Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Mos Crăciun", Fălticeni - 14.12.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi



  • Comentariu


    • Postat în original de Minca Paul Vezi post
      Felicitări Eusebiu!!

      Trimis de pe al meu CLT-L29 folosind Tapatalk
      Multumesc Paul !

      Comentariu


      • Bravo Sebi !!!

        Comentariu


        • Gr.inferioara nr. 1 - Elite
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 MOSNEAGU MARIUS FALTICENI
          3-1
          3-2
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 VALEANU COSMIN BACAU
          1-3
          3-0
          3-0
          0-3
          3-0
          3
          2
          3 MOROSANU VASILE SUCEAVA
          2-3
          0-3
          3-2
          3-1
          3-1
          3
          3
          4 BARSA IOAN MOINESTI
          0-3
          0-3
          2-3
          3-2
          3-1
          2
          4
          5 PLAMADA LUCIAN IASI
          0-3
          3-0
          1-3
          2-3
          3-0
          2
          6 CORNEANU SORIN BOTOSANI
          0-3
          0-3
          1-3
          1-3
          0-3
          0
          Gr.inferioara nr. 2 - Elite
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          V
          Loc
          1 ALBU CATALIN PASCANI
          3-2
          3-0
          1-3
          3-0
          3-1
          4
          3
          2 URSULEAN FLORIN STRAJA
          2-3
          3-1
          3-2
          3-1
          3-0
          4
          2
          3 TICALA VASILE JR VISEU
          0-3
          1-3
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          4
          4 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
          3-1
          2-3
          3-1
          3-1
          3-0
          4
          1
          5 SUBCINSKI ALEXANDRU SUCEAVA
          0-3
          1-3
          0-3
          1-3
          3-1
          1
          6 CIUCA SORIN IASI
          7 MOSNEAGU MIHNEA FALTICENI
          1-3
          0-3
          0-3
          0-3
          1-3
          0
          Gr.inferioara nr. 3 - Elite
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 ALBU VLAD IASI
          0-3
          3-2
          3-1
          3-2
          1-3
          3
          2
          2 GALBAN CALIN VISEU
          3-0
          3-1
          3-2
          3-1
          3-2
          5
          1
          3 MAROLA MIHAI BACAU
          2-3
          1-3
          1-3
          0-3
          3-0
          1
          4 CARPOVICI BORIS FALTICENI
          1-3
          2-3
          3-1
          3-2
          3-0
          3
          3
          5 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
          2-3
          1-3
          3-0
          2-3
          3-0
          2
          4
          6 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT
          3-1
          2-3
          0-3
          0-3
          0-3
          1


          Gr.superioara nr. 1 - Elite
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 MOSNEAGU MARIUS FALTICENI
          3-2
          3-0
          2
          1
          2 ALBU CATALIN PASCANI
          2-3
          3-1
          1
          2
          3 CARPOVICI BORIS FALTICENI
          0-3
          1-3
          0
          Gr.superioara nr. 2 - Elite
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 WELKER IVAN SFANTU GHEORGHE
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 MOROSANU VASILE SUCEAVA
          0-3
          0-3
          0
          3 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
          0-3
          3-0
          1
          2
          Gr.superioara nr. 3 - Elite
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 GALBAN CALIN VISEU
          3-2
          3-2
          2
          1
          2 VALEANU COSMIN BACAU
          2-3
          3-2
          1
          2
          3 TICALA VASILE JR VISEU
          2-3
          2-3
          0
          Gr.superioara nr. 4 - Elite
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 ALBU VLAD IASI
          1-3
          3-2
          1
          2
          2 URSULEAN FLORIN STRAJA
          3-1
          3-1
          2
          1
          3 BARSA IOAN MOINESTI
          2-3
          1-3
          0

          Eliminatorii Elite

          1. Mosneagu Marius
          -------------------- Mosneagu Marius 3-0
          8. Valeanu Cosmin
          ----------------------------------- Mosneagu Marius 3-0
          5. Polocoser Cristian
          -------------------- Polocoser Cristian 3-1
          4. Ursulean Florin
          -------------------------------------------------- Welker Ivan 3-2
          3. Galban Calin
          -------------------- Albu Catalin 3-0
          6. Albu Catalin
          ----------------------------------- Welker Ivan 3-0
          7. Albu Vlad
          -------------------- Welker Ivan 3-1
          2. Welker Ivan



          Clasament Elite

          1. Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
          2. Mosneagu Marius - Falticeni
          3 -- 4
          Albu Catalin - Pascani
          Polocoser Cristian - Suceava
          5 -- 8
          Albu Vlad - Iasi
          Valeanu Cosmin - Bacau
          Galban Calin - Viseu
          Ursulean Florin - Straja
          9 -- 12 0v gr.sup.
          Morosanu Vasile - Suceava
          Ticala Vasile Jr - Viseu
          Barsa Ioan - Moinesti
          Carpovici Boris - Falticeni
          13 -- 2v gr.inf.
          Plamada Lucian - Iasi
          14 -- 16 1v gr.inf.
          Marola Mihai - Bacau
          Subcinski Alexandru - Suceava
          Bubulac Cristi - Piatra Neamt
          17 -- 18 0v gr.inf.
          Corneanu Sorin - Botosani
          Mosneagu Mihnea - Falticeni

          N - Ciuca Sorin-Iasi
          Ultima editare de cata_60; 15.dec.2019, 15:45.
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • Clasamentele si lista N -pe prima pagina
            of all the things i lost i miss my mind the most

            Comentariu


            • Felicitari Laurentiu Cervicescu ! Bravo ! Urmeaza No.1 !

              Felicitari si lui Nelu Aldea ca a reusit sa fie cel mai bun si de aceasta data !


              Organizare foarte buna, la Elite totul a fost perfect, mai putin jocul meu. Licoarea lui Catalin, exceptionala !!!
              Blade: lemn off...ce lemn !
              Bh: cu tepi
              Fh: fara tepi

              Comentariu


              • In grupa superioara nr 4 la elite a fost scorul 3-2 intre Albu Vlad si Barsa Ioan

                Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                BLADE:Kreanga Aeros
                BH:Tibhar Torpedo
                FH: Globe National

                Comentariu


                • Multumesc organizatorilor pentru afinata de o calitate superioara care m-a tinut in viata pana in semifinala

                  Comentariu


                  • Salutare tuturor, un nou turneu "traditional" deja aici unde ma simnt excelent. turneul ca de obicei gestionat excelent de Catalin, multumind pentru conditiile cu totul deosebite de ospitalitate, ma inclin. Multi prieteni la Falticeni... amintesc printre altii brigada de tovarasi de la Bacau, Suceava, Iasi, P. Neamt, Botosani si nu numai, care au dat culoare acestui turneu. felicitari Nelu Aldea, Ivan Welker si Sorin Zamfiroaia pentru coronita cu floricele si tuturor celor care au mai prins un oscior (medalie) lasata de titanii sus numiti. Daca nu ne mai vedem in acest an va doresc sanatate, impliniri, si antrenamente dedicate, atasat de traditionalul La Multi Ani ! PS Catalin poate cand ai timp sa postezi si grupele de la open, merci anticipat si multa stima !

                    Comentariu


                    • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                      S
                      ! PS Catalin poate cand ai timp sa postezi si grupele de la open, merci anticipat si multa stima !
                      post nr 281
                      of all the things i lost i miss my mind the most

                      Comentariu

                      Cine a citit topicul
                      Procesare...
                      X