Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Mos Crăciun", Fălticeni - 14.12.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Rusu Radu avansati

    Comentariu


    • Ok , am inteles

      Comentariu


      • Datorita unor probleme de sanatate, sunt nevoit sa ma retrag! Pohaci Claudiu -Open

        Comentariu


        • Postat în original de Claudiu P Vezi post
          Datorita unor probleme de sanatate, sunt nevoit sa ma retrag! Pohaci Claudiu -Open
          Cred că m-am lipit și eu de un tricou :d

          Comentariu


          • Ne pare rău că nu te-am întâlnit Cătălin
            Ultima editare de rogerpustiu; 14.dec.2019, 15:10.
            Blade: Xiom Strato
            FH: Tenergy 05
            BH: Tenergy 05

            Comentariu


            • Multumim EMITT-GEWO, pentru tricouri. De asemenea mulțumim pentru produsele de calitate la preturi super.
              Blade: Off Butterfly Primorac
              FH: Rozena
              BH: Rozena

              Comentariu


              • Hai Borsecu.

                Comentariu


                • Gr.inferioara nr. 1 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 ROGIN FLORIN PIATRA NEAMT
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  3-1
                  4
                  1
                  2 MACIUC RAZVAN SUCEAVA
                  0-3
                  3-1
                  3-0
                  3-2
                  3
                  2
                  3 MOISE VIOREL BRAILA
                  1-3
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  3
                  4 UNGUREANU SABINA SUCEAVA
                  5 POPA ROMICA PASCANI
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  6 BUJOREAN BENI SUCEAVA
                  1-3
                  2-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  4
                  Gr.inferioara nr. 2 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI
                  3-1
                  3-1
                  2-3
                  0-3
                  2
                  3
                  2 STAVARACHE FLORENTIN PASCANI
                  1-3
                  2-3
                  1-3
                  3-1
                  1
                  4
                  3 VENIN CONSTANTIN SUCEAVA
                  1-3
                  3-2
                  3-2
                  3-0
                  3
                  1
                  4 LAZAR DAVIDE SUCEAVA
                  3-2
                  3-1
                  2-3
                  3-1
                  3
                  2
                  5 BUSUIOC VIOREL RADAUTI
                  3-0
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  1
                  Gr.inferioara nr. 3 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 OJOG PETRISOR BACAU
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  3-1
                  3-0
                  5
                  1
                  2 MUNTEANU CORNELIU VASLUI
                  0-3
                  1-3
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  3
                  4
                  3 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
                  0-3
                  3-1
                  2-3
                  3-1
                  3-0
                  3
                  2
                  4 DRAGANESCU STEFAN PASCANI
                  1-3
                  2-3
                  3-2
                  3-0
                  3-1
                  3
                  3
                  5 LOZNICERU CONSTANTIN FALTICENI
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  6 HUTAN COSMIN SUCEAVA
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0
                  Gr.inferioara nr. 4 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 SISCA NICUSOR COMANESTI
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  4
                  2 LEPADATU GHEORGHE PASCANI
                  3-1
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  3 PADURET CATALIN DAN PANCIU
                  3-0
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  2
                  4 APETROAEI MIRCEA SUCEAVA
                  3-1
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  3-1
                  3
                  3
                  5 MOLDOVAN IOAN VISEU
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  2-3
                  0
                  6 MARIUS TOMA IASI
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  3-2
                  1
                  Gr.inferioara nr. 5 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                  3-2
                  3-2
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  2 MINCA PAUL COMANESTI
                  2-3
                  3-1
                  1-3
                  3-0
                  3-1
                  3
                  3
                  3 SAVINA DAN PIATRA NEAMT
                  2-3
                  1-3
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  4
                  4 MIHALACHE DORU SUCEAVA
                  2-3
                  3-1
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  4
                  2
                  5 GROSU GHEORGHITA TARGU NEAMT
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-1
                  1
                  6 MAXIM FLORIN SUCEAVA
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  0
                  Gr.inferioara nr. 6 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 SAHLEAN ALEXANDRU SILVESTRU PARTESTII DE JOS
                  0-3
                  3-2
                  3-0
                  2-3
                  3-0
                  3
                  3
                  2 SOVEA SORIN SUCEAVA
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  2-3
                  4
                  1
                  3 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA
                  2-3
                  0-3
                  3-1
                  0-3
                  2-3
                  1
                  4 BODNAR COSMIN VICOVU DE SUS
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  2-3
                  0
                  5 BRAGA ANDREI MOLDOVA
                  3-2
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  2
                  6 LUPU DAN PASCANI
                  0-3
                  3-2
                  3-2
                  3-2
                  0-3
                  3
                  4
                  Gr.inferioara nr. 7 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 LUCA IOAN PIATRA NEAMT
                  0-3
                  3-1
                  3-1
                  0-3
                  3-0
                  3
                  3
                  2 BILT CATALIN SUCEAVA
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-2
                  3-0
                  5
                  1
                  3 BLANARIU VASILE BAISESTI
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  3-1
                  1
                  4 CIURLICA MUGUREL PASCANI
                  1-3
                  0-3
                  3-1
                  2-3
                  3-0
                  2
                  4
                  5 APARASCHIVEI BOGDAN IASI
                  3-0
                  2-3
                  3-0
                  3-2
                  3-0
                  4
                  2
                  6 MARDAR CIPRIAN TARGU NEAMT
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  Gr.inferioara nr. 8 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
                  0-3
                  0-3
                  3-1
                  3-1
                  2
                  3
                  2 BILT CRISTIAN SUCEAVA
                  3-0
                  3-2
                  2-3
                  3-0
                  3
                  1
                  3 COJOCARU ILIE BAISESTI
                  4 VORNICU ADRIAN SUCEAVA
                  3-0
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  3
                  2
                  5 GURGU FABIAN HALAUCESTI
                  1-3
                  3-2
                  0-3
                  3-0
                  2
                  4
                  6 DRAGOS RADU IASI
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  Gr.inferioara nr. 9 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 PASCARIU VASILE SUCEAVA
                  1-3
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  0-3
                  3
                  4
                  2 GRIMALIUC ALEXANDRU SUCEAVA
                  3-1
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  2-3
                  3
                  2
                  3 LAZAR LAVINIA SALCEA
                  2-3
                  3-2
                  3-1
                  3-0
                  0-3
                  3
                  3
                  4 PURDILA ANDREI FALTICENI
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  5 DAVID MAIA PRELIPCA
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  0-3
                  1
                  6 CIOBANU SABIN PASCANI
                  3-0
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1




