dan - 878 - Sibiu - SB - 9,39
    2 . Fratila Dan - 1202 - Ocna Sibiului - SB - 9,10
    3 . Restea Lucian Constantin - 2526 - Fagaras - BV - 9,05
    4 . Malene Petru - 901 - Fagaras - BV - 8,48
    5 . Pralea Constantin - 788 - Alba Iulia - AB - 8,27
    6 . Oroian Gelu - 2716 - Targu Mures - MS - 7,95
    7 . Bardas Mark - 1398 - Dumbraveni SB - SB - 7,87
    8 . Vela Gabriel - 831 - Timisoara - TM - 7,23
    9 . Fagyura Leonardo - 3534 - Tarnaveni - MS - 6,70
    10 . Dranca David - 1366 - Aiud - AB - 6,01
    11 . Dragomir Ioan - 2203 - Cristian SB - SB - 6,00
    12 . Mos Cristian - 3580 - Tampa - HD - 6,00
    13 . Sebestyen Tiberiu - 3583 - Deva - HD - 6,00
    14 . Schiau Teodora - 1789 - Hunedoara - HD - 5,90
    15 . Porumb Alexandru - 2178 - Sibiu - SB - 5,80
    16 . Catana Albert - 1832 - Cisnadie - SB - 5,55
    17 . Plavet Andrei Alexandru - 1746 - Sibiu - SB - 5,50
    18 . Blaga Lucian - 3786 - Deva - HD - 5,40
    19 . Dancila Tudor - 2823 - Sibiu - SB - 5,25
    20 . Parvan Dumitru - 3862 - Deva - HD - 5,00
    21 . Stoicescu Gheorghe - 1203 - Iedera - DB - 4,61
    22 . Orban Marius - 1766 - Lugoj - TM - 4,56
    23 . Monu Claudiu - 2764 - Tarnaveni - MS - 4,50
    24 . Costache David - 2092 - Cisnadie - SB - 4,00
    25 . Olaru Cosmin - 2431 - Ramnicu Valcea - VL - 4,00
    26 . Giurgiu Andrei - 2556 - Sibiu - SB - 0,00
    27 . Costea Stefan - 2895 - Tarnaveni - MS - 0,00
    28 . Matei Alin - 3271 - Arad - AR - 0,00
    29 . Giurgiu Alexandru - Nou - Sibiu - SB - Nou
    30 . Nedelea Liviu - Nou - Sibiu - SB - Nou

    Clasament xl-dec-2019
    Ultima editare de adof; 06.dec.2019, 19:28.

    Comentariu


    • #3
      Cupa IERNII ed a VI-a - Turneu - A - Sibiu - 07.12.2019
      Lista înscrieri - Toate Categoriile - 21.11.2019 22:31

      Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT Categorie - Obs1
      1 . Cirstea Toni - 1003 - Targu Jiu - GJ - 9,45 - I - Avansati
      2 . Giurgiu Andrei - 2825 - Sibiu - SB - 0,00 - - Incepatori
      3 . Blaga Marius - 64 - Cluj Napoca - CJ - 40,49 - EMH - Elite
      4 . Popa Mircea - 203 - Brasov - BV - 21,23 - OW - Open
      5 . Padurariu Costel - 83 - Brasov - BV - 28,84 - O - Open
      6 . Manitiu Florin - 414 - Sibiu - SB - 17,88 - A - Avansati
      7 . Morariu Marius - 352 - Sibiu - SB - 18,39 - A - Avansati
      8 . Benyovski Bela - 419 - Sibiu - SB - 16,46 - AW - Avansati
      9 . Filea Adonis - 858 - Sibiu - SB - 14,48 - A - Avansati
      10 . Fratila Dan - 1258 - Ocna Sibiului - SB - 9,53 - I - Incepatori
      11 . Kondort Dan - 1040 - Sibiu - SB - 9,06 - I - Avansati
      12 . Plavet Andrei Alexandru - 1716 - Sibiu - SB - 5,50 - I - Incepatori
      13 . Dancila Tudor - 2769 - Sibiu - SB - 5,25 - I - Incepatori
      14 . Decean Darian - 469 - Sibiu - SB - 22,07 - O - Open
      15 . Negrean Ioan - 182 - Sibiu - SB - 26,65 - O - Open
      16 . Barbulescu Dan - 228 - Sibiu - SB - 23,70 - OW - Open
      17 . Barac Marius - 215 - Sibiu - SB - 24,90 - OW - Open
      18 . Timaru Ilie - 472 - Ocna Sibiului - SB - 26,58 - O - Open
      19 . Comsa Dan - 285 - Sibiu - SB - 22,19 - O - Open
      20 . Bozosan Petre - 266 - Sibiu - SB - 19,47 - A - Open
      21 . Banu Nicolae - 1145 - Ocna Sibiului - SB - 20,60 - O - Open
      22 . Daneliuc Gabi - 24 - Selimbar - SB - 37,28 - EW - Elite
      23 . Durdun George - 168 - Bucuresti - B - 44,10 - EL - Elite
      24 . Victor Kaposta - Nou - Arad - AR - Nou - - Open
      25 . Roman Bogdan - 4 - Arad - AR - 43,39 - E - Elite
      26 . Ciochina Gabriel - 421 - Arad - AR - 38,60 - E - Elite
      27 . Fekete Istvan - 293 - Arad - AR - 19,33 - A - Open
      28 . Creta Petru - 793 - Luna CJ - CJ - 7,71 - I - Incepatori
      29 . Cecan Vasile - 191 - Timisoara - TM - 23,78 - O - Open
      30 . Jichici Svetozar - 99 - Timisoara - TM - 29,15 - OW - Open
      31 . Vela Gabriel - 807 - Timisoara - TM - 7,20 - I - Incepatori
      32 . Oprea Adrian - 38 - Lugoj - TM - 36,35 - E - Elite
      33 . Cobzaru Radu - 721 - Deva - HD - 13,71 - A - Avansati
      34 . Matei Dumitru - 394 - Deva - HD - 14,60 - AW - Avansati
      35 . Stanciu Dumitru - 1028 - Simeria - HD - 14,15 - A - Avansati
      36 . Radu Constantin - 282 - Sibiu - SB - 19,91 - AW - Open
      37 . Mitzea Alexandru - 163 - Sibiu - SB - 33,41 - E - Elite
      38 . Dospinescu George - 234 - Sibiu - SB - 20,68 - OW - Open
      39 . Beches Andrei - 321 - Sibiu - SB - 27,43 - O - Open
      40 . Migea Cornel - 73 - Sibiu - SB - 30,74 - OW - Open
      41 . Vaida Gheorghe - 870 - Sibiu - SB - 25,65 - O - Open
      42 . Vass Alexander - 1343 - Cluj Napoca - CJ - 27,50 - O - Open
      43 . Verdet Adrian - 11 - Timisoara - TM - 41,84 - E - Elite
      44 . Bardas Mark - 1535 - Dumbraveni SB - SB - 9,00 - I - Incepatori
      45 . Vioreanu Cristian - 1837 - Dumbraveni SB - SB - 5,00 - I - Incepatori
      46 . Aron Darie - 186 - Sibiu - SB - 35,16 - EW - Elite
      47 . Temelie Dragos - 437 - Selimbar - SB - 36,13 - E - Elite
      48 . Bardas Patrick - 685 - Dumbraveni SB - SB - 16,40 - AJ - Avansati
      49 . Bardas Ioan - 598 - Dumbraveni SB - SB - 17,25 - A - Avansati
      50 . Tenea Cosmin - 1521 - Sighisoara - MS - 11,85 - A - Avansati
