Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Blitzkrieg", Timișoara - 21.12.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Blitzkrieg", Timișoara - 21.12.2019

    AMATUR: Turneu B "Cupa Blitzkrieg", Timișoara - 21.12.2019

    Data: 21 decembrie 2019
    Localitatea: Timișoara
    Locul de desfășurare: Sala de Sport a Colegiului Tehnic de Vest, Timișoara, b-dul Regele Carol I nr. 11, Timișoara;

    Categorii: Amatori, Open și Elite;
    Logistică: 4 mese Butterfly Octet 25+ ITTF, mantinele suficiente pentru țarc complet la fiecare masă, mese de arbitraj și scorer la fiecare masă, mingi Butterfly *** S40+;
    Validare înscrieri: 08:30-08:45 (Amatori), 12:00-12:15 (Elite) și 15:30-15:45 (Open);
    Ora de începere: 9:00 (Amatori), 12:30 (Elite) și 16:00 (Open);
    Numărul maxim de jucători: 16 amatori, 16 open, 16 elite;
    SE ASIGURĂ:
    - cafea, ceai, ciocolată caldă, apă, ronțăituri dulci și sărate;
    Materiale de premiere:
    - cupe la locul 1, medalii și diplome la primele patru locuri;
    Facilități: vestiar, duș, sală încălzită;

    Taxă de participare:
    25 ron (adulți);
    15 ron (copii sub 14 ani);
    - persoanele cu dizabilități nu plătesc taxă de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron către AmaTur.

    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;;
    - ultima retragere Vineri, 20 decembrie 2019, ora 21:00;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    Organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției!

    AMATORI
    - poate participa orice jucător cu media între 0 și 19,99;
    Număr maxim de jucători: 15+1 wildcard;
    Validare înscrieri: 08:30 - 08:45
    Ora de începere: 09:00
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 3-4 jucători (grupe de 4 dacă nu lipsește nimeni) în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 2;
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 8; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou a locurilor 2 din grupe se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din grupe să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală;
    - nu se joacă finală mică.
    PROGRAM:
    08:30 - 09:00 confirmare înscrieri și încălzire;
    09:00 - 11:00 grupe;

    11:00 - 12:00 eliminatorii;

    OPEN
    - poate participa orice jucător cu media între 20,00 și 32,99;
    Număr maxim de jucători: 15+1 wildcard;
    Validare înscrieri: 15:30 - 15:45
    Ora de începere: 16:00
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 3-4 jucători (grupe de 4 dacă nu lipsește nimeni) în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 2;
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 8; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou a locurilor 2 din grupe se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din grupe să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală;
    - nu se joacă finală mică.
    PROGRAM:
    15:30 - 16:00 confirmare înscrieri și încălzire;
    16:00 - 18:00 grupe;

    18:00 - 19:00 eliminatorii;

    ELITE
    - poate participa orice jucător cu media peste 33,00;
    Număr maxim de jucători: 15+1 wildcard;
    Validare înscrieri: 12:00 - 12:15
    Ora de începere: 12:30
    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - grupe de câte 3-4 jucători (grupe de 4 dacă nu lipsește nimeni) în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 2;
    - fără grupe superioare;
    - tablou eliminatoriu de 8; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor; plasarea pe tablou a locurilor 2 din grupe se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din grupe să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală;
    - nu se joacă finală mică.
    PROGRAM:
    12:00 - 12:30 confirmare înscrieri și încălzire;
    12:30 - 14:30 grupe;

    14:30 - 15:30 eliminatorii;

    ORGANIZATORI:
    Vela Claudiu: 0726.487.357
    Grubacichi Marius: 0766.379.076


    Sala de sport!




