Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Decembrie 2019", Ploiești Indoor TT - 21.12.2019

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Decembrie 2019", Ploiești Indoor TT - 21.12.2019

    Turneu B "Cupa Decembrie 2019", Ploiești - Sambata 21.12.2019 – ora 9:00 A/I, ora 13:30 E/O

    DATA: Sambata 21 Decembrie 2019
    CATEGORII: E/O + A/Î
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansați/Începători - 08.30 - 08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;
    Elite/Open - 13:00- 13:15 validare inscrieri, la 13:30 incep meciurile
    SALA: INDOOR TABLE TENNIS, Str. Valeni, nr. 141 (in incinta Romfarmachim);
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 6 mese Donic Persson 25 aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 200 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex;
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    TAXA: adulți 25 Lei, copii 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi donati în contul AmaTur;
    Se asigură: apă plată – 2 litri ;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 – diplome si cupe;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 20.12.2019, ora 21,00;
    - retragerile/absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorul își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Avansați/Începători
    - Număr maxim de participanţi - 18;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6,5 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă)– se califică primii 4;
    - FARA GRUPE SUPERIOARE
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Tablou eliminatoriu 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform numar de ordine din grupele inferioare;Tabloul se genereaza automat
    Elite/Open
    - Număr maxim de participanţi - 24;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6,5 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă)– se califică primii 4;
    - FARA GRUPE SUPERIOARE
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Tablou eliminatoriu 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform numar de ordine din grupele inferioare;Tabloul se genereaza automat
    * - Organizatorii isi rezerva dreptul, in functie de dinamica inscrierilor, sa faca modificari (ora de incepere, sistem de joc) acestea urmand a fi anuntate in timp util, pana in data de 18.12.2019 orele 21:00 !
    ORGANIZATORI:
    - Visan Bogdan, tel. 0729983041;
    - Iancu George, tel. 0744576977.

  • #2
    Rezervat Inscrieri

    O ultima modificare de sistem de joc avand in vedere inscrierile. Vor fi max 30 jucatori la Avansati si max 15 la Open.

    Inscrieri Avansati/Incepatori - on 12/21/2019 at 10:51:59 AM

    1. Codreanu Laurentiu, Buzau, 472 - 18.32 - A
    2. Constantin Cristina, Bucuresti, 314 - 17.85 - AF
    3. Popescu Sorin, Ploiesti, 1024 - 16.58 - A
    4. Kis Istvan, Brasov, 444 - 16.51 - AW
    5. Grumeza Lucian, Bucuresti, 364 - 16.04 - A
    6. Gheorghita Vasile, Buzau, 579 - 15.22 - A
    7. Dumitru George, Targoviste, 382 - 15.02 - A
    8. Banuta Dumitru, Ploiesti, 538 - 14.4 - A
    9. Orban Alexandru, Lugoj, 775 - 13.74 - A
    10. Panait Constantin, Mizil, 724 - 13.68 - A
    11. Matei Mircea, Targoviste, 500 - 13.22 - AW
    12. Franculescu Marius, Sinaia, 1052 - 13.22 - A
    13. Raileanu Raissa, Bucuresti, 764 - 12.41 - AJF
    14. Marinescu Nelu, Targoviste, 494 - 12.32 - A
    15. Lambru Iustinian, Ploiesti, 1046 - 12.23 - A
    16. Radu Dragos, Targoviste, 861 - 12.03 - A
    17. Bistreanu Armand, Bucuresti, 623 - 11.81 - AW
    18. Fusca Georgian, Targoviste, 652 - 11.15 - A
    19. Olareanu Madalina, Ramnicu Sarat, 2151 - 11 - AF
    20. Enache Puiu Adrian, Ploiesti, 1691 - 8.53 - I
    21. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 1100 - 8.5 - I
    22. Moise Viorel, Braila, 980 - 6.78 - IW
    23. Rusu Andrei, Strejnicu, 1590 - 6.48 - I
    24. Pantelimon Alexandru, Ploiesti, 1791 - 6 - I
    25. Georgescu Cristian, Ploiesti, 2052 - 5.4 - I
    26. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 988 - 5.26 - IF
    27. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1203 - 4.61 - I
    28. Orban Marius, Lugoj, 1766 - 4.56 - I
    29. Ghita Dragos, Ploiesti, 2500 - 0 - A
    30. Pascu Cristian, Ploiesti, 4572 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Voicu Ovidiu, Ploiesti, 3388 - 5.6 - I
    2. Botoc Ovidiu, Paulesti, 319 - 19.84 - A

