Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dej - 14.12.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Gr.inferioara nr. 1 - E+O - ora 13.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MARCHIS MAXIMILIAN CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 POP ZOLTAN DEJ
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 CHERHAT DUMITRU CLUJ NAPOCA
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 HOROTAN CATALIN BAIA MARE
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 BRAZDAU BOGDAN ZALAU
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • Eliminatorii Incepatori

      1. Pop Dan Cristian
      --------------------Pop Dan Cristian 3-0
      16. Bye
      -----------------------------------Pop Dan Cristian 3-0
      9. Criste Mihai Marius
      --------------------Schuller Claudiu Florin 3-0
      8. Schuller Claudiu Florin
      --------------------------------------------------Badiu Gavril 3-0
      5. Damian Vasile
      --------------------Damian Vasile 3-0
      12. Bye
      -----------------------------------Badiu Gavril 3-2
      13. Bye
      --------------------Badiu Gavril 3-0
      4. Badiu Gavril
      -----------------------------------------------------------------Tigoan Alex 3-1
      3. Peter Lorincz
      --------------------Peter Lorincz 3-0
      14. Bye
      -----------------------------------Peter Lorincz 3-0
      11. Bye
      --------------------Birtalan Attila 3-0
      6. Birtalan Attila
      --------------------------------------------------Tigoan Alex 3-2
      7. Buraciuc Cornel
      --------------------Buraciuc Cornel 3-0
      10. Pop Daniel Valentin
      -----------------------------------Tigoan Alex 3-1
      15. Bye
      --------------------Tigoan Alex 3-0
      2. Tigoan Alex


