Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul Ionuț Nica", Brașov - 18.01.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #91
    Mai sunt locuri la Open.

    1. Constantin Filip, Sinaia, 652 - 10,07 - A
    2. Costache Marian, Brasov, 1850 - 12,1 - A


    Gr.inferioara nr. 1 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    2 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    3 IONITA ADRIAN BRASOV
    4 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
    5 APOPEI RARES GABRIEL BRASOV
    6 NEDELCU ALEXANDRU BRASOV
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    2 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    3 ARDELEAN IONUT SFANTU GHEORGHE
    4 DRAPAC GHEORGHE BRASOV
    5 SAULEA BOGDAN BRASOV
    6 BADESCU STEFAN BRASOV
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IANCU MARIUS BRASOV
    2 STERCZER ZALAN SANZIENI
    3 BALAN CLAUDIA BRASOV
    4 RADU CIPRIAN BRASOV
    5 COJOCARU NICUSOR BRASOV
    6 AVRAM ALIN ROBERT BRASOV
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    2 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    3 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    4 CONTIU MIRCEA BRASOV
    5 STAN ADRIAN BRASOV
    6 CIORESTEANU IONUT BRASOV
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #92
      la Open-Elite nu se schimba grupele, dispare Marica Dan
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #93
        Buna dimineata!
        Daca tot am fost invitat, nu este frumos sa refuz, ma inscriu si eu la open, multumesc!
        Constantin Filip, Sinaia
        Daca totusi este vreo neprezentare la avansati, as opta pentru aceasta categorie.
        Succes tuturor!

        Comentariu


        • #94
          Postat în original de GeluBv Vezi post
          la Open-Elite nu se schimba grupele, dispare Marica Dan
          ...apare Constantin Filip

          Nu s-au schimbat grupele la elite-open, șarpe nepermutat.

          O singură permutare s-a făcut la Avansati , ...2 pers din Sf Ghe
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • #95
            Moment de recuregere pentru Nica Ionuț.

            Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #96
              Inscrieri Elite/Open - on 18.01.2020 at 16:30:30

              1. Roman Iulian, Brasov, 93 - 47,72 - EMW
              2. Macovei Liviu, Brasov, 541 - 39,63 - E
              3. Stefan Patrick, Brasov, 30 - 37,83 - E
              4. Galiu Mihai, Brasov, 117 - 35,15 - E
              5. Hutanu Alin, Brasov, 88 - 35,04 - E
              6. Bondoc Alexandru, Brasov, 442 - 34,88 - E
              7. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 1178 - 31,6 - EMJF
              8. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 492 - 30,34 - O
              9. Padurariu Costel, Brasov, 89 - 28,8 - O
              10. Anita Dorel, Brasov, 979 - 27,8 - O
              11. Vladoiu Gelu, Brasov, 113 - 26,99 - OW
              12. Ilie Octavian Marius, Brasov, 259 - 24,48 - O
              13. Matei Mirel, Brasov, 741 - 23,87 - O
              14. Olteanu Mihai, Brasov, 1930 - 22,1 - OW
              15. Darjan Daniel, Brasov, 628 - 20,53 - O
              16. Sterczer Sandor, Sanzieni, 250 - 19,63 - A
              17. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 309 - 17,99 - AW
              18. Kis Istvan, Brasov, 427 - 17,09 - AW
              19. Marandici Adrian, Brasov, 1166 - 16,67 - AW
              20. Pitac Ovidiu, Brasov, 1302 - 15,85 - AW
              21. Bacanu Paulian, Brasov, 1081 - 15,6 - AW
              22. Constantin Filip, Sinaia, 652 - 10,07 - A

              Absente - Elite/Open
              Marica Dan - Brasov
              Marica Dan - Brasov

              Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 ROMAN IULIAN BRASOV
              3-0
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              1
              2 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
              0-3
              3-2
              3-1
              3-0
              3
              2
              3 PADURARIU COSTEL BRASOV
              0-3
              2-3
              3-2
              3-1
              2
              3
              4 STERCZER SANDOR SANZIENI
              0-3
              1-3
              2-3
              1-3
              0
              5 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
              0-3
              0-3
              1-3
              3-1
              1
              4
              Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 MACOVEI LIVIU BRASOV
              3-1
              2-3
              3-1
              3-1
              3
              1
              2 SIMON TEODORA SFANTU GHEORGHE
              1-3
              3-1
              1-3
              3-1
              2
              3
              3 ANITA DOREL BRASOV
              3-2
              1-3
              0-3
              2-3
              1
              4 DARJAN DANIEL BRASOV
              1-3
              3-1
              3-0
              3-0
              3
              2
              5 KIS ISTVAN BRASOV
              1-3
              1-3
              3-2
              0-3
              1
              4
              Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 STEFAN PATRICK BRASOV
              0-3
              1-3
              3-0
              3-1
              3-1
              3
              3
              2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
              3-0
              1-3
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              2
              3 VLADOIU GELU BRASOV
              3-1
              3-1
              3-1
              3-1
              3-1
              5
              1
              4 OLTEANU MIHAI BRASOV
              0-3
              0-3
              1-3
              2-3
              3-0
              1
              4
              5 MARANDICI ADRIAN BRASOV
              1-3
              0-3
              1-3
              3-2
              1-3
              1
              6 CONSTANTIN FILIP SINAIA
              1-3
              0-3
              1-3
              0-3
              3-1
              1
              Gr.inferioara nr. 4 - Elite/Open
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 GALIU MIHAI BRASOV
              3-0
              2-3
              3-1
              3-0
              3-1
              4
              1
              2 HUTANU ALIN BRASOV
              0-3
              3-0
              3-2
              3-0
              3-0
              4
              2
              3 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
              3-2
              0-3
              3-0
              3-0
              3-2
              4
              3
              4 MATEI MIREL BRASOV
              1-3
              2-3
              0-3
              2-3
              3-1
              1
              5 PITAC OVIDIU BRASOV
              0-3
              0-3
              0-3
              3-2
              3-2
              2
              4
              6 BACANU PAULIAN BRASOV
              1-3
              0-3
              2-3
              1-3
              2-3
              0

              Gr.superioara nr. 1 - Elite/Open
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 ROMAN IULIAN BRASOV
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              1
              2 HUTANU ALIN BRASOV
              0-3
              3-1
              1-3
              1
              3 STEFAN PATRICK BRASOV
              0-3
              1-3
              3-0
              1
              2
              4 KIS ISTVAN BRASOV
              0-3
              3-1
              0-3
              1
              Gr.superioara nr. 2 - Elite/Open
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 MACOVEI LIVIU BRASOV
              3-1
              3-1
              3-0
              3
              1
              2 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
              1-3
              3-1
              0-3
              1
              3 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
              1-3
              1-3
              0
              4 OLTEANU MIHAI BRASOV
              0-3
              3-0
              1
              2
              Gr.superioara nr. 3 - Elite/Open
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 VLADOIU GELU BRASOV
              3-2
              3-1
              3-0
              3
              1
              2 DARJAN DANIEL BRASOV
              2-3
              3-2
              0-3
              1
              3 PADURARIU COSTEL BRASOV
              1-3
              2-3
              3-1
              1
              2
              4 PITAC OVIDIU BRASOV
              0-3
              3-0
              1-3
              1
              Gr.superioara nr. 4 - Elite/Open
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 GALIU MIHAI BRASOV
              3-2
              3-2
              3-0
              3
              1
              2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
              2-3
              3-2
              3-0
              2
              2
              3 SIMON TEODORA SFANTU GHEORGHE
              2-3
              2-3
              3-0
              1
              4 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
              0-3
              0-3
              0-3
              0

              Eliminatorii Elite/Open

              1. Roman Iulian
              --------------------Roman Iulian 3-0
              8. Padurariu Costel
              -----------------------------------Roman Iulian 3-0
              5. Olteanu Mihai
              --------------------Galiu Mihai 3-1
              4. Galiu Mihai
              --------------------------------------------------Roman Iulian 3-1
              3. Vladoiu Gelu
              --------------------Stefan Patrick 3-0
              6. Stefan Patrick
              -----------------------------------Bondoc Alexandru 3-0
              7. Bondoc Alexandru
              --------------------Bondoc Alexandru 3-2
              2. Macovei Liviu


              Clasament Elite/Open

              1. Roman Iulian - Brasov
              2. Bondoc Alexandru - Brasov
              3 -- 4
              Galiu Mihai - Brasov
              Stefan Patrick - Brasov
              5 -- 8
              Padurariu Costel - Brasov
              Macovei Liviu - Brasov
              Olteanu Mihai - Brasov
              Vladoiu Gelu - Brasov
              9 -- 14 1v gr.sup.
              Hutanu Alin - Brasov
              Simon Teodora - Sfantu Gheorghe
              Bokor Zoltan Jr - Brasov
              Darjan Daniel - Brasov
              Kis Istvan - Brasov
              Pitac Ovidiu - Brasov
              15 -- 16 0v gr.sup.
              Ilie Octavian Marius - Brasov
              Tobosaru Gheorghe - Brasov
              17 -- 20 1v gr.inf.
              Anita Dorel - Brasov
              Matei Mirel - Brasov
              Marandici Adrian - Brasov
              Constantin Filip - Sinaia
              21 -- 22 0v gr.inf.
              Sterczer Sandor - Sanzieni
              Bacanu Paulian - Brasov
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • #97
                Inscrieri Avansați/Hobby - on 18.01.2020 at 16:41:01