                  Gr.superioara nr. 1 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 ROGIN FLORIN PIATRA NEAMT
                  2-3
                  3-0
                  3-1
                  2
                  2
                  2 PADURET CATALIN DAN PANCIU
                  3-2
                  3-1
                  3-0
                  3
                  1
                  3 DRAGANESCU STEFAN PASCANI
                  0-3
                  1-3
                  3-1
                  1
                  4 STAVARACHE FLORENTIN PASCANI
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  0
                  Gr.superioara nr. 2 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 VENIN CONSTANTIN SUCEAVA
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  3
                  1
                  2 MIHALACHE DORU SUCEAVA
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  2
                  3 APETROAEI MIRCEA SUCEAVA
                  1-3
                  0-3
                  2-3
                  0
                  4 MUNTEANU CORNELIU VASLUI
                  0-3
                  0-3
                  3-2
                  1
                  Gr.superioara nr. 3 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 OJOG PETRISOR BACAU
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  3
                  1
                  2 BRAGA ANDREI MOLDOVA
                  0-3
                  3-0
                  3-1
                  2
                  2
                  3 MINCA PAUL COMANESTI
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  4 SISCA NICUSOR COMANESTI
                  1-3
                  1-3
                  0-3
                  0
                  Gr.superioara nr. 4 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 LEPADATU GHEORGHE PASCANI
                  3-1
                  0-3
                  3-2
                  2
                  2
                  2 APARASCHIVEI BOGDAN IASI
                  1-3
                  3-2
                  3-0
                  2
                  3 SAHLEAN ALEXANDRU SILVESTRU PARTESTII DE JOS
                  3-0
                  2-3
                  3-0
                  2
                  1
                  4 SAVINA DAN PIATRA NEAMT
                  2-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  Gr.superioara nr. 5 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 ROBU VALENTIN BOTOSANI
                  1-3
                  3-1
                  1-3
                  1
                  2 VORNICU ADRIAN SUCEAVA
                  3-1
                  3-0
                  3-2
                  3
                  1
                  3 LUCA IOAN PIATRA NEAMT
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  4 LUPU DAN PASCANI
                  3-1
                  2-3
                  3-0
                  2
                  2
                  Gr.superioara nr. 6 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 SOVEA SORIN SUCEAVA
                  2-3
                  3-1
                  3-1
                  2
                  2
                  2 GRIMALIUC ALEXANDRU SUCEAVA
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  3 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  4 CIURLICA MUGUREL PASCANI
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  Gr.superioara nr. 7 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 BILT CATALIN SUCEAVA
                  3-0
                  0-3
                  3-2
                  2
                  2 MACIUC RAZVAN SUCEAVA
                  0-3
                  1-3
                  1-3
                  0
                  3 LAZAR LAVINIA SALCEA
                  3-0
                  3-1
                  1-3
                  2
                  2
                  4 GURGU FABIAN HALAUCESTI
                  2-3
                  3-1
                  3-1
                  2
                  1
                  Gr.superioara nr. 8 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 BILT CRISTIAN SUCEAVA
                  3-0
                  3-1
                  2-3
                  2
                  2
                  2 LAZAR DAVIDE SUCEAVA
                  0-3
                  2-3
                  0-3
                  0
                  3 MOISE VIOREL BRAILA
                  1-3
                  3-2
                  2-3
                  1
                  4 PASCARIU VASILE SUCEAVA
                  3-2
                  3-0
                  3-2
                  3
                  1
                  Gr.superioara nr. 9 - Incepatori
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 CIOBANU SABIN PASCANI
                  3-2
                  3-2
                  3-0
                  3
                  1
                  2 ANDRONIC IOAN SUCEAVA
                  2-3
                  0-3
                  3-1
                  1
                  3 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI
                  2-3
                  3-0
                  3-2
                  2
                  2
                  4 BUJOREAN BENI SUCEAVA
                  0-3
                  1-3
                  2-3
                  0