      Clasament Incepatori

      1. Tigoan Alex - Dej
      2. Badiu Gavril - Rasca
      3 -- 4
      Peter Lorincz - Cluj Napoca
      Pop Dan Cristian - Dej
      5 -- 8
      Buraciuc Cornel - Nasaud
      Damian Vasile - Nasaud
      Birtalan Attila - Crasna
      Schuller Claudiu Florin - Cluj Napoca
      9 -- 10
      Pop Daniel Valentin - Dej
      Criste Mihai Marius - Cluj Napoca
      11 -- 15 1v gr.sup.
      Iova Claudiu - Cluj Napoca
      Gaciu Gabriel - Gherla
      Miclea Adrian - Dej
      Pascalau Cristian - Huedin
      Csaszar Andrei Francisc - Baia Mare
      16 -- 20 0v gr.sup.
      Corabian Daniel - Cluj Napoca
      Cremene Marcel - Cluj Napoca
      Cserei Stefan - Apahida
      Buraciuc Ema - Nasaud
      Pop Nicolaie - Dej
      21 -- 2v gr.inf.
      Vigh Marton - Cluj Napoca
      22 -- 25 0v gr.inf.
      Toader Florin - Cluj Napoca
      Zahan Florin - Cluj Napoca
      Camil Marchis - Cluj Napoca
      Muresan Elisei - Cluj Napoca
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • Gr.inferioara nr. 1 - E+O - ora 13.00
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 MARCHIS MAXIMILIAN CLUJ NAPOCA
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 POP ZOLTAN DEJ
        0-3
        3-2
        3-0
        3-1
        3
        2
        3 CHERHAT DUMITRU CLUJ NAPOCA
        0-3
        2-3
        2-3
        3-0
        1
        4
        4 HOROTAN CATALIN BAIA MARE
        0-3
        0-3
        3-2
        3-1
        2
        3
        5 BRAZDAU BOGDAN ZALAU
        0-3
        1-3
        0-3
        1-3
        0
        Gr.inferioara nr. 2 - E+O - ora 13.00
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 MOLDOVAN HORVATH CSABA TARGU MURES
        3-1
        3-0
        3-0
        3-1
        3-0
        5
        1
        2 DEZSO LORAND DEJ
        1-3
        3-1
        2-3
        3-0
        3-0
        3
        2
        3 HUSA GELU ZALAU
        0-3
        1-3
        3-0
        3-0
        3-2
        3
        3
        4 CAMARASIU TIBERIU CLUJ NAPOCA
        0-3
        3-2
        0-3
        3-1
        3-1
        3
        4
        5 SAVA PETRU CLUJ NAPOCA
        1-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        6 CONT COSMIN GHERLA
        0-3
        0-3
        2-3
        1-3
        0
        Gr.inferioara nr. 3 - E+O - ora 13.00
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 PETRUS FLORIN ZALAU
        3-0
        3-2
        3-1
        3-0
        3-0
        5
        1
        2 BOTHAZAN FLORIN DEJ
        0-3
        1-3
        3-1
        3-2
        3-1
        3
        3
        3 FERENCZY ZITA CLUJ NAPOCA
        2-3
        3-1
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        2
        4 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA
        1-3
        1-3
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        4
        5 BEICA FLORIN GHERLA
        0-3
        2-3
        0-3
        1-3
        3-0
        1
        6 MAXIMCIUC FELIX BAIA MARE
        0-3
        1-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        Gr.inferioara nr. 4 - E+O - ora 13.00
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 PREDA IONUT MOINESTI
        3-1
        3-2
        3-2
        3-1
        3-1
        5
        1
        2 GROSAN MIRCEA DEJ
        1-3
        2-3
        2-3
        3-2
        3-2
        2
        5
        3 POP STEFAN ZALAU
        2-3
        3-2
        1-3
        2-3
        3-1
        2
        4
        4 IRIMIA SORIN JR CLUJ NAPOCA
        2-3
        3-2
        3-1
        2-3
        3-2
        3
        3
        5 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA
        1-3
        2-3
        3-2
        3-2
        3-2
        3
        2
        6 POP DANUT DEJ
        1-3
        2-3
        1-3
        2-3
        2-3
        0
        Gr.inferioara nr. 5 - E+O - ora 13.00
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 MICAN NICOLAE DEJ
        0-3
        0-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        3
        2 KORABIAN TAMAS CLUJ NAPOCA
        3-0
        3-0
        3-1
        3-1
        3-2
        5
        1
        3 PARJOL RARES CLUJ NAPOCA
        3-0
        0-3
        3-1
        3-0
        3-1
        4
        2
        4 HODIS ANDREI GHERLA
        0-3
        1-3
        1-3
        1-3
        3-1
        1
        5 SPALLER TIBERIU NASAUD
        0-3
        1-3
        0-3
        3-1
        2-3
        1
        4
        6 BARBUTA IOAN DEJ
        0-3
        2-3
        1-3
        1-3
        3-2
        1

        Calificati in superioare - E+O - ora 13.00
        1 Marchis Maximilian Pop Zoltan Horotan Catalin Cherhat Dumitru 5 Xx
        2 Moldovan Horvath Csaba Dezso Lorand Husa Gelu Camarasiu Tiberiu 5 Xx
        3 Petrus Florin Ferenczy Zita Bothazan Florin Peta Octavian 5 Xx
        4 Preda Ionut Palfi Ferencz Irimia Sorin Jr Pop Stefan Grosan Mircea
        5 Korabian Tamas Parjol Rares Mican Nicolae Spaller Tiberiu 5 Xx

        Grupe superioare E+O - ora 13.00
        1 Marchis Maximilian Irimia Sorin Jr Mican Nicolae
        2 Moldovan Horvath Csaba Bothazan Florin Spaller Tiberiu
        3 Petrus Florin Husa Gelu Pop Stefan
        4 Preda Ionut Horotan Catalin Peta Octavian
        5 Korabian Tamas Pop Zoltan Camarasiu Tiberiu
        6 Parjol Rares Dezso Lorand Grosan Mircea
        7 Palfi Ferencz Ferenczy Zita Cherhat Dumitru
        TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

        Rule no.1 - The ball must reach the table
        Rule no.2 - The ball will return on the table


        Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

        Comentariu


        • Eliminatorii E+O

          1. Loc 1 Gr. 1
          --------------------Loc 1 Gr. 1 3-0
          16. Bye
          ----------------------------------- -
          9. Loc 2 Gr. 6
          -------------------- -
          8. Loc 2 Gr. 7
          -------------------------------------------------- -
          5. Loc 1 Gr. 5
          -------------------- -
          12. Loc 2 Gr. 3
          ----------------------------------- -
          13. Loc 2 Gr. 2
          -------------------- -
          4. Loc 1 Gr. 4
          ----------------------------------------------------------------- -
          3. Loc 1 Gr. 3
          -------------------- -
          14. Loc 2 Gr. 1
          ----------------------------------- -
          11. Loc 2 Gr. 4
          -------------------- -
          6. Loc 1 Gr. 6
          -------------------------------------------------- -
          7. Loc 1 Gr. 7
          -------------------- -
          10. Loc 2 Gr. 5
          ----------------------------------- -
          15. Bye
          --------------------Loc 1 Gr. 2 3-0
          2. Loc 1 Gr. 2
          TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
          When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

          Rule no.1 - The ball must reach the table
          Rule no.2 - The ball will return on the table


          Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

          Comentariu


          • Gr.superioara nr. 1 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 MARCHIS MAXIMILIAN CLUJ NAPOCA
            3-0
            3-0
            2
            1
            2 IRIMIA SORIN JR CLUJ NAPOCA
            0-3
            3-2
            1
            2
            3 MICAN NICOLAE DEJ
            0-3
            2-3
            0
            Gr.superioara nr. 2 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 MOLDOVAN HORVATH CSABA TARGU MURES
            3-0
            3-0
            2
            1
            2 BOTHAZAN FLORIN DEJ
            0-3
            3-0
            1
            2
            3 SPALLER TIBERIU NASAUD
            0-3
            0-3
            0
            Gr.superioara nr. 3 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 PETRUS FLORIN ZALAU
            3-1
            3-0
            2
            1
            2 HUSA GELU ZALAU
            1-3
            2-3
            0
            3 POP STEFAN ZALAU
            0-3
            3-2
            1
            2
            Gr.superioara nr. 4 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 PREDA IONUT MOINESTI
            3-1
            3-1
            2
            1
            2 HOROTAN CATALIN BAIA MARE
            1-3
            3-2
            1
            2
            3 PETA OCTAVIAN CLUJ NAPOCA
            1-3
            2-3
            0
            Gr.superioara nr. 5 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 KORABIAN TAMAS CLUJ NAPOCA
            3-0
            3-1
            2
            1
            2 POP ZOLTAN DEJ
            0-3
            3-0
            1
            2
            3 CAMARASIU TIBERIU CLUJ NAPOCA
            1-3
            0-3
            0
            Gr.superioara nr. 6 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 PARJOL RARES CLUJ NAPOCA
            3-2
            3-2
            2
            2 DEZSO LORAND DEJ
            2-3
            3-2
            1
            3 GROSAN MIRCEA DEJ
            2-3
            2-3
            0
            Gr.superioara nr. 7 - E+O
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 PALFI FERENCZ CLUJ NAPOCA
            0-3
            1-3
            0
            2 FERENCZY ZITA CLUJ NAPOCA
            3-0
            3-0
            2
            1
            3 CHERHAT DUMITRU CLUJ NAPOCA
            3-1
            0-3
            1
            2

            Calificati in eliminatorii - E+O
            1 Marchis Maximilian Irimia Sorin Jr
            2 Moldovan Horvath Csaba Bothazan Florin
            3 Petrus Florin Pop Stefan
            4 Preda Ionut Horotan Catalin
            5 Korabian Tamas Pop Zoltan
            6 Parjol Rares Dezso Lorand
            7 Ferenczy Zita Cherhat Dumitru

