Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa ACS Vasile Lepădatu", Bacău - 25.01.2020

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Stefan Stan Bacau, Calin Daniel Bacau A/H

    Comentariu


    • #77


      Comentariu


      • #78
        Pentru toți participanți va anunțam ca vinul este pus la frigider iar purcelul la protap😹😹😹😹😿😹

        Comentariu


        • #79
          Am înțeles ,dar unde sunt frigiderul și proțapul?

          Trimis de pe al meu SM-J415FN folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #80
            Din Bacău frăți Tarcau Tibi și Andrei la categoria Av /inc

            Comentariu


            • #81
              Se retrag Stan Alexandru și Iacob Iulian Liviu din Bacau.

              Later edit: R2 - 2 puncte.

              Comentariu


              • #82
                salut






                Ultima editare de puiu; 25.ian.2020, 09:38.

                Comentariu


                • #83
                  Gr.inferioara nr. 1 - Avansați/Hobby
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 DIMITRIU VASILE BACAU
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  2-3
                  3
                  1
                  2 MAFTEI CATALIN DORU COMANESTI
                  1-3
                  3-2
                  3-0
                  3-0
                  3
                  2
                  3 TARCAU TIBERIU BACAU
                  0-3
                  2-3
                  3-0
                  3-1
                  2
                  3
                  4 FILIP CRISTI COMANESTI
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  5 MUNTEANU CORNELIU VASLUI
                  3-2
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  2
                  4
                  Gr.inferioara nr. 2 - Avansați/Hobby
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 DIRLAU IONUT BACAU
                  3-0
                  0-3
                  3-1
                  3-0
                  3-2
                  4
                  1
                  2 SIMON ALEXANDRU ROMAN
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-2
                  4
                  2
                  3 ANASTASIU CONSTANTIN COMANESTI
                  3-0
                  0-3
                  3-0
                  3-1
                  1-3
                  3
                  4
                  4 MUSAT VIOREL BACAU
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  3-2
                  2-3
                  1
                  5 CATANA VASILE BACAU
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  2-3
                  2-3
                  0
                  6 DIMA MARIUS MARASESTI
                  2-3
                  2-3
                  3-1
                  3-2
                  3-2
                  3
                  3
                  Gr.inferioara nr. 3 - Avansați/Hobby
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 HALBEDEL MARCEL BACAU
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  5
                  1
                  2 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-2
                  4
                  2
                  3 DOLIS NARCIS COMANESTI
                  0-3
                  0-3
                  2-3
                  3-0
                  3-2
                  2
                  4 GURGU FABIAN HALAUCESTI
                  0-3
                  0-3
                  3-2
                  3-0
                  2-3
                  2
                  4
                  5 LITA IULIAN BOGDAN BACAU
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  6 CIUBOTARU DAN PIATRA NEAMT
                  1-3
                  2-3
                  2-3
                  3-2
                  3-0
                  2
                  3
                  Gr.inferioara nr. 4 - Avansați/Hobby
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 SIMON GHEORGHE ROMAN
                  3-1
                  3-2
                  3-1
                  3-1
                  3-2
                  5
                  1
                  2 ALBU IULIAN COMANESTI
                  1-3
                  1-3
                  0-3
                  3-1
                  0-3
                  1
                  3 DARIE GABRIEL COMANESTI
                  2-3
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3-2
                  4
                  2
                  4 DUMAN IULIAN HALAUCESTI
                  1-3
                  3-0
                  0-3
                  3-1
                  0-3
                  2
                  4
                  5 PADURARU RIANA BACAU
                  1-3
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0
                  6 BOLOG PETRICA BACAU
                  2-3
                  3-0
                  2-3
                  3-0
                  3-0
                  3
                  3
                  Gr.inferioara nr. 5 - Avansați/Hobby
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 CONSTANTIN IONUT ODOBESTI
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  2-3
                  1
                  2 APOSTU LAURENTIU FOCSANI
                  3-0
                  3-2
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  4
                  1
                  3 OJOG PETRISOR BACAU
                  3-0
                  2-3
                  3-1
                  3-0
                  3-2
                  4
                  2
                  4 IORDACHE CATALIN COMANESTI
                  3-1
                  3-1
                  1-3
                  3-0
                  1-3
                  3
                  4
                  5 STAN STEFAN BACAU
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  6 BALAITA MIHAI BACAU
                  3-2
                  0-3
                  2-3
                  3-1
                  3-0
                  3
                  3
                  Gr.inferioara nr. 6 - Avansați/Hobby
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 ROBU MIHAI MOGOSESTI
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  1
                  2 TARCAU ANDREI BACAU
                  3-1
                  3-1
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  4
                  3
                  3 SISCA NICUSOR COMANESTI
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  4
                  4 BUCUREL ION COMANESTI
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  2
                  5 NAZARET ALEXANDRU BACAU
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  6 PATRICHI IOAN BACAU
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  Ultima editare de puiu; 25.ian.2020, 12:20.