    Clasament Avansati/Incepatori

    1. Raileanu Raissa - Bucuresti
    2. Codreanu Laurentiu - Buzau
    3 -- 4
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Orban Alexandru - Lugoj
    5 -- 8
    Dumitru George - Targoviste
    Matei Mircea - Targoviste
    Kis Istvan - Brasov
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    9 -- 16
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    Olareanu Madalina - Ramnicu Sarat
    Georgescu Cristian - Ploiesti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Popescu Sorin - Ploiesti
    Panait Constantin - Mizil
    Franculescu Marius - Sinaia
    Constantin Cristina - Bucuresti
    17 -- 24
    Ghita Dragos - Ploiesti
    Pantelimon Alexandru - Ploiesti
    Fusca Georgian - Targoviste
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Serban Adi Iulian - Ramnicu Sarat
    Moise Viorel - Braila
    Rusu Andrei - Strejnicu
    Gheorghita Vasile - Buzau
    25 -- 30 0v gr.inf.
    Lambru Iustinian - Ploiesti
    Radu Dragos - Targoviste
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Orban Marius - Lugoj
    Pascu Cristian - Ploiesti

    Inscrieri Elite/Open - on 12/21/2019 at 1:59:08 PM

    1. Caloianu Iuliana, Ploiesti, 464 - 41.7 - EMF
    2. Gheorghe Dragos, Boldesti, 270 - 38.4 - E
    3. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 871 - 36.3 - E
    4. Totpal Marius, Busteni, 105 - 33.91 - E
    5. Voicu Ionut, Ploiesti, 318 - 32.65 - O
    6. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 62 - 32 - OW
    7. Istrate Cristian, Bucuresti, 75 - 30.04 - OW
    8. Sorescu Mircea, Paulesti, 93 - 29.36 - OW
    9. Pascu Razvan, Magureni, 412 - 29.17 - O
    10. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 152 - 26.71 - O
    11. Sarbu Dan, Ploiesti, 323 - 23.54 - OW
    12. Eparu Matei, Ploiesti, 677 - 22.23 - O
    13. Chirica Alexandru, Bucuresti, 311 - 20.45 - O
    14. Babus Liviu, Ploiesti, 386 - 19.03 - AW
    15. Baicu Claudiu, Bucuresti, 778 - 12.09 - A

    Clasament Elite/Open

    1. Caloianu Iuliana - Ploiesti
    2. Gheorghe Dragos - Boldesti
    3 -- 4
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    5 -- 8
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Pascu Razvan - Magureni
    Totpal Marius - Busteni
    9 -- 12
    Eparu Matei - Ploiesti
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    13 -- 15 0v gr.inf.
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    Ultima editare de george60; 21.dec.2019, 09:52.

    Comentariu


    • #3
      Moise Viorel - Braila - A/I

      Comentariu


      • #4
        Stoicescu Gheorghe , Iedera-DB , amatori . Multumesc !

        Comentariu


        • #5
          "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
          George Bernard Shaw
          https://www.youtube.com/user/megan1RO

          Comentariu


          • #6
            "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
            George Bernard Shaw
            https://www.youtube.com/user/megan1RO

            Comentariu


            • #7
              Nitu Serban...avansati

              Comentariu


              • #8
                Neagoe Costin - București - Elite

                Comentariu


                • #9
                  Fusca Georgian,Târgoviște, amatori,mulțumesc.

                  Comentariu


                  • #10
                    Georgescu Cristian
                    Vrasti iulian

                    Comentariu


                    • #11
                      Raileanu Raissa si Grumeza Lucian din București la Avansați/Începători

                      Mulțumesc frumos!


                      Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Bistreanu Armand - Buc - avansati....
                        Sper sa nu fie vreun turneu la Buc atunci....daca e, voi fi intr-o dilema!

                        Comentariu


                        • #13
                          Kis Istvan

                          Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Popescu Sorin - Avansati

                            Comentariu


                            • #15
                              "Cupa Decembrie 2019", Ploiești Indoor TT - 21.12.2019

                              Necsoiu Georgiana -Târgoviște-Începători/Avansați
                              Multumesc!


                              Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X