                1. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 844 - 19,43 - A
                2. Loghin Florin, Brasov, 274 - 18,81 - A
                3. Iancu Marius, Brasov, 1778 - 17,2 - A
                4. Tirlea Gheorghe, Brasov, 506 - 14,85 - A
                5. Ciobanu Adrian, Brasov, 1283 - 12,87 - A
                6. Sterczer Zalan, Sanzieni, 574 - 11,17 - A
                7. Movileanu Neculae, Brasov, 592 - 11,01 - A
                8. Butunoiu Dorin, Brasov, 1007 - 10,7 - A
                9. Ardelean Ionut, Sfantu Gheorghe, 1912 - 10,45 - A
                10. Ionita Adrian, Brasov, 702 - 10,28 - A
                11. Balan Claudia, Brasov, 2315 - 10,2 - AF
                12. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 747 - 9,46 - H
                13. Contiu Mircea, Brasov, 1170 - 9,08 - H
                14. Radu Ciprian, Brasov, 1254 - 8,07 - H
                15. Drapac Gheorghe, Brasov, 1739 - 7,58 - H
                16. Stanciu Constantin, Brasov, 1608 - 7,55 - H
                17. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 1514 - 7,44 - H
                18. Saulea Bogdan, Brasov, 2931 - 6,8 - H
                19. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1874 - 5,35 - H
                20. Stan Adrian, Brasov, 3024 - 0 - H
                21. Cioresteanu Ionut, Brasov, 6001 - 0
                22. Avram Alin Robert, Brasov, 6003 - 0
                23. Badescu Stefan, Brasov, 6004 - 0
                24. Nedelcu Alexandru, Brasov, 6005 - 0
                -----------------------------------------
                Lista de asteptare:
                1. Constantin Filip, Sinaia, 652 - 10,07 - A
                2. Costache Marian, Brasov, 1850 - 12,1 - A

                Absente - Avansați/Hobby
                Georgescu Radu - Brasov
                Avram Alin Robert - Brasov
                Badescu Stefan - Brasov
                Nedelcu Alexandru - Brasov