                  Comentariu


                  • #84
                    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 VALEANU COSMIN BACAU
                    3-0
                    3-0
                    3-1
                    3
                    1
                    2 BRANISTE GEORGE BACAU
                    0-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    4
                    3 MAROLA DAN BACAU
                    0-3
                    3-1
                    1-3
                    1
                    3
                    4 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT
                    1-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    2
                    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 MAROLA MIHAI BACAU
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    4
                    1
                    2 TICU DORIN BACAU
                    0-3
                    3-0
                    3-1
                    3-0
                    3
                    2
                    3 FILIP DAN COMANESTI
                    0-3
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    3
                    4 STROE IONEL BACAU
                    0-3
                    1-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    4
                    5 GHITU LIVIU ONESTI
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
                    3-2
                    3-2
                    3-1
                    3
                    1
                    2 GRAPINA FLORIN ROMAN
                    2-3
                    3-2
                    3-0
                    2
                    2
                    3 LETEANU MARIUS BACAU
                    2-3
                    2-3
                    3-1
                    1
                    3
                    4 SERBAN LIVIU ONESTI
                    1-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    4
                    Gr.inferioara nr. 4 - Elite/Open
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 PARNICA LEONID MOINESTI
                    3-1
                    3-0
                    3-2
                    3-1
                    4
                    1
                    2 CIUBOTARIU IOAN PREUTESTI
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    2-3
                    2
                    3
                    3 BOBARNAC GHEORGHE BACAU
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    2-3
                    0
                    4 OANCEA MARIAN BACAU
                    2-3
                    0-3
                    3-1
                    0-3
                    1
                    4
                    5 PADURARIU CIPRIAN ROMAN
                    1-3
                    3-2
                    3-2
                    3-0
                    3
                    2
                    Ultima editare de puiu; 25.ian.2020, 11:33.

                    Comentariu


                    • #85






                      Comentariu


                      • #86










                        Comentariu


                        • #87
                          Gr.superioara nr. 1 - Elite/Open
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 VALEANU COSMIN BACAU
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          3
                          1
                          2 PADURARIU CIPRIAN ROMAN
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          0
                          3 LETEANU MARIUS BACAU
                          1-3
                          3-1
                          2-3
                          1
                          4 STROE IONEL BACAU
                          0-3
                          3-1
                          3-2
                          2
                          2
                          Gr.superioara nr. 2 - Elite/Open
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 MAROLA MIHAI BACAU
                          1-3
                          2-3
                          3-0
                          1
                          2 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT
                          3-1
                          2-3
                          3-0
                          2
                          2
                          3 CIUBOTARIU IOAN PREUTESTI
                          3-2
                          3-2
                          3-1
                          3
                          1
                          4 SERBAN LIVIU ONESTI
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 3 - Elite/Open
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
                          2-3
                          3-1
                          3-2
                          2
                          1
                          2 TICU DORIN BACAU
                          3-2
                          2-3
                          3-1
                          2
                          2
                          3 MAROLA DAN BACAU
                          1-3
                          3-2
                          3-0
                          2
                          4 OANCEA MARIAN BACAU
                          2-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 4 - Elite/Open
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 PARNICA LEONID MOINESTI
                          3-0
                          2-3
                          3-0
                          2
                          1
                          2 GRAPINA FLORIN ROMAN
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          2
                          3 FILIP DAN COMANESTI
                          3-2
                          0-3
                          1-3
                          1
                          4 BRANISTE GEORGE BACAU
                          0-3
                          1-3
                          3-1
                          1
                          Ultima editare de puiu; 25.ian.2020, 13:43.