                  Eliminatorii Incepatori

                  1. Paduret Catalin Dan
                  -------------------- Paduret Catalin Dan 3-0
                  32. Bye
                  ----------------------------------- Paduret Catalin Dan 3-0
                  17. Mihalache Doru
                  -------------------- Braga Andrei 3-0
                  16. Braga Andrei
                  -------------------------------------------------- Ciobanu Sabin 3-0
                  9. Ciobanu Sabin
                  -------------------- Ciobanu Sabin 3-0
                  24. Bye
                  ----------------------------------- Ciobanu Sabin 3-0
                  25. Bye
                  -------------------- Pascariu Vasile 3-0
                  8. Pascariu Vasile

                  ----------------------------------------------------------------- Ciobanu Sabin 3-0

                  5. Vornicu Adrian
                  -------------------- Vornicu Adrian 3-0
                  28. Bye
                  ----------------------------------- Lazar Lavinia 3-2
                  21. Bye
                  -------------------- Lazar Lavinia 3-0
                  12. Lazar Lavinia
                  -------------------------------------------------- Sovea Sorin 3-1
                  13. Sovea Sorin
                  -------------------- Sovea Sorin 3-0
                  20. Bye
                  ----------------------------------- Sovea Sorin 3-1
                  29. Bye
                  -------------------- Sahlean Alexandru Silvestru 3-0
                  4. Sahlean Alexandru Silvestru

                  -------------------------------------------------------------------------------- Ciobanu Sabin 3-0

                  3. Ojog Petrisor
                  -------------------- Ojog Petrisor 3-0
                  30. Bye
                  ----------------------------------- Ojog Petrisor 3-2
                  19. Bye
                  -------------------- Lupu Dan 3-0
                  14. Lupu Dan
                  -------------------------------------------------- Grimaliuc Alexandru 3-1
                  11. Bilt Cristian
                  -------------------- Bilt Cristian 3-0
                  22. Bye
                  ----------------------------------- Grimaliuc Alexandru 3-1
                  27. Bye
                  -------------------- Grimaliuc Alexandru 3-0
                  6. Grimaliuc Alexandru

                  ----------------------------------------------------------------- Grusca Narcis 3-1

                  7. Gurgu Fabian
                  -------------------- Gurgu Fabian 3-0
                  26. Bye
                  ----------------------------------- Grusca Narcis 3-0
                  23. Bye
                  -------------------- Grusca Narcis 3-0
                  10. Grusca Narcis
                  -------------------------------------------------- Grusca Narcis 3-1
                  15. Lepadatu Gheorghe
                  -------------------- Rogin Florin 3-0
                  18. Rogin Florin
                  ----------------------------------- Rogin Florin 3-0
                  31. Bye
                  -------------------- Venin Constantin 3-0
                  2. Venin Constantin



                  Clasament Incepatori

                  1. Ciobanu Sabin - Pascani
                  2. Grusca Narcis - Gura Humorului
                  3 -- 4
                  Sovea Sorin - Suceava
                  Grimaliuc Alexandru - Suceava
                  5 -- 8
                  Paduret Catalin Dan - Panciu
                  Rogin Florin - Piatra Neamt
                  Lazar Lavinia - Salcea
                  Ojog Petrisor - Bacau
                  9 -- 16
                  Pascariu Vasile - Suceava
                  Gurgu Fabian - Halaucesti
                  Sahlean Alexandru Silvestru - Partestii de Jos
                  Bilt Cristian - Suceava
                  Braga Andrei - Moldova
                  Venin Constantin - Suceava
                  Vornicu Adrian - Suceava
                  Lupu Dan - Pascani
                  17 -- 18
                  Lepadatu Gheorghe - Pascani
                  Mihalache Doru - Suceava
                  19 -- 20 2v gr.sup.
                  Bilt Catalin - Suceava
                  Aparaschivei Bogdan - Iasi
                  21 -- 27 1v gr.sup.
                  Robu Valentin - Botosani
                  Minca Paul - Comanesti
                  Munteanu Corneliu - Vaslui
                  Moise Viorel - Braila
                  Andronic Ioan - Suceava
                  Ciurlica Mugurel - Pascani
                  Draganescu Stefan - Pascani
                  28 -- 36 0v gr.sup.
                  Sisca Nicusor - Comanesti
                  Luca Ioan - Piatra Neamt
                  Zamfirache Ioan - Botosani
                  Stavarache Florentin - Pascani
                  Maciuc Razvan - Suceava
                  Savina Dan - Piatra Neamt
                  Bujorean Beni - Suceava
                  Apetroaei Mircea - Suceava
                  Lazar Davide - Suceava
                  37 -- 43 1v gr.inf.
                  Husarciuc Beniamin - Suceava
                  Blanariu Vasile - Baisesti
                  Busuioc Viorel - Radauti
                  Lozniceru Constantin - Falticeni
                  Grosu Gheorghita - Targu Neamt
                  David Maia - Prelipca
                  Marius Toma - Iasi
                  44 -- 51 0v gr.inf.
                  Purdila Andrei - Falticeni
                  Bodnar Cosmin - Vicovu de Sus
                  Moldovan Ioan - Viseu
                  Popa Romica - Pascani
                  Mardar Ciprian - Targu Neamt
                  Dragos Radu - Iasi
                  Maxim Florin - Suceava
                  Hutan Cosmin - Suceava
                  of all the things i lost i miss my mind the most