      51 . Onet Nicolae - 1506 - Sighisoara - MS - 14,30 - A - Avansati
      52 . Tipser Gabriel - 837 - Sighisoara - MS - 32,35 - OW - Open
      53 . Toader Valentin - 904 - Agnita - SB - 27,00 - O - Open
      54 . Toader George - 643 - Agnita - SB - 31,73 - O - Open
      55 . Dirlea Ioan - 166 - Aiud - AB - 26,14 - OH - Open
      56 . Fulop Attila - 278 - Aiud - AB - 19,94 - AW - Avansati
      57 . Iepure Teodor Calin - 1334 - Aiud - AB - 11,40 - A - Avansati
      58 . Cristea Andrei Cosmin - 1686 - Aiud - AB - 17,75 - A - Avansati
      59 . Sirbu Vlad - 1342 - Aiud - AB - 10,75 - A - Avansati
      60 . Faraian Alexandru - 633 - Aiud - AB - 16,21 - AJ - Avansati
      61 . Dirlea Ana - 2228 - Aiud - AB - 4,00 - IF - Incepatori
      62 . Dranca David - 1611 - Aiud - AB - 6,33 - I - Incepatori
      63 . Hagea Andra - 1646 - Aiud - AB - 5,85 - IJF - Incepatori
      64 . Frunza Alexandru - 127 - Timisoara - TM - 31,78 - O - Open
      65 . Susan Mircea - 754 - Alba Iulia - AB - 19,28 - A - Open
      66 . Loghin Florin - 258 - Brasov - BV - 18,64 - A - Avansati
      67 . Lupsa Bogdan - 294 - Ramnicu Valcea - VL - 18,91 - A - Open
      68 . Hrehoret Adrian - 582 - Ramnicu Valcea - VL - 20,04 - O - Open
      69 . Nedescu Adrian - 362 - Ramnicu Valcea - VL - 21,37 - O - Open
      70 . Popescu Remus - 531 - Ramnicu Valcea - VL - 21,48 - O - Open
      71 . Barbu Dan - 545 - Ramnicu Valcea - VL - 36,10 - E - Elite
      72 . Aron Valentin - 1338 - Zlatna - AB - 7,42 - I - Incepatori
      73 . Aron Razvan - 2267 - Zlatna - AB - 4,50 - I - Incepatori
      74 . Marin Marcel - 3158 - Zlatna - AB - 5,00 - I - Incepatori
      75 . Marin Catalin - Nou - Zlatna - AB - Nou - I - Incepatori
      76 . Hohoi Alessandro - 2198 - Cugir - AB - 5,10 - I - Incepatori
      77 . Olaru Cosmin - 2484 - Ramnicu Valcea - VL - 4,00 - I - Incepatori
      78 . Giurgiu Alexandru - Nou - Sibiu - SB - Nou - - Incepatori
      79 . Muntean Atila - 1006 - Hunedoara - HD - 10,76 - A - Avansati
      80 . Susman Dan - 893 - Alba Iulia - AB - 10,36 - A - Avansati
      81 . Sufletel Radu - 20 - Alba Iulia - AB - 38,12 - EW - Elite
      82 . Butura Vasile - 216 - Alba Iulia - AB - 32,25 - O - Open
      83 . Petrus Florin - 824 - Alba Iulia - AB - 35,40 - E - Elite
      84 . Szakacs Raul - 1249 - Deva - HD - 28,00 - O - Open
      85 . Schiau Dan - 1289 - Hunedoara - HD - 10,13 - A - Avansati
      86 . Schiau Teodora - 2079 - Hunedoara - HD - 5,85 - IF - Incepatori
      87 . Moldoveanu Sorin - Nou - Hunedoara - HD - Nou - - Avansati
      88 . Varadi Calin - Nou - Deva - HD - Nou - - Open
      89 . Hoancea Eugen - Nou - Deva - HD - Nou - - Incepatori
      90 . Stoicescu Gheorghe - 1171 - Iedera - DB - 4,36 - I - Incepatori
      91 . Chibulcutean Ioan - 778 - Tarnaveni - MS - 11,99 - A - Avansati
      92 . Sabau Mircea - 743 - Tarnaveni - MS - 12,83 - A - Avansati
      93 . Sabau Gheorghe - 546 - Tarnaveni - MS - 18,12 - A - Avansati
      94 . Chibulcutean Bogdan - 441 - Tarnaveni - MS - 22,28 - O - Open
      95 . Dumitru Florin - 153 - Arad - AR - 24,83 - O - Open
      96 . Tincu Laurentiu - 1089 - Sibiu - SB - 30,70 - O - Elite
      97 . Gherman Romulus - 395 - Arad - AR - 17,05 - A - Avansati
      98 . Balaj Roland - 355 - Arad - AR - 17,55 - A - Avansati
      99 . Chiscan Bogdan - 494 - Arad - AR - 17,01 - A - Avansati
      100 . Moldovan Horvath Csaba - 16 - Targu Mures - MS - 43,43 - EM - Elite
      101 . Petrus Florin - 121 - Zalau - SJ - 43,96 - E - Elite