            Eliminatorii E+O

            1. Marchis Maximilian
            --------------------Marchis Maximilian 3-0
            16. Bye
            ----------------------------------- -
            9. Dezso Lorand
            -------------------- -
            8. Cherhat Dumitru
            -------------------------------------------------- -
            5. Korabian Tamas
            -------------------- -
            12. Pop Stefan
            ----------------------------------- -
            13. Bothazan Florin
            -------------------- -
            4. Preda Ionut
            ----------------------------------------------------------------- -
            3. Petrus Florin
            -------------------- -
            14. Irimia Sorin Jr
            ----------------------------------- -
            11. Horotan Catalin
            -------------------- -
            6. Parjol Rares
            -------------------------------------------------- -
            7. Ferenczy Zita
            -------------------- -
            10. Pop Zoltan
            ----------------------------------- -
            15. Bye
            --------------------Moldovan Horvath Csaba 3-0
            2. Moldovan Horvath Csaba
            TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

            Rule no.1 - The ball must reach the table
            Rule no.2 - The ball will return on the table


            Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

            Comentariu


            • Eliminatorii Avansati

              1. Vass Sandor
              --------------------Vass Sandor 3-0
              16. Bye
              -----------------------------------Bal Adrian 3-1
              9. Bal Adrian
              --------------------Bal Adrian 3-0
              8. Moldovan Alin
              --------------------------------------------------Bal Adrian 3-0
              5. Dimeny Alex
              --------------------Dimeny Alex 3-0
              12. Bye
              -----------------------------------Dimeny Alex 3-1
              13. Bye
              --------------------Uglea Mihai 3-0
              4. Uglea Mihai
              -----------------------------------------------------------------Bal Adrian 3-0
              3. Tofeni Ovidiu
              --------------------Tofeni Ovidiu 3-0
              14. Bye
              -----------------------------------Repede Calin 3-2
              11. Bye
              --------------------Repede Calin 3-0
              6. Repede Calin
              --------------------------------------------------Tocaciu Septimiu 3-1
              7. Tocaciu Septimiu
              --------------------Tocaciu Septimiu 3-1
              10. Tigaroi Florin
              -----------------------------------Tocaciu Septimiu 3-2
              15. Bye
              --------------------Badescu Tudor 3-0
              2. Badescu Tudor


              3rd place - Avansati

              Dimeny Alex
              -------------------------Repede Calin 3-2
              Repede Calin



              Clasament Avansati

              1. Bal Adrian - Gherla
              2. Tocaciu Septimiu - Beclean
              3. Repede Calin - Cluj Napoca
              4. Dimeny Alex - Crasna
              5 -- 8
              Vass Sandor - Beclean
              Badescu Tudor - Cluj Napoca
              Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
              Uglea Mihai - Cluj Napoca
              9 -- 10
              Moldovan Alin - Sighetu Marmatiei
              Tigaroi Florin - Cluj Napoca
              11 -- 12 2v gr.sup.
              Ifrosa Petru - Cluj Napoca
              Crisan Alexandru - Cluj Napoca
              13 -- 16 1v gr.sup.
              Boros Mihaly - Crasna
              Dezso Attila - Dej
              Onofrei Petru - Gherla
              Mihut Doru - Dej
              17 -- 20 0v gr.sup.
              Szarvas Karoly - Satu Mare
              Balazs Imre Florin - Apahida
              Solyom Sandor - Cluj Napoca
              Bodea Flaviu - Zalau
              21 -- 1v gr.inf.
              Nistor Alexandru - Sighetu Marmatiei
              22 -- 26 0v gr.inf.
              Barbos Florin - Bistrita
              Hriscu Florentina - Cluj Napoca
              Rakosi Istvan - Satu Mare
              Kiss Jancsi - Cluj Napoca
              Sticlet Doru - Bistrita
              TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
              When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

              Rule no.1 - The ball must reach the table
              Rule no.2 - The ball will return on the table


              Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

              Comentariu


              • Eliminatorii E+O

                1. Marchis Maximilian
                --------------------Marchis Maximilian 3-0
                16. Bye
                -----------------------------------Marchis Maximilian 3-0
                9. Dezso Lorand
                --------------------Dezso Lorand 3-1
                8. Cherhat Dumitru
                --------------------------------------------------Marchis Maximilian 3-0
                5. Korabian Tamas
                --------------------Korabian Tamas 3-1
                12. Pop Stefan
                -----------------------------------Korabian Tamas 3-1
                13. Bothazan Florin
                --------------------Bothazan Florin 3-
                4. Preda Ionut
                -----------------------------------------------------------------Marchis Maximilian 3-0
                3. Petrus Florin
                --------------------Petrus Florin 3-1
                14. Irimia Sorin Jr
                -----------------------------------Petrus Florin 3-2
                11. Horotan Catalin
                --------------------Parjol Rares 3--
                6. Parjol Rares
                --------------------------------------------------Petrus Florin 3-
                7. Ferenczy Zita
                --------------------Ferenczy Zita 3-1
                10. Pop Zoltan
                -----------------------------------Moldovan Horvath Csaba 3-0
                15. Bye
                --------------------Moldovan Horvath Csaba 3-0
                2. Moldovan Horvath Csaba


                Clasament E+O

                1. Marchis Maximilian - Cluj Napoca
                2. Petrus Florin - Zalau
                3 -- 4
                Korabian Tamas - Cluj Napoca
                Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
                5 -- 8
                Dezso Lorand - Dej
                Parjol Rares - Cluj Napoca
                Bothazan Florin - Dej
                Ferenczy Zita - Cluj Napoca
                9 -- 14
                Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
                Pop Stefan - Zalau
                Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
                Horotan Catalin - Baia Mare
                Preda Ionut - Moinesti
                Pop Zoltan - Dej
                15 -- 21 0v gr.sup.
                Mican Nicolae - Dej
                Grosan Mircea - Dej
                Husa Gelu - Zalau
                Peta Octavian - Cluj Napoca
                Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
                Palfi Ferencz - Cluj Napoca
                Spaller Tiberiu - Nasaud
                22 -- 24 1v gr.inf.
                Hodis Andrei - Gherla
                Beica Florin - Gherla
                Barbuta Ioan - Dej
                25 -- 29 0v gr.inf.
                Brazdau Bogdan - Zalau
                Sava Petru - Cluj Napoca
                Pop Danut - Dej
                Maximciuc Felix - Baia Mare
                Cont Cosmin - Gherla
                TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                Rule no.1 - The ball must reach the table
                Rule no.2 - The ball will return on the table


                Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                Comentariu


                • Misto turneu....oameni faini....sarbatori importante tuturor
                  Lemn: mizutani zlc
                  Fh:tenergy 05
                  Bh:tenergy 05

                  Comentariu


                  • Multumim Pop Danut si Dezso Attila !
                    A fost un turneu foarte reusit😉 Asteptam
                    si anul viitor turneele de la Dej! Clujenii
                    vor fi prezenti 😉
                    Butterfly Timo Boll Spirit
                    FH : Tenergy 05
                    BH : Tenergy 05 FX

                    Comentariu
























                    • DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                      Comentariu












                      • DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • Toate bune si frumoase ,dar de bucatar si de bab gujas era sa uitam .multumim Florin Beica !

                          Trimis de pe al meu SM-G390F folosind Tapatalk
                          LEMN VISCARIA FH TENERGY 05 HARD BH TENERGY 05 HARD

                          Comentariu


                          • oameni buni si de omenie ! noi organizatorii de la dej va multumim pt participare si ne cerem scuze pt unele intarzieri aparute fara voia noastra !
                            va urez un final de an cat mai bun si de sarbatori sa fiti fericiti alaturi de cei dragi
                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                            Comentariu

                            Cine a citit topicul
                            Procesare...
                            X