                  Comentariu


                  • Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 TANASE GABI SUCEAVA
                    3-0
                    3-0
                    3-1
                    3-1
                    4
                    1
                    2 ROBU MIHAI MOGOSESTI
                    0-3
                    2-3
                    3-2
                    3-2
                    2
                    3
                    3 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
                    0-3
                    3-2
                    1-3
                    3-0
                    2
                    2
                    4 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI
                    1-3
                    2-3
                    3-1
                    1-3
                    1
                    5 GHITU LIVIU ONESTI
                    1-3
                    2-3
                    0-3
                    3-1
                    1
                    4
                    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 ALDEA NELU FALTICENI
                    3-1
                    2-3
                    3-2
                    3-1
                    3-2
                    4
                    1
                    2 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
                    1-3
                    3-0
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    3
                    3
                    3 LUNGU LUCIAN ONESTI
                    3-2
                    0-3
                    3-1
                    3-2
                    2-3
                    3
                    4
                    4 MITA AUGUSTIN DOROHOI
                    2-3
                    3-0
                    1-3
                    3-0
                    3-1
                    3
                    2
                    5 DUMAN IULIAN HALAUCESTI
                    1-3
                    1-3
                    2-3
                    0-3
                    0
                    6 MUSAT VIOREL BACAU
                    2-3
                    0-3
                    3-2
                    1-3
                    1
                    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 DONISAN COSTEL PASCANI
                    3-1
                    3-1
                    1-3
                    3-0
                    3
                    2
                    2 PLAMADA IULIAN PUTNA
                    1-3
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    3 MOROSAN MIHAI GRANICESTI
                    1-3
                    1-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    4 GHERGHEL PETRU BACAU
                    3-1
                    0-3
                    3-0
                    3-0
                    3
                    3
                    5 SUCIU ANDREI BORSEC
                    0-3
                    0-3
                    3-1
                    0-3
                    1
                    4
                    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 CARPOVICI SERGIU FALTICENI
                    3-1
                    3-1
                    3-0
                    2-3
                    3-1
                    4
                    1
                    2 MOROSAN IONEL GRANICESTI
                    1-3
                    3-0
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    4
                    2
                    3 GALATANU SILVIU BACAU
                    1-3
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    0-3
                    2
                    4
                    4 MESINSCHI RADU BOTOSANI
                    0-3
                    2-3
                    1-3
                    3-0
                    1-3
                    1
                    5 BACIU ADRIAN PASCANI
                    3-2
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    1
                    6 ALDEA ANDREI ROMAN
                    1-3
                    0-3
                    3-0
                    3-1
                    3-1
                    3
                    3
                    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 BALAU LAURENTIU FALTICENI
                    3-0
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    5
                    1
                    2 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
                    0-3
                    3-1
                    3-1
                    3-1
                    3-2
                    4
                    2
                    3 OLTEANU GABRIEL VASLUI
                    2-3
                    1-3
                    1-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    4
                    4 TRONCIU GABRIEL ROMAN
                    0-3
                    1-3
                    3-1
                    3-1
                    3-0
                    3
                    3
                    5 SPIRCU ALEXANDRU BOTOSANI
                    0-3
                    1-3
                    1-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    6 UNGUREANU PETRICA PASCANI
                    0-3
                    2-3
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 URSULEAN DANIEL STRAJA
                    2-3
                    0-3
                    3-1
                    1-3
                    1
                    4
                    2 RAUH ANDREI MOLDOVA
                    3-2
                    3-1
                    3-0
                    3-2
                    4
                    1
                    3 IANOS VALENTIN SUCEAVA
                    3-0
                    1-3
                    3-0
                    0-3
                    2
                    3
                    4 BUTACU DANIEL BACAU
                    1-3
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    5 COSAU TOADER TARGU NEAMT
                    3-1
                    2-3
                    3-0
                    0-3
                    2
                    2
                    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 NUTU CATALIN TARGU NEAMT
                    3-2
                    3-2
                    1-3
                    3-2
                    0-3
                    3
                    3
                    2 ILIE AURELIAN BOTOSANI
                    2-3
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    0-3
                    3
                    4
                    3 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI
                    2-3
                    1-3
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    4 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC
                    3-1
                    0-3
                    3-0
                    3-2
                    3-1
                    4
                    1
                    5 BARABANCEA LILI IASI
                    2-3
                    0-3
                    3-0
                    2-3
                    2-3
                    1
                    6 CHIRIAC PETRU ROMAN
                    3-0
                    3-0
                    0-3
                    1-3
                    3-2
                    3
                    2
                    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 SUBTIRELU MARIUS ONESTI
                    3-2
                    1-3
                    3-1
                    2-3
                    3-0
                    3
                    3
                    2 PANZARIU FLAVIUS FALTICENI
                    2-3
                    3-0
                    3-2
                    3-1
                    3-1
                    4
                    1
                    3 SIMON ALEXANDRU ROMAN
                    3-1
                    0-3
                    1-3
                    0-3
                    3-0
                    2
                    4 CERVICESCU LAURENTIU BOTOSANI
                    1-3
                    2-3
                    3-1
                    1-3
                    3-1
                    2
                    4
                    5 VLAISAN GEORGICA VICOVU DE JOS
                    3-2
                    1-3
                    3-0
                    3-1
                    3-0
                    4
                    2
                    6 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT
                    0-3
                    1-3
                    0-3
                    1-3
                    0-3
                    0


