Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Mihai Eminescu", Pitești - 19.01.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #91
    Se retrage Simion Cristi Tg-Jiu, amatori, probleme medicale.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

    Comentariu


    • #92
      Postat în original de cirsteatoni Vezi post
      Se retrage Simion Cristi Tg-Jiu, amatori, probleme medicale.

      Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
      Intra pe lista principala Baluta Silviu - Bucuresti

      Comentariu


      • #93
        Pentru cine nu are transport, mai am 2 locuri în mașină cu plecare la ora 12 din București la Pitești și retur, tel. 0770 679 617.

        Comentariu


        • #94
          Ma retrag probleme de sanatate.

          Later edit: R2 - 2 puncte.

          Comentariu


          • #95
            Cristi BORCEANU - amatori: renunț... Scuze, mulțumesc.

            Comentariu


            • #96
              Postat în original de new old boy Vezi post
              Cristi BORCEANU - amatori: renunț... Scuze, mulțumesc.
              Intra pe lista principala Ceausescu Rares - Pitesti

              Comentariu


              • #97
                Se poate intra in curtea școlii, dar numai pe aleea din din dreptul porții.

                Comentariu


                • #98
                  Lista finala cu cei inscrisi la A/H

                  Nici-un absent nemotivat


                  Inscrieri Avansați/Hobby - on 1/19/2020 at 2:17:46 PM

                  1. Mihu Florin, Pitesti, 286 - 19.8 - AW
                  2. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 546 - 19.02 - AW
                  3. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 392 - 17.68 - A
                  4. Baltatu Marius, Pitesti, 530 - 17.44 - AW
                  5. Baluta Silviu, Bucuresti, 457 - 15.34 - AW
                  6. Nuta Mario, Pitesti, 894 - 14.43 - A
                  7. Stanescu Tiberiu, Slatina, 520 - 13.75 - A
                  8. Baltatu Eduard Laurentiu, Pitesti, 630 - 12.92 - A
                  9. Dina Alexandru, Bucuresti, 1020 - 11.83 - A
                  10. Fusca Georgian, Targoviste, 620 - 11.57 - A
                  11. Vasile Gica, Vulcana Bai, 908 - 11.25 - AD
                  12. Baciu Stefan, Mioveni, 601 - 10.65 - AW
                  13. Orosanu Alexandru, Pitesti, 884 - 10.53 - A
                  14. Radoi Marius, Bals, 1121 - 10.37 - A
                  15. Ianculovici Svetozar, Bucuresti, 1822 - 10.1 - A
                  16. Cirstea Toni, Targu Jiu, 897 - 9.9 - H
                  17. Patrascu Dorin, Pitesti, 1306 - 8.5 - H
                  18. Balasoiu Liviu, Novaci, 1537 - 7.87 - H
                  19. Martoiu Gabriel, Targu Jiu, 1055 - 7.7 - H
                  20. Sima Daniel, Mioveni, 1209 - 7 - HJ
                  21. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 1110 - 6.97 - HW
                  22. Georgescu Cristian, Pitesti, 1075 - 6.5 - H
                  23. Tudose Ilariu, Dragasani, 1082 - 5.97 - H
                  24. Balanel Victor, Bucuresti, 2750 - 5.5 - H
                  25. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 1005 - 5.34 - HF
                  26. Saloman David, Pitesti, 1665 - 5.2 - H
                  27. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1171 - 4.78 - H
                  28. Matei Alexandru, Pitesti, 1779 - 4.73 - H
                  29. Olaru Cosmin, Ramnicu Valcea, 2101 - 4.73 - H
                  30. Ion Ana Stefania, Pitesti, 1510 - 4.5 - HF
                  31. Balasoiu Maria, Novaci, 3063 - 4 - HF
                  32. Dumitru Rares, Pitesti, 2408 - 0
                  33. Macarie Madalin, Mihoveni, 2702 - 0
                  34. Craciun Natalia Patricia, Bucuresti, 6001 - 0
                  35. Ceausescu Rares, Pitesti, 6003 - 0
                  -----------------------------------------

                  Comentariu


                  • #99
                    Grupe inferioare Avansați/Hobby
                    1 Mihu Florin Fusca Georgian Vasile Gica Martoiu Gabriel Rizescu Gheorghe Ion Ana Stefania Craciun Natalia Patricia
                    2 Bradusca Cornel Dina Alexandru Orosanu Alexandru Sima Daniel Georgescu Cristian Olaru Cosmin Dumitru Rares
                    3 Grigore Marian Baltatu Eduard Laurentiu Ianculovici Svetozar Balasoiu Liviu Tudose Ilariu Matei Alexandru Macarie Madalin
                    4 Baltatu Marius Stanescu Tiberiu Radoi Marius Patrascu Dorin Balanel Victor Stoicescu Gheorghe Balasoiu Maria
                    5 Baluta Silviu Nuta Mario Baciu Stefan Cirstea Toni Necsoiu Georgiana Saloman David Ceausescu Rares