  • #2
    Inscrieri Amatori - 08:30 - on 12/20/2019 at 4:13:11 PM

    1. Neag Ioan, Timisoara, 756 - 18.23 - A
    2. Borcsi Jozsef, Timisoara, 559 - 17.48 - A
    3. Herteg Dorinel, Arad, 686 - 16 - A
    4. Dumbrava Marius, Timisoara, 1121 - 15.85 - A
    5. Joumah Abdul Rahim, Timisoara, 1239 - 15.53 - A
    6. Badea Catalin, Dumbravita, 1998 - 12.6 - A
    7. Glavan Radu, Timisoara, 1056 - 11.8 - A
    8. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 694 - 11.05 - A
    9. Lascu Marius, Timisoara, 1019 - 10.03 - A
    10. Herteg Doru, Arad, 1443 - 5.87 - IW
    11. Terescu Ciprian, Timisoara, 6007 - 0
    12. Bulz Liviu, Timisoara, 6008 - 0
    13. Ilie Gheorghe Eugen, Timisoara, 6009 - 0
    14. Kiss Vasile, Timisoara, 6010 - 0
    15. Dehelean Tutu, Timisoara, 6011 - 0
    16. Andries Victor, Timisoara, 6012 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Popescu Radu, Arad, 716 - 11.61 - A
    2. Chivaran Alin, Caransebes, 1201 - 9.35 - I
    3. Vrinceanu Vladut, Caransebes, 1825 - 8.53 - I
    4. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 359 - 16.94 - A
    5. Orban Alexandru, Lugoj, 775 - 13.74 - A
    6. Orban Marius, Lugoj, 1766 - 4.56 - I
    7. Dobinda Dinu, Arad, 750 - 8.82 - I
    8. Daianu Ion, Timisoara, 2394 - 0
    9. Banu Florentin, Timisoara, 2221 - 17 - AW


    Inscrieri Elite - 12:00 - on 12/20/2019 at 4:13:17 PM

    1. Badea Bogdan, Dumbravita, 4193 - 49.99 - E
    2. Glisa Valentin, Timisoara, 217 - 45.27 - E
    3. Cristanus Cristian, Timisoara, 706 - 44.53 - EL
    4. Mutrescu Eugen, Timisoara, 4 - 44.13 - E
    5. Beca Iliesen, Timisoara, 168 - 41.98 - EL
    6. Boru Lucian, Timisoara, 121 - 41.48 - E
    7. Mitrache Simion, Timisoara, 65 - 41.2 - E
    8. Ignat Alexandru, Lugoj, 1868 - 38.8 - E
    9. Istrate Cristian, Timisoara, 772 - 37.73 - E
    10. Mihalescu Dinu, Timisoara, 29 - 37.3 - EW
    11. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 307 - 36.18 - E
    12. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 44 - 36.03 - E
    13. Oprea Adrian, Lugoj, 39 - 35.88 - E
    14. Popa Bogdan, Timisoara, 332 - 35.58 - EL
    15. Frunza Alexandru, Timisoara, 80 - 33.05 - E
    16. Curut Gabriel, Timisoara, 162 - 31.84 - O


    Inscrieri Open - 15:30 - on 12/20/2019 at 4:13:23 PM

    1. Popet Doru, Timisoara, 283 - 32.92 - OW
    2. Grubacichi Marius, Timisoara, 193 - 31.13 - O
    3. Jichici Svetozar, Timisoara, 131 - 30.07 - OW
    4. Ispas Dan, Timisoara, 196 - 27.1 - O
    5. Jurescu Sorin, Timisoara, 148 - 26.32 - OW
    6. Ticu Sorin, Lugoj, 202 - 26.13 - O
    7. Dehelean Octavian, Timisoara, 512 - 24.92 - O
    8. Deak Valentin, Sebis, 639 - 24.5 - O
    9. Hancig Mircea, Timisoara, 201 - 23.53 - O
    10. Petersi Nuri, Varset, 816 - 22.2 - O
    11. Szekeres Zoltan, Timisoara, 967 - 21.7 - O
    12. Ankar Wasim, Timisoara, 328 - 21.15 - O
    13. Mirza Karim, Timisoara, 2400 - 20.6 - O
    14. Marta Marcel, Timisoara, 4345 - 0 - O
    15. Caprariu Radu, Timisoara, 4466 - 0 - A
    16. Firu Marcel, Timisoara, 6007 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Shehabi Amer, Timisoara, 2116 - 29 - O
    2. Fieraru George, Timisoara, 1750 - 27.4 - O
    3. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 1612 - 16.4 - A
    4. Rosu Adrian, Timisoara, 1547 - 28.6 - O
    5. Paladuta Victor, Timisoara, 1451 - 20.6 - O