                    Gr.superioara nr. 1 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 TANASE GABI SUCEAVA
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 MOROSAN IONEL GRANICESTI
                    1-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    2
                    3 GHERGHEL PETRU BACAU
                    0-3
                    0-3
                    3-1
                    1
                    4 LUNGU LUCIAN ONESTI
                    0-3
                    1-3
                    1-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 2 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 ALDEA NELU FALTICENI
                    3-2
                    3-0
                    3-1
                    3
                    1
                    2 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
                    2-3
                    3-1
                    3-2
                    2
                    2
                    3 ALDEA ANDREI ROMAN
                    0-3
                    1-3
                    1-3
                    0
                    4 SUCIU ANDREI BORSEC
                    1-3
                    2-3
                    3-1
                    1
                    Gr.superioara nr. 3 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 PLAMADA IULIAN PUTNA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    2 COSAU TOADER TARGU NEAMT
                    3-0
                    0-3
                    2-3
                    1
                    3 TRONCIU GABRIEL ROMAN
                    3-0
                    3-0
                    1-3
                    2
                    2
                    4 GALATANU SILVIU BACAU
                    3-0
                    3-2
                    3-1
                    3
                    1
                    Gr.superioara nr. 4 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 CARPOVICI SERGIU FALTICENI
                    0-3
                    0-3
                    3-2
                    1
                    2 CHIRIAC PETRU ROMAN
                    3-0
                    3-2
                    0-3
                    2
                    1
                    3 IANOS VALENTIN SUCEAVA
                    3-0
                    2-3
                    3-2
                    2
                    2
                    4 OLTEANU GABRIEL VASLUI
                    2-3
                    3-0
                    2-3
                    1
                    Gr.superioara nr. 5 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BALAU LAURENTIU FALTICENI
                    0-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    2 VLAISAN GEORGICA VICOVU DE JOS
                    3-0
                    3-0
                    3-1
                    3
                    1
                    3 NUTU CATALIN TARGU NEAMT
                    3-1
                    0-3
                    3-1
                    2
                    2
                    4 URSULEAN DANIEL STRAJA
                    1-3
                    1-3
                    1-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 6 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 RAUH ANDREI MOLDOVA
                    3-0
                    3-2
                    3-1
                    3
                    1
                    2 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
                    0-3
                    1-3
                    2-3
                    0
                    3 SUBTIRELU MARIUS ONESTI
                    2-3
                    3-1
                    3-1
                    2
                    2
                    4 ILIE AURELIAN BOTOSANI
                    1-3
                    3-2
                    1-3
                    1
                    Gr.superioara nr. 7 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC
                    3-2
                    2-3
                    1-3
                    1
                    2 MITA AUGUSTIN DOROHOI
                    2-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    3 ROBU MIHAI MOGOSESTI
                    3-2
                    3-1
                    3-0
                    3
                    1
                    4 CERVICESCU LAURENTIU BOTOSANI
                    3-1
                    3-0
                    0-3
                    2
                    2
                    Gr.superioara nr. 8 - Avansati
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 PANZARIU FLAVIUS FALTICENI
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    2
                    2 DONISAN COSTEL PASCANI
                    3-0
                    3-2
                    3-2
                    3
                    1
                    3 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
                    1-3
                    2-3
                    3-1
                    1
                    4 GHITU LIVIU ONESTI
                    0-3
                    2-3
                    1-3
                    0