      102 . Irimia Sorin Jr - 517 - Cluj Napoca - CJ - 28,30 - O - Open
      103 . Dobinda Alexandru - 618 - Arad - AR - 9,78 - IW - Incepatori
      104 . Dobinda Dinu - 792 - Arad - AR - 7,83 - I - Incepatori
      105 . Popescu Radu - 796 - Arad - AR - 11,51 - A - Avansati
      106 . Herteg Dorinel - 673 - Arad - AR - 16,00 - A - Avansati
      107 . Preda Ionut - 1036 - Moinesti - BC - 32,80 - O - Elite
      108 . Bleoca Lucas - 1008 - Tarnaveni - MS - 16,85 - AJ - Avansati
      109 . Stoica Mihai - 365 - Mioveni - AG - 15,14 - AW - Avansati
      110 . Mihu Florin - 283 - Pitesti - AG - 18,20 - A - Avansati
      111 . Ciobanu Daniel - 90 - Blaj - AB - 28,44 - OW - Open
      112 . Catana Claudiu - 302 - Bucuresti - B - 26,65 - O - Open
      113 . Andone Claudiu - 851 - Cugir - AB - 36,80 - EW - Elite
      114 . Corbu Sorin - Nou - Cugir - AB - Nou - - Elite
      115 . Kromek Iulian - 380 - Cugir - AB - 25,25 - O - Open
      116 . Cristea Virgil - 543 - Cugir - AB - 17,16 - A - Avansati
      117 . Taman Ioan - 3532 - Cugir - AB - 6,00 - I - Avansati
      118 . Pop Robert - 2393 - Cugir - AB - 0,00 - - Avansati
      119 . Purdea Bogdan - - Cugir - AB - - - Avansati
      120 . Pralea Constantin - 746 - Alba Iulia - AB - 8,25 - IW - Incepatori
      121 . Pralea David Constantin - 1514 - Alba Iulia - AB - 4,45 - I - Incepatori
      122 . Trocan Nicolae - 82 - Mioveni - AG - 29,34 - OW - Open
      123 . Farkas Gabor - 178 - Targu Mures - MS - 41,97 - EW - Elite
      124 . Farkas Bence - 763 - Targu Mures - MS - 18,53 - A - Avansati
      125 . Govoreanu Florin - 17 - Cisnadie - SB - 38,86 - EW - Elite
      126 . Ionita Adrian - 846 - Brasov - BV - 10,56 - A - Avansati
      127 . Avram Victor - 31 - Arad - AR - 44,35 - E - Elite
      128 . Porumb Alexandru - 2124 - Sibiu - SB - 5,80 - I - Incepatori
      129 . Nedelea Liviu - Nou - Sibiu - SB - Nou - - Incepatori
      130 . Georgescu Constantin - 145 - Orastie - HD - 30,10 - O - Open
      131 . Zdrenghea Mircea - 772 - Orastie - HD - 16,18 - A - Open
      132 . Horvath Mircea - 944 - Orastie - HD - 12,58 - A - Avansati
      133 . Serban Marian - 982 - Orastie - HD - 17,65 - A - Avansati
      134 . Grigore Alexandru - 60 - Campina - PH - 32,82 - O - Open
      135 . Ciobanu Cosmin - 1293 - Cristian SB - SB - 13,50 - A - Avansati
      136 . Dragomir Ioan - 2522 - Cristian SB - SB - 6,00 - IW - Incepatori
      137 . Vera Esteban - 688 - Sibiu - SB - 24,73 - O - Open
      138 . Cuntan Ioan - 1637 - Saliste - SB - 5,70 - I - Avansati
      139 . Mircea Minzat - Nou - Saliste - SB - Nou - - Avansati
      140 . Restea Lucian Constantin - 2469 - Fagaras - BV - 9,05 - I - Incepatori
      141 . Malene Petru - 842 - Fagaras - BV - 8,48 - I - Incepatori
      142 . Mija Gheorghe - 1279 - Fagaras - BV - 10,90 - A - Avansati
      143 . Nandrean Dan - 1332 - Fagaras - BV - 10,87 - A - Avansati
      144 . Nagy Iosif - 100 - Arad - AR - 28,83 - OW - Open
      145 . Marian Ioan - 1243 - Alba Iulia - AB - 10,40 - AW - Avansati
      146 . Moldovan Cristian - 1697 - Alba Iulia - AB - 6,00 - I - Incepatori
      147 . Marinescu Nelu - 519 - Targoviste - DB - 11,15 - A - Avansati
      148 . Moldovan Csaba - Nou - Targu Mures - MS - Nou - - Elite
      149 . Kriszta Arpad Lorand - 425 - Sanpaul - MS - 22,51 - O - Open
      150 . Pall Jozsef Attila - 1195 - Sanpaul - MS - 24,25 - O - Open
      151 . Ene Florin - 259 - Ploiesti - PH - 20,00 - O - Open