                Gr.inferioara nr. 1 - Avansați/Hobby
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
                3-0
                3-2
                3-0
                3-0
                4
                1
                2 BUTUNOIU DORIN BRASOV
                0-3
                3-0
                3-0
                3-1
                3
                2
                3 IONITA ADRIAN BRASOV
                2-3
                0-3
                3-2
                3-0
                2
                3
                4 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
                0-3
                0-3
                2-3
                1-3
                0
                5 APOPEI RARES GABRIEL BRASOV
                0-3
                1-3
                0-3
                3-1
                1
                4
                Gr.inferioara nr. 2 - Avansați/Hobby
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 LOGHIN FLORIN BRASOV
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                4
                1
                2 MOVILEANU NECULAE BRASOV
                0-3
                3-0
                1-3
                2-3
                1
                4
                3 ARDELEAN IONUT SFANTU GHEORGHE
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                4 DRAPAC GHEORGHE BRASOV
                0-3
                3-1
                3-0
                0-3
                2
                3
                5 SAULEA BOGDAN BRASOV
                0-3
                3-2
                3-0
                3-0
                3
                2
                Gr.inferioara nr. 3 - Avansați/Hobby
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 IANCU MARIUS BRASOV
                3-2
                3-2
                3-0
                3-1
                4
                1
                2 STERCZER ZALAN SANZIENI
                2-3
                3-1
                3-2
                3-0
                3
                2
                3 BALAN CLAUDIA BRASOV
                2-3
                1-3
                3-1
                3-0
                2
                3
                4 RADU CIPRIAN BRASOV
                0-3
                2-3
                1-3
                2-3
                0
                5 COJOCARU NICUSOR BRASOV
                1-3
                0-3
                0-3
                3-2
                1
                4
                Gr.inferioara nr. 4 - Avansați/Hobby
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
                3-2
                3-2
                2-3
                3-0
                2-3
                3
                4
                2 CIOBANU ADRIAN BRASOV
                2-3
                3-1
                3-2
                3-0
                3-1
                4
                1
                3 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
                2-3
                1-3
                1-3
                3-1
                1-3
                1
                4 CONTIU MIRCEA BRASOV
                3-2
                2-3
                3-1
                3-0
                3-0
                4
                2
                5 STAN ADRIAN BRASOV
                0-3
                0-3
                1-3
                0-3
                0-3
                0
                6 CIORESTEANU IONUT BRASOV
                3-2
                1-3
                3-1
                0-3
                3-0
                3
                3
                Gr.superioara nr. 1 - Avansați/Hobby
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
                3-0
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 CONTIU MIRCEA BRASOV
                0-3
                3-0
                3-1
                2
                2
                3 BALAN CLAUDIA BRASOV
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                4 MOVILEANU NECULAE BRASOV
                0-3
                1-3
                3-0
                1
                Gr.superioara nr. 2 - Avansați/Hobby
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 LOGHIN FLORIN BRASOV
                3-2
                3-2
                3-1
                3
                1
                2 BUTUNOIU DORIN BRASOV
                2-3
                3-0
                3-0
                2
                2
                3 CIORESTEANU IONUT BRASOV
                2-3
                0-3
                3-1
                1
                4 COJOCARU NICUSOR BRASOV
                1-3
                0-3
                1-3
                0
                Gr.superioara nr. 3 - Avansați/Hobby
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 IANCU MARIUS BRASOV
                2-3
                3-1
                3-0
                2
                1
                2 SAULEA BOGDAN BRASOV
                3-2
                0-3
                1-3
                1
                3 IONITA ADRIAN BRASOV
                1-3
                3-0
                2-3
                1
                4 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
                0-3
                3-1
                3-2
                2
                2
                Gr.superioara nr. 4 - Avansați/Hobby
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 CIOBANU ADRIAN BRASOV
                3-0
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 STERCZER ZALAN SANZIENI
                0-3
                3-1
                3-2
                2
                2
                3 DRAPAC GHEORGHE BRASOV
                0-3
                1-3
                2-3
                0
                4 APOPEI RARES GABRIEL BRASOV
                0-3
                2-3
                3-2
                1

                Eliminatorii Avansați/Hobby

                1. Toma Dan
                --------------------Toma Dan 3-0
                8. Tirlea Gheorghe
                -----------------------------------Ciobanu Adrian 3-2
                5. Butunoiu Dorin
                --------------------Ciobanu Adrian 3-0
                4. Ciobanu Adrian
                --------------------------------------------------Ciobanu Adrian 3-0
                3. Iancu Marius
                --------------------Iancu Marius 3-0
                6. Contiu Mircea
                -----------------------------------Loghin Florin 3-0
                7. Sterczer Zalan
                --------------------Loghin Florin 3-2
                2. Loghin Florin


                Clasament Avansați/Hobby

                1. Ciobanu Adrian - Brasov
                2. Loghin Florin - Brasov
                3 -- 4
                Toma Dan - Sfantu Gheorghe
                Iancu Marius - Brasov
                5 -- 8
                Butunoiu Dorin - Brasov
                Sterczer Zalan - Sanzieni
                Tirlea Gheorghe - Brasov
                Contiu Mircea - Brasov
                9 -- 13 1v gr.sup.
                Movileanu Neculae - Brasov
                Ionita Adrian - Brasov
                Apopei Rares Gabriel - Brasov
                Saulea Bogdan - Brasov
                Cioresteanu Ionut - Brasov
                14 -- 16 0v gr.sup.
                Balan Claudia - Brasov
                Drapac Gheorghe - Brasov
                Cojocaru Nicusor - Brasov
                17 -- 1v gr.inf.
                Gita Dan - Sfantu Gheorghe
                18 -- 21 0v gr.inf.
                Radu Ciprian - Brasov
                Stanciu Constantin - Brasov
                Ardelean Ionut - Sfantu Gheorghe
                Stan Adrian - Brasov
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • #98
                  Pls corectare numele: Ciorasteanu Ionut. Multumim pentru organizare.

                  Comentariu


                  • #99
                    Postat în original de Johnnyboy Vezi post
                    Pls corectare numele: Ciorasteanu Ionut. Multumim pentru organizare.
                    Nu inteleg!
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • .

                      Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • .

                        Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • Postat în original de GeluBv Vezi post
                          Nu inteleg!
                          E gresita o litera. Abia mi am facut cont si am fost inscris de Alex pana sa creez contul.

                          Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • .

                            Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • .

                              Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • Multumim mult pentru efortul depus, Alex si Gelu! Turneul a fost foarte fain, ca de obicei.

                                Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X