                    Eliminatorii Avansati

                    1. Tanase Gabi
                    -------------------- Tanase Gabi 3-1
                    16. Tronciu Gabriel
                    ----------------------------------- Donisan Costel 3-2
                    9. Subtirelu Marius
                    -------------------- Donisan Costel 3-1
                    8. Donisan Costel
                    -------------------------------------------------- Cervicescu Laurentiu 3-0
                    5. Vlaisan Georgica
                    -------------------- Cervicescu Laurentiu 3-0
                    12. Cervicescu Laurentiu
                    ----------------------------------- Cervicescu Laurentiu 3-0
                    13. Albu Constantin
                    -------------------- Chiriac Petru 3-2
                    4. Chiriac Petru

                    ----------------------------------------------------------------- Aldea Nelu 3-1

                    3. Galatanu Silviu
                    -------------------- Morosan Ionel 3-1
                    14. Morosan Ionel
                    ----------------------------------- Rauh Andrei 3-0
                    11. Panzariu Flavius
                    -------------------- Rauh Andrei 3-0
                    6. Rauh Andrei
                    -------------------------------------------------- Aldea Nelu 3-0
                    7. Robu Mihai
                    -------------------- Robu Mihai 3-1
                    10. Nutu Catalin
                    ----------------------------------- Aldea Nelu 3-0
                    15. Ianos Valentin
                    -------------------- Aldea Nelu 3-0
                    2. Aldea Nelu




                    Clasament Avansati

                    1. Aldea Nelu - Falticeni
                    2. Cervicescu Laurentiu - Botosani
                    3 -- 4
                    Rauh Andrei - Moldova
                    Donisan Costel - Pascani
                    5 -- 8
                    Robu Mihai - Mogosesti
                    Chiriac Petru - Roman
                    Morosan Ionel - Granicesti
                    Tanase Gabi - Suceava
                    9 -- 16
                    Ianos Valentin - Suceava
                    Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
                    Panzariu Flavius - Falticeni
                    Subtirelu Marius - Onesti
                    Nutu Catalin - Targu Neamt
                    Albu Constantin - Suceava
                    Galatanu Silviu - Bacau
                    Tronciu Gabriel - Roman
                    17 -- 25 1v gr.sup.
                    Carpovici Sergiu - Falticeni
                    Balau Laurentiu - Falticeni
                    Ilie Aurelian - Botosani
                    Zepciuc Marius - Granicesti
                    Olteanu Gabriel - Vaslui
                    Boariu Timofte Danut - Borsec
                    Gherghel Petru - Bacau
                    Suciu Andrei - Borsec
                    Cosau Toader - Targu Neamt
                    26 -- 32 0v gr.sup.
                    Ursulean Daniel - Straja
                    Plamada Iulian - Putna
                    Aparaschivei Marcel - Botosani
                    Lungu Lucian - Onesti
                    Mita Augustin - Dorohoi
                    Ghitu Liviu - Onesti
                    Aldea Andrei - Roman
                    33 -- 2v gr.inf.
                    Simon Alexandru - Roman
                    34 -- 41 1v gr.inf.
                    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
                    Butacu Daniel - Bacau
                    Simionese Ovidiu - Granicesti
                    Mesinschi Radu - Botosani
                    Baciu Adrian - Pascani
                    Barabancea Lili - Iasi
                    Musat Viorel - Bacau
                    Ungureanu Petrica - Pascani
                    42 -- 45 0v gr.inf.
                    Morosan Mihai - Granicesti
                    Duman Iulian - Halaucesti
                    Spircu Alexandru - Botosani
                    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
                    of all the things i lost i miss my mind the most