      152 . Nitu Serban - 271 - Paulesti - PH - 18,49 - AW - Avansati
      153 . Acriva Marian - 353 - Mizil - PH - 17,71 - A - Avansati
      154 . Lazar Dumitru - 320 - Mizil - PH - 17,20 - A - Avansati
      155 . Stancalie Doru - 381 - Craiova - DJ - 20,50 - OW - Open
      156 . Raducan Bogdan - 89 - Craiova - DJ - 38,18 - E - Elite
      157 . Criste Mihai Marius - 3061 - Cluj Napoca - CJ - 5,75 - I - Incepatori
      158 . Orban Alexandru - Nou - Lugoj - TM - Nou - - Avansati
      159 . Orban Marius - 1853 - Lugoj - TM - 4,35 - I - Incepatori
      160 . Lutz Schuerer - Nou - Lugoj - TM - Nou - - Incepatori
      161 . Matei Alin - Nou - Arad - AR - Nou - - Incepatori
      162 . Popet Doru - 269 - Timisoara - TM - 33,02 - EW - Elite
      163 . Zavricescu George - 201 - Curtea de Arges - AG - 26,58 - OW - Open
      164 . Stan Catalin - 257 - Curtea de Arges - AG - 26,71 - O - Open
      165 . Chirita Nicolae - 508 - Curtea de Arges - AG - 22,18 - O - Open
      166 . Vasilescu Remus - 185 - Curtea de Arges - AG - 27,25 - O - Open
      167 . Nicoara Ovidiu - 942 - Curtea de Arges - AG - 21,07 - O - Open
      168 . Rada Florin - 303 - Pitesti - AG - 28,89 - O - Open
      169 . Trocaru Remus - 225 - Tulcea - TL - 27,24 - O - Open
      170 . Sarcani Andrei - 678 - Targu Mures - MS - 9,99 - IW - Avansati
      171 . Ciurca Ovidiu - 1844 - Targu Mures - MS - 13,50 - AW - Avansati
      172 . Pelaghie Ioan - 198 - Targu Mures - MS - 22,62 - O - Open
      173 . Motorga Dorin - 66 - Targu Mures - MS - 32,54 - O - Open
      174 . Szakacs Attila - 979 - Targu Mures - MS - 18,05 - A - Avansati
      175 . Macovei Cristi - 135 - Iasi - IS - 29,29 - O - Open
      176 . Movileanu Neculae - 538 - Brasov - BV - 11,38 - A - Avansati
      177 . Lungu Veronel - 1628 - Ramnicu Valcea - VL - 0,00 - A - Open
      178 . Moldovan Flavia - 676 - Tarnaveni - MS - 16,40 - AF - Avansati
      179 . Moldovan Alexandru - 535 - Tarnaveni - MS - 37,65 - E - Elite
      180 . Sandu Andrei - 376 - Sibiu - SB - 17,64 - AJ - Avansati
      181 . Ticu Sorin - 236 - Lugoj - TM - 25,00 - O - Open
      182 . Strugar Ioan - 426 - Deda - MS - 18,64 - A - Avansati
      183 . Piper Petru - 309 - Luna CJ - CJ - 19,06 - AH - Avansati
      184 . Dordea Lucian - 1661 - Medias - SB - 26,70 - OW - Open
      185 . Cîndea Cristian - Nou - Medias - SB - Nou - - Elite
      186 . Sînpetrean Comșa Gheorghe - Nou - Cluj Napoca - CJ - Nou - - Open
      187 . Weiss Simona - 489 - Cisnadie - SB - 24,23 - OF - Open
      188 . Catana Albert - 1793 - Cisnadie - SB - 5,55 - I - Incepatori
      189 . Costache David - 2033 - Cisnadie - SB - 4,00 - I - Incepatori
      190 . Bucur Dan - 408 - Cisnadie - SB - 20,61 - O - Open
      191 . Negrea Olimpiu - 2682 - Otelu Rosu - CS - 15,00 - A - Avansati
      192 . Velcean Viorel - Nou - Otelu Rosu - CS - Nou - - Incepatori
      193 . Somlea Darian - 1150 - Cisnadie - SB - 24,20 - O - Open
      194 . Groza Alexandru - 905 - Cisnadie - SB - 26,30 - O - Open
      195 . Velcean Valentin - Nou - Otelu Rosu - CS - Nou - - Incepatori
      196 . Popa Paul - 1528 - Sibiu - SB - 15,10 - AW - Avansati
      197 . Buie Laurentiu - 1129 - Arad - AR - 7,19 - I - Incepatori
      198 . Szabo Tamas - 1361 - Miercurea Ciuc - HR - 21,20 - O - Open
      199 . Baltat Sebastian - 1705 - Arad - AR - 8,20 - I - Incepatori
      200 . Kaszta Harrald - 964 - Arad - AR - 12,15 - A - Avansati