                    Comentariu


                    • Lista finala cu cei inscrisi la E/O

                      Inscrieri Elite/Open - on 1/19/2020 at 2:22:40 PM

                      1. Toma Florin, Pitesti, 12 - 41 - EW
                      2. Banescu Dragos, Pitesti, 139 - 40.65 - E
                      3. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 155 - 38.22 - EJ
                      4. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 65 - 36.53 - E
                      5. Vasiliu Remus, Mioveni, 532 - 32.1 - O
                      6. Istrate Cristian, Bucuresti, 72 - 30.97 - OW
                      7. Gorum Adrian, Topoloveni, 216 - 30.66 - OW
                      8. Trocan Nicolae, Mioveni, 83 - 29.4 - OW
                      9. Grigore Cosmin, Slatina, 657 - 29.03 - O
                      10. Bucuroiu Alin, Pitesti, 425 - 28.04 - O
                      11. Craciun David Mihai, Bucuresti, 135 - 27.09 - O
                      12. Macarie Alexandru, Mioveni, 638 - 26.43 - O
                      13. Buciu Catalin, Bals, 403 - 26.38 - O
                      14. Barca George, Pitesti, 323 - 23.92 - O
                      15. Mihaescu Nicola, Pitesti, 468 - 23.66 - OLF
                      16. Valcea Daniel, Pitesti, 405 - 23.33 - O
                      17. Doba Vasile, Pitesti, 438 - 22.66 - OW
                      18. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 292 - 22.06 - O
                      19. Sorescu Gabriel, Pitesti, 356 - 21.86 - O
                      20. Chivu Cornel, Craiova, 243 - 21.31 - O
                      21. Tuca Cristi, Slatina, 424 - 21.21 - O
                      22. Lazar Eva, Craiova, 1068 - 20.97 - OF
                      23. Macelaru Eugen, Bucuresti, 470 - 20.55 - O
                      24. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 282 - 20.25 - O
                      25. Stancalie Doru, Craiova, 256 - 20.23 - OW
                      26. Niculescu Daniel, Pitesti, 466 - 20.19 - OW
                      27. Stoica Mihai, Mioveni, 327 - 17.72 - AW

                      Comentariu


                      • Grupe inferioare Elite/Open
                        1 Toma Florin Trocan Nicolae Grigore Cosmin Valcea Daniel Doba Vasile Lupsa Bogdan Stancalie Doru
                        2 Banescu Dragos Gorum Adrian Bucuroiu Alin Buciu Catalin Tuta Radu Ionut Macelaru Eugen Stoica Mihai
                        3 Pribeagu Sebastian Istrate Cristian Macarie Alexandru Barca George Sorescu Gabriel Lazar Eva
                        4 Corbu Mihai Cosmin Vasiliu Remus Craciun David Mihai Mihaescu Nicola Chivu Cornel Tuca Cristi Niculescu Daniel