                    Comentariu



                    • Comentariu


                      • Gr.inferioara nr. 1 - Open
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 CIORTESCU CRISTI IASI
                        3-0
                        1-3
                        3-0
                        3-1
                        3-0
                        4
                        2
                        2 PINZAR ALIN SUCEAVA
                        0-3
                        2-3
                        3-1
                        1-3
                        0-3
                        1
                        3 PRALEA MARIUS DAN BOTOSANI
                        3-1
                        3-2
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        4 BACOSCA CATALIN BACAU
                        0-3
                        1-3
                        1-3
                        3-1
                        2-3
                        1
                        5 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS
                        1-3
                        3-1
                        0-3
                        1-3
                        1-3
                        1
                        4
                        6 KURENNOI ANDREI MOLDOVA
                        0-3
                        3-0
                        0-3
                        3-2
                        3-1
                        3
                        3
                        Gr.inferioara nr. 2 - Open
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 BOGZA DRAGOS IASI
                        0-3
                        2-3
                        3-2
                        2-3
                        1-3
                        1
                        2 URSULESCU IOAN BACAU
                        3-0
                        3-0
                        0-3
                        3-2
                        1-3
                        3
                        4
                        3 MACOVEI BOGDAN SUCEAVA
                        3-2
                        0-3
                        0-3
                        2-3
                        0-3
                        1
                        4 PETRESCU CLAUDIU PUTNA
                        2-3
                        3-0
                        3-0
                        0-3
                        3-2
                        3
                        2
                        5 VIERU COSTICA BOTOSANI
                        3-2
                        2-3
                        3-2
                        3-0
                        3-0
                        4
                        1
                        6 GHERASCHENKO IURII UCRAINA
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        2-3
                        0-3
                        3
                        3
                        Gr.inferioara nr. 3 - Open
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 URSULEAN VASILE STRAJA
                        1-3
                        1-3
                        3-0
                        3-1
                        3-0
                        3
                        3
                        2 BAISAN PAUL ROMAN
                        3-1
                        1-3
                        3-2
                        3-1
                        1-3
                        3
                        2
                        3 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
                        3-1
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        4 FOTIA IULIAN BACAU
                        0-3
                        2-3
                        1-3
                        3-2
                        0-3
                        1
                        5 PINTILIE VLAD IASI
                        1-3
                        1-3
                        0-3
                        2-3
                        3-0
                        1
                        6 COROCAESCU CRISTIAN SUCEAVA
                        0-3
                        3-1
                        0-3
                        3-0
                        0-3
                        2
                        4
                        Gr.inferioara nr. 4 - Open
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 GRAPINA FLORIN ROMAN
                        1-3
                        3-1
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        4
                        1
                        2 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS
                        3-1
                        2-3
                        3-1
                        2-3
                        3-0
                        3
                        3
                        3 PASCU MARIUS CAMPULUNG MOLD
                        1-3
                        3-2
                        3-1
                        3-1
                        3-2
                        4
                        2
                        4 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA
                        1-3
                        1-3
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        4
                        5 PRISTAVU BOGDAN CONSTANTIN IASI
                        1-3
                        3-2
                        1-3
                        0-3
                        3-1
                        2
                        6 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
                        0-3
                        0-3
                        2-3
                        0-3
                        1-3
                        0
                        Gr.inferioara nr. 5 - Open
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-1
                        5
                        1
                        2 GOLOVACI MARIN UCRAINA
                        1-3
                        3-0
                        3-1
                        3-0
                        0-3
                        3
                        3
                        3 MAHU BOGDAN PASCANI
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        0-3
                        1
                        4 STROE IONEL BACAU
                        0-3
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        0-3
                        2
                        4
                        5 DIOR DORIN VASLUI
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        6 MARTINAS MARIUS IASI
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        4
                        2
                        Gr.inferioara nr. 6 - Open
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 TICU DORIN BACAU
                        3-2
                        2-3
                        1-3
                        3-2
                        3-0
                        3
                        4
                        2 DRAGAN PETRU IOAN IASI
                        2-3
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        4
                        1
                        3 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
                        3-2
                        0-3
                        1-3
                        3-1
                        3-1
                        3
                        3
                        4 PAVLENKO IUSTINA CRISTINA UCRAINA
                        3-1
                        0-3
                        3-1
                        0-3
                        3-2
                        3
                        2
                        5 BUJOREANU NECULAI FALTICENI
                        2-3
                        0-3
                        1-3
                        3-0
                        0-3
                        1
                        6 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        2-3
                        3-0
                        1
                        Gr.inferioara nr. 7 - Open
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
                        3-1
                        0-3
                        3-1
                        3-2
                        3-1
                        4
                        2
                        2 BRANISTE GEORGE BACAU
                        1-3
                        3-2
                        3-1
                        3-1
                        3-2
                        4
                        3
                        3 NISTOR FLORIN COMANESTI
                        3-0
                        2-3
                        3-0
                        3-0
                        3-1
                        4
                        1
                        4 MUNTEANU SILVIU SUCEAVA
                        1-3
                        1-3
                        0-3
                        2-3
                        2-3
                        0
                        5 ANDREICA DANIEL VISEU
                        2-3
                        1-3
                        0-3
                        3-2
                        3-1
                        2
                        4
                        6 PAULET BOGDAN IASI
                        1-3
                        2-3
                        1-3
                        3-2
                        1-3
                        1

                        Eliminatorii Open

                        1. Pralea Marius Dan
                        -------------------- Pralea Marius Dan 3-0
                        32. Bye
                        ----------------------------------- Gheraschenko Iurii 3-2
                        17. Ursulean Vasile
                        -------------------- Gheraschenko Iurii 3-0
                        16. Gheraschenko Iurii
                        -------------------------------------------------- Istrate Cristian 3-2
                        9. Pavlenko Iustina Cristina
                        -------------------- Stroe Ionel 3-0
                        24. Stroe Ionel
                        ----------------------------------- Istrate Cristian 3-1
                        25. Nemaciuc Ovidiu
                        -------------------- Istrate Cristian 3-0
                        8. Istrate Cristian