                          Comentariu


                          • #88
                            Love for ever....


                            Comentariu


                            • #89

                              Comentariu


                              • #90
                                Gr.superioara nr. 1 - Avansați/Hobby
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 DIMITRIU VASILE BACAU
                                3-0
                                3-0
                                3-1
                                3
                                1
                                2 DARIE GABRIEL COMANESTI
                                0-3
                                3-0
                                2-3
                                1
                                2
                                3 CIUBOTARU DAN PIATRA NEAMT
                                0-3
                                0-3
                                3-0
                                1
                                4 ANASTASIU CONSTANTIN COMANESTI
                                1-3
                                3-2
                                0-3
                                1
                                Gr.superioara nr. 2 - Avansați/Hobby
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 DIRLAU IONUT BACAU
                                3-1
                                3-0
                                3-0
                                3
                                1
                                2 OJOG PETRISOR BACAU
                                1-3
                                2-3
                                3-2
                                1
                                3 BOLOG PETRICA BACAU
                                0-3
                                3-2
                                3-0
                                2
                                2
                                4 GURGU FABIAN HALAUCESTI
                                0-3
                                2-3
                                0-3
                                0
                                Gr.superioara nr. 3 - Avansați/Hobby
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 HALBEDEL MARCEL BACAU
                                2-3
                                3-1
                                3-0
                                2
                                1
                                2 BUCUREL ION COMANESTI
                                3-2
                                0-3
                                1-3
                                1
                                3 BALAITA MIHAI BACAU
                                1-3
                                3-0
                                1-3
                                1
                                4 DUMAN IULIAN HALAUCESTI
                                0-3
                                3-1
                                3-1
                                2
                                2
                                Gr.superioara nr. 4 - Avansați/Hobby
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 SIMON GHEORGHE ROMAN
                                3-2
                                1-3
                                3-0
                                2
                                2 MAFTEI CATALIN DORU COMANESTI
                                2-3
                                3-2
                                3-0
                                2
                                2
                                3 TARCAU ANDREI BACAU
                                3-1
                                2-3
                                3-1
                                2
                                1
                                4 IORDACHE CATALIN COMANESTI
                                0-3
                                0-3
                                1-3
                                0
                                Gr.superioara nr. 5 - Avansați/Hobby
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 APOSTU LAURENTIU FOCSANI
                                1-3
                                3-2
                                3-0
                                2
                                2
                                2 SIMON ALEXANDRU ROMAN
                                3-1
                                3-1
                                2-3
                                2
                                1
                                3 TARCAU TIBERIU BACAU
                                2-3
                                1-3
                                0-3
                                0
                                4 SISCA NICUSOR COMANESTI
                                0-3
                                3-2
                                3-0
                                2
                                Gr.superioara nr. 6 - Avansați/Hobby
                                Nume si prenume Localitate
                                1
                                2
                                3
                                4
                                V
                                Loc
                                1 ROBU MIHAI MOGOSESTI
                                3-1
                                2-3
                                3-1
                                2
                                1
                                2 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI
                                1-3
                                3-0
                                3-1
                                2
                                2
                                3 DIMA MARIUS MARASESTI
                                3-2
                                0-3
                                2-3
                                1
                                4 MUNTEANU CORNELIU VASLUI
                                1-3
                                1-3
                                3-2
                                1
                                Ultima editare de puiu; 25.ian.2020, 14:13.

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X