                        Comentariu


                        • Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 TOMA FLORIN PITESTI
                          3-0
                          3-2
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          6
                          1
                          2 TROCAN NICOLAE MIOVENI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          2-3
                          2
                          3 GRIGORE COSMIN SLATINA
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          5
                          2
                          4 VALCEA DANIEL PITESTI
                          1-3
                          3-0
                          0-3
                          1-3
                          3-0
                          1-3
                          2
                          4
                          5 DOBA VASILE PITESTI
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          3-1
                          3-2
                          2-3
                          2
                          6 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          2-3
                          1-3
                          0
                          7 STANCALIE DORU CRAIOVA
                          1-3
                          3-2
                          0-3
                          3-1
                          3-2
                          3-1
                          4
                          3
                          Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 BANESCU DRAGOS PITESTI
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          6
                          1
                          2 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI
                          1-3
                          3-0
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          3
                          4
                          3 BUCUROIU ALIN PITESTI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          4 BUCIU CATALIN BALS
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3-2
                          5
                          2
                          5 TUTA RADU IONUT PITESTI
                          0-3
                          3-0
                          3-2
                          0-3
                          3-0
                          1-3
                          3
                          3
                          6 MACELARU EUGEN BUCURESTI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          7 STOICA MIHAI MIOVENI
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          2-3
                          3-1
                          3-0
                          2
                          Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 PRIBEAGU SEBASTIAN PITESTI
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          5
                          1
                          2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
                          2-3
                          3-2
                          2-3
                          3-2
                          3-0
                          3
                          2
                          3 MACARIE ALEXANDRU MIOVENI
                          0-3
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          3
                          4 BARCA GEORGE PITESTI
                          0-3
                          3-2
                          0-3
                          3-0
                          2
                          4
                          5 SORESCU GABRIEL PITESTI
                          0-3
                          2-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          6 LAZAR EVA CRAIOVA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          Gr.inferioara nr. 4 - Elite/Open
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 CORBU MIHAI COSMIN PITESTI
                          3-0
                          2-3
                          3-1
                          3-2
                          3-0
                          3-1
                          5
                          1
                          2 VASILIU REMUS MIOVENI
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          3-1
                          3-1
                          3-2
                          5
                          2
                          3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
                          3-2
                          0-3
                          0-3
                          3-2
                          3-2
                          3-1
                          4
                          3
                          4 MIHAESCU NICOLA PITESTI
                          1-3
                          1-3
                          3-0
                          3-1
                          0-3
                          0-3
                          2
                          5 CHIVU CORNEL CRAIOVA
                          2-3
                          1-3
                          2-3
                          1-3
                          0-3
                          3-2
                          1
                          6 TUCA CRISTI SLATINA
                          0-3
                          1-3
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          3-2
                          3
                          4
                          7 NICULESCU DANIEL PITESTI
                          1-3
                          2-3
                          1-3
                          3-0
                          2-3
                          2-3
                          1

                          Comentariu


                          • Eliminatorii Elite/Open

                            1. Toma Florin
                            --------------------Toma Florin 3-0
                            16. Gorum Adrian
                            -----------------------------------Toma Florin 3-1
                            9. Craciun David Mihai
                            --------------------Istrate Cristian 3-1
                            8. Istrate Cristian
                            --------------------------------------------------Corbu Mihai Cosmin 3-2
                            5. Buciu Catalin
                            --------------------Buciu Catalin 3-2
                            12. Stancalie Doru
                            -----------------------------------Corbu Mihai Cosmin 3-1
                            13. Barca George
                            --------------------Corbu Mihai Cosmin 3-0
                            4. Corbu Mihai Cosmin
                            -----------------------------------------------------------------Pribeagu Sebastian 3-2
                            3. Pribeagu Sebastian
                            --------------------Pribeagu Sebastian 3-1
                            14. Tuca Cristi
                            -----------------------------------Pribeagu Sebastian 3-1
                            11. Tuta Radu Ionut
                            --------------------Grigore Cosmin 3-1
                            6. Grigore Cosmin
                            --------------------------------------------------Pribeagu Sebastian 3-2
                            7. Vasiliu Remus
                            --------------------Macarie Alexandru 3-1
                            10. Macarie Alexandru
                            -----------------------------------Banescu Dragos 3-2
                            15. Valcea Daniel
                            --------------------Banescu Dragos 3-0
                            2. Banescu Dragos
                            Ultima editare de florin toma; 19.ian.2020, 20:00.

                            Comentariu


                            • Clasament Elite/Open

                              1. Pribeagu Sebastian - Pitesti
                              2. Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
                              3 -- 4
                              Banescu Dragos - Pitesti
                              Toma Florin - Pitesti
                              5 -- 8
                              Grigore Cosmin - Slatina
                              Buciu Catalin - Bals
                              Macarie Alexandru - Mioveni
                              Istrate Cristian - Bucuresti
                              9 -- 16
                              Tuca Cristi - Slatina
                              Barca George - Pitesti
                              Valcea Daniel - Pitesti
                              Gorum Adrian - Topoloveni
                              Tuta Radu Ionut - Pitesti
                              Stancalie Doru - Craiova
                              Vasiliu Remus - Mioveni
                              Craciun David Mihai - Bucuresti
                              17 -- 21 2v gr.inf.
                              Trocan Nicolae - Mioveni
                              Bucuroiu Alin - Pitesti
                              Mihaescu Nicola - Pitesti
                              Doba Vasile - Pitesti
                              Stoica Mihai - Mioveni
                              22 -- 24 1v gr.inf.
                              Sorescu Gabriel - Pitesti
                              Chivu Cornel - Craiova
                              Niculescu Daniel - Pitesti
                              25 -- 27 0v gr.inf.
                              Lazar Eva - Craiova
                              Macelaru Eugen - Bucuresti
                              Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea

                              Comentariu


                              • Gr.inferioara nr. 1 - Avansați/Hobby
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                7
                                V
                                Loc
                                1 MIHU FLORIN PITESTI
                                3-0
                                0-3
                                0-3
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                4
                                3
                                2 FUSCA GEORGIAN TARGOVISTE
                                0-3
                                3-2
                                3-2
                                3-1
                                3-1
                                3-1
                                5
                                1
                                3 VASILE GICA VULCANA BAI
                                3-0
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                3-1
                                5
                                2
                                4 MARTOIU GABRIEL TARGU JIU
                                3-0
                                2-3
                                0-3
                                3-0
                                0-3
                                3-0
                                3
                                5 RIZESCU GHEORGHE MIOVENI
                                1-3
                                1-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                1
                                6 ION ANA STEFANIA PITESTI
                                0-3
                                1-3
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                4
                                7 CRACIUN NATALIA PATRICIA BUCURESTI
                                0-3
                                1-3
                                1-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0
                                Gr.inferioara nr. 2 - Avansați/Hobby
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                7
                                V
                                Loc
                                1 BRADUSCA CORNEL TARGU JIU
                                3-2
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                5
                                2
                                2 DINA ALEXANDRU BUCURESTI
                                2-3
                                0-3
                                3-1
                                3-0
                                3-1
                                1-3
                                3
                                4
                                3 OROSANU ALEXANDRU PITESTI
                                3-1
                                3-0
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                5
                                1
                                4 SIMA DANIEL MIOVENI
                                0-3
                                1-3
                                3-2
                                3-1
                                3-2
                                2-3
                                3
                                5 GEORGESCU CRISTIAN PITESTI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                3-2
                                3-0
                                2
                                6 OLARU COSMIN RAMNICU VALCEA
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                2-3
                                2-3
                                1-3
                                0
                                7 DUMITRU RARES PITESTI
                                0-3
                                3-1
                                0-3
                                3-2
                                0-3
                                3-1
                                3
                                3
                                Gr.inferioara nr. 3 - Avansați/Hobby
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                7
                                V
                                Loc
                                1 GRIGORE MARIAN RAMNICU VALCEA
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-2
                                3-0
                                5
                                2
                                2 BALTATU EDUARD LAURENTIU PITESTI
                                3-1
                                3-2
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                6
                                1
                                3 IANCULOVICI SVETOZAR BUCURESTI
                                0-3
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                4
                                3
                                4 BALASOIU LIVIU NOVACI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                5 TUDOSE ILARIU DRAGASANI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                3-1
                                3-2
                                3
                                4
                                6 MATEI ALEXANDRU PITESTI
                                2-3
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                1-3
                                3-2
                                1
                                7 MACARIE MADALIN MIHOVENI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                2-3
                                0
                                Gr.inferioara nr. 4 - Avansați/Hobby
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                7
                                V
                                Loc
                                1 BALTATU MARIUS PITESTI
                                2-3
                                1-3
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                4
                                3
                                2 STANESCU TIBERIU SLATINA
                                3-2
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                5
                                2
                                3 RADOI MARIUS BALS
                                3-1
                                3-1
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                6
                                1
                                4 PATRASCU DORIN PITESTI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                3
                                4
                                5 BALANEL VICTOR BUCURESTI
                                1-3
                                0-3
                                1-3
                                0-3
                                3-0
                                3-0
                                2
                                6 STOICESCU GHEORGHE IEDERA
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                0
                                7 BALASOIU MARIA NOVACI
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                3-2
                                1
                                Gr.inferioara nr. 5 - Avansați/Hobby
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                5
                                6
                                7
                                V
                                Loc
                                1 BALUTA SILVIU BUCURESTI
                                0-3
                                3-1
                                2-3
                                3-0
                                3-0
                                3-0
                                4
                                3
                                2 NUTA MARIO PITESTI
                                3-0
                                3-0
                                1-3
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                5
                                2
                                3 BACIU STEFAN MIOVENI
                                1-3
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                3-2
                                3-1
                                3
                                4
                                4 CIRSTEA TONI TARGU JIU
                                3-2
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                3-0
                                6
                                1
                                5 NECSOIU GEORGIANA TARGOVISTE
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                3-0
                                1
                                6 SALOMAN DAVID PITESTI
                                0-3
                                0-3
                                2-3
                                1-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                7 CEAUSESCU RARES PITESTI
                                0-3
                                1-3
                                1-3
                                0-3
                                0-3
                                0-3
                                0

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X