                        ----------------------------------------------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-0

                        5. Zamfiroaia Sorin
                        -------------------- Zamfiroaia Sorin 3-0
                        28. Vicovanu Petru
                        ----------------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-2
                        21. Braniste George
                        -------------------- Braniste George 3-1
                        12. Baisan Paul
                        -------------------------------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-0
                        13. Petrescu Claudiu
                        -------------------- Petrescu Claudiu 3-2
                        20. Colesniuc Romeo
                        ----------------------------------- Grapina Florin 3-2
                        29. Bye
                        -------------------- Grapina Florin 3-0
                        4. Grapina Florin

                        -------------------------------------------------------------------------------- Zamfiroaia Sorin 3-0

                        3. Lovin Eusebiu
                        -------------------- Lovin Eusebiu 3-0
                        30. Bye
                        ----------------------------------- Lovin Eusebiu 3-2
                        19. Golovaci Marin
                        -------------------- Ciortescu Cristi 3-1
                        14. Ciortescu Cristi
                        -------------------------------------------------- Lovin Eusebiu 3-2
                        11. Pascu Marius
                        -------------------- Pascu Marius 3-0
                        22. Andreica Daniel
                        ----------------------------------- Dragan Petru Ioan 3-2
                        27. Ursulescu Ioan
                        -------------------- Dragan Petru Ioan 3-2
                        6. Dragan Petru Ioan

                        ----------------------------------------------------------------- Lovin Eusebiu 3-1

                        7. Nistor Florin
                        -------------------- Nistor Florin 3-1
                        26. Corocaescu Cristian
                        ----------------------------------- Martinas Marius 3-1
                        23. Ticu Dorin
                        -------------------- Martinas Marius 3-0
                        10. Martinas Marius
                        -------------------------------------------------- Martinas Marius 3-1
                        15. Kurennoi Andrei
                        -------------------- Vlaisan Vasile 3-1
                        18. Vlaisan Vasile
                        ----------------------------------- Vlaisan Vasile 3-0
                        31. Bye
                        -------------------- Vieru Costica 3-0
                        2. Vieru Costica


                        Clasament Open

                        1. Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
                        2. Lovin Eusebiu - Comanesti
                        3 -- 4
                        Istrate Cristian - Bucuresti
                        Martinas Marius - Iasi
                        5 -- 8
                        Grapina Florin - Roman
                        Dragan Petru Ioan - Iasi
                        Gheraschenko Iurii - Ucraina
                        Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
                        9 -- 16
                        Braniste George - Bacau
                        Ciortescu Cristi - Iasi
                        Stroe Ionel - Bacau
                        Nistor Florin - Comanesti
                        Petrescu Claudiu - Putna
                        Pascu Marius - Campulung Mold
                        Pralea Marius Dan - Botosani
                        Vieru Costica - Botosani
                        17 -- 28
                        Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
                        Nemaciuc Ovidiu - Suceava
                        Ticu Dorin - Bacau
                        Ursulescu Ioan - Bacau
                        Ursulean Vasile - Straja
                        Kurennoi Andrei - Moldova
                        Baisan Paul - Roman
                        Golovaci Marin - Ucraina
                        Pavlenko Iustina Cristina - Ucraina
                        Corocaescu Cristian - Suceava
                        Colesniuc Romeo - Botosani
                        Andreica Daniel - Viseu
                        29 -- 2v gr.inf.
                        Pristavu Bogdan Constantin - Iasi
                        30 -- 39 1v gr.inf.
                        Bogza Dragos - Iasi
                        Pinzar Alin - Suceava
                        Macovei Bogdan - Suceava
                        Mahu Bogdan - Pascani
                        Fotia Iulian - Bacau
                        Bacosca Catalin - Bacau
                        Pintilie Vlad - Iasi
                        Bujoreanu Neculai - Falticeni
                        Sofian Corneliu - Suceava
                        Paulet Bogdan - Iasi
                        40 -- 42 0v gr.inf.
                        Munteanu Silviu - Suceava
                        Dior Dorin - Vaslui
                        Salavastru Petru - Botosani
                        Ultima editare de cata_60; 17.dec.2019, 20:13.
                        of all the things i lost i miss my mind the most

                        Comentariu


                        • Felicitări Eusebiu!!

                          Trimis de pe al meu CLT-L29 folosind Tapatalk

                          Comentariu




                          • Comentariu



                            • Comentariu


                              • Bravo Eusebiu!
                                Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
                                FH: Butterfly Dignics 05
                                BH: Tibhar Grass D.TecS

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X