    Comentariu


    • #3
      Glavan Radu, Timisoara, amatori
      Lascu Marius, Timisoara, amatori
      Neag Ioan, Timisoara, amatori
      Dumbrava Marius, Timisoara, amatori
      Terescu Ciprian, Timisoara, amatori
      Vela Gabriel, Timisoara, amatori

      Comentariu


      • #4
        Verdet Adrian, Timisoara, elite
        Cristanus Cristian, Timisoara, elite
        Roman Bogdan, Arad, elite
        Boru Lucian, Timisoara, elite
        Istrate Cristian, Timisoara, elite
        Mihalescu Dinu, Timisoara, elite

        Comentariu


        • #5
          Partenie Liviu, Timisoara, amatori
          Ilie Gheorghe Eugen, Timisoara, amatori
          Kiss Vasile, Timisoara, amatori
          Dehelean Tutu, Timisoara, amatori
          Andries Victor, Timisoara, amatori

          Comentariu


          • #6
            Beca Iliesen, Timisoara, elite
            Avram Victor, Timisoara, elite
            Oprea Adrian, Lugoj, elite
            Frunza Alexandru, Timisoara, elite
            Deak Valentin, Sebis, open
            Blade DHS PG 2
            FH: DHS Hurricane 3
            BH: Stiga Airoc Astro M

            Comentariu


            • #7
              Hancig Mircea, Timisoara, open
              Grubacichi Marius, Timisoara, open
              Dehelean Octavian, Timisoara, open
              Szekeres Zoltan, Timisoara, open
              Marta Marcel, Timisoara, open
              Firu Marcel, Timisoara, open
              Mirza Karim, Timisoara, open

              Comentariu


              • #8
                Putnik Tiberiu, Varset, amatori
                Petersi Nuri, Varset, open
                Jichici Svetozar, Timisoara, open
                Ankar Wasim, Timisoara, open
                Joumah Abdul Rahim, Timisoara, amatori
                Popet Doru, Timisoara, open
                Blade DHS PG 2
                FH: DHS Hurricane 3
                BH: Stiga Airoc Astro M

                Comentariu


                • #9
                  Ciucioiu Dorin, Timisoara, ELITE
                  Mutrescu Eugen, Timisoara, ELITE
                  Iana Remus, Timisoara, ELITE
                  Mitrache Simion, Timisoara, ELITE
                  Costache-Rosioru Cristian, Timisoara, ELITE
                  Popa Bogdan, Timisoara, ELITE
                  Blade DHS PG 2
                  FH: DHS Hurricane 3
                  BH: Stiga Airoc Astro M

                  Comentariu


                  • #10
                    Caprariu Radu, Timisoara, open
                    Ispas Dan, Timisoara, open
                    Ticu Sorin, Lugoj, open
                    Shehabi Amer, Timisoara, open
                    Fieraru George, Timisoara, open

                    Comentariu


                    • #11
                      Borcsi Jozsef Timisoara amatori

                      Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscrie la amatori Almajanu Sergiu din Dumbravita

                        Comentariu


                        • #13
                          CUPELE ȘI MEDALIILE "BLITZKRIEG"

                          Comentariu


                          • #14
                            Herteg Dorinel si Herteg Doru din Arad, la Amatori

                            Comentariu


                            • #15
                              Ciao, Jurescu Sorin Timisoara open,multumesc

                              Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
                              Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
                              FH: Yasaka Rakza 7 Soft
                              BH: SpinLord Dornenglanz

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X