      Clasament xl-nov-2019
      Toate modificarile si neconcordantele va rog pe forum pentru a nu exista discutii
      Aceasta este lista cu ordinea inscrierilor
      Ultima editare de adof; 21.nov.2019, 21:31.

      Comentariu


      • #4
        Cirstea Toni, Tg Jiu, avansati.

        Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Giurgiu Andrei , începători , Sibiu

          Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Blaga Marius - Cluj-Napoca - Elite.

            Comentariu


            • #7
              Se inscriu: Popa Mircea, Brasov si Padurariu Costel, Brasov, open, multumesc!

              Comentariu


              • #8
                Manitiu Florin,Morariu Marius,Benyovski Bela din Sibiu la Avansati.

                Comentariu


                • #9
                  Se inscrie

                  Filea Adonis - Sibiu - Avansati
                  Fratila Dan - Ocna Sibiului - Incepatori
                  Kondort Dan - Sibiu - Avansati
                  Plavet Andrei Alexandru - Sibiu - Incepatori
                  Dancila Tudor - Sibiu - Incepatori

                  - -

                  Decean Darian - Sibiu - Open
                  Negrean Ioan - Sibiu - Open
                  Barbulescu Dan - Sibiu - Open
                  Barac Marius - Sibiu - Open
                  Timaru Ilie - Ocna Sibiului - Open
                  Comsa Dan - Sibiu - Open
                  Bozosan Petre - Sibiu - Open
                  Banu Nicolae - Ocna Sibiului - Open
                  Daneliuc Gabi - Selimbar - Elite
                  Durdun George - Bucuresti - Elite
                  Ultima editare de adof; 20.nov.2019, 12:27. Motiv: modificare localitate la Durdun

                  Comentariu


                  • #10
                    Victor Kaposta, Arad, open

                    Comentariu


                    • #11
                      Turneu A Cupa IERNII ed a VI-a – Sibiu 07.12.2019

                      Roman Bogdan / Arad / elite
                      Ciochina Gabriel / Arad / elite
                      Fekete Istvan / Arad / open
                      Ultima editare de kvictors; 20.nov.2019, 12:19.

                      Comentariu


                      • #12
                        Se in scrie la incepatori Creta Petru din Luna Cluj. Multumesc

                        Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          Cecan Vasile, Timisoara, open
                          Jichici Svetozar, Timisoara, open
                          Vela Gabriel, Timisoara, incepatori
                          Oprea Adrian, Lugoj, elite

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscriu Cobzaru Radu, Deva
                            Matei Dumitru, Deva
                            Stanciu Dumitru, Simeria
                            Toti avansati
                            Multumesc

                            Comentariu


                            • #15
                              Radu Constantin din Sibiu la Open.
                              Mitzea Alexandru din Sibiu la Elite.
                              Dospinescu George din Sibiu la Open.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X